Zobacz zdjęcia (14)
PHOerster Łukasz Foerster Naturalna fotografia ślubna | dron | albumy, Świętochłowice - zdjęcie 1
PHOerster Łukasz Foerster Naturalna fotografia ślubna | dron | albumy, Świętochłowice - zdjęcie 1 PHOerster Łukasz Foerster Naturalna fotografia ślubna | dron | albumy, Świętochłowice - zdjęcie 2 PHOerster Łukasz Foerster Naturalna fotografia ślubna | dron | albumy, Świętochłowice - zdjęcie 3 PHOerster Łukasz Foerster Naturalna fotografia ślubna | dron | albumy, Świętochłowice - zdjęcie 4 PHOerster Łukasz Foerster Naturalna fotografia ślubna | dron | albumy, Świętochłowice - zdjęcie 5 PHOerster Łukasz Foerster Naturalna fotografia ślubna | dron | albumy, Świętochłowice - zdjęcie 6 PHOerster Łukasz Foerster Naturalna fotografia ślubna | dron | albumy, Świętochłowice - zdjęcie 7
PHOerster Łukasz Foerster Naturalna fotografia ślubna | dron | albumy, Świętochłowice - zdjęcie 8
1 / 14

PHOerster Łukasz Foerster Naturalna fotografia ślubna | dron | albumy id:55550

od 2900 do 4000 zł / całość
Świętochłowice, śląskie
(2)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
505-385...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dron
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Chcecie wiedzieć co mnie wyróżnia? Wykonanie naturalnych zdjęć z uwzględnieniem naturalnych i szczerych emocji. Oddaję zdjęcia gdzie każdy wygląda atrakcyjnie (nikt nie chce oglądać przecież swoich zdjęć z głupią miną czy zamkniętymi oczami). Dodatkowo do każdego zlecenia zależnie od wybranego pakietu, oddaję fotografie na ręcznie wykonanych eleganckich materiałach. Nie otrzymacie ode mnie albumu czy odbitek jakie można zamówić w pobliskich drogeriach, tylko otrzymacie starannie wykonane na wysokiej jakości materiałach produkty.

Warto dodać, że podczas ważnego wydarzenia reportaż powinna wykonać osoba, która wie w jakich momentach się znaleźć, będzie pracowała na profesjonalnym sprzęcie oraz będzie wiedziała gdzie i jak może się poruszać. Nie zawsze wujek z lustrzanką czy współpracownik jest odpowiednim wyborem podczas tego typu wydarzeń, gdzie nie jest możliwe powtórzenie danej sceny (np. przysięga ślubna).

Mogę Wam zaoferować zdjęcia zaczynając od sesji narzeczeńskiej, przez przygotowania i błogosławieństwo, ceremonię ślubu, wesele i na sesji poślubnej kończąc. Każda para ma inne wymagania, dlatego końcowa oferta dla każdego może być inna, w zależności od wymagań :)

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z największym zaangażowaniem. dlatego mimo, że mieszkam w Chorzowie, nie jest dla mnie problemem wykonać zlecenie na drugim końcu Polski.

Chcesz dowiedzieć się czy wykonam twoją wizję wydarzenia? Napisz lub umów się na spotkanie gdzie indywidualnie ustalimy szczegóły i omówimy czego oczekujesz. Chętnie pomogę i doradzę jeśli czegoś nie jesteś pewny/a albo szczególnie, jeśli pierwszy raz bierzesz ślub i pierwszy raz znajdziesz się przed aparatem.

Nie bój się kontaktu i napisz do mnie aby sprawdzić dostępność terminu i poznać szczegółową ofertę lub indywidualną wycenę fotografii ślubnej.

Oferta PHOerster Łukasz Foerster

Pakiety ślubne 2023/2024

od 2900 do 4000zł/ całość
Pobierz ofertę

Ceny wybranych pakietów ślubnych różnią się zakresem fotografowania oraz dodatkami. To od Was zależy co wybierzecie i jaka będzie cena końcowa. Wszystko możemy ustalić podczas wideokonferencji czy spotkania :)

W załączniku można zobaczyć szczegółową ofertę :) Oferta jest aktualna na zlecenia w roku 2023/2024

Pakiety ślubne 2025

od 3300 do 5100zł/ całość
Pobierz ofertę

Ceny wybranych pakietów ślubnych różnią się zakresem fotografowania oraz dodatkami. To od Was zależy co wybierzecie i jaka będzie cena końcowa. Niestety ze względu na szalejące ceny materiałów, mediów czy podatków, ceny na odległe terminy muszą być niestety wyższe... Pamiętajcie jednak, że jeśli podpiszemy umowę, obowiązuje Was gwarancja ceny :) Wszystko możemy ustalić podczas wideokonferencji czy spotkania :)

W załączniku można zobaczyć szczegółową ofertę :) Oferta jest aktualna na zlecenia w roku 2025.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jeżeli zależy Wam na naturalnych i niepozowanych zdjęciach, to lepiej nie traficie :) Gwarantuję swobodną atmosferę w mojej obecności, co przełoży się na wspaniałe zdjęcia ;)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta wyróżnia się przede wszystkim tym, że słuchamy klienta. Każde zlecenie jest inne, dlatego poznanie Was - pary młodej, jest kluczowe do wykonania wspaniałej pamiątki.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W zależności od wybranego zakresu fotografowania, mój zakres pracy zazwyczaj wynosi 10 do 15 godzin reportażu. Można oczywiście go wydłużyć za dodatkową opłatą.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta to zakres od ceremonii ślubu, wesele do 00:30 oraz sesja plenerowa. Jeśli chodzi o materiały, otrzymacie zdjęcia na eleganckim pendrivie oraz w galerii internetowej dla Waszych gości.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Przygoda z fotografią na poważnie zaczęła się w 2017 roku. Właśnie wtedy zdecydowałem się na założenie firmy w tym kierunku :)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Od początku, branża ślubna była moją główną dziedziną fotografii. Można zatem przyjąć, że fotografuję śluby od 2017 roku ;)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubię poznawać Was i Wasze tradycje. To jest mój motor do działania. Jestem otwartą osobą, która nie boi się wyzwań.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na aparatach firmy Canon oraz obiektywach firm Canon i Sigma.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Ślub to trudne wydarzenie do uwiecznienia. Dużo elementów ślubu dzieje się tu i teraz przez co nie można ich powtórzyć, a warunki w kościołach czy salach są bardzo trudne. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi, jestem w stanie w ciemnych miejscach pracować komfortowo.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Wszystkie zlecenia wykonuję ja od początku do końca. To daje mi kontrolę nad końcowym efektem Waszej pamiątki. Dysponuję bazą zaufanych kamerzystów, których znam i z czystym sercem mogę polecić. Współpraca fotografa i kamerzysty jest bardzo ważna w dniu ślubu.

Jak ubieramy się na wesele?

Ubiór jest bardzo ważny. Bardzo ważne dla mnie jest aby wyglądać elegancko i schludnie. Koszula i eleganckie spodnie to nieodłączny element mojej garderoby :)

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia zawsze udostępniane są w galerii internetowej chronionej hasłem oraz na specjalnie przygotowanych nośnikach pamięci.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

W umówię podany czas to 60 dni od dnia pleneru, jednak zazwyczaj oddaję materiał nawet do miesiąca czasu.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście, że tak. Dodatkowo przed każdym ślubem spotykam się z księdzem prowadzącym ceremonię, żeby omówić szczegóły.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak. Wybierając mnie, macie pewność, że sprzęt jest legalny i posiadam wszystkie potrzebne kompetencje pilota bezzałogowych statków powietrznych. Posiadam uprawnienia A1/A2/A3 oraz NSTS-01.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie to takie, gdzie zobaczycie swoje naturalne emocje i uśmiech. Właśnie do tego dążę podczas sesji :)

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Nie wiem czy mam ulubiony moment ślubu, ale chyba przygotowania i przysięga małżeńska. To w tych momentach towarzyszy Wam mnóstwo emocji.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Jeżeli jest to wasze marzenie to nie ma problemu :) Trzeba w tym wypadku liczyć się jedynie z powiększonymi kosztami takiej sesji.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Co roku inne miejsce jest "na tapecie".

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Przede wszystkim zostawcie wszystko ekipie, która Wam towarzyszy. Razem z DJ-em czy zespołem poprowadzimy Was przez ten dzień. Nie planujcie wszystkiego co do minuty i starajcie się podejść do tego dnia swobodnie :)

Języki obce, którymi się posługujemy.

Jestem w stanie swobodnie dogadać się z osobami w języku angielskim i oczywiście polskim.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jak najbardziej. Każde wesele jest inne i każda para ma inne wyobrażenia w głowie, dlatego każdą ofertę kroję na miarę :)

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Posiadam bardzo jasne obiektywy oraz oświetlenie, dlatego trudne warunki oświetleniowe nie są żadnym problemem.

Nasze pasje.

Moją pasją jest na pewno fotografia ale również muzyka. To drugie towarzyszy mi zawsze a szczególnie podczas realizacji koncertów ponieważ jestem również realizatorem dźwięku na różnych imprezach.

Opinie PHOerster Łukasz Foerster (2)

PHOerster Łukasz Foerster Naturalna fotografia ślubna | dron | albumy id:55550
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-05-2023
Lubliniec
Data dodania: 12-07-2023

Zdecydowanie polecamy 🙂 wszystko w pełni profesjonalne, a do tego w swobodnej i miłej atmosferze. Zdjęcia są bardzo ładne, mimo niezbyt zdolnych modeli 😀 Podczas mszy i na sali weselnej Łukasz był praktycznie niezauważalny, a w momentach wymagających zorganizowania gości wszystko szło zadziwiająco sprawnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno ze zdjęć jak i z przebiegu całej współpracy 😊

Łukasz
13-07-2023

Dziękuję bardzo Aniu :)

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2022
Knurów
Data dodania: 22-06-2023

Chociaż od wesela minął niespełna rok to dalej zachwycam się materiałami które otrzymaliśmy. Jest to niesamowita pamiątka tego dnia. Jednak tutaj chciałabym się skupić na pracy Łukasza. Jest niesamowicie komunikatywną osoba, która słucha wyobrażeń pary młodej dotyczących właśnie tego dnia, profesjonalne doradztwo którego potrzebowaliśmy. Punktualny, wesoły, kontaktowy i w tym wszystkim prefesjolalny. Ktorko mówiąc, najlepszy fotograf na Śląsku! 😄

Łukasz
22-06-2023

Dziękuję za miłe słowa :)

Kontakt PHOerster Łukasz Foerster

Nazwa firmy: PHOerster Łukasz Foerster
NIP: 6272749979
Imię i nazwisko: Łukasz Foerster
Adres: Świętochłowice, ul. Ignacego Krasickiego 33, 41-600, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 19:00 Wt: 09:00 - 19:00 Śr: 09:00 - 19:00 Cz: 09:00 - 19:00 Pt: 09:00 - 19:00 Sb: 09:00 - 19:00 Nd: 09:00 - 19:00
505-385...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 462
Zadzwoń
505-385...
Napisz

Popularne miasta w okolicy