Zespół muzyczny Cappuccino 100%LIVE sami zawodowcy id:9099

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (9)
Katowice, śląskie
Data dodania: 27-11-2012
Liczba odwiedzin: 4047

Oferta

Zespół muzyczny Cappuccino to piątka profesjonalistów którzy uświetnią Twoją imprezę, bankiet, przyjęcie weselne bądź koncert.
Zespół tworzą muzycy wykształceni w kierunku w którym podążają (wszyscy), ze sporym dorobkiem artystycznym, na co dzień związani
z Teatrami Muzycznymi, oraz grający koncerty w całym kraju a także za granicą.
Proponujemy Państwu muzykę na najwyższym poziomie.
Nasz repertuar obejmuje szerokie spektrum muzyki: od bluesa do jazzu, od reggae do rocka, muzykę latino, taneczna(disco) ,rock and rolla i wiele innych. W związku z tym, iż grupa występuje z powodzeniem w różnych krajach, repertuar jest międzynarodowy, a co za tym idzie śpiewany w różnych językach (angielski, włoski, francuski).
Wszyscy instrumentaliści są absolwentami Akademii Muzycznej a wokalistka w 2011 roku zdała eksternistycznie egzamin państwowy przed Komisją z Ministerstwa Kultury i Sztuki, której przewodniczył Jerzy Połomski w siedzibie ZASP-u w Warszawie i uzyskała tytuł Piosenkarki w dziedzinie Artysta Estrady, oprócz tego ukończyła również szkołę muzyczną I i II stopnia w klasie fortepianu.
Więcej informacji o nas, repertuarze oraz demo znajdziecie Państwo na stronie zespołu. Tutaj proponujemy kilka filmów nagranych na żywo.
Serdecznie Zapraszamy!

Instrumenty:

  • gitara basowa
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy
  • perkusja

Pozostałe:

  • obsługa konferansjerska

W składzie:

  • wokalistka
  • Ilość osób: 5

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Zespół muzyczny Cappuccino 100%LIVE sami zawodowcy id:9099
Ilość głosów: 9
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Ania i Janek
Ania i Janek
(5)
Dodano: 14-02-2016
Muzycy gościli na naszym przyjęciu i dzięki nim wszyscy bawiiśmy się znakomicie. To był trafny wybór, dziękujemy i polecamy!
Natalia i Norbert
Natalia i Norbert
(5)
Dodano: 26-01-2015
Zespół gościliśmy w pięknym pałacyku jesienią zeszłego roku na naszym przyjęciu weselnym. Chcieliśmy mieć wszystko na najwyższym poziomie, również zespół. I tak było. Dziękujemy i polecamy każdemu kto choć trochę zna się na muzyce. Z rozeznania dodam, że zespół na podobnym poziomie grający u mojej siostry w Warszawie kosztował dwukrotnie więcej. Dlatego warto skorzystać z ich przystępności na rynku. Repertuar polski jak i zagraniczny, wokalistka ma tak naturalny akcent śpiewając w innych językach, że można zapomnieć o tym, że jest Polką :) barwę głosu ma cudną, krystaliczną, ciepłą (absolutnie niedrażniącą). Panowie wspaniale grają i równie dobrze śpiewają. Fason i klasę cała piątka trzyma od pierwszej do ostatniej godziny. Bardzo się cieszymy, że mogli u nas wystąpić. Pozdrawiamy i dziękujemy :) Natalia.
P.S przepraszamy, że opinię wystawiamy dopiero teraz.
Kalina
Kalina
(5)
Dodano: 22-10-2014
Bardzo dziękujemy całemu zespołowi za wspaniałą, pełną klasy i przede wszystkim profesjonalną oprawę muzyczną naszego międzynarodowego wesela :)!Zespół doskonale wpisał się w klimat naszej imprezy. Brzmieli naprawdę fantastycznie... dodatkowo bez problemowa i bardzo sympatyczna współpraca. Dlatego, szczerze polecamy zespół Cappuccino wszystkim tym, którzy szukają DOBREJ MUZYKI granej NA ŻYWO i wykonywanej na bardzo wysokim, PROFESJONALNYM poziomie. Z wielką przyjemnością posłuchalibyśmy ich ponownie i wybralibyśmy sie na koncert!
Beatka i Mirek
Beatka i Mirek
(5)
Dodano: 14-09-2014
Bardzo polecamy Cappuccino, jako zespół złożony z profesjonalistów. Grają rytmicznie i tanecznie, dostosowując repertuar do bawiących się osób. Piękny głos pani Eweliny zasługuje na szczególną pochwałę. Członkowie zespołu są ludźmi wyjątkowo sympatycznymi i kontaktowymi, co ułatwia wszelkie ustalenia przed i w trakcie wesela. Powierzając zespołowi Cappuccino oprawę muzyczną wesela, możecie być spokojni o zabawy, przyśpiewki i konferansjerkę oraz pewni, że grają najlepsi. Dziękujemy!
Michal
Michal
(5)
Dodano: 15-02-2014
Zespół naprawdę w wyższej półki. Panowie wymiatają na instrumentach nieziemsko a wokalistka to prawdziwy brylant muzyczny.
Cena dobra, profesjonalnie podchodzą do sprawy. polecamy dalej i dziękujemy.
Ewa i Przemek R.
Ewa i Przemek R.
(5)
Dodano: 28-09-2013
Gościliśmy zespół na naszym weselu, grali znakomicie pod każdym względem! wokalistka pierwsza klasa, wokalista z resztą również, muzycy zgrani widać, że zawodowcy a nie amatorzy-hobbiści jak często się zdarza...większość gości nie mogło wyjść z zachwytu jak zaczęli grać tak więc polecamy! p.s. wokalistka śpiewa również na ślubie, również polecamy! ludzie naprawdę płakali ze wzruszenia w kościele :) my również! dziękujemy i życzymy im wielkiej kariery!
Oliwia i Tomasz
Oliwia i Tomasz
(5)
Dodano: 04-07-2013
Zespół grał na naszym weselu, cena nie była niska, ale po weselu stwierdzamy, że są warci jeszcze więcej! Muzycy pierwsza liga, sami zawodowcy, choć mają też szczęście, że posiadają tak zdolną wokalistkę, dziewczyna się marnuje grając wesela - naprawdę... no ale taki kraj i takie realia, my w każdym razie polecamy z czystym sumieniem! grali nam nawet pół godziny dłużej za free, mieliśmy dużo gości z zagranicy którzy stwierdzili, że angielski wokalistki jest wręcz idealny jak śpiewa, a muzyka to jest jakiś koncertowy poziom i że są pod wrażeniem że w PL takie wesela są hehe pozdrawiamy zespół i życzymy dalszych muzycznych przygód.
Ela
Ela
(5)
Dodano: 04-01-2013
Poznaliśmy ten zespół z mężem kilka tygodni temu podczas Jubileuszu który odbywał się na Akademii Muzycznej w Katowicach i nie śmiałam pytać czy grają wesela (a potrzebowałam dla córki) skoro byli oprawą muzyczną tak ważnej imprezy w dodatku dla muzyków :) a tu wchodzę na ten serwis i widzę, że jednak grają wesela :) i bardzo się cieszę z tego powodu gdyż mam zamiar skorzystać, innym polecam z czystym sumieniem bo wiem co potrafią! pozdrawiam :)
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Zespół muzyczny Cappuccino 100%LIVE sami zawodowcy
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice

Nowe ogłoszenia