Zobacz zdjęcia (5)
ZMYSŁOWY ŚLUB | fotografia ślubna i film, Rydzyna - zdjęcie 1
ZMYSŁOWY ŚLUB | fotografia ślubna i film, Rydzyna - zdjęcie 2 ZMYSŁOWY ŚLUB | fotografia ślubna i film, Rydzyna - zdjęcie 3 ZMYSŁOWY ŚLUB | fotografia ślubna i film, Rydzyna - zdjęcie 4 ZMYSŁOWY ŚLUB | fotografia ślubna i film, Rydzyna - zdjęcie 5
1 / 5

ZMYSŁOWY ŚLUB | fotografia ślubna i film id:31582

Rydzyna, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Cześć. To my Ania i Maciej i myślimy, że jest to najlepszy moment by od razu prześć na "Ty". Jesteśmy małżeństwem, mamy dwoje wspaniałych dzieci i psa. Razem tworzymy zgrany team, uwielbiamy ze sobą współpracować. Wzajemnie się dopełniamy, motywujemy, dzięki czemu nasza praca sprawia nam dużo radości i satysfakcji. Możemy liczyć na wzajemne wsparcie ale również konstruktywną krtytykę. Daje nam to lepsze spojrzenie na efekty naszej pracy.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Naszym celem jest stworzyć materiał, który będzie Waszą pamiątką na długie lata, dlatego wkładamy w to całe serducho, żeby z każdym rokiem podobał Wam się bardziej :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Przy tak dużej liczbie usługodawców z branży foto i filmu na rynku ciężko pisać, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. Na pewno to co robimy, robimy z pasji, przy czym mamy w tym kierunku predyspozycje :) Śledzimy bieżące trendy i próbujemy im sprostać.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Dziesiątki zadowolonych Par Młodych :) Póki co skupiamy się na Waszym zadowoleniu, na zadowalanie jury może kiedyś przyjdzie pora

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Pracujemy do 12 godzin w dniu wesela. Ilość godzin spędzona przy obróbce jest niepoliczalna :)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta to zdjęcia w formie elektronicznej, film do 90 min oraz skrót - teledysk ślubny.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Filmowaniem zajmujemy się już od 2011 roku, jednak dopiero od roku 2017 zaczęliśmy podążać za nowościami.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Pomysł na fotografię ślubną, podobnie jak film zrodził się i rozpoczął w praktyce w 2011 roku.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy od 2011 roku, cała nasza fascynacja fotografią i filmem była od początku związana z branżą ślubną.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy pracę z ludźmi. Wiele miejsc, które odwiedzamy w ciągu roku powiększa nam znajomości. Bardzo lubimy również moment przekazania gotowych materiałów Parze Młodej, nie możemy wtedy doczekać się ich reakcji.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Od 2017 roku zaczęliśmy kłaść duży nacisk, by sprzęt w naszych walizkach spełniał bieżące wymagania. Obecnie do fotografii używamy 2 aparatów SONY Alpha 7 III, do filmu 2 aparatów Panasonic Lumix GH4 i GH5 oraz drona Mavic Air, który dopełnia nasze kadry z wysoka :) Oczywiście dedykowane obiektywy, rejestratory zewnętrzne dźwięku, dodatkowe mikrofony, statywy, gimbale itp.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Dziś przyjęcie weselne to już nie świetlica wiejska, w której zaświecone lampy jarzynowe rozświetlały salę prawie jak w dzień. Dziś Para Młoda dba o klimat sali, co często wiąże się z trudnymi warunkami oświetleniowymi. Krótko mówiąc - masz słaby, tani sprzęt - taki też będzie materiał.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Jesteśmy małżeństwem, co pewnie już mogliście doczytać wcześniej. W takim składzie pracujemy.

Jak ubieramy się na wesele?

W naszej pracy ważny jest nie tylko wygląd, również swoboda ruchu. Nie pracujemy w garniturach, krawatach - preferujemy strój elegancki, pozwalający komfortowo pracować - strój damski to z reguły czarna elegancka bluzka, ciemnie eleganckie spodnie, odpowiednio dobrane buty, dodatki: kolczyki, naszyjniki itp, strój męski - zawsze koszula - ostatnio też czarna, ciemne spodnie, skórzane buty, pasek, czasem sportowa marynarka. Na pewno nie zobaczycie nas w jeansach czy tym bardziej dresach :)

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Teledysk ślubny z reguły udostępniamy wcześniej - możecie zobaczyć go na naszym profilu facebook'owym. Docelowy film przekazujemy na nośniku elektronicznym (pendrive)

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Klika zdjęć staramy się podesłać Wam wcześniej - albo mailem, albo wrzucimy kilka na nasz profil FB. Całość zdjęć oddajemy na pendrivie.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

W umowie czasem granicznym na oddanie materiałów jest u nas 90 dni od dnia ostatniego naszego spotkania - tj. np od sesji plenerowej. Często jednak nie "wychodzimy" ponad 60 dni.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadamy stosowne uprawnienia. Ciężko byłoby bez nich funkcjonować, gdyż coraz więcej księży wymaga okazania takiego zaświadczenia.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie to przede wszystkim ukazanie emocji, nawet jeśli nie jest ono wykonane wzorowo technicznie.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Bardzo lubimy przygotowania i ceremonię. Jest to dla nas "pole do popisu", gdyż wtedy właśnie mamy do czynienia z największymi emocjami.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Bardzo lubimy podróżować, dlatego sesja za granicą? Pewnie, że tak :)

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Nie ma reguły, my często polecamy Młodym Parom, żeby to miejsce było w jakimś stopniu związane z Nimi, nie koniecznie miejsce, które na dzień dzisiejszy jest "popularne".

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Dobry zespół / DJ to bardzo ważna rzecz, jednak bez Pary Młodej na parkiecie nawet im ciężko "napędzić" zabawę. Dlatego Para Młoda na parkiecie przyciąga resztę gości.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się językiem angielskim na poziomie średniozaawansowanym

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Trzeba tutaj rozróżnić o jaką słabość chodzi. Jeśli mowa o kiepskiej jakości żarówkach używanych przez lokale, tanie ledy, źle rozmieszczone oświetlenie, często o różnych temperaturach barwowych - tak, w takiej sytuacji ciężko o fajny materiał. Jeśli natomiast światła jest po prostu mało, ale jest równomierne to nie problem. Sprzęt, na którym pracujemy pozwala na pracę w słabych warunkach oświetleniowych, w razie potrzeby posiadamy również dodatkowe swoje oświetlenie.

liczba odwiedzin: 3107

Popularne miasta w okolicy