Zobacz zdjęcia (53)
Film ślubny i fotografia - nowocześnie lub klasycznie, Lublin - zdjęcie 1
Film ślubny i fotografia - nowocześnie lub klasycznie, Lublin - zdjęcie 2 Film ślubny i fotografia - nowocześnie lub klasycznie, Lublin - zdjęcie 3 Film ślubny i fotografia - nowocześnie lub klasycznie, Lublin - zdjęcie 4 Film ślubny i fotografia - nowocześnie lub klasycznie, Lublin - zdjęcie 5
Film ślubny i fotografia - nowocześnie lub klasycznie, Lublin - zdjęcie 6
1 / 53

Film ślubny i fotografia - nowocześnie lub klasycznie id:5485

od 2200 do 3700 zł / całość
Lublin, lubelskie
(11)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
506-971...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Wideofilmowanie wesel, ślubów, studniówek, chrztów i innych uroczystości zaczęliśmy w 1994 roku, pracując na analogowych kamerach SONY Hi8 FX. Teraz korzystamy z najnowszych technologii cyfrowych, co pozwala nam właściwie bez ograniczeń realizować nasze pomysły i zapewniać najwyższej jakości filmowanie wesel. Warszawa i Lublin to miasta, w których niejednokrotnie towarzyszyliśmy zakochanym w tym najszczęśliwszym dniu ich życia. Zdobyte przez lata doświadczenie i profesjonalny sprzęt sprawiają, że filmy weselne i fotografie ślubne wykonane przez Video-Foto Studio FOCUS to gwarancja usług na najwyższym poziomie. Nasze studio to najlepszy wybór jeśli potrzebny jest Wam niezawodny kamerzysta. Warszawa, Lublin czy Zamość – dotrzemy do każdego miasta, by nagrać dla naszych Klientów oryginalny i pełen wspomnień film z rodzinnej uroczystości.

Nasza pasja i zaangażowanie w filmowanie wesel i zdjęcia ślubne, wyraża się w nieustannym poszukiwaniu i pokonywaniu wyzwań. Teraz postawiliśmy przed sobą kolejne cele - chcemy aby nasze filmy i zdjęcia weselne były zgodne z Waszymi oczekiwaniami i sugestiami. Wychodzimy z założenia, że rozmowa z Klientem, to jeden z istotnych elementów, na który powinien zwracać uwagę profesjonalny fotograf Lublin, to miasto, w którym mamy swoją siedzibę, gdzie zawsze mogą Państwo przyjść i opowiedzieć nam o swojej wizji ślubnego albumu i filmu.

Każdy nasz kamerzysta na wesele i każdy fotograf ślubny posiada UPOWAŻNIENIE Kurii Metropolitalnej na filmowanie ślubów i fotografowanie w czasie celebracji liturgicznych, co daje pewność wykonania usługi w zgodzie z obowiązującymi zasadami.

Fotografia ślubna to nie tylko zdjęcia robione w trakcie ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego. To również plenery. Zdjęcia wykonywane w pięknych, a niejednokrotnie nietypowych sceneriach również nie są nam obce. Video-Foto Studio FOCUS to nie tylko fotograf na wesele. Warszawa, czy Lublin, przypałacowy ogród czy boisko sportowe - wszędzie potrafimy zaaranżować sesję zdjęciową, która na długie lata pozostaje w pamięci i albumie ślubnym Pary Młodej.

Jeżeli zbliża się termin Waszego ślubu i jeszcze nie zdecydowaliście się na to, kto ma utrwalić Wasze przeżycia i wzruszenia w tym najważniejszym dniu życia, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Nie czekajcie z szukaniem kamerzysty i fotografa na tydzień przed ślubem, by nie okazało się, że wolnych terminów nie ma już żaden dobry fotograf.

Jeśli chcecie znaleźć doświadczonego kamerzystę, przed którym nie ma tajemnic filmowanie wesel – Lublin – tutaj nas znajdziecie. Działamy głównie na terenie województwa lubelskiego oraz w Warszawie i okolicach, ale na życzenie Klienta możemy dojechać w każde miejsce.
Zapraszamy do kontaktu jeśli interesują Was nasze usługi.

Film ślubny i fotografia - nowocześnie lub klasycznie - film 1 Film ślubny i fotografia - nowocześnie lub klasycznie - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Video-Foto Studio FOCUS

Oferta nr 1

od 2200 do 3700zł/ całość

Film już od 2200,00 zł. Filmujemy od przygotowań do końca oczepin. Film zmontowany nowocześnie lub klasycznie trwa ok. 2 godz. z teledyskami, grafiką okolicznościową i podkładami muzycznymi do wyboru.

Oferta 2

od 2000 do 2600zł/ całość

Fotografia - wybieracie 120 zdjęć ze wszystkich wykonanych. Wydruk w formacie 15x21 plus album plus płyta w pełnej rozdzielczości (możliwość wydruku w dowolnym formacie), plus wszystkie zdjęcia (około 1500 szt.) bez obróbki w formie elektronicznej (płyta lub pendrive ) plus sesja foto w plenerze gratis.

