📸Fotografia Darek Wiejaczka 📸 - Sesja narzeczeńska gratis! ⭐⭐⭐⭐⭐

do 3400 zł
Kraków, małopolskie
(8)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

O nas

Cześć! Nazywam się Darek i bardzo się cieszę, że tu jesteście!
Zajmuję się fotografią od wielu lat. Jest to moja pasja i sposób na życie. Swoje umiejętności szlifowałem między innymi w Krakowskiej Szkole Artystycznej, gdzie uczyłem się na kierunku „Kreatywna Fotografia”. Brałem też udział w wielu warsztatach dotyczących fotografii ślubnej i nie tylko. Moim celem jest to, by dać Wam jak najwspanialszą pamiątkę, która będzie za każdym razem powodować uśmiech na Waszej twarzy i przywoływać miłe wspomnienia.Zrobię wszystko, aby nie były to tylko puste zdjęcia, lecz przepełniony emocjami reportaż. Umożliwię wam powrót do wszystkich chwil tego dnia — pięknych, zabawnych, zapierających dech w piersiach i wyciskających łzy z oczu. Chcę, byście mogli zobaczyć to wszystko, czego byliście częścią, ale też wszystkie momenty i detale, które mogły umknąć waszym oczom.Podchodzę do tego co robię na poważnie ale nie uważam, że zdjęcia muszą być poważne. Jeśli chodzi o całą resztę — tu kończy się powaga. Kocham placki po węgiersku, ale nie akceptuję tych z cukrem. Inwestuje w samochód, który zdecydowanie zbyt często odmawia mi posłuszeństwa, mimo że wiem, że za te pieniądze kupiłbym już dwa takie, którym nic by się nie działo. Uważam się za romantyka, choć moja dziewczyna mówi, że mógłbym się bardziej postarać.Ciesz się chwilą — ja zajmę się resztą!

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Moja oferta w standardzie mówi o fotografowaniu do 12 godzin, jednak to ustalam indywidualnie z każdą parą. Zazwyczaj zaczynam pracę do 2 godzin, przed ceremonią a kończę na oczepinach.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Moja przygoda z fotografią zaczęła kiedy byłem jeszcze dzieckiem, uwielbiałem biegać z aparatem mojego taty (Smiena 8mm) i udawać, że robię wszystkim dookoła zdjęcia ;). Tak naprawdę, stało się to nieco później, kiedy chwyciłem pierwszy raz "lustrzankę" kolegi do ręki, w 2006r. Poczułem, że to coś dla mnie, a nieco ponad rok później, kupiłem swój pierwszy aparat, na który odkładałem dosłownie każdy grosz.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Z branżą ślubną jestem związany od roku 2010, kiedy to starszy kolega, któremu robiłem zdjęcia rowerowe, zaproponował mi, bym zrobił zdjęcia na jego ślubie. Później zrobiłem jeszcze kilka zleceń, o które prosili mnie znajomi. Profesjonalnie fotografią ślubną zajmuje się od roku 2016.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Mówi się, że sprzęt zdjęć nie robi, tylko fotograf ;). Ale jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany, oto podstawa mojego sprzętu: Canon EOS R + Canon EOS 6D + Canon 50 mm f.1/4 + Sigma Art 85 mm f.1/4 + Sigma Art 35 mm f.1/4 oraz zestaw do błyskania :).

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Niezawodność sprzętu to priorytet, zawsze muszę mieć zabezpieczenie na wypadek sytuacji losowych. Profesjonalny sprzęt to także jakość a tę stawiam na pierwszym miejscu.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Działam w pojedynkę, natomiast mam "plecy" ;), u wielu innych, genialnych fotografów, którzy chętnie ze mną współpracują.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia oddaję na pendrive, w pięknym, ręcznie robionym pudełku w stylu rustykalnym wraz z odbitkami oraz leśną wyściółką. Oprócz tego, na mojej stronie internetowej, tworzę dla Was i przede wszystkim dla Waszych gości galerię internetową, która dostępna jest po wprowadzeniu hasła. Dzięki temu nie musicie martwić się przegrywaniem zdjęć dla każdego z osobna. :)

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Uważam to za swój ogromny atut, na tle konkurencji, gdyż staram się oddać materiał w przeciągu dwóch do trzech tygodni od daty uroczystości. Wszystko dlatego, że robię to z pasji, a nie przymusu, nie jest to moje jedyne źródło utrzymania i nie "strzelam" 6 wesel w tygodniu, a moja główną motywacją jest Wasze zadowolenie. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż Wasza radość z otrzymanego materiału, na najwyższym poziomie oraz przed czasem. :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Jasna sprawa! Jeżeli będziecie myśleć o sesji zagranicznej, z pewnością przygotuję dla Was ofertę nie do odrzucenia! W głowie mam kilka szalonych i odważnych pomysłów. Zainteresowani? Czekam na wsze propozycje. ;)

Języki obce, którymi się posługujemy.

Język angielski jest drugim językiem, który znam. Poziom B2.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, oferta jest tylko wstępem do negocjacji. Każdą ofertę mogę personalizować według Waszych oczekiwań.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Nie istnieje coś takiego jak trudne warunki, pogoda może tylko zaważyć na unikalności zatrzymanych chwil. ;)

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Żadne oświetlenie nie jest dla mnie przeszkodą, a szansą na ciekawe i nieszablonowe ujęcia. ;)

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Dobrze naostrzony nóż, sieć rybacką i duży zapas zapałek. ;)

Nasze pasje.

Prócz fotografii uwielbiam podróżować na własną rękę, dreszczyk emocji, który pojawia się kiedy nie masz jeszcze pewnego noclegu ani tego jeszcze dziś na Ciebie czeka za rogiem, bezcenne! Podróże motocyklowe, wystarczy, że wsiądę na motocykl i wyjadę z miasta – już po chwili wszelkie problemy zostają daleko w tyle.

Ciekawostki na nasz temat.

Kocham placki po węgiersku, ale nie akceptuję tych z cukrem. Inwestuje w samochód, który zdecydowanie zbyt często odmawia mi posłuszeństwa, mimo że wiem, że za te pieniądze kupiłbym już dwa takie, którym nic by się nie działo.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Nie będę tutaj oryginalny, bezprecedensowo najlepszą książką oraz serialem jest Gra o Tron. Najlepszy film? Trudny wybór, pierwsza myśl to Arrival.

Certyfikat 2020
📸Fotografia Darek Wiejaczka 📸 - Sesja narzeczeńska gratis! ⭐⭐⭐⭐⭐
Średnia ocen: 4,50 / 5 z 8 opinii
4,50
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-01-2021
Mikołów
Data dodania: 29-01-2021

Serdecznie polecam fotografa Darka, który wykonał nam cudowną sesję Narzeczeńską. Była to nasza pierwsza sesja zdjęciowa i gdy tylko dostaliśmy zdjęcia poglądowe, to nie mogliśmy uwierzyć w to, co widzimy - tak bardzo byliśmy zaskoczeni efektami! Fotograf Darek potrafi w rewelacyjny sposób przenieść emocje i zatrzymać niepowtarzalne chwile. Podpisuję się pod komentarzami, które zostały napisane poniżej.

Pełen profesjonalizm!

Darek
30-01-2021

Dziękuję ślicznie! :)

B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-10-2020
Kraków
Data dodania: 24-11-2020

Najlepszy !
Pełna profeska. Zdjęcia są cudowne ! Przepiękne! Kontakt bardzo miły bez problemowy, wysoka kultura osobista oraz estetyka pracy. Polecamy !!
Dziękujemy za przepiękna pamiątkę :)

Darek
24-11-2020

Dziękuję!

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-09-2020
Grybów
Data dodania: 05-10-2020

Najlepszy fotograf!
Zarówno zdjęcia z wesela jak i z sesji
plenerowej wyszły po prostu bajecznie - przepiękne i klimatyczne.
Bardzo szybko dostaliśmy swoje zdjęcia.
Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę na całe życie.
Polecamy wszystkim niezdecydowanym.
Ania i Darek 🥰

Darek
24-11-2020

Dziękuję bardzo! :)

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-08-2020
Gorlice
Data dodania: 05-10-2020

Szczerze i z całego serca polecam współpracę z Dariuszem, bardzo profesjonalne podejście do klienta, zdjęcia robione z ogromnym zaangażowaniem i pasją a także miła i przyjazna atmosfera. Zdjęcia są po prostu przepiękne i niepowtarzalne, wspaniała pamiątka na całe życie. Dziękujemy🙂

Darek
24-11-2020

Dziękuję!

Ż
Żaneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-03-2019
Gorlice
Data dodania: 21-12-2019

Serdecznie polecam współpracę z Dariuszem!
Wszystkie ustalenia przed ślubem były jak najbardziej wykonane. Dzięki pracy z pasją i zainteresowaniem, dostaliśmy pamiątke wspomnień na całe życie!
Sama obecność fotografa zazwyczaj bywa krępująca, natomiast w tym przypadku nie było takiego problem, gdyż atmosfera jaka panowała podczas uroczystości oraz sesji była bardzo swobodna i przyjazna.
Dziękujemy za zdjęcia pełne emocji! :)

Darek
24-11-2020

Dziękuję :)

M
Marysia
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-09-2019
Szalowa
Data dodania: 10-12-2019

Polecamy z całego serca współpracę z Dariuszem. Kontakt od podpisania umowy aż po odebranie materiału z wesela przebiegał bez zarzutów. Zdjęcia które otrzymaliśmy są piękne, wyjątkowe i pokazuja emocje i atmosferę naszego dnia. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z sesji plenerowej. Współpraca z Fotografem odbywała się w przyjaznej atmosferze z uśmiechem. Polecamy wszystkim Dariusza. Gdy nadarzy się okazja chętnie sami skorzystamy jeszcze z jego usług :)

M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-12-2018
Kraków
Data dodania: 07-12-2019

Dariusz to wspaniały fotograf. Pracując z wielką pasją i sercem wykonuje zdjęcia, które zapadają w pamięć. Na sesjach ślubnych potrafi świetnie wyczuć parę młodą, wie w jaki sposób współpracować z różnymi charakterami osób i wie jak uchwycić emocje. Podczas ceremonii ślubnej oraz wesela potrafi świetnie "wtopić się" w otoczenie, dzięki czemu para młoda oraz goście czują się zrelaksowani i są swobodni. Zdjęcia wykonane przez Dariusza są najwyższej jakości, niepowtarzalne i wyjątkowe. Serdecznie polecam :)

Darek
09-12-2019

Gosiu, bardzo dziękuje za ciepłe słowa! Fotografowanie Was to była czysta przyjemność! Mam nadzieje ze jeszcze coś wspólnie stworzymy :)

J
Jan
1.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Kraków
Data dodania: 07-09-2022

Fotograf nie zjawił się w dniu wesela na wykonanie usługi czego dowiedzieliśmy się przed ołtarzem. Mimo wielokrotnego mailingu i podpisanej umowy nie potrafił zapamiętać daty wesela. Do dzisiaj nie dostaliśmy zwrotu zaliczki. Skandaliczne zachowanie. Szczerze odradzam ludziom, którzy nie chcą się denerwować w dniu wesela.

Imię i nazwisko: Dariusz Wiejaczka
Adres: Kraków, Aleja 29 Listopada, 41-425, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 4733

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy