Zobacz zdjęcia (5)
Zaproszenia ślubne z LAWENDĄ i wiele innych unikatowych wzorów, Kraków - zdjęcie 1
Zaproszenia ślubne z LAWENDĄ i wiele innych unikatowych wzorów, Kraków - zdjęcie 2 Zaproszenia ślubne z LAWENDĄ i wiele innych unikatowych wzorów, Kraków - zdjęcie 3 Zaproszenia ślubne z LAWENDĄ i wiele innych unikatowych wzorów, Kraków - zdjęcie 4 Zaproszenia ślubne z LAWENDĄ i wiele innych unikatowych wzorów, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Zaproszenia ślubne z LAWENDĄ i wiele innych unikatowych wzorów id:23416

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość

O nas

Zaproszenie RETRO z LAWENDĄ – motyw ręcznie malowany. Zaproszenie A5 składane do wielkości A6 z elementami graficznymi lawendy i serduszek. Akwarelowe motywy, kremowy papier oraz przewiązanie dratwą razem tworzą harmonijną całość w stylu retro.
Zaproszenia mogą być modyfikowane i mieć inną wielkość. Każdorazowo treść i czcionka dobierane są do indywidualnych potrzeb i po akceptacji projektu przystępujemy do realizacji zamówienia.
Dostępne są również lawendowe zaproszenia w innych rozmiarach: A6, A5, DL, 14x14 cm, ale także zaproszenia z innymi motywami.
Do każdego zaproszenia może być wykonana cała papeteria ślubna w tym samym charakterze: winietki, zawieszki, numery stolików, tablo z planem sali i wszystko to, co będzie Wam potrzebne na Waszym weselu i podczas Waszego ślubu.

Oprócz zaproszeń z lawendowym motywem polecamy również inne oryginalne zaproszenia :)

Zapraszamy!
3xd. pl

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Do projektów podchodzimy indywidualnie i nie kończy się to tylko na personalizacji zaproszeń. Ponieważ każde zaproszenie i pasująca do nich całą ślubną papeterię, jesteśmy w stanie dostosować do Waszych wyobrażeń i potrzeb. Na współpracę z nami decydują się pary, które chcą mieć nietuzinkową i nieoklepaną oprawę swojego ślubu i wesela. A przy tym elegancka i spójną.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 9451289438
Adres: Kraków, , 31-266, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 3189

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie