Ślubne Q&A
Patrycja & Kacper, data ślubu: 10-04-2021, Wiejca

Patrycja, 10-04-2021, Wiejca

Profil ślubny Patrycja & Kacper

Patrycja Wschodząca gwiazda
9
& Kacper

10-04-2021Wiejca
Osiągnięcia:
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: opublikowana
11
Ślubne Q&A: 11 odpowiedzi
1
Super strona: 1 głos

Były sobie dwa człowieczki, każdy jak z innej bajeczki. Jeden pędzlem wciąż szarżuje, drugi z cyrkiem wciąż wojuje. Raz pewnego się spotkali,tańcząc świat zawojowali. Zakochani oboje niemożliwie postanowili się pobrać żarliwie - dnia 10 kwietnia 2021 staną przed ołtarzem by rzec sobie wobec innych magiczne i wiążące "Tak"!

Chcemy by ten dzień był tym jedynym i wyjątkowym. Decyzję podjęliśmy w lutym 2020 roku i od tamtego momentu nic nie jest Nas w stanie powstrzymać, dopinamy wszystko na ostatni guzik, a że oboje jesteśmy duszami artystycznymi to nie ma z nami nudy :)

Wybrane firmy

Opinie

5.00
 / 5

Polecamy! Profesjonalna obsługa i komunikatywny właściciel. Otwartość na prośby Młodych. Świetna atmosfera i nieoceniony klimat przyjęcia. Bawiliśmy się do białego rana :) szefowie kuchni otwarci na nowe wyzwania i idealnie dopasowane menu weselne sprawiło, ze ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy a goście zachwyceni i szczęśliwi !

5.00
 / 5

ŚWIETNY ZESPÓŁ!! Już od momentu pierwszego spotkania Magda z Albertem pokierowali Nas tak dobrze, że o nic się nie musieliśmy martwić. Pomimo Pandemii, która trochę pokrzyżowała Nam plany kontakt z Zespołem był nieoceniony - zawsze można było liczyć na wsparcie merytoryczne oraz doświadczenie w organizowaniu wesela., przez cały czas, aż do wesela. Wszystkie terminy były dopięte na ostatni moment i mimo naszego napiętego grafiku udało się ustalić najdrobniejsze szczegóły. W dniu wesela było najpiękniej! O nic się nie musiałam martwić, a Zespół pięknie nas poprowadził. Było cudownie !!! POLECAMY Z CAŁEGO SERDUSZKA!!! Patrycja & Kacper

Ślubne Q&A

Jakie miejsce w Twojej okolicy jest idealne na zaręczyny?

Każde, jeśli tylko ma się ukochaną osobę obok siebie :) Polecić mogę chociażby Park "Bajka", który wieczorem jest pięknie oświetlony. Można też jechać do niedalekiego Teresina, gdzie jest piękny pałacyk i park.

3

Na ile przed i od czego rozpoczęliście weselne przygotowania?

Przygotowania zaczęliśmy w zasadzie już w lutym 2020 roku od spotkania z rodzicami i ustalenia dogodnej daty naszej ceremonii, a później zaczęliśmy poszukiwania naszej wymarzonej sali.

0

Na co zwracaliście uwagę przy wyborze sali weselnej?

Mi bardzo zależało na jasnej i przejrzystej sali. W planach mieliśmy kilkanaście sal, ale w zasadzie zwiedziliśmy może 3, bo zakochałam się w Drewnianym Dworku należącym do kompleksu Dworu Pod Kasztanowcami w Wiejcy

2

Welon, wianek, coś zupełnie innego? Co wybrałaś?

Wianek jest urzekający, ale ja postawiłam na tradycję i welon.

0

Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

Romantycznie i bardzo wzruszająco. Przy zapalonej choince 18.12.2019 roku, po ciężkim dla mnie dniu, ale koniec końców było pięknie.

5

Czym kierowaliście się przy wyborze fotografa ślubnego?

Przy wyborze fotografa patrzyliśmy na różne rzeczy od jakości zdjęć, stylu jaki preferuje fotograf po przez ofertę, cenę i doświadczenie fotografa. Dzięki przeanalizowaniu tych punktów trafiliśmy w sedno i to co nas interesowało - jeśli się chce to się da połączyć jakość, komunikatywność oraz cenę :)

0

Co sądzicie o sesjach narzeczeńskich?

Uważam, że sesja narzeczeńska jest potrzebna. Po pierwsze: Jest to SUPER pamiątka i utrwalenie tych ostatnich chwil jako narzeczeństwo. Po drugie: Jest to doskonały moment na oswojenie się z obiektywem - mi się bardzo przyda, bo jestem nieśmiała i mam problem z kamerami i innymi obiektywami.

0

Zespół czy DJ? Kogo wybraliście na swoje wesele i dlaczego?

Na nasze wesele zdecydowaliśmy się na Zespół. Z kilku powodów, m.in. oboje wolimy muzykę na żywo, rodzina też jest skłonniejsza ku zespołowi, trafiliśmy na bardzo przyjazny i pomocny zespół.

1

Kogo wybraliście na świadków i dlaczego?

Naszymi świadkami zostali nasi przyjaciele. Moją świadkową została moja przyjaciółka, ponieważ wiedziałam, że zawsze mogę na Nią liczyć, zna mnie jak nikt i wiem, że będzie mnie wspierać i ogarniać jak zajdzie taka potrzeba. Natomiast mój narzeczony na świadka wziął swojego najlepszego przyjaciela, ponieważ znają się od małego, sporo razem przeszli i świetnie się dogadują, więc w sytuacji stresowej będzie miał duże wsparcie.

2

Na jakie podziękowania dla gości się zdecydowaliście?

Uznaliśmy, że fajnym podziękowaniem będą słoiczki z miodem - po pierwsze nie będzie to kurzołap, po drugie idealnie wkomponują się w styl i kolorystykę wesela, po trzecie nie są wymagające.

0

Jak i kiedy zaaranżowaliście pierwsze spotkanie waszych rodziców?

Nasi bliscy swoje pierwsze spotkanie oraz integrację mieli już na długo przed naszymi zaręczynami. Spotkali się na Dyplomie i zakończeniu szkoły mojego narzeczonego - spędziliśmy miło czas na spektaklu. Kolejne spotkanie takie ważniejsze mieliśmy przy kawie i ciastku w ramach omówienia i ustalenia spraw związanych ze ślubem.

0

Najbardziej pomocni

Promocje

Sprawdź promocje firm weselnych

Szukaj promocji

Planer ślubny

Planer wesele z klasą
 • Lista zadań

  Sprawy, o których nie możesz zapomnieć!

 • Lista gości

  Stwórz listę gości i na bieżąco ją aktualizuj!

 • Budżet

  Miej wydatki związane ze ślubem pod kontrolą!

 • Plan stołów

  Stwórz stoły weselne i przypisz do nich gości

 • Strona ślubna

  Stwórz własną stronę ślubną w Internecie!

Nie masz czasu na szukanie ofert? Zobacz jak to działa

 • Wybierz usługi, których szukasz
 • Przekażemy Twoje zgłoszenie odpowiednim firmom
 • Już wkrótce otrzymasz oferty, spośród których wybierzesz najlepszą dla siebie
Wyślij wiadomość zbiorczą
Zobacz wszystkie kategorie