Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 12

Zespół DELTA id:9297

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Zespół DELTA

Ostatnio widziany wczoraj
Napisz wiadomość Opinie (12)
Zambrów, podlaskieZobacz na mapie
Data dodania: 08-01-2013
Liczba odwiedzin: 7624

Oferta Zespoły weselne Zambrów

Potrafimy wspaniale rozbawić gości i szybko nawiązać z nimi kontakt. TVP, POLSAT i inne stacje doceniły naszą działalność.
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA -
1) Jak długie robicie przerwy?
Zwykle gramy od dania do dania. Jeżeli przerwy między daniami są dłuższe wówczas robimy jakieś przerwy, czyli ok.1h-2h grania i ok. 10 min. przerwy, w zależności od wytrzymałości tanecznej uczestników imprezy i wielkości imprezy.
2) Czy gracie w domach u Państwa Młodych?
Zwykle w domu u Pani Młodej. Aczkolwiek coraz częściej Państwo Młodzi zaczynają od tego odchodzić.
3) Do której godziny gracie?
Zwykle do 4 rano, lub dłużej jeśli godzina ślubu jest późniejsza. Po czwartej włączamy dyskotekę. Jeśli jednak goście jeszcze się nie wybawili, to jest możliwość przedłużenia. Gramy i rozkręcamy imprezę tak, aby uczestnicy do godziny 4 rano maksymalnie się wybawili, organizując różne nowatorskie zabawy wodzirejskie.
4) Czy w przerwach puszczacie muzyczkę?
Tak oczywiście, zwykle standardy akordeonowe lub do uzgodnienia.
5) Jakie robicie oczepiny i jak długie?
Zwykle oczepiny trwają od 0,5h do godziny, w zależności od oczekiwań Państwa Młodych. Zabawy oczepinowe są kulturalne i wesołe i co roku zmieniają się w zależności od preferencji i mody w danym roku. Dokładne szczegóły odnośnie zabaw i harmonogramu imprezy ustalamy pięć dni przed weselem.
6) Czy robicie biesiadę;
Tak oczywiście w kilku formach; jedna forma to tradycyjna biesiada przy stołach, kiedy gramy staropolskie walczyki a goście kołyszą się i śpiewają; kolejna to biesiada w formie zabaw tanecznych (np.zabawy góralskie dla gości z rekwizytami); oprócz tego biesiadne piosenki wplatamy w repertuar weselny w trakcie wesela, bo goście lubią i chętnie śpiewają biesiadę.
7) Jak macie repertuar:
W repertuarze mamy 1500 utwórów. Obecnie na weselu goście chętnie bawią się przy disco polo. W związku z tym gramy tylko sprawdzone hity tego gatunku w połączeniu ze standardami lat 70, 80 i 90, polskie i zagraniczne oraz hity zagraniczne. Są imprezy gdzie króluje disco polo, a czasami gramy imprezy bez disco polo. Zależy to od gości, jak też ich przekroju wiekowego.
8)Grafik na 2020 r. otwieramy 02.01.2019 o godz. 09.00.
Możemy wstępnie zanotować zgłoszenie. Jeśli jednak ktoś bardzo chce zarezerwować nas na rok 2020 to musi liczyć się z dodatkową opłatą ok. 20%.
Najpewniejszy jest kontakt przez pocztę gmail i w pierwszej kolejności rozpatrujemy zgłoszenia mailowe. W mailu proszę określić miejsce imprezy, wielkość tzn.(np 100 osób czy 700 osób) ramy czasowe, w przypadku wesel odległość od Domu Weselnego do domu Pani Młodej oraz opcję, która Państwa interesuje. Odpowiadamy zwykle w ciągu doby. Nie robimy tymczasowych rezerwacji.
Aktualny grafik jest na naszej oficjalnej stronie internetowej, która znajduje się w zakładce kontakt.

