Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (34)

OKparty - Fotolustro / napis 3D LED Miłość ♥ / ciężki dym do tańca

1100 zł
Kraśnik, lubelskie
(9)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
664-736...
665-990...

O nas

OKparty poleca:

- Fotolustro - nowoczesna, 65-calowa, interaktywna Fotobudka OKparty,
- LEDowy napis Miłość z ♥ o wysokości 120 cm i długości ok. 4m (serce można ustawić oddzielnie),
- "Ciężki DYM" do pierwszego tańca w chmurach

Obsługujemy imprezy na terenie województwa lubelskiego, ale również w lokalach od Warszawy po Zamość, Chełm, Rzeszów, Kielce, Radom.

Pragniemy Państwu zaoferować swoje usługi, polegające na wynajęciu na wszelkie imprezy nowoczesnej odmiany fotobudki, elaganckiego fotolustra (inaczej zwanego magic mirror). Idea działania jest zbliżona do fotobudki, jednak ma znacznie większe możliwości (animacje firmowe, weselne, dla dzieci, drukowanie zdjęć w postaci pasków i pocztówek, wysyłanie zdjęć na adres e-mail, dotykowy ekran 65 cali). Oferujemy wynajęcie lustra na dowolny czas. Możliwe negocjacje cenowe, szczególnie przy wynajęciu całego oferowanego przez nas pakietu 3 usług (fotolustro, napis LED, wytwornica ciężkiego dymu). Na naszej stronie FB czasami umieszczamy kilka zdjęć z wybranej imprezy, ale tylko za zgodą najemcy usługi.

Fotolustro jest nowocześniejszą wersją fotobudki i zdecydowanie daje większe możliwości. Przede wszystkim, kiedy robisz fotki widzisz się w całości w lustrze, a urządzenie obsługujesz jak wielki tablet, czyli za pośrednictwem ekranu dotykowego.
Korzystając z fotolustra:
- możesz drukować fotki w różnych formatach 5x15 (paski) oraz 10x15 (pocztówka),
- podczas zabawy prowadzi Cię lektor w języku polskim,
- masz do wyboru 5 różnych animacji, w tym animację dla dzieci,
- możesz własnoręcznie dodawać różne elementy graficzne (emotki).

Fotolustro prezentuje się znakomicie i z pewnością może być ozdobą i atrakcją wielu eleganckich imprez, eventów na najwyższym poziomie a z pewnością podniesie poziom i prestiż tej zabawy.

Jeśli szukacie atrakcji na:

* wesele 💃
* urodziny 🎂
* I-szą Komunię Św. i chrzest dziecka 👼
* imprezę firmową

To super !!! Polecamy nasze FOTOLUSTRO. W opinii klientów mamy bardzo dużą liczbę gadżetów !!! Efekt WOW gwarantowany.

Dodatkowo naszą ofertę rozszerzyliśmy o LEDowy napis Miłość z ♥. Napis ma 120cm wysokości i długości ok 4m a symbol serca można ustawić oddzielnie, np. obok stołu pary młodej. Napis LEDowy z pewnością doda szyku i będzie pięknym tłem do zabawy weselnej. Uczestnicy wesel bardzo chętnie robią zdjęcia przy napisie.

Kolejną naszą propozycją jest "ciężki dym" z profesjonalnej wytwornicy dymu na suchy lód. Ciężki dym najczęściej wybierany jest na pierwszy taniec pary młodej - tzw. taniec w chmurach.

Zaproś nas na swoją imprezę, a uczynimy ją wyjątkową. Zaskocz swoich gości super atrakcjami.

Zapraszamy do kontaktu!

Pozdrawiamy, ekipa OKparty

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik OKparty Fotolustro

1100zł/ Impreza

OKparty - cennik wynajmu Fotolustra
Pakiet 3 godz. od 1100zł, Pakiet 4 godz. od 1300zł
Cena zależna od zamówionych dodatków (np. tło, słupki, dywan) oraz odległości imprezy od siedziby firmy. Zwykle klienci biorą pakiet 3 godz. Jesteśmy wtedy skłonni do delikatnych negocjacji. Negocjuj cenę telefonicznie !!!

Dodatkowe usługi:
- ciężki dym od 500 zł za taniec (3-5 min)
- Napis LED Miłość od 500 za całą imprezę.
W celu ustalenia konkretnej kwoty za usługi dodatkowe prosimy o kontakt.

W pakiecie taniej !!!

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Świetna atrakcja weselna - ludzie bawią się wyśmienicie, Fotolustro potrafi rozbawić nawet największych sztywniaków. Po zabawie pozostają fajne zdjęcia.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Eleganckie fotolustro w białej obudowie, złota rama i w opinii klientów bardzo duża liczba gadżetów

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Mamy bardzo dobry produkt, dobre ceny. Jesteśmy elastyczni i skłonni do negocjacji, oglądają nasze realizacje na FB, czytają opinie.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Jesteśmy elastyczni cenowo, mamy bardzo dużo gadżetów i setkę świetnych imprez za sobą. Umiemy i lubimy doskonale bawić się wraz z gośćmi, których czasami trzeba mocno pobudzać do zabawy.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Lubimy spotykać się z ludźmi, kiedy nasza praca sprawia innym radość.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Bo razem z gośćmi świetnie się bawimy i mamy ubaw po pachy, kiedy ludzie wariują przed lustrem.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Chyba tego na studiach nie uczą. Żeby umilać czas gościom takimi atrakcjami wystarczy mieć smykałkę do fotografii, troszkę mieć pojęcie ogólnotechniczne dot.komputerów, no i mieć ten zmysł artystyczny

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Nie uczestniczymy w targach i konkursach, więc nie mamy medali, ale sami sobie możemy powiesić srebrny medal za swoją pracę. Na złoto musimy jeszcze popracować :-). Najlepszy wyróżnieniem dla nas jest jednak zadowolenie gości i dobre słowo od nich i od pary młodej.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej jesteśmy od 01 maja 2019 roku. Poza branżą ślubną obsługujemy również imprezy rodzinne typu chrzciny, komunie, 18-nastki a także zamknięte imprezy firmowe

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

W zasadzie każda nawet nietypowa impreza wygląda tak samo - my dajemy narzędzia, goście świetnie się bawią, więc niezależnie od imprezy recepta na dobrą zabawę jest prosta i skuteczna. Poza weselami w lokalach, organizowaliśmy zabawę również w plenerze, w tym byliśmy na otwarciu wyremontowanego amfiteatru w Chełmie. Nasze fotolustro rozstawialiśmy również w recepcji hotelu i to było wyzwanie logistyczne.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasz klient, nasz pan ... zwykle nasze usługi realizujemy w godzinach 18.00-24.00, ale zdarzały się i takie, które zaczynały się w południe a nawet grubo po północy

W jakim składzie realizujemy usługę?

Zwykle do rozstawienia i złożenia sprzętu potrzebne są 2 osoby. Podczas zabawy również najczęściej pomagamy w 2 osoby. Często trzeba robić porządek w gadżetach, by je bardziej eksponować, mało zdecydowanym gościom pomagamy dobierać zestawy, podajemy zdjęcia, namawiamy to wklejania zdjęć do Księgi Gości.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Nie ma co się zagłębiać w szczegóły techniczne. Zwykle każde fotolustro zbudowane jest podobnie: piękna, stabilna obudowa, świetnej klasy aparat fotograficzny Canon, Lampa błyskowa Quantuum, komputer pc, 55-calowy telewizor, drukarka termosublimacyjna, ledowa rama no i oczywiście dotykowe 65-calowe lustro.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Spokojnie możemy poprowadzić imprezę również w języku angielskim, może nawet hiszpańskim. W sumie do zabawy z fotolustrem można nie mówić wcale :-)

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Zwykle po podpisaniu umowy wystarczy, że kilka dni przed imprezą klient wybierze ulubiony wzór pocztówki i pasków, przekaże nam imiona nowożeńców oraz poda adres i godzinę imprezy. My ze swojej strony prosimy o wyznaczenie miejsca w lokalu z dostępem do prądu oraz ew. 2-3 stoliczki na gadżety.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Zwykle podpisujemy umowę osobiście lub za pośrednictwem e-maila. To wystarczy. Najczęściej z parami pierwszy raz widzimy się na weselu.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kontakt z parą młodych najczęściej odbywa się telefonicznie lub mejlowo. Zwykle jest to kilka listów, w których ustalamy szczegóły. Ostatnim listem zwykle jest przesłany link ze zbiorem fotek po weselu.

Jaki jest styl naszej pracy?

Bawimy się razem z gośćmi, tj. podpowiadamy, pomagamy, ustawiamy i robimy wszystko, żeby wyszły ładne zdjęcia a w wolnej chwili sami się przebieramy i pstrykamy fotki.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, możemy dopasować się do wymagań klienta. Personalizujemy zdjęcia. Na życzenie możemy również zaprojektować dowolny wzór zdjęcia.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Zdecydowanie polecamy naszą usługę. Nie jest to w sumie tania atrakcja i ciężko każdego przekonać, że jest potrzebna. Wiadomo zespół muzyczny, fotograf, kamerzysta - pozycje obowiązkowe. Dopiero po fakcie każdy przyznaje, że to była świetna inwestycja i wydatek, który warto ponieść, żeby urozmaicić swoje wesele i dogodzić coraz bardziej wybrednym gościom.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Zdarza się to niezwykle rzadko, ale zawsze umiemy się z każdym dogadać. Chcemy, aby nasi klienci byli zadowoleni z usługi, a to wymaga taktu i elastyczności z naszej strony.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Najgorszy jest hałas, gdy lustro jest ustawiane na sali głównej. Jednak zabawa przy fotolustrze wymaga częstej interakcji między nami i bawiącymi się. No nie idzie się często dogadać. Ale dajemy radę. Czasami jest zbyt mało miejsca na cały zestaw. Owszem na fotolustro i tło wystarczy 2mx3m przestrzeni, ale jednak gdzieś gadżety musimy rozłożyć. Często też nie dostajemy wymaganych stolików na gadżety i na Księgę Gości - zawsze coś wykombinujemy, aby te niedogodności i nie przeszkadzały w dobrej zabawie.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Na szczęście większych przeszkód nie było, choć 2 razy pomyliliśmy imiona na pocztówkach i paskach. Zwykle wystarczy kilka minut, żeby to naprawić.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Zwykle po weselu wysyłamy e-mail z podziękowaniami a także na życzenie klienta link z paczką zdjęć do samodzielnego pobrania.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

1.Dobrze wypocznij przed weselem. 2.Nie zadręczaj się drobnymi kłopotami. 3.Ubierz się wygodnie. 4.Przyjdź na wesele w dobrym nastroju 5.Siądź w otoczeniu ciekawych i szalonych ludzi. 6.Korzystaj z dobrego alkoholu i smacznego poczęstunku. 7.Tańcz i śpiewaj głośno. 8.Korzystaj ze wszystkich atrakcji.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Wiele wesel jest wyjątkowych i każde zostawia jakieś wspomnienia. Na szczęście najczęściej są to miłe wspomnienia, najmilej nam się wraca wspomnieniami do takich, gdzie para młoda ochoczo bawi się ze wszystkimi gośćmi pstrykając zdjęcia goście są tak wyluzowani, że i nam się ten imprezowy nastrój udziela.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Plac w amfiteatrze w Chełmie, ciasna recepcja hotelu przy sali balowej z Zamościu

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Zupełnie nie ma dla nas znaczenia styl wesela. Każde wesele ma swój urok, sale są piękne, goście znakomicie ubrani. Nasza atrakcja wpasowuje się w każde otoczenie, chociaż na 18-tce w remizie strażackiej czuliśmy się dziwnie.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Dobry kontakt z ludźmi, otwartość, pozytywne nastawienie, dystans do siebie, szacunek do ludzi i ogólnie pozytywne nastawienie do życia i zabawy.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Życie jest największą i najlepszą inspiracją a także ludzie, którzy potrafią podejść do wszystkiego z dystansem.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Uczymy się cały czas. Słuchamy ludzi, podglądamy trendy, przeczesujemy Allegro i inne serwisy, gdzie można kupić ładne wzory zdjęć, śmieszne gadżety, podglądamy konkurencję.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Podążamy za nowymi trendami, realizujemy nasze usługi w różnych dziwnych miejscach i na różnych imprezach.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Zdecydowanie Biblię, boomboxa ze zbiorem świetnej muzyki, wszystkie występy kabaretowe, dobre filmy, whisky oraz świetną ekipę do zabawy, ale wtedy nie byłaby to bezludna wyspa, upssss ...

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Organizacja kompleksowa wesel, czyli oprócz Fotolustra, również bar, ciężki dym i napis miłość.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Chyba żaden ... tak to szybko się rozwija, że raczej pojawią się nowe trendy niż jakiś przeminie. Jeszcze 20 lat temu atrakcją weselną był przyjazd limuzyną, 3-poziomowy tort weselny i oczepiny. Teraz bary, stoły wiejskie, stoły rybne i z owocami morza, występy taneczne, pokazy artystów, fajerwerki, słowem, w głowie się kręci od tych atrakcji.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Ciężko mówić o ekologii, przy takiej atrakcji. W końcu potrzebny nam jest prąd a gadżety są wykonane z tworzyw sztucznych. Jedno jest pewne jeśli coś możemy zreperować i odświeżyć zamiast to wyrzucać i kupować nowe, tak właśnie robimy.

Nasze pasje.

Dobra zabawa ze znajomymi, gra w karty, słuchanie dobrej muzyki, podróże, wycieczki, dobry film wieczorem, ognisko z grzanym winem i zdecydowanie udział w wydarzeniach kulturalnych.

Ciekawostki na nasz temat.

Pracuję zawodowo, jako informatyk. Moja żona, która najczęściej mi pomaga przy tej atrakcji jest przedstawicielem handlowym. Czasami pomaga mi 18-letni syn. Córka 11-letnia Julia opiniuje zdjęcia i krytykuje naszą pracę :-).

Nasza ulubiona książka/film/serial.

książka: Mistrz i Małgorzata, film ostatni: Green Book, a poza tym dobre kino niezależne i dobre filmy polskie, filmy D.Lyncha, J.Jarmusha, P.Almodovara. Na seriale nie mamy czasu. A od telewizji bardziej lubimy muzykę.

OKparty - Fotolustro / napis 3D LED Miłość ♥ / ciężki dym do tańca
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 9 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2022
Janów Lubelski
Data dodania: 20-10-2022

Mega jestem zadowolona z usług OKparty :) Fotolustro zrobiło dobrą zabawe przy bardzo dobrej i miłej obsłudze :) ciężki dym zrobił cudowne wrazenie a napisy piekna admosfere weselna :) bardzo dziekuje i polecam serdecznie każdemu kto lubi dobre imprezy z atrakcjami i przemiłą obsługą :) cudowni ludzie a prace wykonuja na 100 % :)

Agnieszka
25-10-2022

Dziękujemy za te miłe słowa. To była dla nas przyjemność zabawiać Was i Waszych gości na weselu. Super, że wszyscy świetnie się bawili. Taka radosna atmosfera weselna zawsze nam się udziela co w połączeniu z dobrą muzą pozwala nam odczuwać niezłą frajdę z naszej pracy. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy Wam wspaniałego wspólnego życia. Ekipa OKparty

S
Sandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Janów Lubelski
Data dodania: 04-10-2022

Gorąco polecamy fotolustro od OKparty! :) Ta atrakcja bardzo przypadła naszym gościom do gustu podczas wesela. Zarówno młodszym jak i starszym :) Lustro bardzo ładnie się prezentuje. Obok lustra dostępne są gadżety, które sprawiają że każde zdjęcie jest inne i równie ciekawe :) Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy! :)

Agnieszka
04-10-2022

Dziękujemy za zaufanie i zaproszenie na Wasze wspaniałe wesele. To była dla nas przyjemność zabawiać Waszych gości. Super że świetnie się bawili. My również mieliśmy frajdę. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy Wam wspaniałego wspólnego życia w zdrowiu, miłości, szczęściu i dostatku. Ekipa OKparty

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Józefów nad Wisłą
Data dodania: 22-08-2022

Polecam usługi z OKParty! Szczególnie Fotolustro. Atrakcja bardzo się podobała zarówno nam, jak i gościom (co widać po otrzymanych zdjęciach ;)). Obsługa profesjonalna, miła i pomocna, dużo rekwizytów, było w czym wybierać :) Świetna pamiątka i mnóstwo zdjęć, które otrzymaliśmy bardzo szybko. Serdecznie polecamy Fotolustro- to był strzał w dziesiątkę. Dziękujemy serdecznie za atrakcję i pozdrawiamy!

Agnieszka
22-08-2022

Serdecznie dziękujemy za taką rekomendację. To my jesteśmy szczęśliwi że mogliśmy być na Waszym weselu i zabawiać Waszych gości... ba oni sami się świetnie bawili, my im tylko trochę pomagaliśmy 🤩. Tak czy inaczej dziękujemy za zaproszenie i zaufanie. Życzymy młodej parze szczęśliwego wspólnego życia w zdrowiu miłości i dostatku z dalego od przyziemnych trosk. Ekipa OKPARTY

Diana
Diana
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Janów Lubelski
Data dodania: 14-07-2022

Świetna atrakcja dla naszych gości weselnych! 🙈 Dzisiaj odebraliśmy galerię on-line z soboty i jesteśmy zachwyceni. Na zdjęcia dały się namówić osoby o których nie pomyśleliśmy, więc jeśli się wahacie bo twierdzicie, że nikomu się to nie spodoba to możecie się mylić 😂
Pan obslugujący nas w tym dniu uśmiechnięty do wszystkich gości i w 100% pomocny - goście bardzo go zachwalali a ja nawet nie zdążyłam z tego wszystkiego mu podziękować! DZIĘKUJEMY! Polecamy dalej! 👋

Agnieszka
22-08-2022

Dziękujemy za tak miłe słowa. Zawsze sprawia nam wielką radość kiedy goście korzystający z Fotolustra odchodzą od urządzenia rozbawieni i zadowoleni. To w połączeniu ze świetną muzyką weselną powoduje że i my się się świetnie bawimy podczas pracy. Dziękujemy za zaufanie i zaproszenie. Życzymy Wam pięknego życia w szczęściu zdrowiu miłości i dobrobycie. Ekipa OKPARTY

R
Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-05-2022
Lublin
Data dodania: 26-05-2022

Polecam usługi OKparty :) Goście świetnie bawili się robiąc zdjęcia w fotolustrze. Dużo śmiesznych gadżetów i profesjonalna obsługa. Zdjęcia drukowane na miejscu w fajnym formacie i doskonałej jakości. Dodatkowo otrzymaliśmy link do wszystkich zdjęć gości. Napis miłość idealnie wpasował się do wystroju sali a ciężki dym upiększył zdjęcia z pierwszego tańca :) jeszcze raz POLECAM! :)

Agnieszka
26-05-2022

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się że mogliśmy gościć na Waszym weselu z naszymi atrakcjami. Życzymy Wam długiego życia w szczęściu zdrowiu i dobrobycie. OKparty

E
Ewelina i Karol
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-07-2021
Biłgoraj
Data dodania: 04-08-2021

Polecam wszystkim fotolustro na wesele i koniecznie od Pani Agnieszki i Pana Tomka! Goscie byli mega zadowoleni! Wielki wybor rekwizytow 😊 mega milym zaskoczeniem i dla nas i dla gosci bylo udostepnienie linku do dysku Google ze wszystkimi zdjeciami z fotolustra 🤩 link dostaliśmy dosłownie na drugi dzień! Fotolustro zrobiło wielka furorę na weselu! Bardzo dobry kontakt i super zabawa dla wszystkich :)

Agnieszka
04-08-2021

Bardzo dziękujemy za wystawienie opinii. Miło nam było gościć z fotolustrem na państwa weselu 😊Zawsze w każdą imprezę wkładamy nasze serce aby goście i para młoda byli zadowoleni. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy samych pięknych dni we wspólnym życiu małżeńskim.
Agnieszka i Tomek

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-09-2020
Krępa Górna
Data dodania: 21-09-2020

Goraco polecam! Fotolustro zrobilo furore na weselu! Nie spodziewalam sie, ze bedzie az tak oblegane szczegolnie przez starsze pokolenie. Bardzo duzy wybor rekwizytow! 🥰🥰🥰 Pan Tomek mega pomocny w doborze gadzetow i wyjasnianiu gosciom zasad dzialania lustra. Pierwszy raz spotkalam sie tez z mozliwoscia wydruku zdjec w formie paska i pocztowki - goscie byli zachwyceni! 😍😍😍 Poza tym modne wzory tla zdjec - my wybralismy motyw botaniczny, mozliwosc umieszczenia cytatu na pocztowce. 😉 Wszystkie zdjecia - rowniez kazde ujecie z osobna otrzymalismy elektronicznie w formie linku. 🤗 Jestem bardzo zadowolona, ze sie zdecydowalismy na taka atrakcje. 😍😍😍

Agnieszka
21-09-2020

Dziękujemy za miłą opinię, jeszcze raz dziękujemy Państwu za zaproszenie nas z Fotolustrem na Wasze wesele. Życzymy wspólnego życia w zdrowiu, szczęściu, miłości i dobrobycie. Do zobaczenia przy okazji innych uroczystości. Pozdrawiamy

A
Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-09-2019
Janów Lubelski
Data dodania: 21-09-2020

Zostałem poproszony o wystawienie opinii, ponieważ blisko rok temu skorzystałem z usługi OK party Fotolustro. Wspólnie z narzeczoną wynajęliśmy atrakcję na nasze wesele na 3 godziny i to był strzał w dziesiątkę. Świetna sprawa, bawiliśmy się doskonale, goście również. Gościom bardzo podobało się, że dostali śmieszne zdjęcia na pamiątkę, nam również pozostała cała Księga Gości ze zdjęciami. Umowę dogadaliśmy telefonicznie a dokumenty pocztę elektroniczną. Świetna atrakcja, mnóstwo gadżetów i obsługa 2 osób, które nie tylko ogarnywały rekwizyty, ale również zachęcały gości do zabawy, podawały gadżety, namawiały do wklejania zdjęć do księgi gości. Po weselu dostaliśmy link do fotek na dysku w chmurze. Świetna atrakcja. Polecam w 100% fotolustro z OKpartyFotolustro. Dzięki.

Agnieszka
23-09-2020

Dziękujemy panie Adrianie, że odpowiedział Pan naszą prośbę. Tak to było świetne wesele, lubimy jak szalony nastrój gości udziela się również nam, mamy wtedy pewność, że atrakcja się podobała. Panie Adrianie życzy panu i pani Magdzie wszystkiego najlepszego, żyjcie szczęśliwie. Tomasz

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: OKparty
Imię i nazwisko: Agnieszka, Tomasz Jurak
Adres: Kraśnik, Zachodnia 4, 23-204, woj. lubelskie
664-736...
665-990...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5155
Zadzwoń
664-736...
665-990...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraśnik

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie