Zespół Muzyczny VABANK / dekoracja światłem / napis LOVE id:25173

Wołów, dolnośląskie
(6)
Dodaj opinię
889-039...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
888-948...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • klarnet

Oferta:

 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 3
Wieloletnie zamiłowanie do muzyki i doświadczenie zdobyte w zespołach muzycznych zaowocowało założeniem zespołu Vabank w roku 2012. Bracia Piotr i Łukasz grają ze sobą od najmłodszych lat a naukę pobierali w Szkołach Muzycznych m. in. We Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

W 2017 roku do zespołu dołączyła Ola - absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie klarnetu oraz dyplomowana wokalistka Szkoły Muzycznej II stopnia. Swoją energią, umiejętnościami wokalnymi oraz świetną grą na klarnecie, wzbogaciła wykonania zespołu.

Gwarantujemy Państwu 100 % satysfakcji z muzycznej oprawy imprez okolicznościowych. Naszym celem jest dobra zabawa gości, dla których występujemy - co potwierdzają komentarze na Facebooku. Często wracamy ponownie do miejsc, gdzie graliśmy wcześniej, co jest dla nas dużym wyróżnieniem.

Mamy dla Państwa uśmiech, życzliwość i solidną dawkę poczucia humoru, które pomaga we wspólnej zabawie. Nasz repertuar jest starannie dobrany, bogaty w najnowsze hity, ale także przeboje sprzed lat. W czasie trwania imprezy na bieżąco dostosowujemy wykonywane utwory do preferencji bawiących się na sali gości. Wyróżnia nas duża ilość utworów wykonywanych w bloku ( 7 – 8 ), natomiast przerwy pomiędzy blokami nie przekraczają 10 – 15 minut, jednak pozwalają gościom na regenerację sił przed dalszą zabawą.

Jesteśmy doświadczonym zespołem z kilkuletnim stażem w prowadzeniu wesel. Chcąc sprostać oczekiwaniom, każdorazowo starannie omawiamy wszystkie elementy wesela (repertuar, oczepiny, podziękowanie dla rodziców, podanie tortu). Dzięki doświadczeniu zdobytemu na wielu balach weselnych, chętnie służymy radą i różnymi ciekawymi propozycjami – nawet tymi niedotyczącymi muzyki.

Bardzo lubimy kiedy od młodej pary, rodziców czy też gości weselnych po udanej imprezie słyszymy komplementy i słowa pochwał.
Daję nam to energię i entuzjazm na kolejne zabawy.

Posiadamy profesjonalny sprzęt muzyczny renomowanych marek (JBL, Yamaha, Shure, Fender). Duża uwagę przykładamy do oświetlenia, gdyż wpływa to na klimat, nastrój i wspaniałą atmosferę zabawy. Na Państwa Weselu wszystko jest dla nas ważne...

Oprócz oprawy muzycznej oferujemy dekorowanie sal weselnych światłem LED, które wpływa w wielkim stopniu na stworzenie niezapomnianego klimatu imprezy. Dekoracja sal światłem pomaga uzyskać doskonałą atmosferę, a także wzbogaca materiał fotograficzny, jak i video z imprezy. Posiadamy także wielki, spektakularny napis "LOVE" w stylu "retro" !
Litery wysokości 120 cm, szerokość całego napisu to 470 cm, a wszystko podświetlone 63 żarówkami LED.

Proponowanie przez nas oświetlenie podkreśla architekturę, eksponuje walory sal weselnych i współgra z oświetleniem scenicznym. Zobaczcie sami, więcej na naszym Facebooku.
Promocja! Dla naszych klientów na wesele z poprawinami, dekoracja światłem + Napis "LOVE" w cenie!ZAPRASZAMY!
Pozdrawiamy! Zespół VABANK :)

Kategoria:

Zespoły weselne Wołów

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (6)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Zespół Muzyczny VABANK / dekoracja światłem / napis LOVE id:25173
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
F
Fatima
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Jaczów
Data dodania: 22-10-2018
Chłopaków usłyszeliśmy na żywo i juz wiedzieliśmy że nie chcemy nikogo innego. Nie pożałowaliśmy świetni ludzie goscie bawili sie od pierwszego kswałku aż do samego końca. Do dzisiaj goście nasi chwala zespół co jest dla nas bardzo miłe i jestesmy dumni że to akurat u nas na weselu bawili się najlepiej !! Oczepiny ktore nam polecili wspominamy i oglądamy z wielka ochota nikt sie nie najadl wstydu za to wszyscy szli do zabaw bez oporów... Już nie możemy doczekać sie kolejnego wesela z tą wspaniala trójka ale wiemy ze się spotkamy bo ciągle znajomi biora namiary ;)));)) Z CAŁEGO SERCA POLECAMY I DZIEKUJEMY !!! JESTESCIE NAJ NAJ NAJ !;)
D
Doris
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Świdnica
Data dodania: 21-09-2018
Nie wyobrażamy sobie, aby inny zespół mógł poprowadzić oraz grać na naszym weselu. Ola wraz z chłopakami tworzą super team, który naprawdę potrafi śpiewać!:) Oczepiny rewelacyjne - udowodnili, że goście nie muszą sie kompromitować podczas zabaw, aby cała sala płakała ze śmiechu:)
Gorąco polecamy i mamy nadzieje, że jeszcze się spotkamy
A
Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2018
Wrocław
Data dodania: 20-08-2018
Witam, tydzień temu na weselu zabawiał nas zepół Vabank, goście bawili się cały czas od 18 do 4.30, oraz na drugi dzień od 13 do 19. Będąc na różnych weselach wydaje mi się, że tutaj rodzina bawiła się najintensywniej. Zespół wziął pod uwagę przy jakiej muzyce rodzina lubi się bawić, jakie chcemy zabawy na oczepinach także polecam. Bardzo fajni ludzie, jak się tak prywatnie z nimi rozmawiało przed, w trakcie wesela i po tym jak wesele się skończyło. Ciągle uśmiechnięci, dają z siebie dużo co też wpłynęło na ogólny odbiór kapeli.
D
DIANA
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-05-2018
Wołów
Data dodania: 12-08-2018
Ten wspaniały zespół grał w maju u mojego brata na prymicji. Wszyscy goście byli zachwyceni. Jestem pod ogromnym wrażeniem ! Bo ta trójka, posiada ogromny talent. Do dzisiaj jak słucham piosenek wykonywanych przez Vabank, to nogi rwą się same do tańca. Polecam całym sercem ! ❤
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2018
Pogalewo Wielkie
Data dodania: 19-07-2018
Ocena Od 1 do 5 ??? DAJĘ 10 !!! , cudowni i niezastąpieni. Polecam na każdą okazję. Pięknie śpiewają, tworzą fantastyczną atmosferę, a nogi same rwą się do tańca. Aż chciało by się powtórzyć weselicho. ❤ !
A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Skałka
Data dodania: 18-07-2018
Cudownie ludzie, cudowny zespół... Uratowali nas, kiedy dzień przed weselem wystawił nas poprzedni zespół. Szczerze? Gdybym wiedziała, że wyjdzie milion razy lepiej od razu bym się na nich zdecydowała. Teraz z mężem oglądamy film z wesela i nie mogło być lepiej. Vabank - kochamy Was
Aleksandra

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Imię:Piotr, Łukasz 
Adres:Wołów
woj. dolnośląskie
889-039...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
888-948...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 11-02-2017, liczba odwiedzin: 2671
Telefon
889-039...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
888-948...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie