Zobacz zdjęcia (5)
ZMYSŁOWY ŚLUB | fotografia ślubna i film, Rydzyna - zdjęcie 1
ZMYSŁOWY ŚLUB | fotografia ślubna i film, Rydzyna - zdjęcie 2 ZMYSŁOWY ŚLUB | fotografia ślubna i film, Rydzyna - zdjęcie 3 ZMYSŁOWY ŚLUB | fotografia ślubna i film, Rydzyna - zdjęcie 4 ZMYSŁOWY ŚLUB | fotografia ślubna i film, Rydzyna - zdjęcie 5
1 / 5

ZMYSŁOWY ŚLUB | fotografia ślubna i film id:31582

Rydzyna, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
512-221...
515-126...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

NATURALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Naturalna fotografia ślubna jest naszym sposobem na życie, bardzo dobrze czujemy się w tej dziedzinie. Skoro przeglądasz naszą wizytówkę, to z pewnością jesteś na etapie planowania swojego (Waszego) dnia ślubu. Dobrze się składa, gdyż to właśnie dla Ciebie jest kierowania nasza oferta. Zależy nam nie tylko na wykonaniu rzetelnie usługi, chcemy być dla Was wsparciem w tym dniu, Waszymi „oczami” i zapisać na kartach aparatów wszechobecne emocje. W naszych reportażach nie znajdziesz wielu zdjęć sztucznie pozowanych, ograniczamy je do niezbędnego minimum.

NOWOCZESNY FILM ŚLUBNY. Czy same zdjęcia nie wystarczą?

Nowoczesny film ślubny stał się nieodzownym elementem w planowaniu praktycznie każdej uroczystości ślubnej i wesela. Niegdyś odstawiony na dalszy plan, często przyrównywany do filmów ślubnych z lat 90-tych, po latach znów wrócił do łask i cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród Par Młodych, na równi z fotografią. Jednak aby często do niego wracać musi spełnić kilka ważnych warunków. Poniżej najważniejsze 3 punkty, na które należy zwrócić szczególną uwagę wybierając usługodawcę.

Nie długi, nie krótki, lecz w sam raz.

Filmy ślubne, które znamy z przeszłości były tworzone zgodnie z dewizą: „chcę mieć wszystko”, więc jak się można domyśleć były tak długie, na ile pozwalała im taśma magnetowidowa. Dziś, w dobie ciągłego pędu życia 4 godziny film ślubny stanowiły by nie lada wyzwanie dla widza, żeby wytrwał przed ekranem do oczepin. Każdy dzień ślubu to historia, którą można przedstawić w ciekawy sposób zamykając nowoczesny film ślubny w czasie 60 min. Ciekawym dopełnieniem filmu jest teledysk / klip ślubny, z reguły nie przekraczający 3 min. Jest to cały Wasz Dzień w skrócie, łatwo się nim dzielić ze znajomymi i rodziną. Powyżej i poniżej przedstawiamy przykłady wspomnianych skrótów filmowych.

Obraz widoczny, a dźwięk słyszalny.

Kolejnym warunkiem jest odpowiednia jakość obrazu i dźwięku. Nie jest niestety tak, że „coś tam później zrobi się w programie podczas postprodukcji”. Najważniejsze to zadbać o jak najlepszą jakość już podczas filmowania czy rejestracji dźwięku. Postprodukcja jest już wtedy procesem, który wszystko sklei w całość, zadba o równą kolorystykę i jasność obrazu oraz sprawi, że dźwięk będzie przyjemny dla ucha.

Wydawałoby się, że produkcja nowoczesnego filmu ślubnego skupia się głównie na obrazie. Jednak w naszych produkcjach bardzo dużo czasu i zabiegów poświęcamy dźwiękowi. Tutaj postprodukcja ma niekiedy więcej do powiedzenia, niż w przypadku obrazu. Bardzo często pracujemy w miejscach o trudnej akustyce (kościoły, nieprzystosowane lokale), mimo profesjonalnego sprzętu do rejestracji dźwięku zapisują się niechciane rezonanse pomieszczeń, dudnienia i inne niepożądane składowe. Tu z pomocą przychodzą narzędzia do equalizacji (pozwalające wyciąć niechciane częstotliwości), kompresory (do wyrównania poziomów głośności) oraz narzędzia do masteringu, aby finalny dźwięk był na odpowiednim poziomie głośności.

Coś w sobie ma, czyli kreatywny film ślubny.

