Zobacz zdjęcia (5)
Zespół Muzyczny Vabank Dance, Kielce - zdjęcie 1
Zespół Muzyczny Vabank Dance, Kielce - zdjęcie 2 Zespół Muzyczny Vabank Dance, Kielce - zdjęcie 3 Zespół Muzyczny Vabank Dance, Kielce - zdjęcie 4 Zespół Muzyczny Vabank Dance, Kielce - zdjęcie 5
1 / 5

Zespół Muzyczny Vabank Dance id:8315

Kielce, świętokrzyskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • pianino

Oferta:

 • obsługa konferansjerska
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • Liczba osób: 4

Marzysz o wyjątkowej uroczystości weselnej, studniówkowej czy sylwestrowej? Zapewnij sobie i swoim gościom wyjątkową imprezę i postaw na muzykę!
VABANK DANCE to doświadczenie sceniczne
VABANK DANCE to profesjonalni muzycy
VABANK DANCE to szlagiery międzynarodowej sceny muzycznej
Nie zwlekaj, zagraj VABANK!

Zespół Vabank Dance powstał w 2001 r. Występowaliśmy z wieloma polskimi gwiazdami ,jako support Bajmu, Czerwonych Gitar, Wałów Jagiellońskich, Boys-ów... Gramy zarówno na dużych imprezach plenerowych ,festynach, eventach firmowych, oraz balach studniówkowych ,czy weselach. Skład zespołu to osoby z wykształceniem muzycznym, a wokalistka to uczestniczka wielu programów,min. półfinalistka "Must Be The Music" Lider zespołu to także konferansjer, który poprowadził setki imprez na terenie całego kraju. Nasz repertuar to największe terazniejsze i wcześniejsze hity muzyki polskiej i zagranicznej. Dbamy także o wizerunek sceniczny, dobierając stroje do charakteru danej imprezy. Posiadamy wysokiej klasy nagłośnienie, oświetlenie , efekty specjalne( dym, bańki mydlane rzutnik multimedialny do pokazu zdjęć lub profesjonalnego Karaoke). Wystawiamy rachunki.

Dzięki nam kwestię organizacyjną dotyczącą muzyki oraz scenariusza uroczystości czy imprezy macie Państwo załatwioną! Wysoki poziom wykonawczy ,kultura osobista, eleganckie stroje (np smokingi), zawodowy konferansjer, to elementy, które wyróżniają nas z szeregu innych zespołów!

Wasi Goście będą się bawić przy najnowszych hitach i klasyce muzyki rozrywkowej. Z parkietu nie zejdą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Długo będą wspominać jak dali się ponieść szaleństwu i wzruszeniu na Waszej imprezie.
Posłuchaj naszych piosenek na oficjalnej stronie, obejrzyj zdjęcia!

Opinie (4)

Zespół Muzyczny Vabank Dance id:8315
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
A
Anna
5.00
 / 5
Data dodania: 18-03-2015

Dzęki za grę na Naszym weselu, Wasz styl i sposób prowadzenia jest naprawde zawodowy,mam nadzieję , że bedziecie grać jeszcze u naszego Wiktorka ! Jesteśćie rzetelni i profesjonalnie podchodzicie do sprawy i najwazniejsze: słuchacie również sugestii Pary Młodej... Pozdrawiamy Anna i Ryszard.

L
Lidia
5.00
 / 5
Data dodania: 16-01-2015

Dziękujemy za super oprawę i fajne prowadzenie wesela przez Pana Marcina! Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego najlpeszego ! Lidia i Krzysztof...

k
krzysztof
5.00
 / 5
Data dodania: 11-01-2015

Witam Was! dzieki jeszcze raz za super zabawe, fajna muzyka i extra prowadzi Marcin impreze, wszystkiego dobrego pozdrawiamy : Katarzyna i Krzysztof z 06 września!

K
Kamil i Paulina
5.00
 / 5
Data dodania: 29-11-2014

dziekujemy za piękną oprawę muzyczną naszego wesela! super gracie, i pięknie prowadzi wesele Wasz wodzirej. Wszystko było zgodne ze wczesniejszymi ustaleniami , 100% profeska:) .Zyczymy Wam wielu sukcesów muzycznych
Paulina i Kamil :)

liczba odwiedzin: 6219

Popularne miasta w okolicy