Zdjęcia | Oferta

Zaproszenia, winietki, zawieszki, menu weselne id:11344

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 25-11-2013
Liczba odwiedzin: 1342

Oferta

Kate’s Design to najwyższej klasy ręcznie wykonywane zaproszenia, zawiadomienia, winietki, zawieszki, oraz inne akcesoria.

Nie ma nic przyjemniejszego, niż projektowanie zawiadomień na tak unikalne i jedyne w życiu okazje: jak ślub, chrzest, studniówka, jubileusz. Dlatego do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie i staram się je dopasować do indywidualnych gustów i potrzeb.

Każdy produkt powstaje przy użyciu wysokiej klasy materiałów oraz wykonywany jest z należytą precyzją i starannością. W celu osiągnięcia najwyższej jakości efektu używam profesjonalnego sprzętu poligraficznego.

Ponadto sami decydujecie Państwo o ostatecznym wyglądzie przedmiotu zamówienia, mając wpływ nie tylko na zastosowany wzór, ale takie elementy jak: kolor i faktura papieru, tekst, grafika, czcionka, koperta, wstążka. W razie wątpliwości co do wyboru odpowiedniej kompozycji, chętnie służę pomocą i radą, aby spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

Dbam również o to, aby w prezentowanej ofercie każdy znalazł coś dla siebie, dlatego systematycznie projektuję nowe wzory produktów - od klasycznych po nowoczesne.

Wzory Kate’s Design to nie tylko najwyższa jakość, styl oraz nowoczesne wykonanie. To również pasja, którą wkładam w realizację każdego zamówienia.

Gwarantuje zadowolenie z efektu końcowego i polecam zapoznanie się z moją ofertą.

Dane kontaktowe

Zaproszenia, winietki, zawieszki, menu weselne
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Bydgoszcz

Nowe ogłoszenia