Zespół muzyczny VABANK / dekoracja światłem / napis Love id:25173

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Wołów, dolnośląskie
Data dodania: 11-02-2017
Liczba odwiedzin: 1333

Oferta Zespoły weselne Wołów

Wieloletnie zamiłowanie do muzyki i doświadczenie zdobyte w zespołach muzycznych zaowocowało założeniem zespołu Vabank w roku 2012. Bracia Piotr i Łukasz grają ze sobą od najmłodszych lat a naukę pobierali w Szkołach Muzycznych m. in. We Wrocławskiej Szkole Jazzu
i Muzyki Rozrywkowej. W 2017 roku do zespołu dołączyła Ola, która swoim wokalem oraz świetną grą na klarnecie wzbogaciła wykonania zespołu.

Gwarantujemy Państwu 100 % satysfakcji z muzycznej oprawy imprez okolicznościowych. Naszym celem jest dobra zabawa gości dla których występujemy co potwierdzają komentarze na Facebooku. Często wracamy ponownie do miejscu gdzie graliśmy wcześniej co jest dla nas dużym wyróżnieniem.

Mamy dla Państwa uśmiech, życzliwość i solidną dawkę poczucia humoru, które pomaga we wspólnej zabawie. Nasz repertuar jest starannie dobrany, bogaty w najnowsze hity ale także przeboje sprzed lat. W czasie trwania imprezy na bieżąco dostosowujemy wykonywane utwory do preferencji bawiących się na sali gości. Wyróżnia nas duża ilość utworów wykonywanych w bloku ( 7 – 8 ), natomiast przerwy pomiędzy blokami nie przekraczają 10 – 15 minut jednak pozwalają gościom na regenerację sił przed dalszą zabawą.

Jesteśmy doświadczonym zespołem z kilkuletnim stażem w prowadzeniu wesel. Chcąc sprostać oczekiwaniom, każdorazowo starannie omawiamy wszystkie elementy wesela (repertuar, oczepiny, podziękowanie dla rodziców, podanie tortu). Dzięki doświadczeniu zdobytemu na wielu balach weselnych, chętnie służymy radą, i różnymi ciekawymi propozycjami – nawet tymi niedotyczącymi muzyki.

Bardzo lubimy kiedy od młodej pary, rodziców czy też gości weselnych po udanej imprezie słyszymy komplementy i słowa pochwał.
Daję nam to energię i entuzjazm na kolejne zabawy.

Posiadamy profesjonalny sprzęt muzyczny renomowanych marek (JBL, Yamaha, Shure, Fender). Duża uwagę przykładamy do oświetlenia, gdyż wpływa to na klimat, nastrój i wspaniałą atmosferę zabawy, Na Państwa Weselu wszystko jest dla nas ważne..

Oprócz oprawy muzycznej oferujemy dekorowanie sal weselnych światłem LED które wpływa w wielkim stopniu na stworzenie niezapomnianego klimatu imprezy. Dekoracja sal światłem pomaga uzyskać doskonałą atmosferę a także wzbogaca materiał fotograficzny jak i video z imprezy. Posiadamy także wielki, spektakularny napis "LOVE" w stylu "retro" !
Litery wysokości 120 cm, szerokość całego napisu to 470 cm a wszystko podświetlone 63 żarówkami LED.

Proponowanie przez nas oświetlenie podkreśla architekturę i eksponuje walory sal weselnych i współgra z oświetleniem scenicznym. Zobaczcie sami, więcej na facebooku.
Promocja! Dla naszych klientów na wesele z poprawinami, dekoracja światłe + Napis "LOVE" w cenie!ZAPRASZAMY!
Pozdrawiamy! Zespół Vabank :)

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 3

Opinie o Zespół muzyczny VABANK / dekoracja światłem / napis Love Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Zespół muzyczny VABANK / dekoracja światłem / napis Love
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wołów

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.