Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (2)
Agencja Usługowo - Artystyczna aRGee, Bydgoszcz - zdjęcie 1
Agencja Usługowo - Artystyczna aRGee, Bydgoszcz - zdjęcie 2
1 / 2

Agencja Usługowo - Artystyczna aRGee id:18394

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(4)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

  • flet
  • gitara elektryczna
  • saksofon

Oferta:

  • obsługa konferansjerska
  • prowadzimy zabawy
  • mówimy po angielsku
  • efekty świetlne

W składzie:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Liczba osób: 4

Agencja Usługowo – Artystyczna „aRGee” powstała wychodząc naprzeciw firmom oraz konsultantom ślubnym, zajmujących się obsługą imprez, a w szczególności uroczystości weselnych. zapraszamy na stronę internetową.
Dobre i sprawdzone zespoły muzyczne są integralną częścią każdej takiej uroczystości. Współpraca z zespołami agencji ma ułatwić organizację imprezy pod względem artystycznym i przenieść odpowiedzialność za przebieg i prowadzenie całego wydarzenia na zespół. Proponowane zespoły to nie tylko sprawni muzycznie artyści, ale również świetni konferansjerzy i animatorzy w osobach ich liderów, tak potrzebnych podczas tego typu imprez.
Cel Agencji i każdego jej zespołu jest jeden. Każda impreza , na której wykonujemy nasze usługi ma pozostać w pamięci uczestników i gości jako jedyna, niepowtarzalna, wyjątkowa, stojąca na bardzo wysokim poziomie pod względem : - artystycznym (muzyka) -technicznym (sprzęt) -animatorskim (prowadzenie)
Zapraszamy do współpracy
Z muzycznym pozdrowieniem Ryszard Gajewski

Opinie (4)

Dodaj opinię
Agencja Usługowo - Artystyczna aRGee id:18394
Średnia ocen: 4,00 / 5 z 4 opinii
4,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
E
Emil
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Mogilno
Data dodania: 24-09-2018

Zespół "Pesto Band" na naszym weselu był strzałem w 10tkę ;) Od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że nie musimy się o nic martwić. Pełen profesjonalizm! Goście byli zachwyceni, a my mieliśmy pewność, że dokonaliśmy najlepszego wyboru. Kontakt z zespołem i dogadanie szczegółów przed weselem było załatwione bez żadnych problemów i bez stresu! Możemy z czystym sumieniem polecić ten zespół każdemu! Nie ma się co zastanawiać, bo zabierze Wam ich ktoś inny ;) Pesto Band jesteście super !

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Strzygi
Data dodania: 28-06-2018

Chcielibyśmy bardzo serdeczne podziękować zespołowi PestoBand za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela. Wszyscy nasi goście są zadowoleni. Chwalą Państwa zespół-mówią, że jeszcze się tak nie bawili. W imieniu naszych rodziców i swoim własnym jeszcze raz bardzo dziękujemy. Będziemy polecać wszystkim zespół PESTOBAND. Pozdrawiamy Grzegorz i Ania

K
Karolina i Bartosz
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-06-2018
Bydgoszcz
Data dodania: 27-06-2018

Zespół Pesto Band znaleźliśmy w internecie. Po przesłuchaniu wielu kawałków i sympatycznej rozmowie z Panem Ryszardem odnieśliśmy wrażenie, że będzie to trafny wybór. Przeczucie nas nie zawiodło ! Zespół okazał się być na żywo jeszcze lepszy. Wspólne biesiadowanie, dobre wyczucie nastrojów muzycznych i doskonały kunszt wokalno- instrumentalny spowodował, że goście wspólnie z nami byli bardzo zadowoleni podczas zabawy w Gazdówce koło Bydgoszczy ! Kilka osób pytało nas nawet o namiary, więc szykujcie się na kolejne zlecenia
Dziękujemy za wspaniałą oprawę naszej uroczystości.
Zadowoleni nowożeńcy
Karolina i Bartosz

S
Sandra
1.00
 / 5
Data ślubu: 28-09-2019
Kwidzyn
Data dodania: 03-10-2019

Zdecydowanie nie polecam tego zespołu! Dziewczyny głosy petarda! W pewnym momencie nie wiedzieliśmy czy to oryginał czy wy?! Naprawdę pokazałyście klasę! Lecz poległ Pan Ryś. My jako para młoda musieliśmy się dobrze bawić a nawet zachęcać ludzi do zabawy, nie było wielu rzeczy, które ustalaliśmy z panem prowadzącym. Prosiliśmy o kilka piosenek, kóre miały być puszczone oryginalne jeśli zespół nie znał tego utworu, lecz zostało to zlekceważone. Prawie wszyscy goście narzekali na muzykę, która jest grana. Nie polecam!

Kontakt

Adres: Bydgoszcz, , 85-796, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 4198

Popularne miasta w okolicy