Zobacz zdjęcia (5)
Zespół muzyczny MODEM, Siedlce - zdjęcie 1
Zespół muzyczny MODEM, Siedlce - zdjęcie 2 Zespół muzyczny MODEM, Siedlce - zdjęcie 3 Zespół muzyczny MODEM, Siedlce - zdjęcie 4 Zespół muzyczny MODEM, Siedlce - zdjęcie 5
1 / 5

Zespół muzyczny MODEM id:32712

Siedlce, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • flet
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • saksofon

Oferta:

 • efekty świetlne

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 5

Zachęcamy do podjęcia współpracy z Zespołem Modem w ramach oprawy muzycznej przyjęcia weselnego. Naszymi atutami są m.in. niezawodność, indywidualne podejście do każdego zlecenia, elastyczność wobec potrzeb Klienta, profesjonalizm, pasja do wykonywanego zawodu muzyka.
Dzięki nam, Wasze wesele będzie wspaniałe i niezapomniane. Domeną Zespołu jest „zmęczyć Gości intensywną zabawą, a nie znudzić”. Mamy ponad 20-sto letnie doświadczenie i ciągle podążamy za trendami muzycznymi oraz technologicznymi w branży weselnej.

W swojej ofercie mamy:

1. Muzyka w domach Państwa Młodych – gramy akustycznie marsz weselny i utwory biesiadne na takich instrumentach jak: akordeon, saksofon, flet poprzeczny, bęben taktowy i tamburyno. Opcja ta jest dodatkowo płatna i trwa około 40min w jednym z domów.

2. Bloki muzyczne – gramy covery prawie wszystkich gatunków muzycznych, odpowiednio dobieramy repertuar i w ciekawy sposób prowadzimy konferansjerkę na imprezie. Długość bloku muzycznego zazwyczaj dostosowujemy do przerw na gorące danie (w tej kwestii konsultujemy wszystko z szefem kuchni lub menedżerem sali).

3. Show Disco70. – na Państwa życzenie serwujemy 30-40 minutowy set z hitami dyskotekowymi lat siedemdziesiątych. Występujemy wówczas w strojach jakie były modne w tamtej epoce. Podczas bloku prowadzimy grupowy taniec, jak również integrujemy we wspólnym śpiewaniu znanych piosenek.

4. Biesiada – jeśli chcecie, aby Wasze wesele miało akcent tradycyjnego wspólnego śpiewania najsłynniejszych polskich przyśpiewek, to jesteśmy przygotowani na akustyczny występ, podczas którego gramy za stołami i razem z Gośćmi śpiewamy biesiadne utwory.

5. Oczepiny i zabawy integracyjne – sposób w jaki przeprowadzamy zabawy oczepinowe zawsze jest kulturalny, ale też bardzo zabawny. Nasze propozycje konkursów mają na celu zgromadzić jak największą ilość Gości. Dzięki temu nie będzie osób, które stwierdzą, że oczepiny są nudne i za długie. Jesteśmy również otwarci na Wasze propozycje zabaw.

6. Prezenterzy muzyczni na przyjęciu poprawinowym – jeśli planujecie zabawę taneczną na poprawinach, za dodatkową opłatą świadczymy usługę prezentera muzycznego (DJ).

7. Dekoracja sceniczna – dysponujemy profesjonalnym oświetleniem scenicznym, dzięki któremu zabawa jest jeszcze bardziej efektowna.

8. Muzyka na ślub – skrzypce, flet poprzeczny, organy, śpiew. Usługa na specjalne życzenie, indywidualnie ustalana, w zależności od zgody Proboszcza i Organisty w parafii lub (w przypadku ślubu cywilnego) Urzędnika w Urzędzie Stanu Cywilnego.

9. Fotobudka – wspaniałe chwile uwiecznione na fotografii, od razu wydrukowane zdjęcie i możliwość wklejenia go do Księgi Gości.

Cena ustalana jest indywidualnie, a jej wysokość zależy od:

tego, czy usługa muzyczna tylko na sali bankietowej, czy również w domach Państwa Młodych?
terminu (w dniach poniedziałek –piątek usługa jest tańsza o 15-20%)
miejsca – dojazd w promieniu 30km od Siedlec gratis
godziny ślubu – jeśli ślub planowany jest na 17:00, to zakończenie wesela proponujemy o 4:00 z możliwością przedłużenia. Dodatkowo płatna jest godzina naszej pracy, natomiast muzyka odtwarzana od godz.4:00 do 5:00 jest gratis.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Chętnie poznamy Wasze potrzeby i sprawimy, że wesele będzie wymarzone i udane w 100%.

liczba odwiedzin: 2364

Popularne miasta w okolicy