Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (51)
Zobacz zdjęcia (51)
💞 STR Film Studio - Lepsza STRona Twojego Filmu 🎥, Lublin - zdjęcie 1
💞 STR Film Studio - Lepsza STRona Twojego Filmu 🎥, Lublin - zdjęcie 1 💞 STR Film Studio - Lepsza STRona Twojego Filmu 🎥, Lublin - zdjęcie 2 💞 STR Film Studio - Lepsza STRona Twojego Filmu 🎥, Lublin - zdjęcie 3 💞 STR Film Studio - Lepsza STRona Twojego Filmu 🎥, Lublin - zdjęcie 4 💞 STR Film Studio - Lepsza STRona Twojego Filmu 🎥, Lublin - zdjęcie 5 💞 STR Film Studio - Lepsza STRona Twojego Filmu 🎥, Lublin - zdjęcie 6 💞 STR Film Studio - Lepsza STRona Twojego Filmu 🎥, Lublin - zdjęcie 7
💞 STR Film Studio - Lepsza STRona Twojego Filmu 🎥, Lublin - zdjęcie 8
1 / 51

💞 STR Film Studio - Lepsza STRona Twojego Filmu 🎥 id:33075

od 2500 do 4800 zł / film
Lublin, lubelskie
(35)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
517-160...
503-125...

O nas

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • teledysk z wesela
  • transmisja online
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

W naszej firmie pracuje zawsze jedna sprawdzona i ta sama ekipa filmująca, dzięki czemu mają Państwo gwarancję wykonania przez nas usługi na najwyższym poziomie czyli przynajmniej na takim, jakie mogą Państwo obejrzeć w naszych filmach (prezentujemy filmy z pakietu 2).

Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. Zapewniamy gwarancję ceny - wszędzie te same ceny za nasze usługi. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie po zapoznaniu się z Państwa potrzebami i lokalizacjami, w których odbędą się uroczystości. W tygodniu poprzedzającym Waszą uroczystość spotykamy się, aby szczegółowo omówić cały jej przebieg.

Dysponujemy kilkoma aparatami z wymienną optyką (w tym także rezerwowymi aparatami na wypadek awarii), całą masą pomocniczego sprzętu do stabilizacji obrazu, kamerami GoPro do ujęć w trudno dostępnych miejscach, dronem do wykonywania ujęć lotniczych, a także dodatkowymi cyfrowymi rejestratorami audio do nagrywania oddzielnej ścieżki dźwiękowej (pozbawionej echa budynku i szumów) podczas ślubu i przyjęcia weselnego.

Każdy z naszych operatorów posiada zezwolenie do filmowania uroczystości kościelnych, a operator drona posiada Świadectwo Kwalifikacji zezwalające na legalne wykonywanie lotów w miastach i w przestrzeni pozamiejskiej.

Aktualną pełną ofertę świadczonych przez nas usług znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Od 2019 roku w naszej ofercie znalazła się również usługa fotografii ślubnej, a łącząc pakiet filmowy i fotograficzny otrzymają Państwo zniżkę na obydwie usługi. Więcej na naszej stronie internetowej.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

💞 STR Film Studio - Lepsza STRona Twojego Filmu 🎥 - film 1 💞 STR Film Studio - Lepsza STRona Twojego Filmu 🎥 - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta STR Film Studio

💵 Zakres cen usług:

od 2500 do 4800 zł / film

W ofercie:
• film w wersji klasycznej (tradycyjnej)
• film w wersji nowoczesnej (ok. 30 min)
• fotografia ślubna - nowość !

📺 Film Klasyczny

od 2500 do 4800 zł / film

Film Klasyczny to reportaż, który w większości składa się z oryginalnie nagranego materiału filmowego i dźwiękowego. Niektóre zarejestrowane fragmenty uroczystości (np. przygotowania Młodej Pary, ceremonia ślubu, życzenia, powitanie w lokalu) pokazane są w sposób skrócony w klipach pod odpowiednio dobrane podkłady muzyczne. Czas trwania gotowego filmu mieści się w przedziale czasowym 60-120 minut w zależności od wybranego przez Parą Młodą pakietu naszych usług.

Oferujemy 2 warianty wykonania filmu uzależnione od ilości pracujących osób: pakiet 1 realizuje 1 operator, pakiet 2 jest wykonywany przez 2 operatorów.
Pakiety są szczegółowo opisane na naszej stronie internetowej: studioSTR(kropka)pl/oferta

📺 Film Nowoczesny

od 3300 do 4000 zł / film

Film Nowoczesny to krótka historia, w której w sposób zwięzły i rzeczowy pokazany jest przebieg całego dnia uroczystości. Prezentujemy w nim dużo detali i ciekawych kadrów, najważniejsze chwile, niesamowite emocje, wyselekcjonowane momenty z zabaw na parkiecie, a to wszystko jest zmontowane pod starannie dobraną muzykę. W efekcie otrzymujemy film o długości ok. 30 minut.

Szczegóły można znaleźć na naszej stronie internetowej: studioSTR(kropka)pl/oferta

📸 Fotografia ślubna

od 2400 do 3000 zł / dzień

Od 2019 roku w naszej ofercie jest także usługa wykonania pamiątkowych zdjęć z uroczystości ślubno-weselnej.

Gwarantujemy oddanie minimum 500 starannie obrobionych zdjęć z całego dnia uroczystości w formie cyfrowej, a także 50 wydrukowanych zdjęć na papierze fotograficznym, które odbierzecie razem z pendrivem ze wszystkimi zdjęciami.

Nasze zdjęcia to przede wszystkim naturalność, moment i emocje Wasze oraz Waszych bliskich pokazane w naturalnych "żywych" kolorach. W ramach usługi wykonujemy także zdjęcia przy pomocy drona (jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne i infrastruktura otoczenia oraz czas).

Zdjęcia można zobnaczyć na naszej stronie internetowej: studioSTR(kropka)pl/fotografia

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ponieważ nasze filmy wykonujemy według zasady "robimy je jak dla samych siebie".

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta na tle innych firm wyróżnia się starannością wykonania prac, dbaniem o detale i precyzyjnym montażem.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Zostaliśmy dostrzeżeni przez stację telewizyjną "TVN style", która zaprosiła nas do współpracy przy produkcji jednego z odcinków programu "Śluby marzeń" prowadzonego przez Izabelę Janachowską.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Zależy kto konkretnie ;) w naszej ekipie są osoby, które mają ponad 25 lat doświadczenia w filmowaniu ślubów, a także pracują z nami osoby, które są "w temacie" niespełna 10 lat.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z nowymi ludźmi, radość i wzruszenia widoczne na twarzach nagrywanych osób, różnorodność miejsc, dobrą zabawę na parkiecie, a po wszystkim montaż zgromadzonego materiału.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W zależności od wyboru pakietu usług podczas realizacji bierze udział od 1 do 3 operatorów.

Jak ubieramy się na wesele?

Na realizację ubieramy się w taki sposób, aby nie odróżniać się od zaproszony na wesele gości.
Czarne spodnie i czarne koszule z długim rękawem zapewniają nam maksimum dyskrecji podczas pracy.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Każdy z naszych operatorów odbył przygotowanie liturgiczne w zakresie filmowania w czasie uroczystości religijnych, na co posiada stosowne zaświadczenie wydane przez Kurię Metropolitalną.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Operator drona posiada stosowne zezwolenie do odbywania lotów jakim jest "świadectwo kwalifikacji UAVO" wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania na gotowy film ślubno-weselny wynosi do 100 dni roboczych (tyczy się to głównie par z końca roku, ponieważ pary z kwietnia, maja czy też czerwca otrzymają swój film zdecydowanie szybciej).

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe filmy przekazujemy na nośnikach typu pendrive.
Klientom z zagranicy udostępniamy film do pobrania z naszego serwera.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Ciekawostki na nasz temat.

Współpracowaliśmy ze stacją telewizyjną "TVN style" przy produkcji jednego z odcinków programu "Śluby marzeń" prowadzonego przez Izabelę Janachowską.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Nasze pakiety mogą być modyfikowane pod warunkiem zachowania pewnych standardów.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie. Nasze aparaty bardzo dobrze radzą sobie w ciemnościach, a jeżeli będzie naprawdę dramatycznie to rozstawimy dodatkowe delikatne oświetlenie tak, aby zrobiło się trochę widniej, ale aby nie zaburzyć charakteru miejsca uroczystości.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Jeżeli pada deszcz lub śnieg lub wieje silny wiatr to nie wystartujemy dronem, natomiast naziemnie podołamy rejestracji materiału. Jeżeli będzie taka potrzeba będziemy poruszać się z parasolami ;)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie STR Film Studio (35)

Dodaj opinię
💞 STR Film Studio - Lepsza STRona Twojego Filmu 🎥 id:33075
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 35 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Bychawka Druga
Data dodania: 07-02-2021

Serdecznie polecam STR Film Studio!
Bardzo dobry kontakt z chłopakami przy dogadywaniu szczegółów. Super propozycję . First Look w ogrodzie przy takiej pogodzie WSKAZANY ! 🙂🙂
My wybraliśmy pakiet klasyczny (90-120 minut) z dwiema kamerami. Materiał wyszedł bomba !
Nowocześnie nagrany film tworzy niesamowitą pamiątkę. Gdy oglądaliśmy to nie było zwykle nagrane wesele. To był FILM gdzie my graliśmy główną rolę.
Klipy wyszły cudownie ! A te podkłady muzyczne przyprawiają o gęsią skórkę.
Jestem bardzo zadowolona z roboty którą chłopaki wykonali .
Jesteście najlepsi !

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-10-2020
Lublin
Data dodania: 28-01-2021

Świetny kontakt! Przyjemna, luźna atmosfera! Rafał nagrywał nasz ślub i wesele. Na "przygotowaniach" poprostu dobra zabawa :D zupełnie nie czuć presji opiektwu. a na weselu myślałam "czy będę miała jakaś pamiątkę z wesela bo wgl nie widzę żeby kamerzysta pracował:/" a on poprostu był niewidzialny :) film i teledysk jest piękny <3 muzyka dobrana bezbłędnie:) wybraliśmy STR Studio zupełnie w ciemno po opiniach w internecie. Nie zmyliły nas - zostawiamy również pozytywną, a należymy do wymagających klientów :) P&P

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2020
Lublin
Data dodania: 28-01-2021

Polecam z całego serca współpracę z Rafałem i studiem STR. Film jest fantastyczny, wszystkie ujęcia idealnie dopasowane do muzyki, film jest ciekawy i ogląda się jednym tchem. Klipy wspaniałe! U mnie wywołały one łzy wzruszenia. Pomysł, realizacja, kreatywność Rafała nie zna granic :) Nie mogliśmy lepiej trafić :) Rafał jest też bardzo sympatycznym i wesołym człowiekiem co sprawia, że cała współpraca jest prawdziwą przyjemnością. Gorąco polecamy! Każdy kto wybierze współpracę z STR a całą pewnością będzie bardzo zadowolony :)

K
Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-07-2020
Czemierniki
Data dodania: 01-12-2020

Polecamy serdecznie MEGA pozytywnych Panów w Czerni czyli STRStudio ! 👌:)
Idealnie spełnią każdą zachciankę i najśmielsze oczekiwania!
Robiąc materiał dodają ogromną ilość serducha, mnóstwo romantyzmu i niezliczone pokłady dobrego humoru ! Wszytko to jest wypełnione po brzegi PROFESJONALIZMEM!
Nasz film to wyborne ciasteczko, którym z przyjemnością zajada się każdy gość siedzący przed ekranem!🎂👌😍
Jeśli chcesz być zachwycony i zachwycać swoich gości wybierz właśnie tą ekipę!
STRStudio są po prostu NAJLEPSI ! 👌👌👌

My Dziękujemy po raz ęty ! 🥰

Aneta i Kamil

P
Paula i Artur
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2020
Radzyń Podlaski
Data dodania: 09-11-2020

Z całego serca polecamy współpracę z Rafałem i Sylwkiem. Panowie są mega sympatyczni i z uśmiechem na twarzy wykonują świetnie swoją pracę. Podczas ceremonii oraz wesela są praktycznie niezauważalni. Sama realizacja, co tu dużo mówić, jest rewelacyjna. Materiał filmowy oglądaliśmy już cztery razy (a cztery dni temu dopiero go odebraliśmy) i nie mamy dosyć. Podkład muzyczny idealnie współgra z obrazem, a kreatywne ujęcia idealnie urozmaicają film. Polecamy!

K
Karolina&Micha;ł
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-05-2020
Lublin
Data dodania: 06-05-2020

Z całego serca polecamy STR Film Studio! Nasz ślub odbył się w czasie obowiązującej kwarantanny, dlatego też poprosiliśmy Rafała o realizację transmisji na żywo, aby nasi najbliżsi mogli również uczestniczyć na ślubie. Chłopaki zrobili kawał dobrej roboty! Ujęcia i kadry były niesamowite, wyłapane i świetnie przedstawione najważniejsze momenty ceremonii. Uzyskaliśmy również osobny film na pamiątkę! Śmiało możemy polecić każdemu za profesjonalizm i świetną współpracę! Jesteśmy bardzo zadowoleni!

I
Iza
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-11-2019
Janów Lubelski
Data dodania: 06-03-2020

Z czystym sumieniem możemy serdecznie polecić Str Film Studio!!! Pełen profesjonalizm w wykonywanej pracy. Panowie służą pomocą i dobrą radą!!! Widać, że jest to ich pasjaa :) Film zmontowany rewelacyjnie!!! Serdecznie dziękujemy 🙂🙂

D
Dominika i Robert
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2019
Lublin
Data dodania: 05-03-2020

Serdecznie polecamy uslugi firmy STR. Panowie nie tylko sa profesjonalni, ale rowniez bardzo sympantyczni, co sprawia, ze wspolpraca z nimi to sama przyjemnosc. Wszystkie detale i dostepne opcje zostaly nam szczegolowo wytlumaczone wraz z przykladami, wiec od samego poczatku wiedzielismy jak bedzie wygladal koncowy efekt, ktory i tak przeszedl nasze oczekiwania. Jestesmy zachwyceni. Bardzo dziekujemy za wszystko. :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt STR Film Studio

Nazwa firmy: STR Film Studio
NIP: 7123205542
Imię i nazwisko: Rafał Dzierba
Adres: Lublin, ul. Przyjacielska 4 lok.1, 20-704, woj. lubelskie
517-160...
503-125...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 7089
Telefon
517-160...
503-125...
Wiadomość

Popularne miasta w okolicy