ZŁOTE VOLVO ES1800 / BMW Z3 / AUDI A6 / VOLVO V60 id:36899

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
ZŁOTE VOLVO ES1800 / BMW Z3 / AUDI A6 / VOLVO V60

Ostatnio widziany 17-07-2018
570-858...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskieZobacz na mapie
Data dodania: 09-07-2018
Liczba odwiedzin: 83

Oferta Auta do ślubu Kraków

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy ofertę wyjątkowych samochodów do ślubu oraz na inne specjalne okazje.

1. VOLVO ES 1800 - Zawieś się z klasą i elegancją !

Samochód który oferujemy to niepowtarzalne VOLVO ES 1800 z roku 1972 jeden z 8066 egzemplarzy wyprodukowanych na całym świecie. Auto odrestaurowane, jedyne w swoim rodzaju, łączące szyk, elegancję i przede wszystkim niepowtarzalność ! Samochód o ślicznie mieniącym się złotych kolorze z piękną jasną tapicerką skórzaną. 2 litrowy silnik przepięknie dopełni oprawę muzyczną tego wyjątkowego widowiska, a możliwość poprowadzenia auta przez Parę Młodą na pewno wywoła uśmiech na twarzach gości, jak i najważniejszych uczestników wyjątkowej uroczystości. Warto w tym dniu postawić na odrobinę indywidualności, a asysta samochodu volvo ES 1800 nadaję się do tego celu idealnie

Cena: 2000 zł

2. BMW Z3 Cabrio - Kabrioletem do ślubu !

Proponujemy nietuzinkową oprawę Państwa imprezy przy asyście wyjątkowego kompana jakim jest kultowe BMW Z3 roadster w przepięknym zestawieniu kolorystycznym. Granatowy niemal perłowy lakier, przepiękna felga oraz ciemna skórzana tapicerka to piękne zestawienie dla auta bez dachu. Przyjemnie mruczący silnik zwróci uwagę każdego gościa towarzyszącego Wam w tym dniu. Cała przyjemność zawiezienia ukochanej w tym szczególnym dniu spowoduję rozluźnienie atmosfery i prze miły początek tak pięknej uroczystości jaką jest ślub.

Cena: 1200 zł

3. AUDI A6 C7 – Elegancko i dostojnie.

Kolejną naszą propozycją jest podpora naszej floty czyli Audi A6 3.0 quattro o nie brakującej ilości mocy. W tym szczególnym dniu moc nie jest najważniejsza, liczy się elegancja, dostojność oraz klasyczna linia luksusu która w tym wypadku definiuję się sama. Auto o przepięknej brązowej tapicerce skórzanej bardzo dobrze współgra z okiem aparatu fotograficznego. Nasi kierowcy to niewidzialna pomoc w rozładowaniu napięcia w tym szczególnym, lecz bardzo często stresującym dniu. Dopasują się ubiorem do Państwa życzenia, pomogą z kwiatami, odbieraniem i pakowaniem prezentów. Jak również poprawią krawat lub muchę Pana Młodego, aby oczarował każdego gościa przybyłego na tą wyjątkową okazję.

Cena: 700 zł

4. VOLVO V60 - Klasycznie, ale cały czas w klimacie Premium.

Następną naszą propozycją jest granatowe Volvo V60 2.0 D3 o nietuzinkowym jasnym wyglądzie wnętrza. Jasna skórzana tapicerka idealnie komponuję się z jasnymi kolorami sukni ślubnej. Wnętrze auta jest naturalnie rozświetlone, co przy asyście dobrego fotografa gwarantuję piękną pamiątkę z tej jakże ważnej okazji. Auto łączące w swojej klasycznej linii elegancję oraz ikonę bezpieczeństwa. Nasi kierowcy to niewidzialna pomoc w rozładowaniu napięcia w tym szczególnym, lecz bardzo często stresującym dniu. Dopasują się ubiorem do Państwa życzenia, pomogą z kwiatami, odbieraniem i pakowaniem prezentów. Jak również poprawią krawat lub muchę Pana Młodego, aby oczarował każdego gościa przybyłego na tą wyjątkową okazję.

Cena: 450 zł

Dodatkowo organizujemy transport gości weselnych.

Wolne terminy!

Zapraszam do kontaktu

Rodzaj:

 • Marka: Volvo
 • Kolor: złoty

Opinie o ZŁOTE VOLVO ES1800 / BMW Z3 / AUDI A6 / VOLVO V60 Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

ZŁOTE VOLVO ES1800 / BMW Z3 / AUDI A6 / VOLVO V60
Imię:DOMINIK
Nazwisko:CZOPEK
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.