Zdjęcia | Oferta

Zespół Muzyczny SWAY id:21152

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Częstochowa, śląskie
Data dodania: 27-05-2016
Liczba odwiedzin: 306

Oferta

Zespół SWAY to zawodowa grupa wokalno-instrumentalna z Częstochowy (woj.Śląskie). Naszą przygodę muzyczną rozpoczęliśmy ponad dwadzieścia parę lat temu. Skład zespołu jest poparty doświadczeniem wziętym z wcześniejszych formacji czyli każdy z nas szlifował w innych, a zarazem różnych składach swoje umiejętności np. Dynamite ,Rewelacja, Bad Boys Bąk ,więc aby rozwiać wszelkie wątpliwości chcemy zapewnić Państwa, że do naszej pracy podchodzimy z pełną profesją. Od czasu powstania nasza grupa rozwija się bardzo dynamicznie, nabierając wciąż nowych doświadczeń. Dzięki temu, że regularnie oferujemy nasze usługi muzyczne gwarantujemy kompleksowość obsługi na najwyższym poziomie. Nasza wyjątkowość polega na profesjonalnej analizie sytuacji na rynku muzycznym oraz naszych własnych możliwości kreowania wizerunku. Zespół aktualnie składa się z czterech osób w który wchodzą instrumenty perkusyjne , gitara i instrumenty klawiszowe , ale na życzenie klientów możemy zagrać w trzy osobowym składzie ( możliwość negocjacji ceny ) Całość uzupełniamy wokalami męskimi i żeńskim Posiadamy własny transport, wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy, profesjonalny sprzęt muzyczny i oświetlenie dyskotekowe. Przyjeżdżamy punktualnie przygotowani tak jak zażyczyli sobie tego zleceniodawcy. Staramy się aby przyjęcia wyglądały inaczej od poprzednich żeby ich nie powielać dlatego do każdej imprezy przygotowujemy repertuar indywidualnie.

Oprócz oprawy muzycznej prowadzimy konferansjerkę, konkursy i zabawy. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa propozycje! Robimy wszystko aby organizatorzy i goście miło nas wspominali i mamy przy tym z tego ogromną satysfakcję.
Posiadamy szeroki repertuar od lat 60-tych do współczesnych w różnych stylach muzycznych. Uzupełniamy go na bieżąco, często kierując się propozycjami i życzeniami gości z imprez.Gramy nie tylko na Śląsku ale także w całej Polsce :)

Dlatego zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą

Instrumenty:

  • akordeon
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy
  • perkusja

W składzie:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Ilość osób: 3

Dane kontaktowe

Zespół Muzyczny SWAY
Województwo:śląskie
Miejscowość:Częstochowa
Kod:42-200

Nowe ogłoszenia