Zobacz zdjęcia (5)
Zespół Muzyczny TENDER EVENTS /Z NAMI NIE MA NUDY!!!, Rybnik - zdjęcie 1
Zespół Muzyczny TENDER EVENTS /Z NAMI NIE MA NUDY!!!, Rybnik - zdjęcie 2 Zespół Muzyczny TENDER EVENTS /Z NAMI NIE MA NUDY!!!, Rybnik - zdjęcie 3 Zespół Muzyczny TENDER EVENTS /Z NAMI NIE MA NUDY!!!, Rybnik - zdjęcie 4 Zespół Muzyczny TENDER EVENTS /Z NAMI NIE MA NUDY!!!, Rybnik - zdjęcie 5
1 / 5

Zespół Muzyczny TENDER EVENTS /Z NAMI NIE MA NUDY!!! id:44782

Rybnik, śląskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy

Oferta:

  • gramy na żywo
  • prowadzimy zabawy
  • efekty świetlne

W składzie:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Liczba osób: 3

TENDER events to zespół muzyczny z RYBNIKA, potrafiący rozgrzać do czerwoności każdy parkiet! 🔥 Gramy muzykę dla każdego!
👉 Nie zwlekaj! Zarezerwuj swój termin już dziś!!!

Kim jesteśmy?

Zespół TENDER EVENTS to grupa muzyków - pasjonatów zajmująca się oprawą muzyczną wszelkiego rodzaju eventów! Śpiewamy z pasji i robimy to z pasją! Muzyka daje nam wiele radości!
Zespół jest składem 3-osobowym i powstał na początku 2019 roku, a jego założycielem jest klawiszowiec-wokalista Maciej Tendera, który od wielu lat związany jest z lokalnym rynkiem muzycznym.
Do zespołu dołączył jeden z najlepszych gitarzystów młodego pokolenia, Piotr Skupień. Piotr posiada nie tylko ogromną wiedzę muzyczną, ale również wieloletnie doświadczenie! Największym jego atrybutem jest umiejętność imponującej improwizacji, której nauczył się podczas regularnych spotkań jam session.
Zespół zasiliła swoim głosem również wokalistka Elżbieta Mika, która należy do tych muzyków, którzy tworzą autorską muzykę. Jej zrealizowane projekty muzyczne można prześledzić na kanale YouTube.

Dla kogo gramy?

Gramy dla Was!!! Wykorzystując nasze dotychczasowe doświadczenie pragniemy przekazać Wam naszą energię, podczas kiedy Wy świetnie się bawicie! Obsługujemy imprezy rodzinne jak np. wesela czy jubileusze, spotkania bankietowe, eventy firmowe. Z nami nie ma nudy!!!
Z nami nie ma nudy! Skontaktuj się!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: MACIEJ TENDERA
Adres: Rybnik, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 3358

Popularne miasta w okolicy