Zdjęcia | Oferta | Opinie 7

Zespół muzyczny Artigo id:10383

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
512-592...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (7)
Kęty, małopolskie
Data dodania: 21-05-2013
Liczba odwiedzin: 4503

Oferta

Zespół muzyczny ARTIGO zapewnia profesjonalną obsługę imprez, takich jak wesela, studniówki, komersy, bale maturalne, bankiety, imprezy firmowe, imprezy okolicznościowe i in. Oferujemy świetną muzykę dla wszystkich pokoleń!
Jestesmy zespołem 4 osobowym, oferujemy bogate instrumentarium, niebanalną konferansjerkę szeroką liste wykonywanych utworów ( ok 700 pozycji)
Zapewniamy oprawę nabożeństwa w kościele lub urzędzie SC.
Oferujemy zabawę w rytmach muzyki nowoczesnej oraz znanych standardów muzyki rozrywkowej.
Zabawiamy gości organizując liczne konkury nierzadko z nagrodami.
Do 150 km zapewniamy dojazd gratis!!!!!
Prezentowana oferta nie posiada limitu czasowego gramy do ostatniego gościa!!!

Instrumenty:

 • akordeon
 • altówka
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • mówimy po angielsku
 • mówimy po francusku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 4

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Zespół muzyczny Artigo id:10383
Ilość głosów: 7
Średnia wszystkich ocen: 4,71 / 5
Ania F.
Ania F.
(5)
Dodano: 16-06-2017
Data imprezy: 22-04-2017
Miejscowość: Bielsko-Biała
Zespół grał na naszym weselu i mogę gorąco go polecić wszystkim młodym parom! Już przed weselem świetnie nam się współpracowało. Na samej imprezie cały czas trzymali rękę na pulsie co do wszystkich zaplanowanych punktów programu. Wykonali niemal wszystkie piosenki, których sobie zażyczyliśmy. Goście świetnie się bawili- zarówno ci młodsi, jak i starsze pokolenie. Ponadto, naprawdę długo grali i to nie dając po sobie poznać, że już jest 4 nad ranem. Wokalistka ma piękny głos, wszyscy muzycy grają na wysokim poziomie, bardzo czysto. Podsumowując: umiejętności na wysokim poziomie, szeroki repertuar, długie granie, bardzo przyjemna współpraca - czegóż chcieć więcej? :)
Aleksandra
Aleksandra
(3)
Dodano: 01-05-2017
Data imprezy: 04-02-2017
Miejscowość: Kraków
Zespól nie spełnił naszych oczekiwań. Robili sporo przerw - dłuższych, niż czas grania.
I co ważniejsze nie zagrali większości piosenek, na których nam zależało i, których listę od nas otrzymali (z zaznaczonymi piosenkami, które szczególnie chcieliśmy mieć). Zależało nam na starszych piosenkach, polskich klasykach, a prawie ich nie było, chociaż na spotkaniu, gdy słuchaliśmy ich na innym weselu, mówili, że repertuar dostosowują do oczekiwań państwa młodych.
Kiedy zwróciliśmy uwagę na weselu, że chcielibyśmy kilka piosenek Krawczyka, wokalistka powiedziała, że jeden z gości zwrócił im uwagę, żeby grali bardziej żywo. Nie chciała powiedzieć kto, więc albo bardziej słuchają opinii innych, niż tych, którzy im płacą albo pasowało im grać to, co na innych wesela i zignorowali nasze preferencje. A wybrane przez nas piosenki wcale nie były wolne i melancholijne. Ostatecznie z podanej im listy zagrali kilka piosenek, chociaż mają je w swoim repertuarze.
Na plus możemy ocenić wykonanie piosenek - grali ładnie, choć nie to, co chcieliśmy.
Peter P
Peter P
(5)
Dodano: 28-01-2016
Data imprezy: 16-01-2016
Zespół zajebisty bo innego słowa nie znam by opisać;) coś pięknego, głos wokalistki jest nie do opisania, a warty posłuchania. Czekam z niecierpliwością kiedy będę mógł znów się bawić przy takiej ekipie jaka tworzy zespół Artigo :) Polecam i wiem że na moim weselu tez będą ;)
Justyna Stus
Justyna Stus
(5)
Dodano: 28-01-2016
Data imprezy: 16-08-2014
Serdeczne podziekowania dla zespołu Artigo za to czego dokonali na naszym ślubie, a mam tu na mysli oprawę w kościele oraz wyśmienitą zabawe na weselu :) można powiedzieć że do dziś bolą mnie nogi :) I to co najważniejsze, jak zabawy dla wszystkich i dla dzieci i dla dorosłych :) Z kulturką wiec nikt nie czuł się urażony a to najważniejsze :) Pozdrawiamy i dziekujemy Wam :)
Bartłomiej Si
Bartłomiej Si
(5)
Dodano: 28-01-2016
Data imprezy: 21-03-2015
: Zespół przerósł najśmielsze oczekiwania nas jako pary młodej oraz gości. Zero kiczu i tandety. Pełny profesionalizm. Polecam w 100%
ewelina
ewelina
(5)
Dodano: 25-01-2016
Data imprezy: 01-08-2015
Długo by pisać... :) Zespół Artigo dał radę z naszymi życzeniami które brzmiały mniej więcej tak - nie chcemy tego... nie chcemy tamtego... Ktoś by sobie pomyślał niech nie biorą zespołu! Ale my wybraliśmy TEN NAJLEPSZY! który spisał się na więcej niż 100% !!! Wasz profesjonalizm widać na każdym kroku, widzą to także goście weselni - ich nie da się oszukać! Do dziś wspominają jaką to świetną mieliśmy orkiestrę! :-) Wszystkim jeszcze niezdecydowanym radzimy - zarezerwujcie Artigo już dziś bo jutro okaże się, że termin Waszego ślubu mają już zajęty... a byłaby to wielka strata! ;) Pozdrawiamy gorąco! Ewelina i Andrzej!
krzysiek K
krzysiek K
(5)
Dodano: 22-01-2016
Data imprezy: 18-07-2015
Serdeczne dzięki dla Zespół Artigo przy którym mogliśmy się bawić na naszym weselu :) Zespół spełnił nasze oczekiwania, super repertuar, mnóstwo zabaw zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Wszyscy goście zadowoleni. Jeszcze raz dziękujemy i wszystkim polecamy ten zespół :)

Dane kontaktowe

Zespół muzyczny Artigo
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kęty
Kod:32-650

Godziny pracy

Pn:09:00 - 21:00
Wt:09:00 - 21:00
Śr:09:00 - 21:00
Cz:09:00 - 21:00
Pt:09:00 - 21:00
Sb:09:00 - 21:00
Nd:09:00 - 21:00

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.