Instrumenty:

 • akordeon
 • altówka
 • flet
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 4

Cennik

Opcja STANDARD
od 4000 do 5000 / wesele
Opcja Standard - jest to zwykle czteroosobowy skład -cena ok. 4000 - 5000zł. Opcja ta zawiera dwóch wokalistów i dwie wokalistki w tym saxofonistkę , akordeon, instr. klawiszowe, nagłośnienie 2x1500W, światła dyskotekowe, Elwis Show,zabawy wodzirejskie, zumba. W pierwszej kolejności rozpatrujemy zgłoszenia mailowe. W mailu proszę określić miejsce imprezy, wielkość tzn.(np 100 osób czy 700 osób) ramy czasowe, w przypadku wesel odległość od Domu Weselnego do domu Pani Młodej oraz opcję, która Państwa interesuje. Odpowiadamy zwykle w ciągu doby. Nie robimy tymczasowych rezerwacji. Do momentu podpisania umowy termin jest wolny. Aktualny grafik na naszej stronie internetowej.
Opcja FULL
Full opcja - jest to sześcioosobowy skład; trzy wokalistki w tym saxofonistka i gitarzysta live, akordeon, instr. klawiszowe, nagłośnienie 2x2000W, światła dyskotekowe, Elwis Show, zabawy wodzirejskie, zumba. W pierwszej kolejności rozpatrujemy zgłoszenia mailowe. W mailu proszę określić miejsce imprezy, wielkość tzn.(np 100 osób czy 700 osób) ramy czasowe, w przypadku wesel odległość od Domu Weselnego do domu Pani Młodej oraz opcję, która Państwa interesuje. Odpowiadamy zwykle w ciągu doby. Nie robimy tymczasowych rezerwacji. Do momentu podpisania umowy termin jest wolny. Aktualny grafik na naszej stronie internetowej.
Dj, Duet i inne opcje
3. Inne opcje tzn duet, dj itp. rozpatrujemy indywidualnie w zależności od dostępności terminu. W pierwszej kolejności rozpatrujemy zgłoszenia mailowe. W mailu proszę określić miejsce imprezy, wielkość tzn.(np 100 osób czy 700 osób) ramy czasowe, w przypadku wesel odległość od Domu Weselnego do domu Pani Młodej oraz opcję, która Państwa interesuje. Odpowiadamy zwykle w ciągu doby. Nie robimy tymczasowych rezerwacji. Do momentu podpisania umowy termin jest wolny. Aktualny grafik na naszej stronie internetowej.

Opinie o Zespół DELTA Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Zespół DELTA id:9297
Ilość głosów: 12
Średnia wszystkich ocen: 4,92 / 5
Angelika
Angelika
(5)
Dodano: 19-06-2018
Data imprezy: 16-06-2018
Miejscowość: Giełczyn
Jak dla mnie impreza weselna poprowadzona po mistrzowsku ! :) Niesamowity zespół, polecam jak najbardziej !!! Pełen profesjonalizm. Dziękuje !
Ela
Ela
(5)
Dodano: 24-01-2018
Data imprezy: 31-12-2017
Miejscowość: Suwałki
Niesamowity zespół i niesamowitą atmosferą,po prostu super. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i gorąco polecamy.
Białostoczanin
Białostoczanin
(5)
Dodano: 31-03-2014
Mistrzostwo. Jak dla mnie super zespół.
Ziutek
Ziutek
(4)
Dodano: 14-02-2014
Muszę przyznać, że to bardzo dobry zespół. Interesuję się trochę sceną na Lubelszczyźnie i tak naprawdę tych lepszych zespołów jest nie więcej jak z 10.
Polecam.
Wiśniewscy M. K.
Wiśniewscy M. K.
(5)
Dodano: 18-10-2013
Polecamy!!! Dziękujemy!!!
Mp.
Mp.
(5)
Dodano: 30-08-2013
Poprowadzili wesele naprawdę super. Są świetni.
Grażka wraz z Waldkiem
Grażka wraz z Waldkiem
(5)
Dodano: 05-08-2013
Kochani, spisaliście się na medal. Chcemy powiedzieć, że gdybyśmy drugi raz wyprawiali wesele, to znów byśmy zadzwonili do was :)
Dziękujemy i pozdrawiamy.
Emi
Emi
(5)
Dodano: 21-05-2013
Ten zespół potrafi rozbawić gości i super poprowadzić wesele, polecam
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Zespół DELTA
Imię:Dariusz
Nazwisko:Lubak
Województwo:podlaskie
Miejscowość:Zambrów
Kod:18-300
Adres:ul. Ogrodowa14

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.