Fabryka Kreatywności podkarpackie | Animator dla dzieci Rzeszów, podkarpackie - cover
Zobacz zdjęcia (32)

Fabryka Kreatywności podkarpackie

Rzeszów, podkarpackie
(27)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
536-745...

O nas

Wcale nie tak dawno temu, w świecie, gdzie kreatywność stawiała swoje pierwsze kroki, postanowiliśmy postawić fabrykę. Nie była to zwykła fabryka, z wielkimi budynkami i ogromnymi kominami. Była to fabryka, która cechowały czyny, a nie słowa. Fabryka, która swoimi działaniami sprawiała, że każde dziecko wokół stawało się wesołe i radosne. Fabryka, która uczyła, a nie tylko pokazywała. Fabryka, którą cechował ogrom możliwości, ambitne pomysły i profesjonalne wykonanie. A przede wszystkim, była to fabryka, która posiadała najdzielniejszych strażników kreatywności, którzy dzień i noc stali na straży bezpieczeństwa…

Brzmi jak bajka, prawda?

Całe szczęście, że tylko tak brzmi!

Fabryka Kreatywności to bajka, która trwa.

Nasz zespół animatorów to połączenie różnych osobowości, talentów i języków, które połączyła jedna wspólna pasja – praca z dziećmi i animacja. Dzięki naszym kreatywnym strażnikom, każdy milusiński wyniesie z zabawy wiele radości, pomysłów i umiejętności. Jak? Po prostu, nie dajemy uczestnikom gotowych rozwiązań, pobudzamy ich kreatywność!

Stawiamy na bezpieczeństwo! Dlatego każdy z naszych animatorów ma ukończony kurs pierwszej pomocy i wie jak zadbać o bezpieczeństwo w trakcie zabawy, która odbywa się z użyciem certyfikowanego sprzętu z niezbędnymi atestami.

Każdego dnia stajemy na głowie, by świadczyć usługi animacyjne na najwyższym poziomie. Nasi animatorzy mówią w różnych językach, dlatego chętnie podejmujemy się organizacji eventów wielojęzycznych. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy przede wszystkim nasze pełne kreatywnych pomysłów głowy, ale jak wiemy – to nie wszystko. Jesteśmy całkowicie legalną firmą, dlatego gwarantujemy również umowy, faktury VAT i fakt, że posiadamy ubezpieczenie OC.

Posiadamy pogotowie animacyjne, którego zadaniem jest zapewnienie Cię, że animatorzy zawsze dotrą na miejsce! Każdy animator ma swojego zmiennika, co gwarantuje, że nasz animator na pewno pojawi się we wskazanym miejscu. Jeżeli jednak, na skutek serii niefortunnych zdarzeń, tak by się nie stało, (tfu, wyplujmy to), gwarantujemy odszkodowanie.

Pozwól swoim najmłodszym gościom stać się częścią kreatywnej bajki, która cały czas trwa!

Tak wygląda nasza praca

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Planując Wasz wyjątkowy dzień, warto się z nami skontaktować jak najwcześniej. Dzięki temu będziemy mieli więcej czasu na przygotowanie niesamowitej przygody dla małych gości. Jeśli jednak zdarzy się, że Wasza sytuacja jest podbramkowa, jakieś straszne smoczysko pożarło Waszego animatora, lub właśnie ocknęliście się ze stuletniego snu z myślą “O matko! Potrzebny mi animator dla dzieciaków!” - damy radę. Jesteśmy licznym i zgranym zespołem mającym również animatorów od zadań specjalnych :).

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Ślub to piękne, ale stresujące wydarzenie, zwłaszcza na etapie planowania. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu staje się łatwiejsze. Dostosowujemy ofertę do potrzeb Młodych, poświęcając im tyle czasu, ile potrzebują na sprecyzowanie swoich potrzeb, następnie spisujemy umowę i dajemy gwarancję, że animacje się odbędą. Młodzi mogą odhaczyć ten punkt i skupić się na pozostałych weselnych sprawach.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Trzy filary naszej działalności to kreatywność, bezpieczeństwo i profesjonalizm. Kreatywność to źródło pomysłów na zabawy, bezpieczeństwo przyświeca nam przy organizacji zajęć, a profesjonalizm sprawia, że animacje są zawsze na najwyższym poziomie.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Jesteśmy przygotowani na goszczenie maluchów z różnych zakątków świata. Na spokojnie dogadamy się w kucykowym, trollowym, misiowym, a nawet w elfickim. Oprócz tego bez problemu posługujemy się przyziemnymi językami europejskimi, m. in. angielskim, francuskim, hiszpańskim czy niemieckim. Jeśli organizujecie międzynarodowe wesele - na pewno będziemy w stanie Wam pomóc.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Bierzemy przykład z dzieci – zadajemy dużo pytań. Rozmawiamy z Młodą Parą, lepiej ją poznajemy i dowiadujemy się, jaką ma wizję przyjęcia. Uważnie słuchamy i wyłapujemy nawet to, co zostało powiedziane między wierszami. W ten sposób dobieramy pakiet najlepiej odpowiadający potrzebom Młodych.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście! Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy animacje do życzeń klienta. Jeśli planujesz przyjęcie w stylu hawajskim, kosmicznym czy podmorskim, to staniemy na wysokości zadania (tak, animacje w stylu alpinistycznym też wchodzą w grę). Nasz kreatywny zespół poradzi sobie z każdą tematyką.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Wszystko zależy od potrzeb. Najważniejsze jest to, żeby nasi mali piraci, kosmonauci i księżniczki były bezpieczne. Najczęściej wysyłamy do Was dwójkę wykwalifikowanych śmiałków, jednak jeśli grupa małych poszukiwaczy przygód nie jest zbyt liczna (max.8 osób) - przygotowaliśmy też pakiet z jednym animatorem.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Nasza praca sprawia nam tak dużą radość, bo potrafimy patrzeć na świat oczami dziecka i przygotowujemy takie zajęcia, w których sami chętnie bierzemy udział. Każdy dzień jest dla nas niezapomnianą przygodą i daje nam dużą dawkę pozytywnej energii, która napędza nas do działania. Nie przyjmujemy wszystkiego „bo tak”, tylko jesteśmy ciekawi, podobnie jak dzieci zadajemy pytania i chcemy lepiej poznać otaczający nas świat.
Jesteśmy dorośli, ale nadal potrafimy dostrzec słonia zjedzonego przez węża, a nie zwykły kapelusz.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Najczęściej są to trudności lokalowe i atmosferyczne, ale nawet schowek na miotły i gradobicie nie stanowią dla nas żadnej przeszkody. Jesteśmy elastyczni, więc w razie potrzeby zmieniamy program i dostosowujemy go do aktualnej sytuacji. Zrobimy wszystko, aby dzieci mogły się dobrze bawić.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej działamy od 2018 roku. W tym czasie przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy ponad 1000 animacji weselnych, więc mimo krótkiego stażu jesteśmy doświadczonym zespołem, który zna się na swojej pracy.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt po weselu nie jest konieczny, ale bardzo go sobie cenimy, ponieważ zależy nam na zdaniu naszych klientów :). Chcemy wiedzieć, czy są zadowoleni, co im się podobało, ewentualnie, co by zmienili. Dzięki temu możemy się rozwijać i cały czas polepszać naszą usługę.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Byliśmy w naprawdę wielu ciekawych miejscach. Płynęliśmy przez podwodną otchłań, odwiedziliśmy bezludną wyspę ze skarbem piratów - na basenie w Limanowej. Bardzo ciepło wspominamy też wyprawę na biegun północny, gdzie odkrywaliśmy tajemnice niezmierzonego białego lądu - na stoku narciarskim Laworta Ski.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

W naszej pracy najważniejszą cechą charakteru jest szczerość. Dzieci od razu wyczuwają fałsz, więc jeśli animator ma na twarzy sztuczny uśmiech, to odbierają go jako osobę niegodną zaufania. Ten schemat potwierdza się również w przypadku samych animacji. Animator, który czerpie radość ze wspólnej zabawy z dziećmi, jest dla nich dobrym kompanem. Dzieci chcą go naśladować i wierzą w to, co robi i co im pokazuje.
W tym zawodzie szczerość jest niemal równoznaczna z kompetencjami. W końcu: „Jeśli nie umiesz się z nami bawić, to jak masz nas czegoś nauczyć?”.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Szukacie przepisu na udaną zabawę na weselu? Nie szperajcie dalej w czeluściach Internetu! MY JĄ DLA WAS MAMY!
Szczypta dobrego humoru, cała masa optymizmu oprószona profesjonalizmem z dodatkiem kreatywności i pomysłowości. W gratisie dodajemy uśmiech, którym zarażamy bezwiednie! Gwarantujemy, że zabawa na Twoim weselu będzie wyjątkowa!

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Potraficie wyobrazić sobie BEZLUDNĄ WYSPĘ? Marzycie o niej, kiedy biegniecie do pracy lub szkoły, zawozicie dzieci do przedszkola? Nam też się tak wydawało…aż do momentu, kiedy wyobraziliśmy sobie, że nie będzie tam nikogo z kim moglibyśmy KREATYWNIE spędzić ten czas! Tak więc gdybyśmy mogli się teleportować NA BEZLUDNĄ WYSPĘ ZABRALIBYŚMY NASZYCH MAŁYCH KLIENTÓW! Tony piasku, woda i kokosy spadające z palm… idealne boisko do KREATYWNEJ ZABAWY w NASZYM STYLU!

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Obserwujemy świat i mamy otwarte umysły. Inspirujemy się własnymi pasjami i zainteresowaniami otaczających nas ludzi. Czasami naszą uwagę przykuje popularny temat, np. ekologia, innym razem coś ekscentrycznego, np. Wioska Indian. Wszystko może stać się punktem wyjścia do przygotowania kolejnego projektu.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Jesteśmy otwarci na świat. Zdobywamy nowe umiejętności, interesujemy się wieloma rzeczami, rozwijamy swoje pasje. No i nieustannie się szkolimy, aby czerpać wiedzę i inspirację od innych osób, a później wykorzystywać je podczas prowadzenia animacji.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Zabawy związane z upcyclingiem i zero waste! Nie ma to jak stworzenie czegoś wspaniałego z materiałów powszechnie uważanych za śmieci! To jest to, co uwielbiamy najbardziej, bo uwalnia prawdziwe pokłady kreatywności. Skarpetkowy potwór z dziurawej skarpety? Worek na buty ze starego podkoszulka? Obrazki 3D z rolek od papieru toaletowego? Pomysłów jest całe mnóstwo!

Nasze pasje.

Są wśród nas miłośnicy astronomii, iluzji, podróży po świecie (nie tylko palcem po mapie), budowania i projektowania robotów, a nawet szydełkowania! Uprawiamy różne sporty, gramy, śpiewamy. Interesujemy się psychologią, ekonomią i medycyną. Jesteśmy różni, ale jedna pasja nas łączy – nasza praca!

Certyfikat 2022 Certyfikat 2021 Certyfikat 2019 Certyfikat 2018
Fabryka Kreatywności podkarpackie
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 27 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Rzeszów
Data dodania: 31-10-2023

Wspaniała zabawa dla dzieciaków i również dla rodziców.
Wszyscy byli zachwyceni i dziękowali nam za taką atrakcję. Wesele było polsko-hiszpańskie i razem było 16 dzieci, także mieliśmy dwie animatorki. Jedna z nich mówiła po hiszpańsku i zajmowała się dziećmi z Hiszpanii co dla nas było to fantastyczne!

OGROMNIE POLECAM!

S
Sebastian
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2023
Wieliczka
Data dodania: 02-10-2023

Bardzo polecam. Wszystko punktualnie i sprawnie. Dzieciaki mega zadowolone.

I
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2022
Zagacie
Data dodania: 27-06-2022

Fantastyczna firma. Animatorki były miłe, uśmiechnięte,pełne energii i pomysłów. Dzieciaki były bardzo zadowolone i świetnie się bawiły. Bardzo dobra jakość usług w stosunku do ceny.
Serdecznie polecam.

G
Gabriela
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2021
Rzeszów
Data dodania: 03-09-2021

Super animatorki i super atmosfera! ❤️

W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Rzeszów
Data dodania: 03-09-2021

Wspaniała kadra mnóstwo cudownych ciepłych osób poradzą sobie z każda sytuacja. Organizacja bez zarzutów

M
Marlena
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Rzeszów
Data dodania: 02-09-2021

Dzieci wspaniale się bawiły. Animatorki były miłe, uśmiechnięte i naładowane pozytywną energią, a zabawy które prowadziły były bardzo pomysłowe.
Serdecznie polecam :)

M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Rzeszów
Data dodania: 02-09-2021

Dziewczyny z fabryki są bardzo sympatyczne, kulturalne i zorganizowane. Potrafiły zachęcić do zabawy każde dziecko. Mogę z czystym sercem polecić każdemu tę firmę.

M
Macieh
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2020
Rzeszów
Data dodania: 02-09-2021

Wspaniali animatorzy, potrafią zainteresować i okrzesać każde dziecko. Niezastąpieni na weselu ❤️
Serdecznie polecam

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Fabryka Kreatywności
Imię: Ewelina 
Adres: Rzeszów, Ul. Unii Lubelskiej 2, 35-016, woj. podkarpackie
536-745...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 14482
Zadzwoń
536-745...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Rzeszów

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie