Zapłotnia

Poznań, wielkopolskie

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

O nas

Studio twórcze ZAPŁOTNIA działa w branży ślubnej od 2014 roku. Zajmujemy się dekorowaniem i oprawą florystyczną ślubów i przyjęć weselnych.

Uwielbiamy tworzyć dla Was niezwykłe aranżacje. Kochamy to, co robimy, w naszą prace wkładamy wiele serca i dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Inspirujemy się naturą, tym co nas otacza, lasem, przyrodą oraz pięknymi, stylowymi meblami.

Głównie zajmujemy się dekorowaniem kościołów na ceremonię ślubną, jak również sal weselnych, scenografią ślubów plenerowych, ślubów tematycznych, tworzeniem bukietów ślubnych (to kochamy najbardziej!), oprawą florystyczną świadków, przyozdobieniem aut, układaniem bukietów na różne okazje. Organizujemy warsztaty dla tych, którzy podobnie jak my, chcą dać upust swojej kreatywności, dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zajmujemy się również aranżacją sesji ślubnych i narzeczeńskich, tworzymy scenografię. Organizujemy strefy chillout dla gości weselnych, aranżujemy miejsca do fotobudki i wiele innych elementów, które upiększą i stworzą wyjątkowy klimat Waszego wesela.

Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie, uwielbiamy spotkania z Wami, by wcześniej omówić w sposób szczegółowy Wasze upodobania i wybrać adekwatny styl uroczystości.

Stwórzmy razem coś niezwykłego.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

liczba odwiedzin: 2529

Wyjątkowe sale weselne w mieście Poznań

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy