Zobacz zdjęcia (5)
Zespół Muzyczny GREEN z Konina na twoje wesele!, Stare Miasto - zdjęcie 1
Zespół Muzyczny GREEN z Konina na twoje wesele!, Stare Miasto - zdjęcie 2 Zespół Muzyczny GREEN z Konina na twoje wesele!, Stare Miasto - zdjęcie 3 Zespół Muzyczny GREEN z Konina na twoje wesele!, Stare Miasto - zdjęcie 4 Zespół Muzyczny GREEN z Konina na twoje wesele!, Stare Miasto - zdjęcie 5
1 / 5

Zespół Muzyczny GREEN z Konina na twoje wesele! id:53161

Stare Miasto, wielkopolskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • klarnet
 • saksofon

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • mówimy po niemiecku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 4

Zespół GREEN- specjaliści od wesel- to grupa instrumentalno-wokalna, w której skład wchodzą 4 osoby, wykształcone w profesji muzycznej, nadające ekspresję i dynamikę muzyczną zespołu. Zdobywane przez lata doświadczenie zapewnia starannie dobrany szeroki i zróżnicowany stylowo repertuar, funkcjonalność oraz świetny kontakt z publicznością. Gramy zarówno utwory minionych lat jak i współczesne, które aktualnie górują na listach przebojów. Trzymanie ręki na pulsie ryku muzycznego sprawia, że jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowościami. Profesjonalnie brzmiące wokale damsko- męskie nadaje specyficzne brzmienie zespołu i uciechę nawet dla koneserów muzyki. Śpiewamy w wielu językach min. Angielskim, hiszpańskim, francuskim, Posiadamy profesjonalne nagłośnienie i gramy wyłącznie na profesjonalnych instrumentach muzycznych min. takich firm jak Korg, Roland, FBT, Yamaha, Marshall, Shure, EV dzięki czemu nasze brzmienie oddaje klimat muzyki którą wykonujemy, którą żyjemy. Jesteśmy zespołem muzycznym kompleksowo obsługującym od strony muzycznej:
> wesela,
>studniówki,
>bale,
>dancingi,
>bale sylwestrowe.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy elastyczni i otwarci na różne propozycje i pomysły. Istnieje możliwość doboru repertuaru, oczywiście „pierwszego tańca” oraz obrzędów ślubnych (granie w domu Pary Młodej oraz w kościele, śpiew Wokalistki czy obsługa muzyczna organisty). Stałym elementem podczas zabawy weselnej jest również to , że wychodzimy do Pary Młodej prowadząc pociągi i wspólnie bawiąc się z Gośćmi weselnymi, prowadzimy również na życzenie biesiadę przy stołach.
Nowość!!! Ciężki dym- taniec w chmurach również znajduje się w Naszej ofercie.
ZAPRASZAMY!!!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Należy zacząć od tego, że muzyka to nasza pasja! Uwielbiamy to robić i chyba do końca świata nie zdąży nam się to znudzić, nie popadniemy w rutynę. Każde przyjęcie weselne jest ustalane indywidualnie i dostosowywane do potrzeb i wymagań pary Młodej. Wspólnie ustalamy cały harmonogram wesela min: repertuar, stałe punkty, oczepiny. Patrząc w naszym kierunku zauważyć można jedno uśmiech, radość i spełnienie! Doświadczenie zdobywane przez ponad 20 lat działalności świadczy o tym, że jesteśmy w stanie zadowolić każdego!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Dajemy z siebie 110% zawsze na każdej imprezie, zostawiamy kawał zdrowia i serca tak aby ten najpiękniejszy dla Was dzień był zapamiętany na długo!

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Męska część zespołu na scenie muzycznej, a więc doświadczenie ma około 20 letnie. Natomiast każdy z nas od "małego" chodził z instrumentami, śpiewał, a więc śmiało można stwierdzić, że muzykę mamy we krwi od urodzenia!

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Tym wyróżniamy się od innych- nie ma limitu, gramy do której jest potrzeba, natomiast usługa poprawin jest w cenie do 5 godzin, oczywiście z opcją przedłużenia.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Na każde wesele indywidualnie staramy się przedstawić i przygotować dużo atrakcji, takich jak:

- Pierwszy taniec dla Pary Młodej z dowolnie wybranym utworem.
- Specjalne dobrane utwory dla Rodziców, czy innych ważnych Gości weselnych

- Konkursy i zabawy dla Gości

- Ulubione piosenki (można zawsze przedstawić „swoją” listę)

- podczas zabawy weselnej prowadzimy wężyki, kółeczka, tańce odbijańce, dzięki czemu podrywamy nawet najbardziejopornych gości do tańca !!

- na życzenie zapewniamy biesiadę z akordeonem przy stołach śpiewaną wraz z Gośćmi

- na życzenie Pary Młodej wyprowadzamy z domu Młodej i Młodego

- Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem marek najwyżej klasy!

Skład, w którym występujemy.

Skład 4-osobowy z możliwością powiększenia o dodatkowego muzyka- saksofonistę!

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Skład zespołu pomijając wypadki losowe czy chorbę pozostaje niezmienny. Od 2019 roku gra z nami nowa wokalistka Daria i mamy nadzieje, że za 20 lat będzie miała staż w zespole 23 letni:)

Jaki repertuar proponujemy?

My przeprowadzamy zawsze wywiad z Parą Młodą dopytując o ich upodobania, czy gusta muzyczne ich Rodzin. Ogólnie rzecz biorąc pytamy przy czym Młodzi się bawią oraz przy jakiej muzyce bawi się ich Rodzina.
Proponujemy wesele zawsze "pod nożkę" podczas którego gramy i śpiewamy repertuar biesiadny, disco polo, cygański, góralski poprzeplatany z muzyką pop, dance, rock. W naszym repertuarze zawsze znajdą się utwory ze standardów światowych lat minionych, jak i te które królują na listach przebojów.
Nie mamy problemu z zagraniem żadnego gatunku muzycznego!

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oczywiście konferansjerka to stały punkt wesela, taki standard. Dobry kontakt z publicznością to połowa sukcesu, tak samo ważny jak sama muzyka.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

W Naszym składzie śpiewają wszyscy, głównym wokalistą jest Przemek, a wokalistką Daria! Śpiewa także Tomek oraz Szymon...pod nosem:) Różnorodność głosów, barwy daje wiele możliwości i świetnie się sprawdza podczas występu.

Na jakich instrumentach gramy?

W zespole gramy na: klawiszach, gitarze elektrycznej (samych gitar Nasz gitarzysta zazwyczaj na wesele zabiera 5 :)- taki mały maniak), gramy również na akordeonie, klarnecie i conga, przy rozszerzeniu składu mamy saksofon altowy i tenorowy.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Sprzęt na którym pracujemy to od lat najwyższa półka, nagłośnienie EV z najwyższej brzmieniowej półki, poza tym instrumenty i sprzęt marek Korg, Roland, Yamaha, Shure, Ibanez, Gretsch

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Oprócz naszego ojczystego języka śpiewamy przede wszystkim po angielsku, niemiecku, hiszpańsku, francusku oraz włosku. W naszym bardzo szerokim repertuarze również mamy utwory w językach: rosyjskim, czeskim, tureckim, portugalski czy węgierskim.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Śmiało poradzimy sobie prowadząc w językach angielskim i niemieckim, choć zdarzyło nam się grać wesele polsko-włoskie oraz polsko- hiszpańskie i również spokojnie jesteśmy w stanie podołać zwracając się do gości włosko i hiszpańskojęzycznych.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Zazwyczaj zdarza się takie wesele jedno bądź dwa w każdym sezonie weselnym

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

przede wszystkim nowość:
- taniec w chmurach- ciężki dym dla Pary Młodej podczas pierwszego tańca
- poprowadzenie mszy w kościele przez organistę Tomka (gra i wokal) oraz wokal Darii
- autorskie show- np wyjście na parkiet śpiew i zabawa z Gośćmi weselnymi
- innowacyjne zabawy oczepinowe
- mega dobry humor z naszej strony

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Profesjonalne oświetlenie to również jedna z Naszych wizytówek! Współpraca z Nami wizualnie patrząc na scenę to dla Pary Młodej, Gości ale również dla operatorów czy fotografów i również przyjemność.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Oczywiście staramy się co tydzień ją uaktualniać i poszerzać. Lista jest ogromnie długa:) Ale przede wszystkim taka lista czy repertuar jest elastyczny i dostosowywany do potrzeb. Podczas spotkania przed weselem listę takową omaiwamy, wpisujemy dodatkowo utwory bez których Para Młoda nie wyobraża sobie wesela jak i utwory zakazane, które nie mają prawa się pojawić

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście, że mogą, My ze swojej strony nie pobieramy za to dodatkowych opłat, a dla Nas to przyjemność przyjąć dedykacje, porozmawiać przez chwile z Gośćmi, w przerwach między blokami muzyczny chętnie zapraszamy do siebie!

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Każdy z nas jest wykształconym muzycznie, skończyliśmy szkoły muzyczne odpowiednio I i II stopnia, wokalnie jesteśmy laureatami wielu konkursów.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Muzykę mamy we krwi, można rzec wyssaną wraz z mlekiem naszych mam:) Pierwsze szlify muzyczne, czy lekcje prywatne około 6 roku życia zaczęliśmy.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

kochamy muzykę, każdy utwór daje nam radość! To, że co tydzień możemy spotkać innych ludzi, możemy umilić im taniec naszymi wykonaniami, to że możemy sprawić, że pojawia się uśmiech na twarzy u bawiących się Gości no i przede wszystkim ogólne zadowolenie. Ale chyba najbardziej to lubimy recenzje Pary Młodej- to jest podsumowanie Naszej pracy!

Czyja twórczość nas inspiruje?

Bardzo trudne pytanie, każdy z Nas słucha innego rodzaju muzyki na co dzień, który nie koniecznie nadaje się na wesela, czy imprezy okolicznościowe.
Większość z Nas lubi i inspiruje się przede wszystkim polskim rockiem, bluesem np. Dżemem czy Lady Pankiem.
Inspiracją wokalną jest również Laura Pausini, której kilka utworów mamy w swoim repertuarze.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

To te, podczas których wszyscy Goście przebrali się za kogoś innego (coś w stylu lat 70-80)

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Jest wiele gatunków, które można słuchać na co dzień, a które nie koniecznie będą nadawały się na wesele. hip hop, ciężki metal- to gatunki, których nie jesteśmy w stanie zaproponować.

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Hity sezonu zmieniają się...uwaga będziemy oryginalni co sezon!:) Ostatnich kilka lat to hity przede wszystkim Disco polo, jak Mama ostrzegała, Ona by tak chciała, Weź nie pytaj- Domagały czy kilka lat wstecz Despacito. Pamiętamy lata, w których hitami były utwory Ona tańczy dla mnie, Paulla- Od dziś czy farba- Chce tu zostać oraz chyba najdalej sięgając pamięcią Coco Jumbo.

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

1. Takiego Janicka
2. Przez twe oczy zielone
3. Wehikuł czasu
4. Zawsze tam gdzie ty
5. Miłość w zakopanem
6. Your my heart your my soul
7. Oddam ci wszystko
8. Mama ostrzegała
9. Kawiarenki
10. Gdzie się podziały tamte prywatki

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Nie mamy z tym problemu, to muzyka taneczna, jesteśmy w stanie zagrać całe wesele oparte na tej muzyce, jak również wykluczyć ją w 100%.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Dobry humor, który przekłada się na Gości oraz zróżnicowany repertuar.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Było ich mnóstwo, ale pamiętamy jedno podczas którego bawili się Górale i na końcu poprawin przyszli do Nas ze swoimi instrumentami zagrali i zaśpiewali wraz z Gośćmi dla Nas sto lat! To było wzruszające!

Nasze pasje.

Każdy z Nas jest inny dlatego tak dobrze Nam się współpracuje ze sobą, wyjazd na wesele to nieskończone rozmowy odnośnie naszego życia prywatnego i pasji.
Szymek- jego pasją z pewnością są gitary i zegarki, uwielbia motoryzację
Przemek- podróże, odwiedzanie różnych zakamarków na mapie świata, piłka nożna, kibicuje Manchesterowi United
Daria- podróże
Tomasz- uwielbia prace w kościele, bycie dla niego organistą ma wielkie znaczenie

Ciekawostki na nasz temat.

Jak już doczytaliście w pytaniu o nasze pasje, każdy z nas jest różny, ciekawosta jest to że również każdy z nas co innego lubi zjeść, a więc na weslach nie kłócimy się o rodzaj mięsa czy przystawkę: Daria to połykacz słodyczy i różnego rodzaju ciast, Tomasz- uwielbia przysmak burmistrza, Szymon- zawsze szuka kaczuszki, a Przemek jak nie zje devolajka to ma popsuty dzień:)
Szymek- prywatnie ratownik medyczny, człowiek o niezliczonych pokładach humoru, dusza towarzystwa, kolekcjoner gitar i zegarków, uwielbia koncerty gwiazd typu Whitesnake czy Scropions, prywatnie szczęśliwy Mąż i Tatuś. Ma córkę Majkę
Tomasz- nauczyciel w szkole średniej, organista w największej parafii w Koninie, prywatnie szczęśliwy mąż i tatuś Piotrka i Wojtka, którzy już są uczniami Szkoły Muzycznej
Daria- Studentka, laureatka wielu konkursów wokalnych, uwielbia Christine Aguilere, stanu wolnego :)
Przemek- pracuje na etat w PZU Życie/PZU SA, zajmuje się dodatkowo foto-video, kibic drużyny piłkarskiej Manchester United, prywatnie szczęśliwy mąż, ojciec trójki dzieci, Gabrysi oraz bliźniaków Olusia i Maksia.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2022

Opinie (11)

Zespół Muzyczny GREEN z Konina na twoje wesele! id:53161
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 11 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
R
Renata
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-10-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wartkowice
Data dodania: 14-10-2022

na zespół "Green" trafiliśmy przypadkiem na YouTube stąd do samego wesela mieliśmy obawy czy to napewno dobry wybór. Prześledziliśmy caly ich profil na fb, YouTube i również obserwowaliśmy opinie na portalu Wesele z klasą. Teraz juz wiemy, ze był to najlepszy wybór- piękne wokale, super komunikacja i bardzo dobrze dobrane utwory. Wszyscy goście jak i my zachwyceni. Korzystaliśmy również z dodatkowych usług takich jak marsz weselny i ciezki dym- wszystko na plus. 😊 Dziękujemy, ze byliście w tym ważnym dniu z Nami! ❤ Będziemy polecać i mamy nadzieję, że do zobaczenia! 😍 pozdrawiamy Renata i Konrad

Przemek Staszak
17-10-2022

Piękne podziękowania dla Was! Wesele patrząc z Naszego punktu widzenia było mega! Niezapomniane marszówki pod domem, fajna przygoda bo nie mogliśmy do Was trafić, ten piesek który Nas gonił (wiecie....o co chodzi) :) a potem padający deszcz na Nas i nasze instrumenty:) Wszystko to sprawiło, że będziemy Was pamiętać! Jesteście mega sympatyczni! Do zobaczenia!

E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2021
Konin
Data dodania: 22-09-2022

Najlepszy zespół! Szczerze polecam z całego serducha! Genialny gitarzysta, super wokalista i te nasze ulubione włoskie piosenki!!! Bywałam nie raz na weselu z ich udziałem i nigdy się nie zawiodłam! Grali u nas jak i u naszych bliskich! Jak wiadomo,że GREEN gra to impreza zawsze będzie udana i wspominana przez dluuuugi czas!!!

Przemek Staszak
26-09-2022

Dziękujemy również! Pamiętamy każde z tych wesel co świadczy o tym, że to były mega weselicha! Dla Was i Waszej Rodziny zawsze świetnie się gra bo parkiet zapełniony jest w 100%! No i dawno sie nie widzieliśmy, a włoskich kawałków przybyło! Czekamy na kolejne wesela w Rodzinie i pozdrawiamy serdecznie!!! PS pozdrawia w szczególności Szymek :)

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-11-2021
Konin
Data dodania: 22-09-2022

Super zespoł! Polecamy! rewelacyjne wokale i gitarzysta!

Przemek Staszak
22-09-2022

Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy! Gitarzysta w szczególności!:)

A
Agata i Jerzy
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2021
Konin
Data dodania: 22-09-2022

Zespół godny polecenia. Wszyscy super się bawili. Utwory dobrane do okolicznoscu. Zespół bardzo sympatycznych i kompetentych osób. Polecam!!!!!!!!

Przemek Staszak
22-09-2022

Dziękujemy i serdeczenie pozdrawiamy!

M
Małgorzata Matuszewska
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Jarosławki
Data dodania: 22-09-2022

Podpisywaliśmy umowę z zespołem w trakcie trwania pandemii przez internet i nigdy wcześniej nie słyszeliśmy jak grają na żywo, wiec byłam pełna obaw przed weselem. Jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Zespół to prawdziwi profesjonaliści i doskonale wiedzą co zrobić aby poderwać całą salę do zabawy. Ogromnym plusem zespołu są trzy wokale, a Pani wokalistka zachwyca głosem. Wszyscy goście chwalili zespół i myślę, że jeszcze długo będą wspominać to wesele. Kontakt z zespołem bardzo dobry, a to przecież ogromnie ważne przy organizacji takiego stresującego wydarzenia ;) Podsumowując z całego ❤️ Polecam zespół Green!

Przemek Staszak
22-09-2022

Dziękujemy pięknie! :) Wasze wesele podsumować można tylko w jeden sposób, jednym słowem! Ogień!!! Sala wesela w specyficznym klimacie zrobiła na sam ogromne wrażenie, akustyka sali jeszcze większe, a bawiący się Goście przeszli najśmielsze Nasze oczekiwania! Takie wesela chciałoby się grać non stop! Liczymy na udostępnienie filmu z zabawy tanecznej! Mała zajawka Waszego wesela u nas w SM na FB :) Było meeeeega! Dziękujemy raz jeszcze! Wszystkiego dobrego dla Was!!!!

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Petryki
Data dodania: 18-09-2022

POLECAMY nie tylko za fachową komunikację przed weselem, ustalenie wszystkich szczegółów i wywiązanie się z obietnic, ale za to że zespół Green rozgrzał parkiet do czerwoności. Żaden z gości nie siedział zbyt długo przy stole ! ;D Dziękujemy, że możemy usłyszeć od gości, że dawno nie bawili się tak dobrze na weselu, i to nie tylko tych co są królami parkietu, ale i starszych "takiego wokalu słucha się z przyjemnością" :) NAGRANIA NIE ODDAJĄ TEGO CO TEN ZESPÓŁ POTRAFI NA ŻYWO ! Nie zastanawiajcie się nad wyborem :) TO TEN ZESPÓŁ ! ;D
Pozdrawiamy, Magdalena i Jakub

Przemek Staszak
19-09-2022

Wooow! Dziękujemy pięknie za taaaakie slowa! Bylo nam niezmiernie miło dla Was zagrac! Życzymy Wam aby Wasze życie było takie jak pogoda jaka nagle zrobiła się podczas grania na marszowkach! To świetny znak dla Was podczas gdy od rana padał deszcz nagle zza chmur wyszło słońce i mogliśmy Was przywitać pod domami marszem weselnym! Dziękujemy za zaproszenie!

D
DOMINIKA
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2021
Płock
Data dodania: 09-09-2022

Wspaniały zespół , super wokal , grali u nas na weselu ,1 taniec zrobili tak jak chcieliśmy i pięknie śpiewali, cała noc świetnie ludzie oraz my się bawiliśmy, polecam z całego serca ,❤️ Pozdrawiamy was i mam nadzieję że się spotkamy jeszcze ❤️😉🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂

Przemek Staszak
12-09-2022

Jak miło! Dziękujemy za miłe słowa! I zapraszamy w końcu do Nas na jakiś bal karnawałowy- tak jak się umawialiśmy :) Świetne wesele, to jedno z takich, dzięki któremu poznaliśmy nowe zwyczaje i obrzędy weselne:) Pozdrawiamy!!!!!!

W
Wiktoria i Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-07-2021
Grodziec
Data dodania: 09-09-2022

Super zespół! Polecamy z całego serca 🙂

Przemek Staszak
09-09-2022

Dziękujemy bardzo! Pamiętamy Wasze weselicho, które po części jest na Naszym kanale na YT, zwłaszcza przedłużone poprawiny- tam był ogień! :)

Pokaż więcej opinii
liczba odwiedzin: 1659

Wyjątkowe sale weselne w mieście Stare Miasto

Popularne miasta w okolicy