Zobacz zdjęcia (2)
Zespół Muzyczny Efekt, Susz - zdjęcie 1
Zespół Muzyczny Efekt, Susz - zdjęcie 2
1 / 2

Zespół Muzyczny Efekt id:25125

Susz, warmińsko-mazurskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

  • akordeon
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy

Oferta:

  • obsługa konferansjerska
  • efekty świetlne

W składzie:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Liczba osób: 3

Członkowie zespołu to muzycy z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. W obecnym składzie zespół występuje od 2015 roku. Gramy przede wszystkim muzykę taneczną. Mamy szeroki repertuar o dużej różnorodności stylów muzycznych, a w nim przeboje od lat 80-tych do współczesnych hitów oraz utwory o charakterze biesiadnym. Nie stronimy również od standardów muzycznych.
Obsługujemy wszelkie imprezy taneczne o charakterze rodzinnym, bale, studniówki oraz imprezy plenerowe.
Zespół występuje w 3-osobowym składzie. Główną wokalistką a zarazem prowadzącą jest Bernatka - profesjonalna wokalistka, zaangażowana w wiele fantastycznych projektów muzycznych. Gitarę obsługuje Mirek - gitarzysta charakteryzujący się znakomitym wyczuciem i stylem gry na gitarze. Instrumenty klawiszowe to działka Marcina, odpowiedzialnego za prawidłowe brzmienie całego zespołu.
Gramy od wielu lat i mamy spore doświadczenie w prowadzeniu imprez okolicznościowych. Główne nasze atuty to: - muzykalność, wyjątkowy charakter brzmieniowy zespołu - wnikliwie dobrany i bogaty repertuar - wysokiej klasy instrumenty, nagłośnienie i oświetlenie sceniczne, doświadczenie i radość z grania!
Posiadamy bogaty repertuar. Proponujemy uczestnikom imprez utwory znanych i lubianych artystów scen polskich i zagranicznych. Repertuar jest stale poszerzany o nowe piosenki - jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie.
Długie sety muzyczne! Podczas każdego występu dajemy z siebie wszystko - sety muzyczne zawierają 6-8 utworów i są tak konstruowane, aby wyciągnąć do tańca ludzi każdego wieku.
Krótkie przerwy! Standardowa przerwa między setami muzycznymi to około 12 minut. Koniec z długimi, irytującymi przerwami!
Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Bardzo chętnie spotkamy się z Państwem, zaprezentujemy materiał audio-wideo i omówimy drobiazgowo każdy niezbędny szczegół.

Opinie (1)

Zespół Muzyczny Efekt id:25125
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
M
Mariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-04-2018
Kisielice
Data dodania: 15-04-2018

Jeśli komuś zależy na dobrej zabawie i na tym, aby muzyka w tańcu nie przeszkadzała, z cała odpowiedzialnością mogę polecić zespół Efekt. Polecam ich zwłaszcza tym wszystkim, którzy szukają dobrego zespołu na swoje wesele i gratuluje gościom weselnym, że mają szczęście cieszyć się tańcem w rytm odpowiednio dobranego i profesjonalnie wykonanego repertuaru. Wokalistka - fajna babka - o mocnym głosie bez fałszów (dobra byłaby w jazzowych kawałkach i swingu) i fajnym wibrato, dawała radę przez całe wesele. Przyjemnie było jej słuchać. Była też swego rodzaju łącznikiem między zespołem, a gośćmi, zachęcając wszystkich do wspólnej zabawy - z dobrym skutkiem (nawet wśród tych opornych). Nie dało się nie słyszeć solówek gitarowych wykonywanych naprawdę profesjonalnie. Facet nie pierwszej młodości, a na gitarce rzeźbił niesamowicie. No i trzeci gościu ze składu. Czasem śpiewał sam, ale wolałem go w dwugłosie z babeczką, ale nagłośnienie ustawił tak, że nie miałem problemu z rozpoznawaniem słów piosenek, nic mi się nie odbijało od ścian do ucha, wszystko pięknie rozumiałem, żadnych zbędnych pogłosów. No na koniec repertuar. Każdy znajdzie coś dla siebie. Od Czerwonych Gitar poprzez biesiadne, weselne kawałki, najbardziej znane hity disco polo do MANNAMU , Wilków itp. Lubię bawić się przy dobrze zaranżowanej muzyce i to jest jak do tej pory drugi zespół, który zdobył moje uznanie i który z czystym sumieniem mogę polecić. Pierwszy grał na moim weselu.

liczba odwiedzin: 2083

Popularne miasta w okolicy