Ślubne Q&A
Basia & Dawid, data ślubu: 30-07-2022, Katowice

Basia, 30-07-2022, Katowice

B

Basia Ślubna debiutantka
3
& Dawid

30-07-2022Katowice
Osiągnięcia:
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: opublikowana
2
Ślubne Q&A: 2 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów

Poznaliśmy się na portalu randkowym, zaczęliśmy pisać ze sobą, w pewnym momencie przerwaliśmy na krótki czas pisanie ale potem znowu się do siebie odezwaliśmy bo się za sobą stęskniliśmy. Czas leciał a my coraz więcej się o sobie dowiadywaliśmy, aż po 4 miesiącach zdecydowaliśmy się żeby się spotkać. Spotkaliśmy się na kawie, oglądając mecz rozmawialiśmy o wszystkim co przyszło nam do głowy i w międzyczasie oglądaliśmy mecz siatkówki, potem poszliśmy na krótki spacer i po skończonej randce każdy pojechał do siebie ale już wiedzieliśmy że znowu chcemy się spotkać i już nie mogliśmy bez siebie żyć.Od tamtego spotkania jesteśmy ze sobą już 2 lata, przez te lata mieliśmy dużo pięknych przygód, a kolejna która nas czeka to będzie nasz ślub, który będzie w lipcu przyszłego roku, więc powoli zaczynamy szykować i już się nie możemy go doczekać.

Wybrane firmy

Opinie

5.00
 / 5

Bardzo przepiękna sala, wyśmienite jedzenie. Pani Jola jak i cała obsługa spisali sią na medal, za co bardzo dziękujemy. Na pewno to nie była nasza ostatnia wizyta w Calvadosie. Z całego serca będziemy każdemu polecać.

5.00
 / 5

Bardzo chcielibyśmy podziękować Marcinowi za profesjonalną usługę barmańską na naszym weselu. Goście byli zachwyceni co było widać po dużych kolejkach podczas imprezy. Sami mieliśmy okazję skosztować to co Marcin tworzył przy barze i lepszego barmana nie mogliśmy sobie wymarzyć. Będziemy polecać z całego serca wszystkim.

5.00
 / 5

Wow! Po prostu wow! To co Pan Grzegorz zrobił na naszym weselu, będzie zapamiętane to końca życia. To jak prowadził zabawy i poruszył do tańca każdego, nawet tych najbardziej opornych przechodzi wszelkie granice. Oprawa muzyczna na najwyższym poziomie. Pełen pozytywnej energii i uśmiechu. Jego praca to na pewno powołanie, bo lepszego DJ nie mogliśmy sobie wyobrazić. Jeżeli ktoś się nas zapyta z naszych znajomych czy znamy kogoś kto mógłby poprowadzić jego imprezę w ciemno odpowiemy, że Pan Grzegorz to kandydat nr 1. Oczywiście maksymalna liczba gwiazdek to 5, ale ta skala to na pewno za mało :) Dziękujemy bardzo i liczymy, że kiedyś będzie nam dane znowu się spotkać.

Ślubne Q&A

Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

Moj narzeczony oświadczył mi się dzień przed sylwestrem, przyjechał do mnie do domu z dwoma bukietami . Najpierw przyszedł do mojej mamy i zapytał się jej czy jest gotowa oddać rękę swojej córki i a potem podszedł do mnie, uklęknął i zapytał się czy zostanę jego żoną. Ja ze łzami w oczach od razu się zgodziłam.

0

Kogo wybraliście na świadków i dlaczego?

Wybraliśmy rodzeństwo ponieważ są to dla nas najważniejsze osoby.

0

Najbardziej pomocni

Promocje

Sprawdź promocje firm weselnych

Szukaj promocji

Planer ślubny

Planer wesele z klasą
 • Lista zadań

  Sprawy, o których nie możesz zapomnieć!

 • Lista gości

  Stwórz listę gości i na bieżąco ją aktualizuj!

 • Budżet

  Miej wydatki związane ze ślubem pod kontrolą!

 • Plan stołów

  Stwórz stoły weselne i przypisz do nich gości

 • Strona ślubna

  Stwórz własną stronę ślubną w Internecie!

Nie masz czasu na szukanie ofert? Zobacz jak to działa

 • Wybierz usługi, których szukasz
 • Przekażemy Twoje zgłoszenie odpowiednim firmom
 • Już wkrótce otrzymasz oferty, spośród których wybierzesz najlepszą dla siebie
Wyślij wiadomość zbiorczą
Zobacz wszystkie kategorie