Zobacz zdjęcia (5)
Zespół Huzband - profesjonalny zespół! 100% live, Poznań - zdjęcie 1
Zespół Huzband - profesjonalny zespół! 100% live, Poznań - zdjęcie 2 Zespół Huzband - profesjonalny zespół! 100% live, Poznań - zdjęcie 3 Zespół Huzband - profesjonalny zespół! 100% live, Poznań - zdjęcie 4 Zespół Huzband - profesjonalny zespół! 100% live, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Zespół Huzband - profesjonalny zespół! 100% live id:20992

Poznań, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • pianino
 • saksofon

Oferta:

 • obsługa konferansjerska
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 7

Bardzo dobrze rozumiemy, że wesele to najbardziej wyjątkowy dzień w życiu,
a dobra muzyka i szampańska zabawa są jednymi z najważniejszych elementów.
Dlatego możecie być pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Wasze oczekiwania oraz aby Wasi goście zapamiętali tę noc na długo.

Zespół tworzą profesjonalni muzycy - absolwenci Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Podstawowy skład to siedem osób - dwoje znakomicie dopełniających się wokalistów oraz pięciu doskonałych muzyków sesyjnych grających na saksofonie, instrumentach klawiszowych, gitarze, gitarze basowej, oraz perkusji.
Muzyka jest naszą pasją. Cieszymy się, że ta pasja stała się naszym zawodem.
Choć zazwyczaj występujemy w 7-osobowym składzie, ze względów ekonomicznych możemy również zagrać w składzie 6-cio lub 5-cio osobowym.

Gramy tylko i wyłącznie na żywo!

W naszym repertuarze znajdują się znane i lubiane przeboje muzyki polskiej i zagranicznej zarówno w oryginalnych jak i własnych aranżacjach. Gramy również jazz, doskonale sprawdzający się jako muzyka tła podczas bankietu.
Podczas imprez korzystamy z nagłośnienia najwyższej klasy obsługiwanego przez naszego własnego realizatora dźwięku, co jest dziś rzadko spotykane wśród innych zespołów.
My skupiamy się wyłącznie na graniu, a w tym czasie nasz realizator dba o to, żebyście cieszyli się jak najlepszym brzmieniem zespołu.
Dzięki profesjonalnemu podejściu i pełnemu zaangażowaniu w oprawę muzyczną, każda impreza staje się wyjątkowa i niezapomniana.

Nasz zespół posiada siedzibę w Poznaniu, więc rzeczą naturalną jest, że preferowany zasięg naszych usług to Poznań i wielkopolska. Jeśli jednak chcesz zaprosić nas do innego miasta lub regionu - nie martw się. Posiadamy własny transport i jesteśmy w stanie dotrzeć właściwie w każde miejsce w Polsce. W zależności od przedziału czasowego w jakim przyjdzie nam pracować, może to się wiązać z dodatkowymi kosztami i noclegiem, ale jeśli nie stanowi to dla Ciebie problemu – dla Nas tym bardziej!

Jesteśmy elastyczni, jednak mamy pewne reguły – nie gramy muzyki disco-polo i muzyki biesiadnej.
Zagraliśmy już niejedno wesele i wiemy, że mimo to wszyscy goście mogą bawić się wyśmienicie do białego rana.
Zaproście nas, a pokażemy jak to się robi!

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą usługą, prosimy o kontakt telefoniczny.

Pozdrawiamy serdecznie i do usłyszenia!
zespół Huzband

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2017

Opinie (6)

Zespół Huzband - profesjonalny zespół! 100% live id:20992
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
A
Anka
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2016
Poznań
Data dodania: 11-01-2017

Będąc na weselu znajomych, muzyków tak jak i ja, usłyszałam ich po raz pierwszy. Zrobili na mnie duże wrażenie, nie dość, że grali rewelacyjnie, to ich sposób prowadzenia zabawy mnie urzekł. Atmosfera była rodzinna, bardzo ciepła, jednym słowem sprzyjała tańcom do białego rana. A muzycy mimo zmęczenia i pracy do późna grali wciąż tak samo perfekcyjnie. Jako muzyk zwracam uwagę na jakość wykonania utworów, a ta była bardzo wysoka. Jednym słowem polecam!

P
Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2016
Wilcze
Data dodania: 11-01-2017

Huzband to utalentowani i wykształceni muzycy. Słucha się ich z przyjemnością. Podczas wesela, na którym grali tańczyło się znakomicie!
Współpracę z tymi młodymi, sympatycznymi ludźmi zdecydowanie polecam!

W
Weronika Kulczycka
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2016
Poznań
Data dodania: 09-01-2017

Zespół pełen energii, pasji i radości ze wspólnego grania! Miałam przyjemność słuchać ich w akcji i bawić razem z nimi- gorąco polecam wszystkim melomanom i fanom dobrej zabawy!

P
Paulina
5.00
 / 5
Data dodania: 21-06-2016

W ubiegłym roku w sierpniu byłam na ślubie koleżanki. Na weselu tym grał przebojowy zespół Huzband. Bardzo mi się spodobali. Aktualnie poszukuję zespołu, ponieważ z mężem postanowiliśmy zrobić uroczystą rocznicę ślubu. Zespół godny polecenia, i dlatego właśnie zarezerwowaliśmy termin:))

D
Danuta Kaźmierczak
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-11-2015
Data dodania: 20-05-2016

Zespół Huzband polecili nam nasi znajomi, i jesteśmy im za to bardzo wdzięczni! Pełen profesjonalizm, świetna muzyka i prowadzenie wesela. Nasi goście prawie nie schodzili z parkietu! Atmosfera radości jaką stworzyli sprawiła, że goście bawili się do białego rana, a nasze wesele było prawdziwym świętem dla całej naszej rodziny! Polecamy z całego serca!

M
Martyna Hajduk
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-10-2015
Data dodania: 20-05-2016

Podczas planowania wsela dużą wagę przywiązywaliśmy do oprawy muzycznej. Sama jestem muzykiem i zależało mi na wysokim poziomie. Przesłuchaliśmy nagrania kilku zespołów, byliśmy nawet jeden usłyszeć "w akcji" podczas imprezy, na której grali. Wciąż jednak nie byliśmy w pełni zadowoleni. O istnieniu zespołu Huzband dowiedzieliśmy sie od znajomego, który z nimi współpracował. Zapoznaliśmy sie z ich nagraniami i podjęliśmy decyzję o wspolpracy, która okazała sie bardzo udana. Od początku spotykaliśmy sie z elastycznością, pomocą i profesjonalizmem ze strony członków zespołu. Nasi goście weselni, niezależnie od wieku bawili się doskonale. Wciąż odbieramy telefony z zapytaniami znajomych o nasz zespół z wesela, obrotowym wieść chcą posłać dalej. Polecamy i my-Martyna i Kamil.

liczba odwiedzin: 3276

Popularne miasta w okolicy