Zobacz zdjęcia (5)
Zakwiecone florystyka ślubna i dekoracje.Napis MIŁOŚĆ i LOVE, Gdów - zdjęcie 1
Zakwiecone florystyka ślubna i dekoracje.Napis MIŁOŚĆ i LOVE, Gdów - zdjęcie 2 Zakwiecone florystyka ślubna i dekoracje.Napis MIŁOŚĆ i LOVE, Gdów - zdjęcie 3 Zakwiecone florystyka ślubna i dekoracje.Napis MIŁOŚĆ i LOVE, Gdów - zdjęcie 4 Zakwiecone florystyka ślubna i dekoracje.Napis MIŁOŚĆ i LOVE, Gdów - zdjęcie 5
1 / 5

Zakwiecone florystyka ślubna i dekoracje.Napis MIŁOŚĆ i LOVE id:33389

Gdów, małopolskie

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • napis LOVE
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Pracownia Zakwiecone to połączenie wieloletniej pasji i doświadczenia florystycznego z zawodem architekta wnętrz.
Działamy na terenie Krakowa/Wieliczki/Gdowa/Limanowej/Brzesk a/Bochni/Niepołomic/Tarnowa i okolic.
Nowatorskie podejście do dekoracji ślubnych i okolicznościowych dopasowane do budżetu, charakteru i oczekiwań Pary Młodej. Zajmujemy się kompleksową obsługą florystyczną i dekoratorską - począwszy od spersonalizowanej papeterii po współgrającej z nią oprawą kwiatową. Pracujemy tylko na najświeższych kwiatach sprowadzanych na zamówienie na konkretną uroczystość. Poruszamy się w stylistyce zarówno klasycznej, jak i lubimy odważne i nieszablonowe pomysły i kolorystykę.

Dlaczego Zakwiecone? Żeby zakwiecone były najpiękniejsze chwile w Waszym życiu.

Dostosowujemy dekoracje do planowanego budżetu Młodej Pary.
W sezonie 2018 przy zamówieniu pakietu powyżej 800 zł - wianek z żywych kwiatów na sesję ślubną gratis - uwielbiamy wianki z żywych kwiatów!!!!

W ofercie posiadamy piękne lampiony, świeczniki i flakony, których wypożyczenie uwzględniamy w pakiecie dekoracji, bez naliczania dodatkowych opłat.

Dekoracje, bukiety dowozimy do klienta w dniu ślubu, samochód dekorujemy na miejscu u klienta.

W ofercie posiadamy świecące napisy LOVE i MIŁOŚĆ i wysokości około 1 metra, przy zamówieniu dekoracji florystycznych - zniżka na wypożyczenie napisu na wesele.

Szczegóły oferty mailowo lub telefonicznie.

Opinie (2)

Zakwiecone florystyka ślubna i dekoracje.Napis MIŁOŚĆ i LOVE id:33389
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2018
Gdów
Data dodania: 21-06-2018

Dziękujemy za stworzenie wspaniałej dekoracji kościoła. Dekoracja zachwyciła nie tylko nas ale również wszystkich gości. Rozświetlone lampiony dodały nam wiary i mocy w tych stresujących chwilach, zaś napis LOVE klimatyczną atmosferę naszego przyjęcia weselnego. Z czystym sumieniem polecamy :) Dziękujęmy Asia i Przemek 2.06.2018

A
Angelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-04-2018
Brzesko
Data dodania: 28-04-2018

To co stworzyła Pani Jadwiga przeszło moje najśmielsze oczekiwania, pełen profesjonalizm, wspaniała współpraca. Każdy jeden bukiet, każda kompozycja była tworzona z sercem. Wianek, który zrobiła dla mnie był zachwytem dla każdego gościa. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Dodam, że kwiaty na drugi dzień były świeże i piękne, dlatego kto miał ochotę z gości zabrał sobie do domu. Jestem mega zadowolona z całokształtu. Wynajęty napis MIŁOŚĆ był dopełnieniem wszystkiego.

liczba odwiedzin: 2622

Popularne miasta w okolicy