Bardzo ważnym elementem każdego filmu ślubnego jest ciekawy montaż. Zbyt długie ujęcia, „ułożone” w sposób przewidywalny sprawią, że nie będzie się filmu oglądać z zaciekawieniem. Można powiedzieć, że to przecież pamiątka z dnia ślubu, nie zależy nam na otrzymaniu Oskara :). Jest to prawda, jednak przez przemyślany wybór scen, skupienie się na emocjach, nowoczesny film ślubny mimo upływu lat będzie dla Pary Młodej przyjemnym spędzeniem czasu podczas świętowania kolejnych rocznic ślubu.

W naszych filmach staramy się używać maksymalnie dużo naturalnego dźwięku, ciekawe kazania księdza lub przemowy gości często można usłyszeć już na początku filmu, przez co możemy wykorzystać ich w filmie więcej. Jeśli podczas ceremonii ślubnej zatrudniacie dodatkową oprawę muzyczną, na pewno będzie w Waszym filmie. Ciekawe dialogi podczas przygotowań Pary Młodej, dźwięki otoczenia, trzaśnięcia drzwi samochodu, klaksony – to wszystko sprawia, że materiał filmowy jest bardziej naturalny i zdecydowanie lepszy w odbiorze.

MAMY WŁASNE AUTO - DOJEDZIEMY :)
Bardzo lubimy podróże, dlatego z chęcią dotrzemy na Wasz ślub w każdy zakątek naszego kraju.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Naszym celem jest stworzyć materiał, który będzie Waszą pamiątką na długie lata, dlatego wkładamy w to całe serducho, żeby z każdym rokiem podobał Wam się bardziej :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Przy tak dużej liczbie usługodawców z branży foto i filmu na rynku ciężko pisać, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. Na pewno to co robimy, robimy z pasji, przy czym mamy w tym kierunku predyspozycje :) Śledzimy bieżące trendy i próbujemy im sprostać.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Dziesiątki zadowolonych Par Młodych :) Póki co skupiamy się na Waszym zadowoleniu, na zadowalanie jury może kiedyś przyjdzie pora.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Pracujemy do 12 godzin w dniu wesela. Ilość godzin spędzona przy obróbce jest niepoliczalna :)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta to zdjęcia w formie elektronicznej, film do 60 min oraz skrót - teledysk ślubny.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Filmowaniem ślubów zajmujemy się już od 2011 roku.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Pomysł na fotografię ślubną, podobnie jak film zrodził się i rozpoczął w praktyce w 2011 roku.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy od 2011 roku, cała nasza fascynacja fotografią i filmem była od początku związana z branżą ślubną.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy pracę z ludźmi. Wiele miejsc, które odwiedzamy w ciągu roku powiększa nam znajomości. Bardzo lubimy również moment przekazania gotowych materiałów Parze Młodej, nie możemy wtedy doczekać się ich reakcji.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Obecnie do fotografii używamy 2 aparatów SONY Alpha 7 III, do filmu 2 aparatów Panasonic Lumix GH5 i GH5M2 oraz drona Mavic Air2, który dopełnia nasze kadry z wysoka :) Oczywiście dedykowane obiektywy, rejestratory zewnętrzne dźwięku, dodatkowe mikrofony, statywy, gimbale itp. Dbamy również o sprzęt zapasowy.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Dziś oczekiwania Par Młodych co do jakości gotowych materiałów zarówno zdjęć jak i filmów są wygórowane. Ciemne kościoły, klimatycznie oświetlone miejsca przyjęcia weselnego wymagają odpowiedniego sprzętu. Krótko mówiąc - słaby sprzęt = słaby materiał, nie na miarę dzisiejszych czasów.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Jesteśmy małżeństwem, co pewnie już mogliście doczytać wcześniej. W takim składzie pracujemy.

Jak ubieramy się na wesele?

W naszej pracy ważny jest nie tylko wygląd, również swoboda ruchu. Nie pracujemy w garniturach, krawatach - preferujemy strój elegancki, pozwalający komfortowo pracować - strój damski to z reguły czarna elegancka bluzka, ciemnie eleganckie spodnie, odpowiednio dobrane buty, dodatki: kolczyki, naszyjniki itp, strój męski - zawsze koszula - ostatnio też czarna, ciemne spodnie, skórzane buty, pasek, czasem sportowa marynarka.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Teledysk ślubny z reguły udostępniamy wcześniej - możecie zobaczyć go na naszym profilu facebook'owym. Docelowy film przekazujemy na nośniku elektronicznym (pendrive)

