Zobacz zdjęcia (14)
Animacje dla dzieci, Sanok - zdjęcie 1
Animacje dla dzieci, Sanok - zdjęcie 2 Animacje dla dzieci, Sanok - zdjęcie 3 Animacje dla dzieci, Sanok - zdjęcie 4 Animacje dla dzieci, Sanok - zdjęcie 5
Animacje dla dzieci, Sanok - zdjęcie 6
1 / 14

Animacje dla dzieci id:47432

Sanok, podkarpackie
(4)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
797-722...

O nas

Hej!
Miło, że zajrzeliście!
Nie będę owijać w bawełnę- dzieci na weselu potrafią nieźle namieszać! Pierwszy taniec, piękna białą suknia, skrojony na miarę garnitur, Wy tańczycie w chmurach, setki wpatrzonych oczu i nagle....... TRACH! Mała Amelka pędząc do mamy ze szklanką ulubionej , czerwonej oranżady potyka się o kabel. Wrzask, Wy w czerwieni (teraz już nie tylko w formie wypieków).... nie będę kontynuować!
Wyobrażasz sobie, że na przyjęcie wpadnie kolorowy klaun, który swoimi nieśmiesznymi (już przynajmniej od 20 lat) żartami będzie próbował wyciągać dzieci do zabawy?
Albo, że przyjdzie jedna z drugą szara myszka i ukryte konspiracyjnie z dziećmi w kącie będą zanudzać je oklepanymi tańcami typu chocolate i zabawą w króla ciszy?
NIE Z NAMI TE NUMERY!
Co roku jeździmy na fantastyczne kursy i szkolenia, spędzamy godziny oglądając najnowsze bajki i jeszcze więcej czasu poświęcamy na naukę najnowszych Tik tokowych trendów, żeby zachęcić do zabawy nie tylko najmłodsze dzieciaki ale również te 8+, które często zgarbione siedzą na weselu na telefonie bo nie ma dla nich żadnych atrakcji. Nasi animatorzy to osoby podchodzące z pasją do najmłodszych, wulkany energii, które zapewnią rodzicom spokojną zabawę a kiedy wyjdziemy - dzieciaki zmęczone (ale okiełznane, hurra!) i szczęśliwe pójdą spać.... a właśnie! Co wtedy? Męczymy babcię albo ciocię, żeby ich pilnowała? Jest też druga opcja, bardziej humanitarna dla zadowolonej babci, która będzie mogła szaleć dalej z dziadkiem na parkiecie! Animator wyposażony w zapas bajek (tych do czytanie oczywiście!) i innych magicznych akcesoriów i uspokajaczy zadba o spokojny sen.
Dalej zastanawiasz się nad animatorem? Nie? Ok, w takim razie w mojej ofercie znajdziecie:
Fantastyczne gry, zabawy, konkursy z użyciem wypasionych, kolorowych, ale przede wszystkim bezpiecznych akcesoriów.
Tańce- hulańce przy muzyce - Zumba dla najmłodszych i nie tylko!
Balonowe zoo - nie tylko czarujemy dla dzieciaków balonowe cuda ale i uczymy je tworzyć samodzielnie!
Zmywalne, wypasione, błyszczące, brokatowe tatuaże
Przygotowany WŁASNORĘCZNIE przez dzieci prezent dla Młodej Pary
Wielkie bańki mydlane
Duża chodząca maskotkai
zaplatanie tęczowych warkoczyków
kącik malucha dla najmłodszych uczestników, żeby nawet najmłodszy szkrab mógł oddać się bezpiecznej zabawie (i chwilę posiedział w miejscu! :)
upominki dla dzieci
kącik kreatywny
Pakiet Ciężkie Poranki - jak wiadomo, po dłuuugiej i wyczerpującej nocy nie ma lepszego lekarstwa na bolące nogi... i głowę niż..... święty spokój! animator przyjedzie rankiem po weselu i zapanuje nad wulkanami energii dając jednocześnie rodzicom FANTASTYCZNE i NIEZASTĄPIONE kilka godzin na regenerację sił!
Magiczny pokaz baniek mydlanych (bańki z dymem, płonące bańki, zamykanie dzieci w bańce – pokaz około 40 minut)
Słodki balonowy kubeczek- podziękowanie dla najmłodszych gości
To tylko część atrakcji z kolorowej Zakręconej oferty weselnej.
i dowiedz się więcej, do zobaczenia!

Baranów Sandomierski * Błażowa * Boguchwała * Brzostek * Brzozów * Cieszanów * Dębica * Dukla * Dynów * Głogów Małopolski * Iwonicz-Zdrój * Jarosław * Jasło * Jedlicze * Kańczuga * Kolbuszowa * Kołaczyce * Krosno * Lesko * Leżajsk * Lubaczów * Łańcut * Mielec * Narol * Nisko * Nowa Dęba * Nowa Sarzyna * Oleszyce * Pilzno (Polska) * Pruchnik * Przecław * Przemyśl * Przeworsk * Radomyśl Wielki * Radymno * Ropczyce * Rudnik nad Sanem * Rymanów * Rzeszów * Sanok * Sędziszów Małopolski * Sieniawa * Sokołów Małopolski * Stalowa Wola* Strzyżów * Tarnobrzeg * Tyczyn * Ulanów * Ustrzyki Dolne * Zagórz * Zaklików

Opinie Zakręcone Animacje (4)

Animacje dla dzieci id:47432
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-09-2020
Sanok
Data dodania: 07-10-2020

Pani Julita petarda! super pod kazdym wzgledem polecam.

M
Marianna
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-08-2020
Tarnów
Data dodania: 07-10-2020

Nigdy nie spotkałam tak wspaniałego animatora jak Pani Julita. Uśmiechnięta, baaaardzo kreatywna, z podejściem do dzieci i z wielkim uśmiechem na twarzy. Profesjonalizm na każdym kroku, przeprowadzone zabawy, były zgodne z tymi które zostały ustalone.
Zamykanie dzieci w bańce to sztos, maluchy do tej pory pytają o Panią Julitę i magiczną bańkę- no i ten wyjątkowy prezent dla Młodej Pary.. 😊
W naszym imieniu oraz dzieciaków dziękujemy za🙏❤️ wspólnie spędzony czas, wspaniałe zabawy, mam nadzieję że jeszcze się spotkamy.

Pozdrawiamy,
Marianna i Mateusz.

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-09-2020
Sanok
Data dodania: 07-10-2020

Wspaniała atmosfera, dzieciaki zachwycone, świetna alternatywa na wesele aby odciążyć trochę rodziców i pozwolić im na zabawę bez trosk o dzieci które trafiają we wspaniałe ręce. Bardzo polecam !

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-10-2019
Sanok
Data dodania: 07-10-2020

Polecam!!! Super podejście do dzieci. Wulkan pozytywnej energii 😁

Kontakt Zakręcone Animacje

Nazwa firmy: Zakręcone Animacje
Imię i nazwisko: Julita Fałek
Adres: Sanok, ul. Al Wojska Polskiego 30, 38-500, woj. podkarpackie
797-722...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1837
Zadzwoń
797-722...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie