Zobacz zdjęcia (6)
SZAFIR BAND - Zespół muzyczny, Lublin - zdjęcie 1
SZAFIR BAND - Zespół muzyczny, Lublin - zdjęcie 2 SZAFIR BAND - Zespół muzyczny, Lublin - zdjęcie 3 SZAFIR BAND - Zespół muzyczny, Lublin - zdjęcie 4 SZAFIR BAND - Zespół muzyczny, Lublin - zdjęcie 5
SZAFIR BAND - Zespół muzyczny, Lublin - zdjęcie 6
1 / 6

SZAFIR BAND - Zespół muzyczny id:13574

od 5000 do 6000 zł / dzień
Lublin, lubelskie
(3)
Dodaj opinię
502-322...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • pianino

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 4

SZAFIR BAND - to grupa zawodowych muzyków która zapewni Ci profesjonalną oprawę muzyczną przyjęcia weselnego.
Dysponujemy sprzętem muzycznym w najnowszej technologii cyfrowej, dzięki czemu możemy zaoferować najwyższą jakość dźwięku. Masze nagłośnienie i efekty świetlne bez problemu sprostają wymaganiom klientów zapewniając niezapomniane chwile na Twoim weselu - zwłaszcza przy pierwszym tańcu, który ma pozostać na długo w pamięci nowożeńców jak i gości.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom naszych Klientów, zapewniamy kompleksową obsługę w ramach bogatej, stale aktualizowanej oferty.
Posiadamy również duże doświadczenie w profesjonalnym przygotowaniu przyjęcia weselnego. Współpracujemy z obsługą lokali weselnych, dzięki czemu nasz czas pracy /sety/ dostosowujemy do czasu podawania posiłków.

Zapraszamy

SZAFIR BAND - Zespół muzyczny - film 1 SZAFIR BAND - Zespół muzyczny - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Zespół muzyczny Szafir Band

Oferta nr 1

od 5000 do 6000zł/ dzień

Opinie Zespół muzyczny Szafir Band (3)

SZAFIR BAND - Zespół muzyczny id:13574
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-10-2022
Lublin
Data dodania: 28-11-2022

Zespół mega fajny, komunikatywny, grający dla każdego gościa na weselu. Osoby z zespołu doskonale wykonują swoją pracę. Wiedza jak zabawić gosci i zachęcić ich do zabawy. W naszym przypadku nie uzgadnialiśmy repertuaru bo sami nie wiedzieliśmy co byśmy mogli chcieć usłyszeć. Zespół ogarnął wszystko za nas. Przerwy były króciutkie tylko w momencie podania posiłków. Zabawa trwała do ostatniego gościa na parkiecie. Zabawy oczepinowe były bardzo fajne i nie męczące. Opinia wszystkich gości po weselu była bardzo pochlebna i dopytywali się o kontakt. My szczerze polecamy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziekujemy za wszystko i pozdrawiamy 😃😁

B
Bartek
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-04-2019
Mińsk Mazowiecki
Data dodania: 13-05-2019

Zespół możemy z czystym sumieniem polecić innym. Podejście pana Darka i reszty ekipy jest bardzo pozytywne, są profesjonalni, otwarci do współpracy, uwzględnili piosenki, które wcześniej przygotowaliśmy. Szafir Band to zespół o bogatym repertuarze, któremu zależy na zadowoleniu gości i dobrej zabawie. Wielu gości chwaliło zespół zarówno w trakcie, jak i po weselu. Kilka piosenek zaśpiewali lepiej niż w oryginale :-) Dziękujemy i serdecznie polecamy! :-)

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-10-2018
Wilkołaz
Data dodania: 25-10-2018

Z całego serca polecamy ten zespół! Bez Szafiru nasze wesele nie byłoby tak fantastyczne:) Piękny śpiew, bardzo szeroki i dobry repertuar dla wszystkich pokoleń, super zabawy oczepinowe, pełen profesjonalizm :) Goście nie mogli się Was nachwalić, nawet obsługa restauracji chwaliła sobie współpracę z Wami :) Jeśli ktoś jest nadal w trakcie poszukiwań zespołu na wesele to wybór jest jeden - SZAFIR BAND. Dziękujemy!!!!!

Kontakt Zespół muzyczny Szafir Band

Nazwa firmy: Zespół muzyczny Szafir Band
Imię i nazwisko: Dariusz Ułanowicz
Adres: Lublin, ul. Laurowa .woj. lubelskie
502-322...
liczba odwiedzin: 6120
Zadzwoń
502-322...
Napisz

Popularne miasta w okolicy