Ślubne Q&A
Klaudia & Damian, data ślubu: 02-07-2022, Strawczyn

Klaudia, 02-07-2022, Strawczyn

Profil ślubny Klaudia & Damian

Klaudia Ślubna debiutantka
6
& Damian

02-07-2022Strawczyn
Osiągnięcia:
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: opublikowana
5
Ślubne Q&A: 5 odpowiedzi
1
Super strona: 1 głos

Wybrane firmy

Opinie

5.00
 / 5

4Event to zespół utalentowanych, pracowitych, zaangażowanych w 100% i niezwykle sympatycznych ludzi. Współpraca z nimi to była niesamowita przyjemność :) Kontakt na każdym etapie był bezproblemowy. Warunki umowy były jasne i przejrzyste. Zespół chętnie doradzał i wspierał nas w przygotowaniach. Na weselu byli naprawdę niesamowici! Ich talent muzyczny i wokalny jest niezaprzeczalny. Oferowany repertuar zachwycił każdego gościa, zarówno młode jak i starsze osoby. Zabawy na oczepiny mają dobrze przemyślane, ciekawe i przede wszystkim goście nie boją się w nich brać udziału :) Jeśli uwielbiacie się bawić przy genialnej muzyce i poznać wspaniałych utalentowanych ludzi - wybierzcie 4Event. Na pewno się nie zawiedziecie! :)

Ślubne Q&A

Na ile przed i od czego rozpoczęliście weselne przygotowania?

Zaczęliśmy przygotowania od razu po zaręczynach (wrzesień 2020). Planujemy wesele na czerwiec 2022. Wybraliśmy kilka sal, fotografów, ustaliliśmy wstępną listę gości i motyw przewodni. Spisaliśmy również pytania, które chcemy zadać w salach weselnych. Po 3 tyg od zaręczyn idziemy oglądać sale, które nam się spodobały. Przy odrobinie szczęścia do końca października będziemy mieć już podpisaną umowę.

5

Na co zwracaliście uwagę przy wyborze sali weselnej?

Zależało nam na dwóch aspektach: okrągłe stoły i ładna zielona okolica z dala od miejskiego zgiełku. Na drugim miejscu jest atrakcyjna oferta, cena i elastyczność.

0

Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

Ukochany wiedząc, że moją odwieczną miłością jest Francja wybrał na miejsce oświadczyn Paryż. Podejrzeń nie było, bo już dawno planowaliśmy te wakacje - podróż po Grecji i Francji. Chodził naburmuszony, że wszędzie dużo ludzi albo że nie jest tak ładnie jak myślał, a ja nie wiedziałam co on taki marudny :) do czasu aż pojechaliśmy pod wieżę Eiffla. Tuż pod nią są dwa jeziorka i mały wodospad. Był ciepły wrześniowy wieczór. Stanęliśmy przy tym wodospadzie i podziwialiśmy widoki. Gdy się odwróciłam zobaczyłam jego, uklęknął i zapytał czy zostanę jego żoną. Potem okazało się, że te wszystkie humorki były spowodowane tym, że bał się że nie znajdzie wystarczająco ładnego i kameralnego miejsca, w każdym mu coś nie pasowało, a chciał żeby było idealnie :) Moja miłość do Francji w tym roku jeszcze bardziej się powiększyła :)

2

Jaki rodzaj stołów wybraliście i dlaczego?

Wybraliśmy okrągłe stoły dla gości oraz jeden prostokątny dla nas i świadków. Okrągłe wyglądają elegancko, nie ma takiego ścisku, można łatwo usadzić gości, tak żeby nikt nie siedział obok kogoś kogo nie lubi.

0

Kto siedział z wami przy stole pary młodej?

Przy stole z nami będą siedzieć świadkowie wraz ze swoimi osobami towarzyszącymi. Łącznie z nami 6 osób.

0

Najbardziej pomocni

Promocje

Sprawdź promocje firm weselnych

Szukaj promocji

Planer ślubny

Planer wesele z klasą
 • Lista zadań

  Sprawy, o których nie możesz zapomnieć!

 • Lista gości

  Stwórz listę gości i na bieżąco ją aktualizuj!

 • Budżet

  Miej wydatki związane ze ślubem pod kontrolą!

 • Plan stołów

  Stwórz stoły weselne i przypisz do nich gości

 • Strona ślubna

  Stwórz własną stronę ślubną w Internecie!

Nie masz czasu na szukanie ofert? Zobacz jak to działa

 • Wybierz usługi, których szukasz
 • Przekażemy Twoje zgłoszenie odpowiednim firmom
 • Już wkrótce otrzymasz oferty, spośród których wybierzesz najlepszą dla siebie
Wyślij wiadomość zbiorczą
Zobacz wszystkie kategorie