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Klika zdjęć staramy się podesłać Wam wcześniej - albo mailem, albo wrzucimy kilka na nasz profil FB. Całość zdjęć oddajemy w postaci galerii internetowej oraz na pendrivie.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

W umowie czasem granicznym na oddanie materiałów jest u nas 90 dni od dnia ostatniego naszego spotkania - tj. np od sesji plenerowej. Często jednak nie "wychodzimy" ponad 60 dni.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadamy stosowne uprawnienia. Ciężko byłoby bez nich funkcjonować, gdyż coraz więcej księży wymaga okazania takiego zaświadczenia.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak, posiadamy wymagany dokument. Zawsze "latamy" zgodnie z wymogami prawa.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie to przede wszystkim ukazanie emocji, nawet jeśli nie jest ono wykonane wzorowo technicznie.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Bardzo lubimy przygotowania i ceremonię. Jest to dla nas "pole do popisu", gdyż wtedy właśnie mamy do czynienia z największymi emocjami.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Bardzo lubimy podróżować, dlatego sesja za granicą? Pewnie, że tak :)

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Nie ma reguły, my często polecamy Młodym Parom, żeby to miejsce było w jakimś stopniu związane z Nimi, nie koniecznie miejsce, które na dzień dzisiejszy jest "popularne".

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Dotychczas nie spotkaliśmy się z szczególnie nietypowym miejscem realizacji usługi.

Jaki jest styl naszej pracy?

Stawiamy na dyskrecję :) Najbardziej naturalne ujęcia wychodzą z ukrycia, gdy osoba fotografowana nas nie wie, że jest "na celowniku". Dlatego zależy nam na tym, abyśmy byli jak najmniej widoczni.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Dobry zespół / DJ to bardzo ważna rzecz, jednak bez Pary Młodej na parkiecie nawet im ciężko "napędzić" zabawę. Dlatego Para Młoda na parkiecie przyciąga resztę gości.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się językiem angielskim na poziomie średniozaawansowanym

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Inspiracje czerpiemy z różnych źródeł, z reguły od zagranicznych twórców. Poza tym chcąc, nie chcąc analizujemy podświadomie oglądane zdjęcia, skupiamy się na szczegółach produkcji filmowych.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, przedstawiona przez nas oferta jest propozycją, zawsze można negocjować, zaproponować zmianę.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Nasz sprzęt jest względnie odporny na złe warunki pogodowe, jednak w przypadku ulewnego deszczu "chowamy się" z aparatami pod najbliższe zadaszenie :) Deszcz i silny wiatr jednak odbiera nam szansę na latanie dronem.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Trzeba tutaj rozróżnić o jaką słabość chodzi. Jeśli mowa o kiepskiej jakości żarówkach używanych przez lokale, tanie led'y, źle rozmieszczone oświetlenie, często o różnych temperaturach barwowych - tak, w takiej sytuacji ciężko o fajny materiał. Jeśli natomiast światła jest po prostu mało, ale jest równomierne to nie problem. Sprzęt, na którym pracujemy pozwala na pracę w słabych warunkach oświetleniowych, w razie potrzeby posiadamy również dodatkowe swoje oświetlenie.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Naturalne kolory, jak najwięcej emocji na zdjęciach.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Nie długie (maksymalnie 60 min.), dynamicznie i ciekawie zmontowane.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Siebie, dzieci, aparaty, agregat prądotwórczy, ładowarki i lodówkę.

Nasze pasje.

Rodzina, muzyka, film, fotografia i wspólne podróże.

Ciekawostki na nasz temat.

Spotkajmy się, poznajmy, wtedy dużo się o nas dowiecie :)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Uwielbiamy filmy akcji oraz kryminały - bardziej filmy pełnometrażowe niż seriale - te drugie pochłaniają zbyt dużo czasu. Staramy się oglądać nowe produkcje, szukając w nich inspiracji do swojej pracy.

Opinie ZMYSŁOWY ŚLUB (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt ZMYSŁOWY ŚLUB

Nazwa firmy: ZMYSŁOWY ŚLUB
Imię i nazwisko: Anna Frąckowiak
Adres: Rydzyna, ul. Dąbcze 119B, 64-130, woj. wielkopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 22:00 Wt: 08:00 - 22:00 Śr: 08:00 - 22:00 Cz: 08:00 - 22:00 Pt: 08:00 - 22:00 Sb: 09:00 - 14:00 Nd: nieczynne
512-221...
515-126...
liczba odwiedzin: 3585
Zadzwoń
512-221...
515-126...
Napisz

Popularne miasta w okolicy