Zobacz zdjęcia (27)
Adrian Szymalski Fotografia - Fotograf ślubny, weselny, reportażysta., Kęty - zdjęcie 1
Adrian Szymalski Fotografia - Fotograf ślubny, weselny, reportażysta., Kęty - zdjęcie 2 Adrian Szymalski Fotografia - Fotograf ślubny, weselny, reportażysta., Kęty - zdjęcie 3 Adrian Szymalski Fotografia - Fotograf ślubny, weselny, reportażysta., Kęty - zdjęcie 4 Adrian Szymalski Fotografia - Fotograf ślubny, weselny, reportażysta., Kęty - zdjęcie 5
Adrian Szymalski Fotografia - Fotograf ślubny, weselny, reportażysta., Kęty - zdjęcie 6
1 / 27

Adrian Szymalski Fotografia - Fotograf ślubny, weselny, reportażysta. id:49594

od 2000 do 4000 zł / wesele i poprawiny
Kęty, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
513-417...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Jestem prostym człowiekiem. Otwartym, szczęśliwym i przede wszystkim wierzącym w to, że ten nasz dziwny świat może kiedyś wyglądać lepiej.

Jakim jestem fotografem? Wydaje mi się, że dobrym, bo wkładam w fotografię całe serce i wiele uczucia. Nic, co widzę i obserwuję, nie jest dla mnie zwykłe, szare, nijakie ani banalne. Dlaczego? Ano dlatego, że widzę zupełnie inaczej niż większość ludzi. Ja po prostu czuję świat kadrami i robię z nich wycinki w czasie. Łapię w mój obiektyw ludzkie, niesamowite historie, które pisze życie. Zatrzymuję wszystko, co nas otacza. Jestem niczym wędrowiec w czasie i łapię garściami to, co widzę przez mój obiektyw. Rozejrzyjcie się wokół siebie. Przecież tych ludzkich historii jest tak dużo, tak wiele. Nieskończenie wiele. I wiecie co? Jeszcze nie wszystkie zostały odkryte. Teraz nadeszła Wasza chwila, Wasz moment. Skoro trafiliście tutaj, w moje skromne progi, pozwólcie mi zatrzymać dla Was czas i waszą życiową historię. Dajcie mi poczuć Wasze życie i serca. Dajcie mi na ten jeden wyjątkowy dzień stać się człowiekiem, który pokaże Waszą historię.

Oferta

Oferta FOTO

od 2000 do 4000zł/ wesele i poprawiny

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Adrian Szymalski
Adres: Kęty, woj. małopolskie
513-417...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 682
Zadzwoń
513-417...
Napisz

Popularne miasta w okolicy