Studio Pięknych Zdjęć 'Bujak Photography'

2500 zł
Warszawa, mazowieckie
(5)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • pakiet foto+video
 • wysięgnik

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery

O nas

Nasze studio posiada długoletnie tradycje. Działa na terenie całej Polski. W zakres naszej działalności oprócz wideofilmowania oraz fotografii wchodzi tworzenie stron , tworzenie identyfikacji wizualnej firm i organizacji, projektowanie opakowań i gadżetów reklamowych, produkcja teledysków, animacji oraz filmów reportażowych i dokumentalnych. Produkcja i wydruk kalendarzy, fotoksiążek, pamiątkowych książek pamiątkowych dla rodziców.
W naszej pracy wykorzystujemy artystyczne wykształcenie, wieloletnie doświadczenie oraz najnowsze, profesjonalne technologie.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy się aby efekt końcowy przekazywał zarówno nasze idee jak i uwzględniał wizję klienta. Żeby zapewnić Państwu najwyższy poziom usług w naszym studiu pracują fotografowie i operatorzy z wyższym wykształceniem artystycznym. Do wykonania zlecenia wykorzystujemy profesjonalny sprzęt najwyższej jakości firmy Nikon oraz Canon oraz profesjonalnego sprzętu stabilizującego obraz typu FlyCam/stadycam, oświetlenia mobilnego, rejestratora dźwięku, kamery go pro lub drona. Liczba zdjęć, którą otrzymacie Państwo waha się od 500 do 1300 w zależności od pakietu. Do wszystkich pakietów fotograficznych i łączonych dostajecie Państwo fotoksiążkę gratis. Pomagamy w doborze bardzo atrakcyjnych miejsc plenerowych o każdej porze roku, zawsze jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i sugestie.
Cena 1590PLN obowiązuje poza sezonem: od 1 listopada do 30 marca. Prosimy o kontakt w celu uzyskania aktualnego cennika naszych usług.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Studio Pięknych Zdjęć 'Bujak Photography'
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-10-2021
Białystok
Data dodania: 27-01-2022

Bierz ich śmiało na swój ślub i wesele:
- wysoka jakość zdjęć i filmu z uroczystości,
- fajny pomysł na kadry,
- film z całego dnia, który dostaliśmy z żoną był zmontowany bardzo kreatywnie i nie nudzi się przy oglądaniu, (teledysk to chyba z 5x razy pod rząd oglądaliśmy, bardzo nam się podobał :) )
- są punktualni,
- wprowadzają spokój w stresujących chwilach,
- są ładnie ubrani :) (byłem na różnych weselach i nie wszyscy fotografowie byli ubrani adekwatnie do uroczystości),
- w przerwie można z nimi pogadać i są bardzo sympatycznymi ludźmi z poczuciem humoru.

Jesteśmy bardzo wdzięczny, że mogliście być na naszym weselu, super pamiątkę mamy dzięki Wam, pozdrawiamy serdecznie!

Ola&Marcin

Dorota
22-09-2023

Dziękujemy

T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-08-2020
Chełm
Data dodania: 14-12-2020

W tym wyjątkowym dla nas dniu Pani Dorota wraz z drugim kamerzystą pojawili się punktualnie, elegancko ubrani i gotowi do działania. Z żoną rozmawialiśmy wiele razy po ślubie i weselu na temat naszych wszystkich usługodawców i kamerzyści zajęli miejsce nr 1 na naszej liście :). Byliśmy zachwyceni widząc jak są zaangażowani w pracę i o jej efekty byliśmy spokojni. Klip ślubny i film są rewelacyjne. Przede wszystkim dlatego, że nie nudzą. Ciekawie opowiedziany nasz wielki dzień. Dodatkowo jakość jest niesamowita. Co zabawne bo kamerzyści byli najmniej ważną dla nas kwestią ślubną, a okazali się najmocniejszym filarem. Kontakt z Panią Dorotą był przyjemnością. Serdecznie polecamy!

Dorota
22-09-2023

Dziękujemy

M
Maria Baczynska
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-10-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Mariańskie Porzecze
Data dodania: 29-10-2019

Studio oferuje bardzo wysoką jakość podejścia do klienta, Pani Dorota jest niesamowicie uprzejma, pomocna i bardzo chętna do współpracy- również jest bardzo kreatywna i ma sprytne pomysły na rozwiązanie każdego problemu. Serdecznie polecamy!! :D

Dorota
22-09-2023

Dziękujemy

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2017
Ciechanów
Data dodania: 18-01-2018

Jesteśmy zachwyceni zarówno filmem, klipem jak i zdjęciami i całą współpracą. Pani Dorota jest bardzo spokojna i w ten stresujący dzień wprowadza luz, przez swój uśmiech i upewnienie, że wszystko jest świetnie.
Film wybraliśmy godzinny. Jest piękny, zaskakujący, inny niż wszystkie jakie do tej pory widziałam. Czuć duszę artysty. Klip również wspaniale skomponowany, super dobrana piosenka. Zdjęcia również piękne. Zamówiliśmy pakiet z fotoksiążką 30x30 - jest efekt, naprawdę fajnie zrobiona, wykonanie eleganckie.
Nie wiem, czy mogłabym chcieć czegoś więcej.
Jeszcze raz dziękujemy Pani Dorocie :)

Dorota
22-09-2023

Dziękujemy

A
AGATA
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2017
WARSZAWA
Data dodania: 06-11-2017

Studio Niebieski Ptak to ludzie Tworzący z pasją, zaangażowaniem i inspiracją. Są kreatywni i profesjonalni. W czasie uroczystości byli dyskretni i "niezauważalni". Zleciliśmy Im wykonanie fotografii ślubnej oraz nagrania uroczystości. Zarówno my jak i nasi goście wyglądamy na materiale niczym modele/aktorzy:-) Zdjęcia z naszego ślubu są przepiękną pamiątką, do której chętnie wracamy.

Dorota
22-09-2023

Dziękujemy

Nazwa firmy: Bujak Photography & Studio Niebieski Ptak
NIP: 7122766474
Imię i nazwisko: Dorota Jaworowska
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 5799

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy