Zobacz zdjęcia (53)
Zespół muzyczny ROMI na Udane Wesele, Bydgoszcz - zdjęcie 1
Zespół muzyczny ROMI na Udane Wesele, Bydgoszcz - zdjęcie 1 Zespół muzyczny ROMI na Udane Wesele, Bydgoszcz - zdjęcie 2 Zespół muzyczny ROMI na Udane Wesele, Bydgoszcz - zdjęcie 3 Zespół muzyczny ROMI na Udane Wesele, Bydgoszcz - zdjęcie 4 Zespół muzyczny ROMI na Udane Wesele, Bydgoszcz - zdjęcie 5 Zespół muzyczny ROMI na Udane Wesele, Bydgoszcz - zdjęcie 6 Zespół muzyczny ROMI na Udane Wesele, Bydgoszcz - zdjęcie 7
Zespół muzyczny ROMI na Udane Wesele, Bydgoszcz - zdjęcie 8
1 / 53

Zespół muzyczny ROMI na Udane Wesele id:4273

od 5200 do 6900 zł / wesele
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(28)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
607-576...
724-137...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • keyboard/organy
 • saksofon

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • efekty świetlne
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 2

Zespół Romi- (liczy się Tradycja i Nowoczesność!) - skład i profesjonalny wokal damski i męski, najnowsze i starsze hity muzyczne- realistyczne brzmienie wszystkich instrumentów ( realistyczne brzmienia instrumentów w keyboardzie, np. trąbka, sax, perkusja, gitara, syntezator), super obsługa, płynna, czytelna konferansjerka, renomowany, profesjonalny sprzęt muzyczny(realistyczne brzmienie) i nagłośnienie na najwyższym światowym poziomie, mega oświetlenie, m.in. sterowane głowice oświetleniowe, kotara led oraz dodatkowa usługa na życzenie- własne gadżety imprezowe typu okulary czy nakrycia głowy. Muzyka w Demo nagrana na żywo za pomocą niezwykle realistycznego keyboardu yamaha Tyros 5 podczas wesel lub w warunkach domowych. Posiadamy wszechstronny repertuar muzyczny od rock n rolla lat 60- tych, poprzez lata 80-te i 90-te po najnowsze hity dance czy disco polo dance. Stawiamy na połączenie tradycji i nowoczesności np. oczepiny w nowoczesnym stylu a także otwartość na nowe pomysły. Jako zespół posiadamy bardzo duże doświadczenie pod względem oprawy muzycznej, oświetleniowej oraz konferansjerko- wodzirejskiej. Naszą przygodę z muzykowaniem rozpoczęliśmy w 2004 roku a osobno, każdy z nas dużo wcześniej. Uzdolnienia muzyczne są przekazane nam przez starsze pokolenie ( tradycje rodzinno- muzyczne, m.in. zespół muzyczny prowadzony przez ojca Rafała, nauka grania i śpiewania od najmłodszych lat). Te atuty potwierdzone są przez liczne pozytywne rekomendacje wystawione przez naszych klientów. Jeśli jeszcze to Państwa nie przekonuje to zapraszamy do nas na spotkanie. Zaprezentujemy filmy z wesel, na których graliśmy. Zobaczycie jak prowadzimy wesele, pokażemy jakie zabawy integracyjne czy konkursy są w naszym zakresie, zagramy na żywo, porozmawiamy o tym jakie są Państwa życzenia dotyczące Waszego wyjątkowego Dnia jakim jest niewątpliwie Dzień Wesela 😉 Zapraszamy!!!

Zespół muzyczny ROMI na Udane Wesele - film 1 Zespół muzyczny ROMI na Udane Wesele - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta zespol muzyczny romi

Oferta Zespołu Romi

od 5200 do 6900zł/ wesele

Cena za Wesele 5200 zł. Cena Poprawin 2000 zł. Za drogo? Zapraszamy do negocjacji :)
Opcje dodatkowe:
1) Zespół Romi z Saksofonistą i Dj-em w jednej osobie
2) Zespół Romi z Akordeonistą i dj-em, dysponującym ciężkim dymem do tańca w chmurach i iskrami świetlnymi w jednej osobie ( pod warunkiem wolnego terminu Muzyka).
W opcji dodatkowej indywidualna umowa i koszt są konsultowane i ustalane przez Nowożeńców bezpośrednio z Muzykiem.

W cenie Wesela z Zespołem Romi (5200 zł) jest zapewnione oświetlenie, m.in. sterowane głowice oświetleniowe, kurtyna Led, Wodzirejka ( zabawy weselne, nowe oczepiny, zabawy integracyjne itp.) oraz kulturalna konferansjerka. Do tej kwoty dochodzą koszty dojazdu czyli 1 zł za km z Nakła nad Notecią na miejsce uroczystości weselnej i w drogę powrotną.
Zapraszamy serdecznie ;-)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasz zespół Romi cieszy się wieloma dobrymi opiniami Par Młodych, które nas polecają. Dobre rekomendacje to dowód na to, że wykonujemy naszą pracę na najwyższym poziomie. Z nami wesele musi być udane. Profesjonalne aranżacje, gra na żywo i niezwykły, ciepły wokal to podstawa zespołu. Całą uroczystość wesela prowadzimy w sposób kulturalny, doniośle, by Para Młoda i jej Goście mogli poczuć się wyjątkowo. Duże doświadczenie, śmieszne rekwizyty, które zabieramy ze sobą, magiczne, profesjonalne oświetlenie, wspaniałe zabawy i konkursy oraz znakomity wokal damski to niektóre atuty zespołu Romi, które pozwolą Państwu podjąć właściwą decyzję. Materiały filmowe "na żywo" pozwolą ocenić nasze umiejętności. Zapraszamy również do nas na prezentację. Zagramy i zaśpiewamy na żywo, by mogli Państwo jeszcze bardziej przekonać się do wyboru naszego zespołu muzycznego. Zapraszamy serdecznie :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Zespół dwuosobowy o znakomitym wokalu damsko- męskim, który zapewnia rzadko spotykaną, profesjonalną jakość wśród zespołów, grających w podobnym składzie oraz pasja, która udziela się Parze Młodej i Gościom Weselnym. Zespół Romi to zespół, który idzie z duchem czasów wciąż się rozwija, prowadzi nowe zabawy i konkursy, także autorskie.
Liczne certyfikaty, pozytywne opinie Par Młodych to największy 100 %- towy dowód potwierdzający nasze umiejętności i jednocześnie największa nagroda dla nas.
Nasze umiejętności i doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt muzyczny i oświetleniowy zagwarantują sukces, nie zapomniane wrażenia i udane wesele! Zapraszamy- przesłuchajcie nas na żywo!

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej uczestniczymy w pełni od 2004 roku.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Standardowo w 90% wesel gramy do 4.00 rano nie "patrząc" na to od której rozpoczyna się uroczystość weselna. Inne opcje są omawiane indywidualnie z Parą Młodą.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Oprawa muzyczna, oświetlenie ( rampa oświetleniowa, kurtyna Show Led, głowice, reflektory, wytwornica mgły) zabawy integracyjne, oczepinowe, kulturalna konferansjerka, gustowna ale rozrywkowa i śmieszna wodzirejka. Wszystkie te elementy składają się w naszą podstawową ofertę.

Skład, w którym występujemy.

Nasz skład to dwie osoby Roma i Rafał. Możemy rozszerzyć według życzenia Pary Młodej skład o trzecią osobę- saksofonistę.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Podstawowy skład zespołu jest niezmienny ale jest możliwość poszerzenia składu o saksofonistę, jeśli dany saksofonista ma wolny termin. w tej chwili współpracujemy z dwoma świetnymi saksofonistami.

Jaki repertuar proponujemy?

Repertuar zespołu Romi jest bardzo wszechstronny. Nie zabraknie u nas disco polo, disco polo dance, muzyki lat 80-tych, 90-tych, współczesnych i dawnych hitów, muzyki pop, muzyki klasycznej jak i nowoczesnej. Skupiamy się bardziej na polskich utworach. Znakomitym rozwiązaniem na wesele jest repertuar "mieszany".

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak, nasza usługa obejmuje kulturalną i rzetelną oprawę konferansjerską.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Wokal damski Roma, wokal męski Rafał. To skład i jednocześnie wokal damski i męski zespołu Romi.

Na jakich instrumentach gramy?

Keyboard to podstawowy instrument, na którym gramy na żywo, realnie. Zawsze zapraszamy Pary Młode do nas, by zaprezentować nasze umiejętności grania i brzmienie zaawansowanego keyboardu "live" w realu na żywo.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Nasz sprzę to prawdziwa czołówka światowa, klasa sama w sobie. Nagłośnienie- firma Dynacord, keyboard: Yamaha, oświetlenie: m.in. głowice sterowane show phantom 50 led,kurtyna Led, reflektory i inne

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

W językach: polskim, angielskim, włoskim, rosyjskim.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Niestety prowadzimy wesele tylko w polskim języku :)

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Bardzo rzadko prowadzimy międzynarodowe wesela ale bezproblemowo już takie wesela obsługiwaliśmy :)

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Dodatkowe atrakcje, które oferujemy to śmieszne gadżety imprezowe ( podobne do fotobudki), nasze autorskie oczepiny, wciąż nowe, inne konkursy weselne.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Oferujemy nasze zawodowe oświetlenie, którym sterujemy za pomocą klawiatury i programu freestylear. Mega kolory, strobo, gobo, różne efekty, dzięki którym Wasz film i zdjęcia weselne zmienią się w prawdziwe bajkowe foto i wideo.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Tak, nie ma problemu. Możemy zaproponować własną listę utworów, które kapitalnie sprawdzą się na weselu. Na pewno byłby to reprertuar mieszany np. w bloku muzycznym: disco polo, utwory lat 80-tych i biesiada. W następnym bloku włoskie wiązanki, disco polo, zagraniczne hity np. Bony M. W następnym bloku: Kawiarenki, Krawczyk i inne polskie utwory, na końcu szybka biesiada. I tak dalej...

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak, Goście Weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje. Szczegóły tego pytania uzgadniamy też z Parami Młodymi :)

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Tak, korzystamy ( zakupujemy) z legalnych plików. Co do ZAIKS na sali, podczas wesela pozostawiamy to sali weselnej.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021 Certyfikat 2016

Opinie zespol muzyczny romi (28)

Zespół muzyczny ROMI na Udane Wesele id:4273
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 28 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
D
Damian
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2023
Nakło nad Notecią
Data dodania: 18-09-2023

Serdeczne podziękowania za wspaniałą atmosferę oraz zabawę. Zespół bardzo komunikatywny,sympatyczni, oby więcej było takich ludzi jak oni 😉 . Stanęli na wysokości zadania wszystko zgodne z ustaleniami. Gorąco polecam i zachęcam do współpracy.

Roma, Rafał
19-09-2023

Dziękujemy serdecznie. Cała przyjemność po naszej stronie. Tak się działo, że nocy było mało :). Super było grać dla tak sympatycznej Pary Młodej i Gości weselnych. Do zobaczenia Kochani 😉

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Żnin
Data dodania: 04-10-2022

Polecam bardzo serdecznie zespół Romi. Zespół stanął na wysokości zadania jesteśmy bardzo zadowoleni. Goście byli pod wrażeniem bawili się do białego rana. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego zespołu. Dziękujemy że byliście z nami.🥰 Bardzo dziękujemy za przemiła atmosferę i super zabawę 🥰❤️
Patrycja Patryk 24.09.2022

Roma, Rafał
04-10-2022

Bardzo serdecznie Wam dziękujemy za tak wspaniałą opinię. Dziękujemy również Wam Kochani i Waszym Super Gościom Weselnym za taki pozytywny szał na parkiecie. Kochamy takich pozytywnych ludzi. Pozdrawiamy i całujemy Was! Do zobaczenia :)

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Brodnica
Data dodania: 04-09-2022

Bardzo polecam zespół Romi, dzieliło nas wiele kilometrów ale to nie było przeszkodą,są specjalistami w swoim fachu , dzięki ich świeżym pomyślą i i ogromnemu zaangażowaniu nasze wesele było jednym z najpiękniejszych dni w naszym życiu.Roma i Rafał tworzą piękny duet ,są otwarci ,kontaktowi i bardzo przesympatyczni ,poznając ich czuliśmy się jak byśmy znali ich od lat ,warto mieć takich ludzi przy sobie dodających pozytywnej energii ale i wsparcia bo tego też nam nie zabrakło , nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego zespołu, dziękuję że z nami byliście 🥰❤️💒🎆🎉 Kinga & Mateusz 20.08.2022

Roma, Rafał
04-09-2022

Z taką przesympatyczną, otwartą, pełną energii Parą Młodą było to proste zadanie :) Ich Goście to też Pozytywni Wariaci :) Kochamy takie Pary, takich Gości i takie WESELA. Czasami nie da się wyrazić słowami jak było pięknie. I My i Wy dobrze wiecie, że było GIGA FAJNIE zarówno na Weselu jak i na Poprawinach. Dziękujemy Wam za to. I dziękujemy z całego serca za super opinię. Pozdrawiamy Was i Gości Weselnych. Buziaki 😘😘😘

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-10-2021
Suchary
Data dodania: 05-10-2021

Zespół muzyczny Romi Tradycja & Nowoczesność to pełen profesjonalizm i klasa na najwyższym poziomie. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę, bogaty repertuar i pełen parkiet tańczących gości. Nogi same rwały się do tańca 💃💃💃 Goście byli zachwyceni oprawą muzyczną i pozytywną energią, która płynie od Romy i Rafała. Jeszcze raz dziękujemy Wam z całego serca za świetną zabawę, a w szczególności Romie, która dała z siebie 1000% ❤️❤️❤️ Wszystko przeszło nasze oczekiwania. Gorąco polecamy i życzymy wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Do zobaczenia na kolejnym weselu. Monika & Damian - 2 października 2021 ❤️❤️❤️

Roma, Rafał
05-10-2021

Serdecznie DZIĘKUJEMY
Są takie opinie, po których otrzymaniu płyną łzy szczęścia. Ta należy do takich. Zagraliśmy w Waszej wspaniałej rodzince już drugi raz. Wiedzieliśmy, że będzie POWER i chęć zabawy do białego rana :). Oczywiście z największą przyjemnością zagramy trzeci :)
Pozdrawiamy z całego serducha 😉
Roma i Rafał 😘😘😘

S
Sandra I Dariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Bydgoszcz
Data dodania: 04-10-2021

Zespoł ROMI spisał się na medal.Dzieki takim osobom jak Romana i Rafał mieliśmy najwspanialsze i najcudowmiejsze wesele jakie moglibyśmy sobie tylko wymarzyć.Wszyscy goście byli pod wrażeniem.
P.S. Uważamy że te 5 gwiazdek na tym portalu to zbyt mało by ocenić ten zespół.
Pozdrawiamy Sandra i Dariusz :)

Roma, Rafał
04-10-2021

Cudowna sala, cudowni Goście Weselni i przede wszystkim Cudowna Para Młoda! Kochani, nie mogło być inaczej. Zabawa rozkręciła się na maxa i trwała do białego rana 🤙 🎹 DZIĘKUJEMY za tak dobrą opinię. To dla nas duże wyróżnienie, potwierdzenie, że dajemy radę. Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia😃👍

D
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2021
Nakło nad Notecią
Data dodania: 14-09-2021

Polecam z całego serca. Zespół stanął na wysokości zadania, a było to nie lada wyczynem przy małej ilości gości. Parkiet ciągle pełen 😀 Idealne prowadzenie całego wesela. Zabawy oczepinowe także super. Bardzo mało przerw tez jest dużym plusem. Ostatni goście schodzili z parkietu po 4 rano 🙈 gdybym jeszcze raz organizowała wesele to tylko z tym zespołem 💃🥰❣

Roma, Rafał
14-09-2021

Potwierdzamy tak było. Parkiet wciąż był pełen i zabawa trwała do samego rana. To nie tylko nasza zasługa ale również sprawka niezawodnej, wspaniałej i sympatycznej Parze Młodej i jej Gościom Weselnym. To była wielka przejemność móc dla Was grać! DZIĘKUJEMY Wam i Waszym Gościom za to i DZIĘKUJEMY za pozytywną opinię oczywiście :)

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2021
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Podolin
Data dodania: 30-08-2021

Jesteście wspaniali ❤️ Dzięki wam nasz Dzień był przepiękny ☺️

Roma, Rafał
30-08-2021

Pięknie dziękujemy Wam Kochani. Dziękujemy też za wspaniałą zabawę do samego rana. 😘😘😘

J
Joanna i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-07-2021
Tuchola
Data dodania: 11-08-2021

Polecam z calego serca zespół ROMI😍 wspaniali ludzie, pięknie grają śpiewają . Dzieki nim nasze wesele bylo poprostu cudowne, goście zachwyceni, bawili sie do białego rana🙂 Nic dodac nic ujac.... poprostu na wesele tylko i wylacznie zespół ROMI🙂 z calego serducha pozdrawiamy i bardzo dziękujemy ze byliście z nami❤

Roma, Rafał
11-08-2021

To była przyjemność grać dla Was, przepięknej Pary Młodej i Gości Weselnych z Powerem do samego rana. Wesele było udane również dzięki Wam :). DZIĘKUJEMY BARDZO za opinię. Pozdrawiamy Was GORĄCO 😘😘😘

Pokaż więcej opinii

Kontakt zespol muzyczny romi

Nazwa firmy: zespol muzyczny romi
NIP: 5581666601
Imię i nazwisko: Rafał Grzegorek
Adres: Bydgoszcz, ul. Kazimierza 26, 89-100, woj. kujawsko-pomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 20:00 Wt: 09:00 - 20:00 Śr: 09:00 - 20:00 Cz: 09:00 - 20:00 Pt: 09:00 - 20:00 Sb: 09:00 - 20:00 Nd: 09:00 - 20:00
607-576...
724-137...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 39970
Zadzwoń
607-576...
724-137...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Bydgoszcz

Popularne miasta w okolicy