ToCoś Zespół na wesele id:24860

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
ToCoś Zespół na wesele

Ostatnio widziany 19-07-2018
664-500...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Przysucha, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 27-01-2017
Liczba odwiedzin: 2191

Oferta Zespoły weselne Przysucha

"ToCoś" Zespół na Wesele,nasze duże doświadczenie rozkręci imprezę na maxa.Krótkie przerwy,repertuar starannie dopracowany,indywidualne podejście do klienta,to niektóre z naszych atutów.Bawimy gości za stołami.Ustalamy z Młodą Parą krok po kroku z najdrobniejszymi szczegółami przebieg wesela.Takie rzeczy jak np.pierwszy taniec,oczepiny,zabawy,konkursy itp.dopinamy na ostatni guzik po to by ten Wyjątkowy Dzień przebiegł bezstresowo i z uśmiechem.Na życzenie Państwa Młodych przyjeżdżamy do domu Pani Młodej na błogosławieństwo,a następnie wyprowadzamy marszem weselnym Młodych,którzy udają się na ślub. Nowożeńców i wszystkich gości witamy przed salą weselną marszem i rozpoczynamy wesele.Repertuar mamy bardzo zróżnicowany,od starych sprawdzonych przebojów,po najnowsze hity. Możemy dopasować repertuar do potrzeb i ulubionych piosenek klienta. Posiadamy profesjonalny sprzęt muzyczny jak i nagłośnieniowy oraz oświetlenie sceniczne.Skład zespołu to 4 osoby. Instrumenty na których gramy to: akordeon,saksofon,gitara,keyboard. Pochodzimy z okolic -PRZYSUCHA . Sąsiadujemy z trzema województwami:mazowieckim,łódzkim,św iętokrzyskim i tu najczęściej gramy,ale nasza oferta muzyczna skierowana jest do przyszłych Par Młodych z całej Polski.
Mamy w naszej ofercie rownież możliwośc poprowadzenia wesela jako DJ,czy np. w sobotę zespół,a poprawiny DJ
Serdecznie dziękuję za zainteresowanie naszym zespołem i do zobaczenia na Waszym Weselu. Z muzycznym Pozdrowieniem - zespół ToCoś.

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • saksofon

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalista
 • Ilość osób: 4

Cennik

Oferta nr 1
DJ- wodzirej

Opinie o ToCoś Zespół na wesele Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.