Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 11

Zespół DELTA / DJ / Wodzirej / Elvis Show id:9297

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Zespół DELTA / DJ / Wodzirej / Elvis Show

Ostatnio widziany 23-04-2018
692-379...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (11)
Zambrów, podlaskieZobacz na mapie
Data dodania: 08-01-2013
Liczba odwiedzin: 7105

Oferta

Potrafimy wspaniale rozbawić gości i szybko nawiązać z nimi kontakt. TVP, POLSAT i inne stacje doceniły naszą działalność.
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
1) Jak długie robicie przerwy?
Zwykle gramy od dania do dania. Jeżeli przerwy między daniami są dłuższe wówczas robimy jakieś przerwy, czyli ok.1h-2h grania i ok. 10 min. przerwy, w zależności od wytrzymałości tanecznej uczestników imprezy i wielkości imprezy.
2) Czy gracie w domach u Państwa Młodych?
Zwykle w domu u Pani Młodej. Aczkolwiek coraz częściej Państwo Młodzi zaczynają od tego odchodzić.
3) Do której godziny gracie?
Zwykle do 4 rano, lub dłużej jeśli godzina ślubu jest późniejsza. Po czwartej włączamy dyskotekę. Jeśli jednak goście jeszcze się nie wybawili, to jest możliwość przedłużenia. Gramy i rozkręcamy imprezę tak, aby uczestnicy do godziny 4 rano maksymalnie się wybawili, organizując różne nowatorskie zabawy wodzirejskie.
4) Czy w przerwach puszczacie muzyczkę?
Tak oczywiście, zwykle standardy akordeonowe lub do uzgodnienia.
5) Jakie robicie oczepiny i jak długie?
Zwykle oczepiny trwają od 0,5h do godziny, w zależności od oczekiwań Państwa Młodych. Zabawy oczepinowe są kulturalne i wesołe i co roku zmieniają się w zależności od preferencji i mody w danym roku. Dokładne szczegóły odnośnie zabaw i harmonogramu imprezy ustalamy pięć dni przed weselem.
6) Czy robicie biesiadę;
Tak oczywiście w kilku formach; jedna forma to tradycyjna biesiada przy stołach, kiedy gramy staropolskie walczyki a goście kołyszą się i śpiewają; kolejna to biesiada w formie zabaw tanecznych (np.zabawy góralskie dla gości z rekwizytami); oprócz tego biesiadne piosenki wplatamy w repertuar weselny w trakcie wesela, bo goście lubią i chętnie śpiewają biesiadę.
7) Jak macie repertuar:
W repertuarze mamy 1500 utwórów. Obecnie na weselu goście chętnie bawią się przy disco polo. W związku z tym gramy tylko sprawdzone hity tego gatunku w połączeniu ze standardami lat 70, 80 i 90, polskie i zagraniczne oraz hity zagraniczne. Są imprezy gdzie króluje disco polo, a czasami gramy imprezy bez disco polo. Zależy to od gości, jak też ich przekroju wiekowego.
8) Grafik na 2020 r. otwieramy 02.01.2019 o godz. 09.00.
Możemy wstępnie zanotować zgłoszenie. Jeśli jednak ktoś bardzo chce zarezerwować nas na rok 2020 to musi liczyć się z dodatkową opłatą ok. 20%.
9) Ile kosztuje wynajęcie Państwa Zespołu na wesele;
Mamy następujące propozycję w zależności od terminu ;
1.Standard zwykle czteroosobowy skład -cena ok. 4000 - 5000zł. Opcja ta zawiera wokalistów i wokalistki, saxofon, akordeon, instr. klawiszowe, nagłośnienie 2x1500W, światła dyskotekowe, Elwis Show,zabawy wodzirejskie, zumba.
2. Full opcja - sześcioosobowy skład, trzy wokalistki w tym saxofonistka i gitarzysta live, akordeon, instr. klawiszowe, nagłośnienie 2x2000W, światła dyskotekowe, Elwis Show, zabawy wodzirejskie, zumba.

Najpewniejszy jest kontakt przez pocztę gmail i w pierwszej kolejności rozpatrujemy zgłoszenia mailowe. W mailu proszę określić miejsce imprezy, wielkość tzn.(np 100 osób czy 700 osób) ramy czasowe, w przypadku wesel odległość od Domu Weselnego do domu Pani Młodej oraz opcję, która Państwa intersuje. Odpowiadamy zwykle w ciągu doby. Nie robimy tymczasowych rezerwacji. Do momentu podpisania umowy termin jest wolny i nie zawsze obowiązuje zasada ,,kto pierwszy ten lepszy" ale od dobrej woli i życzliwości klienta zależy czy podpiszemy umowę.

