• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Pomysły na walentynkowy prezent dla Niej

Pomysły na walentynkowy prezent dla Niej

Walentynki lada dzień, a Tobie skończyły się już pomysły na prezent dla Ukochanej? Niech pocieszy Cię myśl, że kobiety nigdy nie mają dość prezentów i uwielbiają być adorowane! Przygotowaliśmy krótki poradnik prezentowy, który ułatwi Ci przygotowania do walentynek!

Pomysły na walentynkowy prezent dla Niej

Wspólne przeżycia

To chyba najdroższy upominek, ale niekoniecznie pod względem finansowym! Czas to najcenniejszy prezent, jaki można komuś podarować, a ten, spędzony wspólnie, na długo pozostanie w Waszej pamięci. Zadbaj o to, co będziecie razem robić, zorganizuj Wasz dzień. I nie ważne, czy będzie to droga rozrywka czy wspólne układanie puzzli. Ważne, żebyście mogli cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.

Czas tylko dla Niej

Na pewno nie raz słyszałeś, że Twoja Ukochana nie ma czasu na relaks i widzisz, jak rzadko robi coś tylko dla siebie. Udowodnij jej, że zasłużyła na błogi relaks! Zafunduj jej wizytę u kosmetyczki, masaż lub zorganizuj domowe SPA. Kąpiel z pianą przy świecach to doskonały pomysł na relaks przed walentynkową randką.

Weekend we dwoje

Kiedy ostatnio wyrwaliście się poza miasto? Zima to dobry czas na wypoczynek poza domem! Może wybierzecie się na narty, zwiedzicie któreś z polskich miast lub zdecydujecie się na krótką ucieczkę w ciepłe kraje?

Elegancka bielizna

Koniecznie w czerwonym kolorze! Taka kobieca nowość w szafie na pewno zachwyci Twoją wybrankę! Tuż przed walentynkami, wybór czerwonej bielizny jest ogromny, na pewno uda Ci się coś znaleźć!

Biżuteria

Przy okazji Święta Zakochanych warto postawić na motyw serca! Każda kobieta ucieszy się z wisiorka w kształcie serca od Ukochanego. A może serduszkowe kolczyki lub charms do bransoletki?

Kwiaty

Wielu kobietom na widok mężczyzn z bukietem czerwonych róż miękną serca. To doskonały pomysł na przywołanie wiosny w lutym!

Życzymy udanych walentynek i uśmiechu na twarzy ukochanej!

fot. Pexels

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu