Zespół muzyczny MATTRIX id:14062

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Łuków, lubelskie
Data dodania: 07-02-2015
Liczba odwiedzin: 287

Oferta


Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby cała uroczystość przebiegła w miłej atmosferze zabawy, od momentu wejścia gości do sali, aż do samego końca wesela..

Podczas osobistego spotkania przedstawiamy Państwu proponowany plan wesela, nad którym dyskutujemy i według którego będziemy prowadzili uroczystość. Omawiamy szczegóły dotyczące gości..

Nasz zespół ma bardzo szeroki repertuar muzyczny.

Repertuar wesela obejmuje zarówno utwory biesiadne,muzykę dancingową, disco polo, muzykę cygańską jak i najnowsze utwory z list przebojów. Zawsze mile widziane jest, kiedy klienci mówią jaki jest ich ulubiony typ muzyki, oraz jakie utwory chcieliby usłyszeć na swoim weselu. Repertuar dostosowujemy do bawiących się imprezowiczów . Na początku staramy się "wyczuć" jaki typ muzyki odpowiada bawiącym się gościom i podążając tym tropem, gramy to co się podoba, zapewniając świetną zabawę.

Przykładowy plan wesela: - wyjście z domu [akordeon, tamburyn] - powitanie gości weselnych - toast za zdrowie Młodej Pary - posiłki umila nastrojowa muzyka - pierwszy taniec Nowożeńców (piosenka do wyboru) - tańce i zabawy podczas wesela - biesiada z akordeonem - oczepiny (dziesiątki konkursów do wyboru) - tort weselny krojony przez Młodą Parę - podziękowania składane przez "młodych" rodzicom - zabawy weselne do białego rana.

Nie mamy żadnych wątpliwości, że nasza muzyka będzie godna Państwa uroczystości i pozostanie miłym i niezapomnianym wspomnieniem wspaniale przeżytych chwil.

Instrumenty:

  • akordeon
  • keyboard/organy

Pozostałe:

  • obsługa konferansjerska
  • granie na błogosławieństwie
  • płyta DEMO audio

W składzie:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Ilość osób: 4

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Zespół muzyczny MATTRIX
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Łuków
Kod:21-400

Nowe ogłoszenia