Złote Arkady Hotel & Restaurant id:10023

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Częstochowa, śląskie
Data dodania: 25-03-2013
Liczba odwiedzin: 3664

Oferta

Witamy
Kompleks "ZŁOTE ARKADY" organizuje niezapomniane imprezy okolicznościowe, wytworne przyjęcia weselne, rodzinne komunie i chrzciny, wykwintne bankiety, spotkania integracyjne dla firm oraz inne imprezy tematyczne.

Do dyspozycji gości są oddane: stylowa, klimatyzowana sala bankietowa na 200 osób, elegancka sala kominkowa z fortepianem, drink bar z wykwintnymi trunkami, urokliwy ogród z altaną, huśtawką i patio.
Proponujemy szeroki wachlarz wybornych dań i wyszukanych przekąsek, zdolnych zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienia.

"ZŁOTE ARKADY" to nie tylko doskonałe miejscu na organizację imprez, ale także 27 komfortowo wyposażonych pokoi oferujących nocleg zarówno klientom biznesowym, osobom podróżującym trasą DK1, pielgrzymom odwiedzającym Sanktuarium Jasnogórskie jak i gościom zagranicznym. Niewątpliwym atutem naszego obiektu jest doskonała lokalizacja w bliskim sąsiedztwie dworca PKS i PKP. Jeśli zamierzasz zamówić noclegi w Częstochowie to nasz obiekt jest dla Ciebie.

W kompleksie mieszczą się także 2 sale konferencyjne mogące pomieścić łącznie ok. 100 uczestników różnorakich konferencji, prezentacji i sympozjów. Sale są wyposażone w projektory multimedialne, ekrany projekcyjne oraz flipcharty.

Dodatkowo oprócz imprez stacjonarnych "ZŁOTE ARKADY" obsługują również catering. Oferta skierowana jest nie tylko do odbiorców indywidualnych, ale także firm oraz instytucji.

Typ obiektu

  • hotel
  • restauracja

Liczba gości

  • max. ilość osób: 100
  • ilość sal: 2

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Złote Arkady Hotel & Restaurant
Województwo:śląskie
Miejscowość:Częstochowa
Kod:42-200

Nowe ogłoszenia