Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (51)
Zobacz zdjęcia (51)
✅ STR STUDIO - Film, Fotografia, Live Streaming ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️, Lublin - zdjęcie 1
✅ STR STUDIO - Film, Fotografia, Live Streaming ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️, Lublin - zdjęcie 1 ✅ STR STUDIO - Film, Fotografia, Live Streaming ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️, Lublin - zdjęcie 2 ✅ STR STUDIO - Film, Fotografia, Live Streaming ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️, Lublin - zdjęcie 3 ✅ STR STUDIO - Film, Fotografia, Live Streaming ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️, Lublin - zdjęcie 4 ✅ STR STUDIO - Film, Fotografia, Live Streaming ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️, Lublin - zdjęcie 5 ✅ STR STUDIO - Film, Fotografia, Live Streaming ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️, Lublin - zdjęcie 6 ✅ STR STUDIO - Film, Fotografia, Live Streaming ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️, Lublin - zdjęcie 7
✅ STR STUDIO - Film, Fotografia, Live Streaming ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️, Lublin - zdjęcie 8
1 / 51

✅ "STR STUDIO" - Film, Fotografia, Live Streaming ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ id:33075

od 2800 do 5000 zł / film
Lublin, lubelskie
(45)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
517-160...
503-125...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • transmisja online
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

W naszej firmie pracuje zawsze jedna sprawdzona i ta sama ekipa filmująca, dzięki czemu mają Państwo gwarancję wykonania przez nas usługi na najwyższym poziomie czyli przynajmniej na takim, jakie mogą Państwo obejrzeć w naszych filmach (prezentujemy filmy z pakietu 2).

Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. Zapewniamy gwarancję ceny - wszędzie te same ceny za nasze usługi. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie po zapoznaniu się z Państwa potrzebami i lokalizacjami, w których odbędą się uroczystości. W tygodniu poprzedzającym Waszą uroczystość spotykamy się, aby szczegółowo omówić cały jej przebieg.

Dysponujemy kilkoma aparatami z wymienną optyką (w tym także rezerwowymi aparatami na wypadek awarii), całą masą pomocniczego sprzętu do stabilizacji obrazu, dronem do wykonywania ujęć lotniczych, a także dodatkowymi cyfrowymi rejestratorami audio do nagrywania oddzielnej ścieżki dźwiękowej (pozbawionej echa budynku i szumów) podczas ceremonii ślubu i przyjęcia weselnego.

Każdy z naszych operatorów posiada zezwolenie do filmowania uroczystości kościelnych, a operator drona posiada Świadectwo Kwalifikacji zezwalające na legalne wykonywanie lotów w miastach i w przestrzeni pozamiejskiej.

Aktualną pełną ofertę świadczonych przez nas usług znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

✅ STR STUDIO - Film, Fotografia, Live Streaming ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ - film 1 ✅ STR STUDIO - Film, Fotografia, Live Streaming ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta STR Film Studio

💵 Zakres cen usług:

od 2800 do 5000zł/ film

W ofercie:
• film w wersji klasycznej/tradycyjnej (60 lub 90 min.)
• film w wersji nowoczesnej (do 30 min.)
• fotografia ślubna

Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie internetowej: studioSTR(kropka)pl/oferta

📺 Film Klasyczny

od 3500 do 5000zł/ film

Film Klasyczny to reportaż, który w większości składa się z oryginalnie nagranego materiału filmowego i dźwiękowego. Niektóre zarejestrowane fragmenty uroczystości (np. przygotowania Młodej Pary, ceremonia ślubu, życzenia, powitanie w lokalu) pokazane są w sposób skrócony w klipach pod odpowiednio dobrane podkłady muzyczne. Czas trwania gotowego filmu mieści się w przedziale czasowym 60-90 minut w zależności od wybranego przez Parą Młodą pakietu naszych usług.

Oferujemy 2 warianty wykonania filmu uzależnione od ilości pracujących osób: pakiet 1 realizuje 1 operator, pakiet 2 jest wykonywany przez 2 operatorów.
Pakiety są szczegółowo opisane na naszej stronie internetowej: studioSTR(kropka)pl/oferta

📺 Film Nowoczesny

od 3500 do 4100zł/ film

Film Nowoczesny to krótka historia, w której w sposób zwięzły i rzeczowy pokazany jest przebieg całego dnia uroczystości. Prezentujemy w nim dużo detali i ciekawych kadrów, najważniejsze chwile, niesamowite emocje, wyselekcjonowane momenty z zabaw na parkiecie, a to wszystko jest zmontowane pod starannie dobraną muzykę. W efekcie otrzymujemy film o długości do 30 minut.

Usługą dodatkową jest wykonanie kilkuminutowego teledysku ślubnego, do którego wykonujemy ujęcia plenerowe w innym terminie niż dzień uroczystości.

Szczegóły można znaleźć na naszej stronie internetowej: studioSTR(kropka)pl/oferta

📸 Fotografia ślubna

od 2800 do 3400zł/ dzień

Gwarantujemy oddanie minimum 500 starannie obrobionych zdjęć z całego dnia uroczystości w formie cyfrowej, a także 50 wydrukowanych zdjęć na papierze fotograficznym, które odbierzecie razem z pendrivem ze wszystkimi zdjęciami.

Nasze zdjęcia to przede wszystkim naturalność, moment i emocje Wasze oraz Waszych bliskich pokazane w naturalnych "żywych" kolorach. W ramach usługi wykonujemy także zdjęcia przy pomocy drona (jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne i infrastruktura otoczenia oraz czas).

Zdjęcia można zobaczyć na naszej stronie internetowej: studioSTR(kropka)pl/fotografia

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ponieważ nasze filmy wykonujemy według zasady "robimy je jak dla samych siebie".

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta na tle innych firm wyróżnia się starannością wykonania prac, dbaniem o detale i precyzyjnym montażem.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Zostaliśmy dostrzeżeni przez stację telewizyjną "TVN style", która zaprosiła nas do współpracy przy produkcji jednego z odcinków programu "Śluby marzeń" prowadzonego przez Izabelę Janachowską.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Zależy kto konkretnie ;) w naszej ekipie są osoby, które mają ponad 25 lat doświadczenia w filmowaniu ślubów, a także pracują z nami osoby, które są "w temacie" niespełna 10 lat.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z nowymi ludźmi, radość i wzruszenia widoczne na twarzach nagrywanych osób, różnorodność miejsc, dobrą zabawę na parkiecie, a po wszystkim montaż zgromadzonego materiału.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W zależności od wyboru pakietu usług podczas realizacji bierze udział od 1 do 3 operatorów.

Jak ubieramy się na wesele?

Na realizację ubieramy się w taki sposób, aby nie odróżniać się od zaproszony na wesele gości.
Czarne spodnie i czarne koszule z długim rękawem zapewniają nam maksimum dyskrecji podczas pracy.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Każdy z naszych operatorów odbył przygotowanie liturgiczne w zakresie filmowania w czasie uroczystości religijnych, na co posiada stosowne zaświadczenie wydane przez Kurię Metropolitalną.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Operator drona posiada stosowne zezwolenie do odbywania lotów jakim jest "świadectwo kwalifikacji UAVO" wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania na gotowy film ślubno-weselny wynosi do 100 dni roboczych (tyczy się to głównie par z końca roku, ponieważ pary z kwietnia, maja czy też czerwca otrzymają swój film zdecydowanie szybciej).

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe filmy przekazujemy na nośnikach typu pendrive.
Klientom z zagranicy udostępniamy film do pobrania z naszego serwera.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Ciekawostki na nasz temat.

Współpracowaliśmy ze stacją telewizyjną "TVN style" przy produkcji jednego z odcinków programu "Śluby marzeń" prowadzonego przez Izabelę Janachowską.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Nasze pakiety mogą być modyfikowane pod warunkiem zachowania pewnych standardów.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie. Nasze aparaty bardzo dobrze radzą sobie w ciemnościach, a jeżeli będzie naprawdę dramatycznie to rozstawimy dodatkowe delikatne oświetlenie tak, aby zrobiło się trochę widniej, ale aby nie zaburzyć charakteru miejsca uroczystości.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Jeżeli pada deszcz lub śnieg lub wieje silny wiatr to nie wystartujemy dronem, natomiast naziemnie podołamy rejestracji materiału. Jeżeli będzie taka potrzeba będziemy poruszać się z parasolami ;)

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2022 Certyfikat 2021 Certyfikat 2020 Certyfikat 2019 Certyfikat 2018

Opinie STR Film Studio (45)

✅ "STR STUDIO" - Film, Fotografia, Live Streaming ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ id:33075
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 45 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-08-2021
Lublin
Data dodania: 28-05-2022

Jesteśmy mega wdzięczni firmie STR studio za cudowne nagranie ze ślubu i wesela, które przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Kreatywny montaż sprawia, że film się nie nudzi. Rafał Dzierba jest osobą bardzo komunikatywną, oraz elastyczną. Wraz z żoną serdecznie polecamy !

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2021
Jabłonna Druga
Data dodania: 27-05-2022

Z całego serca polecamy współpracę z STR Studio❤️ Pełen profesjonalizm, świetna atmosfera podczas przygotowań oraz na weselu. To zdecydowanie najlepszy reportaż weselny, jaki kiedykolwiek widziałam, idealnie dobrana oprawa muzyczna. Są tak piękne chwile ujęte, że momentami łezka kręci się w oku. Za cenne wskazówki i rady bardzo dziękujemy, dzięki temu można uniknąć niepotrzebnego stresu. Rafał jest profesjonalistą w swoim fachu! Poniekąd wybór utworu na pierwszy taniec to jego zasługa. Jakość całej uslugi warta każdej złotówki! Film zachwycił nie tylko nas. Gorąco polecamy😊 Aga&Paweł

K
Konrad
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-10-2021
Łucka
Data dodania: 27-05-2022

Profesjonalna obsługa, miła atmosfera. Zdecydowanie godni polecenia.

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-11-2021
Janów Lubelski
Data dodania: 27-05-2022

Nie mogliśmy lepiej trafić 🥰 Ekipa fantastyczna, wysoka jakość filmu, przepiękna muzyka w tle, bardzo komunikatywni dzięki czemu stres praktycznie znikł do 0. Szczerze mówiąc widziałam chłopaków 2. Raz w życiu ( pierwsze było spotkanie przed ślubem) a miałam wrażenie jakby kręcili nas dobrzy znajomi. Polecam każdemu z czystym sumieniem 🥰

P
Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2021
Garbów
Data dodania: 27-05-2022

Profesjonalna obsługa rozładowująca stres w dniu ślubu i bardzo pomocna w przygotowaniu imprezy. Usługa na najwyższym poziomie, wykonana zgodnie ze wszystkimi ustaleniami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymanych materiałów, które w pełni spełniły nasze oczekiwania. Serdecznie polecamy, tej ekipie warto zaufać. 😊

E
Emilia
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-09-2021
Lublin
Data dodania: 27-05-2022

Polecamy z całego serca! 💖 Lepszych kamerzystów chyba nie mogliśmy znaleźć. Film jest fantastyczny, ujęcia jak i muzyka są idealnie wybrane. Kontakt z Rafałem był bardzo dobry! Współpraca z chłopakami to czysta przyjemność. Zero stresu, wszystko wytłumaczone. Z czystym sumieniem polecam każdemu! 😍
Babcia od otrzymania materiału ogląda film 3 razy dziennie. 🙈

M
Malgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-08-2021
Lublin
Data dodania: 11-01-2022

Bardzo polecam współpracę z STR Film Studio! Chłopaki zrobili super robotę! Wspaniała
Współpraca! Ogromna przyjemność z oglądania filmu z naszego ślubu i wesela. Jesteśmy bardzo zadowoleni z mężem ze współpracy z STR Film Studio. Tak ważne dla Nas chwile przepiękne ujęte w przepięknym filmie. Ciągła chęć oglądania. Widać, ze kręcili go profesjonaliście. Sposób montażu cudo, nie pozwala się nudzić przy oglądania. Pierwsza klasa! Bardzo polecam współpracę bo pamiątka przepiękna na całe życie!

A
Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Miłocin
Data dodania: 06-01-2022

Panowie są mega profesjonalni a przy tym sympatyczni.
Bardzo fajnie wyszukane momenty z ślubu i wesela. Jakość filmu i staranność o każdy szczegół. Polecamy :)

Rafał
07-01-2022

Film robimy tak, jakbyśmy robili go dla samych siebie. Dbamy więc o każdy szczegół ;) Dzięki za zaufanie i super zabawę podczas wesela.

Pokaż więcej opinii

Kontakt STR Film Studio

Nazwa firmy: STR Film Studio
NIP: 7123205542
Imię i nazwisko: Rafał Dzierba
Adres: Lublin, ul. Przyjacielska 4 lok.1, 20-704, woj. lubelskie
517-160...
503-125...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 10441
Zadzwoń
517-160...
503-125...
Napisz

Popularne miasta w okolicy