Instrumenty:

 • akordeon
 • altówka
 • flet
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 4

Cennik

Opcja STANDARD
od 4000 do 5000 / wesele
Opcja Standard - jest to zwykle czteroosobowy skład -cena ok. 4000 - 5000zł. Opcja ta zawiera dwóch wokalistów i dwie wokalistki w tym saxofonistkę , akordeon, instr. klawiszowe, nagłośnienie 2x1500W, światła dyskotekowe, Elwis Show,zabawy wodzirejskie, zumba. W pierwszej kolejności rozpatrujemy zgłoszenia mailowe. W mailu proszę określić miejsce imprezy, wielkość tzn.(np 100 osób czy 700 osób) ramy czasowe, w przypadku wesel odległość od Domu Weselnego do domu Pani Młodej oraz opcję, która Państwa interesuje. Odpowiadamy zwykle w ciągu doby. Nie robimy tymczasowych rezerwacji. Do momentu podpisania umowy termin jest wolny. Aktualny grafik na naszej stronie internetowej.
Opcja FULL
Full opcja - jest to sześcioosobowy skład; trzy wokalistki w tym saxofonistka i gitarzysta live, akordeon, instr. klawiszowe, nagłośnienie 2x2000W, światła dyskotekowe, Elwis Show, zabawy wodzirejskie, zumba. W pierwszej kolejności rozpatrujemy zgłoszenia mailowe. W mailu proszę określić miejsce imprezy, wielkość tzn.(np 100 osób czy 700 osób) ramy czasowe, w przypadku wesel odległość od Domu Weselnego do domu Pani Młodej oraz opcję, która Państwa interesuje. Odpowiadamy zwykle w ciągu doby. Nie robimy tymczasowych rezerwacji. Do momentu podpisania umowy termin jest wolny. Aktualny grafik na naszej stronie internetowej.
Dj, Duet i inne opcje
3. Inne opcje tzn duet, dj itp. rozpatrujemy indywidualnie w zależności od dostępności terminu. W pierwszej kolejności rozpatrujemy zgłoszenia mailowe. W mailu proszę określić miejsce imprezy, wielkość tzn.(np 100 osób czy 700 osób) ramy czasowe, w przypadku wesel odległość od Domu Weselnego do domu Pani Młodej oraz opcję, która Państwa interesuje. Odpowiadamy zwykle w ciągu doby. Nie robimy tymczasowych rezerwacji. Do momentu podpisania umowy termin jest wolny. Aktualny grafik na naszej stronie internetowej.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Zespół DELTA / DJ / Wodzirej / Elvis Show id:9297
Ilość głosów: 11
Średnia wszystkich ocen: 4,91 / 5
Ela
Ela
(5)
Dodano: 24-01-2018
Data imprezy: 31-12-2017
Miejscowość: Suwałki
Niesamowity zespół i niesamowitą atmosferą,po prostu super. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i gorąco polecamy.
Białostoczanin
Białostoczanin
(5)
Dodano: 31-03-2014
Mistrzostwo. Jak dla mnie super zespół.
Ziutek
Ziutek
(4)
Dodano: 14-02-2014
Muszę przyznać, że to bardzo dobry zespół. Interesuję się trochę sceną na Lubelszczyźnie i tak naprawdę tych lepszych zespołów jest nie więcej jak z 10.
Polecam.
Wiśniewscy M. K.
Wiśniewscy M. K.
(5)
Dodano: 18-10-2013
Polecamy!!! Dziękujemy!!!
Mp.
Mp.
(5)
Dodano: 30-08-2013
Poprowadzili wesele naprawdę super. Są świetni.
Grażka wraz z Waldkiem
Grażka wraz z Waldkiem
(5)
Dodano: 05-08-2013
Kochani, spisaliście się na medal. Chcemy powiedzieć, że gdybyśmy drugi raz wyprawiali wesele, to znów byśmy zadzwonili do was :)
Dziękujemy i pozdrawiamy.
Emi
Emi
(5)
Dodano: 21-05-2013
Ten zespół potrafi rozbawić gości i super poprowadzić wesele, polecam
Grzegorz
Grzegorz
(5)
Dodano: 25-04-2013
Dawno nie byłem na takiej imprezie. Dziękuję i polecam wszystkim, którzy chcą mieć super wesele....
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Zespół DELTA
Imię:Dariusz
Nazwisko:Lubak
Województwo:podlaskie
Miejscowość:Zambrów
Kod:18-300
Adres:ul. Ogrodowa14

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.