Zespół CoverBanda 100 % LIVE Show id:17533

Oferta
Dodaj do plannera

COVERBANDA 100 % LIVE SHOW !!!

Sezon 2016/17 otwarty !!!To idealna propozycja na udaną imprezę, koncert przebojów, event firmowy czy wesele.Bezkompromisowa jakość, ponad 18 letnie doświadczenie sceniczne, w połączeniu z energią i nowoczesnym podejściem do prowadzenia i oprawy artystycznej imprez rozrywkowych i wydarzeń kulturalnych.

Przez ostatnich kilka lat zaufały nam dziesiątki firm, lokali i hoteli, a przede wszystkim wiele szczęśliwych par wkraczających na nową drogę życia. Co może być lepszą rekomendacją przy wyborze zespołu na twoje wesele i przyjęcie? To co wyróżnia nas na tle konkurencji to przede wszystkim stricte muzyczne podejście gwarantowane przez wykształconych i czynnych muzyków, dla których każda impreza to zadowolenie z grania i wspólna zabawa wynikająca z pasji i chęci zbudowania niezapomnianej atmosfery.

Gramy tylko i wyłącznie na żywo z wykorzystaniem pełnego instrumentarium w sześcioosobowym składzie. Możecie wierzyć nam lub nie, ale my po prostu kochamy swoją pracę i zdecydowanie słychać to ze sceny!

Cover Banda to świeże spojrzenie, nowoczesne aranże i repertuar. Od swinga do rock&rolla, od szalonych lat 70’tych do najnowszych przebojów znanych z radia i telewizji. Od niezapomnianych piosenek Czerwonych Gitar do kultowych kawałków Lady Pank. Od Abby do Rihanny. Od Janis Joplin do Pharella Williamsa. Od Beatlesów do Maroon 5, od Seweryna do Piaska! Gramy praktycznie wszystko na scenach małych i dużych, w salach balowych i na parkietach klubowych. Gwarantujemy niezapomnianą zabawę i satysfakcję.

Nasz duet vocalny to świetne prowadzenie imprezy dostosowane do stylu i klimatu twojego przyjęcia. Zajmujemy się pełną obsługą art

Cennik

Orientacyjna cena: 5500 PLN

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół CoverBanda 100 % LIVE Show
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:03-741
Data dodania: 07-12-2015
Liczba odwiedzin: 198

Polecamy

Nowe ogłoszenia