Zespół Revels ! Wejdź posłuchaj i nie czekaj dzwoń id:24321

Chełm, lubelskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Witamy gorąco! Szukacie taniego i niepowtarzalnegp zespołu?? Trafiliście idealnie :-)
Zespół Revels zaprasza wszystkich zainteresowanych, którzy chcą rozkręcić swoją niepowtarzalną, odlotową imprezę, a później wspominać ją przez lata.
Są jeszcze wolne terminy na LATO 2017

Jesteśmy ludźmi z wieloletnim doświadczeniem, który bawi ludzi do białego rana. Zaprzeczymy stereotypowi że dobry zespół musi brac krocie.. Gramy dla satysfakcji ludzi a nie dla zbicia fortuny.

Gramy:
-Wesela
-Bale sylwestrowe
-Bale karnawałowe
-Andrzejki
-Jubileusze
- Studniówki
-Połowinki
-Dyskoteki
-D ancingi
-Festyny
-Imprezy firmowe
-Imprezy okolicznościowe

Śpiewamy i gramy utwory znanych i lubianych artystów polskich i zagranicznych zarówno tych sprzed lat jak i nowości pojawiających się na rynku muzycznym. Posiadamy atrakcyjny, przekrojowy repertuar okolo 350 utworow od muzyki; Pop, Dance, Rock, Country, kultowe Hity List Przebojów i oczywiście szeroko lubiane Disco Polo w starym i tym najnowszym wydaniu jak również utwory biesiadne ;-) Na Twoje życzenie możemy opracować dowolny utwór i zagrać go na Twojej uroczystości.
Gwarantujemy że z Nami każda impreza jest udana. Przy świetnie dobranych śmiesznych zabawach, które mamy do zaproponowania oraz wspólnym śpiewaniu i biesiadowaniu przy akompaniamencie akordeonu nie pozwolimy nikomu na nudę. Zabawa to nasz główny Cel.

POSŁUCHAJ NAS NA YOU TUBE

liczba odwiedzin: 1165

Popularne miasta w okolicy