Zobacz zdjęcia (1)
Zespół muzyczny BIS, Piła - zdjęcie 1
1 / 1

Zespół muzyczny BIS id:7561

Piła, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy

Oferta:

  • efekty świetlne
  • płyta DEMO audio

W składzie:

  • Liczba osób: 2

Zespół BIS powstał w 1998 roku. Od samego początku naszej działalności gramy imprezy na terenie całej Polski.

Nasze szerokie horyzonty muzyczne przejawiają się w uniwersalności wciąż powiększającego się repertuaru. Każdy może odnaleźć w nim coś dla siebie: od standardów i złotych przebojów lat '60, '70 i '80, poprzez gale biesiadną, aż po aktualne hity ostatnich lat, miesięcy, a nawet tygodni. Same perełki polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej.

Naszą ambicją jest trafić w gusta każdego odbiorcy, bez względu na pokolenie, które reprezentuje. Obsługujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe od wesel poprzez bankiety, dancingi, festyny, pikniki na balach kończąc. W czasie prowadzenia imprezy dokładamy wszelkich starań, aby goście obsługiwanych przez nas imprez byli zadowoleni i doskonale się bawili. Na pierwszym miejscu stawiamy dobry smak i kulturalnym podejściem do gości.

Dysponujemy własnym profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem konfigurowanym zależnie od potrzeb imprezy oraz transportem.

Opinie (2)

Zespół muzyczny BIS id:7561
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
W
Wojtek
5.00
 / 5
Data dodania: 15-02-2014

byłem na zabawie w Starym Kurowie 08.lutego, bardzo kontaktowy zespół, który poprowadził impreze na 5+ i kawałki które grali były najlepsze. Bawiłem sie ze znajomymi super. Polecam ten zespół

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-06-2013
Data dodania: 19-06-2013

Niedawno byłam na weselu gdzie umilał nam zabawę BIS powiem krótko nigdy nie bawiłam się tak dobrze na żadnym weselu. Polecamy

liczba odwiedzin: 5730

Popularne miasta w okolicy