ZB Studio. Profesjonalne wideofilmowanie DSLR id:21756

Oferta
Dodaj do plannera

Profesjonalnie zajmujemy się fotoreportażem oraz wykonywaniem usług wideofilmowania od ponad 35 lat na rzecz zadowolonych klientów.

Filmujemy lustrzankami DSLR w jakości Full HD z kilku perspektyw w zespole dwuosobowym, począwszy od przygotowań w dniu ślubu aż do 1-2 godzin po oczepinach. Wiemy, że dzień ślubu jest bardzo ważny dla Państwa młodych oraz rodziny, w związku z tym dla nas najważniejsze jest Państwa zadowolenie. Dlatego profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem uchwycimy wszystkie najważniejsze momenty z Państwa uroczystości. Posiadając wieloletnie doświadczenie, dokładnie znamy przebieg uroczystości co powoduje, że wszystkie momenty z uroczystości będą ujęte z najlepszej perspektywy.

Materiał końcowy, który przygotowujemy dla Państwa, będzie idealnie dopasowany do Waszych potrzeb. W zależności od Państwa preferencji, długość końcowego materiału wideo może wynieść od 40 do 240 minut. Za dodatkową opłatą możliwe jest filmowanie w jakości 4K pleneru w inny dzień oraz przygotowań przed dniem uroczystości ślubnych (tj. strojenie sali, domu, samochodu itp.). Czas realizacji zamówienia zależny jest od długości materiału i może wynosić od 30 do 60 dni. Bezpłatnie do każdego materiału przygotowujemy teledysk z uroczystości ślubnych. Usługi świadczymy na terenie całego kraju! Zapraszamy do obejrzenia przykładowych klipów weselnych.

W przypadku dodatkowych pytań lub chęci podjęcia współpracy, zapraszamy do kontaktu. Z pewnością ustalimy satysfakcjonujące Państwa warunki i sposób realizacji usługi.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Cennik

Orientacyjna cena: 2400 PLN / całość

Cena obejmuje wideofilmowanie przez dwóch operatorów w dniu ślubu, od przygotowań, aż do 1-2 godzin po oczepinach. Za dodatkową opłatą wideofilmowanie w jakości 4K. Dojazd płatny powyżej 100 km.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

602-627...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:ZB Studio
Imię:Zbigniew
Nazwisko:Bandurowski
Województwo:opolskie
Miejscowość:Prudnik
Kod:48-200
Adres:Ratuszowa 20
Data dodania: 26-06-2016
Liczba odwiedzin: 483

Polecamy

Nowe ogłoszenia