Pomysły na walentynkowy prezent dla Niej

Pomysły na walentynkowy prezent dla Niej

466

Walentynki lada dzień, a Tobie skończyły się już pomysły na prezent dla Ukochanej? Niech pocieszy Cię myśl, że kobiety nigdy nie mają dość prezentów i uwielbiają być adorowane! Przygotowaliśmy krótki poradnik prezentowy, który ułatwi Ci przygotowania do walentynek!

walentynkowy prezent dla niej

Pomysły na walentynkowy prezent dla Niej

Wspólne przeżycia

To chyba najdroższy upominek, ale niekoniecznie pod względem finansowym! Czas to najcenniejszy prezent, jaki można komuś podarować, a ten, spędzony wspólnie, na długo pozostanie w Waszej pamięci. Zadbaj o to, co będziecie razem robić, zorganizuj Wasz dzień. I nie ważne, czy będzie to droga rozrywka czy wspólne układanie puzzli. Ważne, żebyście mogli cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.

Czas tylko dla Niej

Na pewno nie raz słyszałeś, że Twoja Ukochana nie ma czasu na relaks i widzisz, jak rzadko robi coś tylko dla siebie. Udowodnij jej, że zasłużyła na błogi relaks! Zafunduj jej wizytę u kosmetyczki, masaż lub zorganizuj domowe SPA. Kąpiel z pianą przy świecach to doskonały pomysł na relaks przed walentynkową randką.

Weekend we dwoje

Kiedy ostatnio wyrwaliście się poza miasto? Zima to dobry czas na wypoczynek poza domem! Może wybierzecie się na narty, zwiedzicie któreś z polskich miast lub zdecydujecie się na krótką ucieczkę w ciepłe kraje?

Elegancka bielizna

Koniecznie w czerwonym kolorze! Taka kobieca nowość w szafie na pewno zachwyci Twoją wybrankę! Tuż przed walentynkami, wybór czerwonej bielizny jest ogromny, na pewno uda Ci się coś znaleźć!

Biżuteria

Przy okazji Święta Zakochanych warto postawić na motyw serca! Każda kobieta ucieszy się z wisiorka w kształcie serca od Ukochanego. A może serduszkowe kolczyki lub charms do bransoletki?

Kwiaty

Wielu kobietom na widok mężczyzn z bukietem czerwonych róż miękną serca. To doskonały pomysł na przywołanie wiosny w lutym!

Życzymy udanych walentynek i uśmiechu na twarzy ukochanej!

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).