ARTIGO Zespoł muzyczny !! BO DOBRA MUZYKA TO DOBRA ZABAWA !! 100 !!

6500 zł
Kęty, małopolskie
(23)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
512-592...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Instrumenty:

 • akordeon
 • altówka
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • mówimy po francusku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 4

O nas

Zespół muzyczny ARTIGO zapewnia profesjonalną obsługę imprez, takich jak wesela, studniówki, komersy, bale maturalne, bankiety, imprezy firmowe, imprezy okolicznościowe i in. Oferujemy świetną muzykę dla wszystkich pokoleń!
Jesteśmy zespołem 4 osobowym, ale jeśli klient ma wyraźną potrzebę rozszerzenia składu nie boimy sie takich wyzwań i mamy ofertę w składzie 5, 6 a nawet 7 osobowym!!! oferujemy bogate instrumentarium, niebanalną konferansjerkę szeroką listę wykonywanych utworów ( ok 700 pozycji)
Zapewniamy oprawę nabożeństwa w kościele lub urzędzie SC.
Oferujemy zabawę w rytmach muzyki nowoczesnej oraz znanych standardów muzyki rozrywkowej.
Zabawiamy gości organizując liczne konkursy nierzadko z nagrodami.

Wesele w górach ? - znamy repertuar, mamy w składnie skrzypce - nie boimy sie wesela w klimatach " z pod samiuśkich tater. Hej!!"
Wesele w stylu slow wedding?? - jesteśmy przygotowani aby zadbać o piękne tło waszej uroczystości , więc standardów światowej muzyki rozrywkowej znajdziecie w naszym repertuarze mnóstwo!

Oświetlenie??? - dysponujemy profesjonalnym oświetleniem estradowym! 4,5 m rampa oświetleniowa z możliwością dopasowania do charakteru sali.

Konferansjer?? - Konferansjerka na najwyższym poziomie dla nas to konieczność na każdej imprezie! Dbamy o interakycje z gośćmi ,ale potrafimy odnaleźć sie na imprezach światowej rangi bo eventy tj. Mistrzostwa polski na różnych konwentach nie są nam straszne!

Wesele międzynarodowe??!! - z najwyższą chęcią!! zapewniamy konferansjerkę w języku;
- polskim
- angielskim
- francuskim
i taki także repertuar!

Do 80 km zapewniamy dojazd gratis!!!!!

Oferta nr 1

6500zł/ wesele

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dobra muzyka to dobra zabawa! Niezapomniane show, muzyka dla wszystkich pokoleń , dynamiczni ludzie!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jesteśmy w stanie śmiało przyznać ze przez 15 lat działalności bardzo dobrze przemyśleliśmy styl pracy jaki chcemy reprezentować. Najważniejszym jest dobranie odpowiedniej muzyki do gości których mamy na sali i do stylu przyjęcia. Jesteśmy ELASTYCZNI w doborze muzyki! to nas wyróżnia długo rozmawiamy z organizatorem i obserwujemy gości na sali. Po kilku numerach wiemy co porwie do tańca Was i Waszych gości spełniając marzenia o tym "wielkim dniu" ;) To naszym zadaniem jest zadbać o to żeby wszyscy dobrze sie bawili i spełniamy to zadanie w 100 % !!

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

jesteśmy muzykami więc ta przygoda trwa już bardzo długo jednak oprawą muzyczną takich wydarzeń zajmujemy sie już 15 lat

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W wypadku wesel 1 dniowych gramy do godziny 4 rano z możliwością przedłużenia trwania usługi - jeśli ktoś z waszych gości jeszcze bedzie miał siłe ;)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Oprawa muzyczna wesela/imrezy/ eventu, pełna konferansjerka, profesjonalne oświetlenie, dojazd... i wiele innych każda oferta jest uzgadniana indywidualnie.

Skład, w którym występujemy.

podstawowy skład jest 4 osobowy, z możliwością rozwinięcia go o różnych muzyków z którymi współpracujemy - dopasowujemy ofertę do klienta!!

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Skład zespołu jest stały bardzo zależy nam aby usługa była wykonana na najwyższym i stałym poziomie

Jaki repertuar proponujemy?

Mamy bardzo szeroki repertuar z którym mozna zapoznac sie pisząc lub dzwoniac do nas, ustalamy repertuar z Wami abyście mogli miec wpływ na to co ma lub nie ma pojawic sie na Waszym przyjęciu ale ogolnie:

przeboje polskie
przeboje zagraniczne
biesiada
disco polo
ps. lata 80 muzyki polskiej i światowej to rodzaj muzyki po który sięgamy bardzo chętnie;)

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oferujemy oprawe konferansjerską ktora w naszym zespole zajmuje się Agnieszka.
Wieloetnie doświadczenie na scenie zarówno jako konferansjer na iprezach okolicznościowych jak i ważnych wydarzeniach branżowych tj, mistrzostwa polski na targach LNE pozwalaja nam stwierdzić że oferujemy Profesjolnalną Konferansjerke!
Jesteśmy w stanie poprowadzic wesele w języku polskim, angielskim i francuskim na najwyższym poziomie z dbałością o kulture i poziom waszej imprezy.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Wokalista Maciej - 15 letnie doświadczenie na duzej scenie! Wspołpracował z muzykami znanymi w całym kraju. Ciepła, barwa głosu naszego Maćka stworzy niepowtarzalny klimat waszej imprezy.
Wokalistka Agnieszka- wulkan energii!! Nie ma dla niej rzeczy niemozliwych! Szeroki repertuar jaki prezentuje sprawia ze moze stworzyc swoim glosem romantyczny nastroj jak na koncercie Adel, poderwac gości do zabawy z Kayah i zaskoczyc energią z Jenifer Lopez co wybieracie??

Na jakich instrumentach gramy?

skrzypce - instrument który nas wyróżnia i jesteśmy w stanie zaproponować Wam tez oprawę Slubu!
saksofon!
gitara elektryczna
gitara klasyczna
instrumenty klawiszowe
akordeon
perkusja
i wiele innych w zależności na jakiś instrumentach Państwu zależy współpracujemy z wieloma instrumentalistami.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie nagłośnieniowym Bose, Behringer ,Shure, AKG, Yamaha i inne

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Wykonujemy na stałe w repertuarze utwory w jezyku: polskim,angielskim,francuskim

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Możemy zaproponować Państwu profesjonalnych konferansjerów z doświadczeniem w prowadzeniu imprez bo to bardzo ważny aspekt oferty, którzy pracują z nami przy imprezach w językach :
- angielskim
- francuskim
- hiszpańskim
- niemieckim

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

około 30 % naszych imprez to imprezy o charakterze międzynarodowym,

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

dysponujemy profesjonalnym oświetleniem estradowym które podnosi poziom świadczonych usług.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak 4,5 metrowa rampa oświetleniowa z profesjonanymi efektami świetlnymi, ledon

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Nasz repertuar dopracowywaliśmy przez 15 lat i bardzo świadomie dobieramy utwory które sie w nim znajdują. Pamiętamy ze to jest Wasz dzień i przesyłamy repertuar przed przyjęciem abyście mogli zaznaczyć Wasze preferencje, jeśli pojawiają sie piosenki z poza repertuaru na których bardzo Wam zależy, i dacie nam odpowiedni czas jesteśmy w stanie przygotować cover ,jeśli tylko instrumentarium nam na to pozwala ;)

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

oczywiście ,zawsze jest to dla nas pomocne w określeniu jaki jest ich preferowany repertuar

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

nie w przypadku zespołu nie jest możliwe zakupienie stałej licencji.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Za nami lata pracy i nauki, w szkołach muzycznych, akademiach, warsztatach i ogniskach muzycznych. Cześć z nas aktywnie pracuje także przy innych projektach muzycznych.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

my cali jesteśmy muzyką ;) a tak poważnie każdy z nas od dziecka muzykuje i tak nas to zaprowadziło na scenę ;)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi, ze sztuką. Pociąga nas cały blichtr sceniczny ten specyficzny rodzaj energii którym można sie dzielić ze sobą na scenie, z gośćmi ale także otrzymywać ja zwrotnie od słuchaczy. do tego fajnie jest sie czasem wystroić ;)

Czyja twórczość nas inspiruje?

Mamy bardzo różne gusta muzyczne i przez to nasza oferta jest tak szeroka nie zamykamy sie na żadne gatunki. Najważniejszą zasadą która nam przyświeca to to że dobra muzyka to dobra zabawa wiec staramy sie proponować szeroki wachlarz propozycji. Pamiętamy przy tym zawsze o tym że muzyka ma być rozrywkowa

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Jeżeli chcemy oferować usługę na najwyższym poziomie, pod względem technicznym musimy być niezawodni. Dbamy o to żeby sprzęt na których pracujemy pomagał nam podnosić poziom usług a nie go obniżać dlatego gramy na najwyższej klasie instrumentach i takiego tez używamy nagłośnienia. Sam talent nie wystarcza trzeba mieć jeszcze dobre narzędzia ;)

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Zabawy jeśli maja się pojawić powinny być integracyjne i eleganckie w znaczeniu ogólnie rozumianego dobrego smaku. Ma być zabawnie a nie żenująco. Zabawy z lat 80 które potrafiły zawstydzić uczestników i widzów są dla nas reliktem tamtych czasów i nie powinny być juz wykorzystywane. Mamy do zaoferowania autorskie zabawy które świetnie sie sprawdzają na wszelkiego rodzaju przyjęciach bardzo często wykonujemy je na weselach międzynarodowych co wspaniale podkreśla charakter "polskiego wesela"

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

przebieg wszystkich części stałych zawsze uzgadniamy z młodą parą, i uwielbiamy kiedy pojawiają sie nowe nietuzinkowe pomysły, często współpracujemy służąc doświadczeniem ( wiedzą techniczną) w planowaniu takich oryginalnych sposobów na oczepiny ale nie tylko. Biorąc udział w weselach/imprezach tematycznych często oczepiny/podziękowania/ prezentacje tortu czy pierwsze tace powinny wpisywać sie w tę przywidzianą przez organizatorów tematykę przewodnią, dla nas to zawsze jest ciekawe i twórcze wyzwanie któremu bardzo chętnie i aktywnie staramy sie dać rade ;)

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

bardzo ciężki rock , hard rock lub orkiestrowe wykonania utworów ale tylko ze względu na instrumentarium ( trudno zebrać tylu muzyków na przyjęciu) ;):)

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

W zależności od sezonu, przecież trzeba być na bieżąco cały czas ;)

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

to zawsze jest top 10 utworów które przekazuje nam Młoda para ;)

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Uważamy, ze w każdym gatunku są topowi wykonawcy i sztandarowe hity i tego trzymamy sie też grając disco polo.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

wolno rozwijająca sie impreza to takie średnie określenie. Wszystko zależy od gości ale także od regionu w którym gramy. Są miejsca gdzie ogień na parkiecie ;):) jest od pierwszej piosenki ale też takie w których goście zwyczajnie musza sie nagadać itp Zazwyczaj kilka pierwszych (2-3) wejść muzycznych jest takich na "rozpoznanie" po tym czasie juz wiemy co gościom w "duszy gra" lub jak ktoś woli do czego im " tupie nóżka" i takie utwory proponujemy. Gwarancją udanej rozkręconej imprezy jest słuchanie gości, ich reakcji i elastyczne dostosowanie repertuaru do ich preferencji.

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Jesteśmy bardzo rożni i sami siebie zarażamy rożną muzyką ale bardzo lubimy lata 80 polskiej i światowej muzyki. Najlepiej odnajdujemy sie w utworach które są niezaprzeczalnymi hitami bo wtedy też widzimy jaką frajdę gościom sprawia nasza praca ;)

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Graliśmy juz w wielu nietypowych miejscach i salach . Te najciekawsze to barka, stodoła, namiot.. ale także park w zabytkowym dworku i stary spichlerz ;)

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Chyba nie wesela zapadają nam w pamięć a ludzie.. wielu naszych klientów to teraz nasi znajomi, mamy ze sobą także prywatny kontakt, zawiązaliśmy wiele przyjaźni ale także wiele udanych powtarzających sie współprac. Jeżeli nasza praca sprawia ludziom radość i czujemy ze dobrze wykonaliśmy to zadanie to daje nam to taką dawkę pozytywnej energii na dalszy czas i takie imprezy i gości pamięta sie najdłużej.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

no wiadomo już z poprzednich opisów... Dobra muzyka to dobra zabawa ;)

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

każdy z nas cos innego.. padło zapałki, wode, dobre buty ale rozbawiło nas nóź i sznurek- z tego juz można zrobić gitarę ;)

Certyfikat 2022
ARTIGO Zespoł muzyczny !! BO DOBRA MUZYKA TO DOBRA ZABAWA !! 100 !!
Średnia ocen: 4,90 / 5 z 23 opinii
4,90
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Sylwia
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Bystra Podhalańska
Data dodania: 02-10-2023

Przepięknie. Jestesmy bardzo zadowoleni z zespołu. Super repertuar, świetne zabawy. Polecam

Agnieszka
15-11-2023

Dziękujemy i polecamy sie!

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2023
Skawina
Data dodania: 23-09-2023

Kochani ! Serdecznie polecamy Wam zespół Artigo ! Byli razem z nami na naszym weselu i uwierzcie, z mężem nie mogliśmy wyobrazić sobie lepszej ekipy 😍 Uśmiechnięci od samego początku, aż miło było na nich patrzeć, kiedy tak grali i śpiewali, wachlarz utworów ogromny, grali tak naprawdę dla każdego, przez co ludzie tak świetnie się bawili. Goście byli zachwyceni atmosferą jaką stworzyli, zabawami, które wymyślili. My jako Para Młoda nie musieliśmy się niczym martwić, bo Pani Agnieszka zadbała o całą konferansjerkę i pilnowała cały czas scenariusza wesela. Komunikowała się bezpośrednio z obsługą sali, a nas jedynie informowała, że np. za chwilę będą podziękowania dla rodziców itd. Wszystko o czym mówiliśmy na spotkaniu, wszystkie ustalenia były dokładnie przeniesione na dzień wesela. Piosenki wykonywane przecudnie, zarówno w języku polskim jak i angielskim a także w innych językach, repertuar ogromny. Wykonywali także dedykacje od Gości. Przerwy zgodnie z obietnicami, niezbyt długie, bo ok. 15 minutowe. Za co ogromny szacunek. Ich sprzęt, a także cała scena z pięknym oświetleniem i napisem w tle przepiękne i bardzo profesjonalne.

Już się nie możemy doczekać filmu z wesela, by wrócić do tych chwil razem z nimi. Póki co oglądamy filmiki od rodziny i przyjaciół i nadal nie możemy uwierzyć w to, jakie oni mają głosy!

I to, co naprawdę warto podkreślić to cena, bardzo atrakcyjna jak za tak wysoki poziom!

Polecamy ❤️
My jesteśmy zachwyceni, że byli z nami w tym dniu ❤️

Agnieszka
15-11-2023

Bardzo dziękujemy za opinie! Pozdrawiamy gorąco Was i wszystkich Waszych gości!

P
Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2023
Inwałd
Data dodania: 16-08-2023

Minęły trzy dni od wesela, a my nie możemy się obejść myślami od tego wydarzenia. Gdyby nie zespół Artigo impreza nie byłaby tak udana. Wszystko w jak najlepszym porządku! Głosy wokalistów... COŚ NIESAMOWITEGO. Prowadzenie zabaw, repertuar, wszystko po prostu SUPER! Polecamy polecamy i jeszcze raz polecamy!

P
Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Libiąż
Data dodania: 16-09-2022

Najlepszy zespol jaki widzialem. Swietnie poprowadzili nasze wesele, wszyscy goscie ich wychwalali. Parkiet oblegany do 6.00 😁

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Otmuchów
Data dodania: 06-09-2022

Polecam z całego serca! Zespół ma niesamowitą energię, która sprawia, że wszyscy na weselu pragną się bawić. Tańczyliśmy bez przerwy do 5 rano, a i tak uważam, że to było za krótko :) Fantastyczne pomysły na zabawy, piękna oprawa muzyczna, no i te głosy! Jesteście dla mnie muzycznymi mistrzami i będę Was polecać z całego serca :)

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Wadowice
Data dodania: 05-09-2022

Polecamy tą orkiestrę z całego serca sa nie samowici wesele do same rana ❤️ goście bardzo zadowoleni 😚

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2022
Bielsko-Biała
Data dodania: 19-07-2022

Bardzo polecamy zespół Artigo, który zagrał na naszym weselu i poprawinach w lipcu 2022 r. Świetny i szeroki repertuar, rewelacyjne wykonania piosenek, bardzo dobry kontakt z gośćmi - wszyscy byli pod wrażeniem zespołu. Oprócz tego pomysłowe zabawy z rekwizytami, dużo energii i radości oraz wsparcie i pomoc przy podziękowaniu dla rodziców. Wszystko na ogromny plus!

Oprócz oprawy muzycznej skorzystaliśmy również z usługi gry na skrzypcach w trakcie ślubu. Przed ceremonią mogliśmy ustalić poszczególne utwory, które zostały pięknie wykonane w kościele.

Widać, że to zespół, który z pasją wykonuje swoją pracę! Serdecznie polecamy!

T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-02-2022
Warszawa
Data dodania: 14-06-2022

Polecam zespół całym sercem. Nasi goście bawili się do białego rana i bardzo sobie chwalą kontakt z zespołem i propozycję zabaw.

Pokaż więcej opinii
Imię i nazwisko: Zespół Artigo
Adres: Kęty, os. Leśne 62, 32-650, woj. małopolskie
512-592...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 9789
Zadzwoń
512-592...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kęty

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy