Zobacz zdjęcia (5)
Zespół Modus Band, Bystrzyca Kłodzka - zdjęcie 1
Zespół Modus Band, Bystrzyca Kłodzka - zdjęcie 2 Zespół Modus Band, Bystrzyca Kłodzka - zdjęcie 3 Zespół Modus Band, Bystrzyca Kłodzka - zdjęcie 4 Zespół Modus Band, Bystrzyca Kłodzka - zdjęcie 5
1 / 5

Zespół Modus Band id:53450

Bystrzyca Kłodzka, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Jesteśmy doświadczonym, z poczuciem humoru zespołem składającym się z trzech przebojowych osób:
Marek - wokal, gitara elektryczna, gitara akustyczna, wodzirej
Tomek - wokal, keyboard, akordeon, wodzirej
Olga – wokal
Prężnie działamy na scenie od ponad 15 lat dzieląc swoją pasję i zamiłowanie do muzyki z uczestnikami poszczególnych imprez.
Gramy nie tylko na weselach, ale również na przeróżnych imprezach okolicznościowych, dancingach. Prowadzimy także zabawy ,oczepiny i konkursy ustalone wcześniej z organizatorami imprezy.
Posiadamy szeroki repertuar utworów: od lat 60 poprzez szalone lata 80, 90 aż po hity aktualnej listy przebojów! Oferujemy bardzo różnorodny repertuar, który bezustannie rozwijamy.
Zapewniamy dobrą zabawę, ciekawe rytmy idealnie „pod nóżkę”, wspólne śpiewy oraz dużą dawkę śmiechu! A wszystko dlatego, bo robimy to co wychodzi nam najlepiej – dzielimy się z Wami radością i miłością do muzyki! Prowadzimy również biesiadę z gośćmi za stołami w towarzystwie instrumentów takich jak akordeon, gitara tamburyno.
Dajemy gwarancję dobrej zabawy oraz niezapomnianych wspomnień :)

Możemy zapewnić Ci wsparcie, którego potrzebujesz, aby organizowane przez Ciebie wydarzenie było wyjątkowe i zapadło gościom głęboko w pamięć.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Bystrzyca Kłodzka, , 57-500, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 130

Popularne miasta w okolicy