Zobacz zdjęcia (1)
ZB Studio. Profesjonalne wideofilmowanie DSLR, Prudnik - zdjęcie 1
1 / 1

ZB Studio. Profesjonalne wideofilmowanie DSLR id:21756

od 2200 do 3000 zł / całość
Prudnik, opolskie
(0)
Dodaj opinię
602-627...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Profesjonalnie zajmujemy się fotoreportażem oraz wykonywaniem usług wideofilmowania od kilkudziesięciu lat na rzecz zadowolonych klientów.

Filmujemy lustrzankami DSLR w jakości Full HD z kilku perspektyw w zespole dwuosobowym, począwszy od przygotowań w dniu ślubu do 1 godziny po oczepinach. Wiemy, że dzień ślubu jest bardzo ważny dla Państwa młodych oraz rodziny, w związku z tym dla nas najważniejsze jest Państwa zadowolenie. Dlatego profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem uchwycimy wszystkie najważniejsze momenty z Państwa uroczystości. Posiadając wieloletnie doświadczenie, dokładnie znamy przebieg uroczystości co powoduje, że wszystkie momenty z uroczystości będą ujęte z najlepszej perspektywy.

Materiał końcowy, który przygotowujemy dla Państwa, będzie idealnie dopasowany do Waszych potrzeb. W zależności od Państwa preferencji, długość końcowego materiału wideo może wynieść od 40 do 240 minut. Za dodatkową opłatą możliwe jest filmowanie dronem, filmowanie w jakości 4K, pleneru w inny dzień oraz przygotowań przed dniem uroczystości ślubnych (tj. strojenie sali, domu, samochodu itp.). Czas realizacji zamówienia zależny jest od długości materiału i może wynosić od 30 do 60 dni. Usługi świadczymy na terenie całego kraju! Zapraszamy do obejrzenia przykładowych klipów weselnych.

W przypadku dodatkowych pytań lub chęci podjęcia współpracy, zapraszamy do kontaktu. Z pewnością ustalimy satysfakcjonujące Państwa warunki i sposób realizacji usługi.

ZB Studio. Profesjonalne wideofilmowanie DSLR - film 1 ZB Studio. Profesjonalne wideofilmowanie DSLR - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta ZB Studio

Oferta nr 1

od 2200 do 3000zł/ całość

Cena obejmuje wideofilmowanie przez jednego lub dwóch operatorów w dniu ślubu, od przygotowań do 1 godziny po oczepinach. Za dodatkową opłatą wideofilmowanie dronem oraz w jakości 4K oraz teledysk z dnia ślubu. Dojazd płatny powyżej 60km.

Opinie ZB Studio (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt ZB Studio

Nazwa firmy: ZB Studio
Imię i nazwisko: Zbigniew Bandurowski
Adres: Prudnik, ul. Ratuszowa 20, 48-200, woj. opolskie
602-627...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2375
Zadzwoń
602-627...
Napisz

Popularne miasta w okolicy