Oferta 3

od 3700 do 5700zł/ całość

Film plus fotografia - film z oferty 1 plus fotografia z oferty 2, lub każda inna konfiguracja do uzgodnienia.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dlatego, że moja firma oferuje pełny zakres usług filmowania i fotografowania w najwyższej jakości za rozsądne ceny. Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie, od produkcji niskobudżetowych po dzieła bardzo złożone jak rodem z Hollywood :-))

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Dopasowaniem zakresu usługi do potrzeb Klienta, kreatywnością, świeżym spojrzeniem na każdą realizację z osobna.Tym, że realizujemy zlecenia dla Par z wysokim budżetem, jak również potrafimy wykonać określoną usługę dla Klientów, którzy chcą przeznaczyć mniejsze kwoty na ten cel.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Naszym najważniejszy wyróżnieniem jest zadowolenie Pary Młodej z realizacji usługi i napisanie kilku słów komentarzu, za co z góry dziękujemy.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zakres usługi dobieramy indywidualnie do potrzeb Pary Młodej. Najczęściej filmujemy i fotografujemy od przygotowań do końca oczepin.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Co to jest podstawowa oferta ? Moja oferta zaczyna się od rozmowy z Klientem, aby uzyskać informację czego Państwo Młodzi oczekują, wymagają i jaki budżet chcą przeznaczyć na realizację swoich zamierzeń.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Amatorsko od 1995 roku. Profesjonalnie od 2005 roku.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Już od szkoły podstawowej, kiedy rodzice kupili mi na 14 urodziny aparat fotograficzny marki VILIA, Zenit E i kolejne modele rosyjskiego producenta.Kto dzisiaj pamięta że zdjęcia ,,wywoływało''się w ciemni przy czerwonym oświetleniu czarno-białe i przy oliwkowym kolorowe. Odczynniki trudno było kupić.Dzisiaj mamy taką wygodę że wszystko jest NATYCHMIAST.........czy to jest dobrze .......nie wiem, ale wiem że tamte fotografie z przed lat mają swój osobliwy klimat.......

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Amatorsko od 1995 roku. Profesjonalnie od 2005 roku.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Lubię patrzeć i dokumentować szczęście i inne emocje, które towarzyszą Parze Młodej w tym bardzo wyjątkowym dla nich dniu. Fotografia ślubna i film z wesela pozwalają przypomnieć sobie po latach sytuacje o których może już zapominamy ........

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie. Kamery i aparaty fotograficzne oraz osprzęt to produkty najlepszych firm takich jak Sony, Canon i Panasonic.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Daje możliwość realizacji usługi w każdych warunkach, na najwyższym poziomie i zgodnie z zamówieniem Pary Młodej.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Skład jest uzależniony od wymagań Pary Młodej. Mamy trzy zespoły. Para Młoda określa ilu kamerzystów i ilu fotografów ma obsługiwać ich wesele.

Jak ubieramy się na wesele?

Każdy kamerzysta i fotograf musi być ubrany schludnie, czyli koszula biała (w zależności od temperatury może być krótki rękaw), Spodnie i buty o charakterze wyjściowym (nie trampki, nie dżinsy)

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowy film udostępniany jest zgodnie z zapisami w umowie tj. na płytach DVD, Blu-ray, lub Pendrive.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia udostępniany jest zgodnie z zapisami w umowie tj. na płytach DVD, Blu-ray, lub Pendrive.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

W zależności od zakresu usługi i ilości zleceń czas realizacji może trwać od miesiąca do trzech miesięcy.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Wszyscy moi kamerzyści i fotografowie posiadają uprawnienia do filmowania i fotografowania w czasie obrzędów liturgicznych.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Ewentualne użycie drona realizuje firma zewnętrzrna, która oczywiście posiada wymagane zezwolenia na pracę drona.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie moim zdaniem powinno wyrażać emocje towarzyszące zdarzeniu, oddające klimat, uczucia ....

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Tak naprawdę każdy element wydarzenia jakim jest ślub i wesele zasługuje na szczególne podejście i wymaga profesjonalnej obsługi i MY właśnie robimy tooooo :-}}}

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Tak. Jednak najpierw ustalamy konkretny budżet, który zazwyczaj jest dość wysoki, ale kto bogatemu zabroni ???

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

W okolicy jest wiele plenerów do wykorzystania. Najczęściej Młodzi wybierają ogród botaniczny Akademii Rolniczej, Muzeum Wsi Lubelskiej, Stare Miasto z Zamkiem Królewskim, Kazimierz Dolny nad Wisłą .....

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Królestwo Niebieskie zboru wyznawców Jehowy w Chełmie.

Jaki jest styl naszej pracy?

Pracują dla mnie fotografowie i kamerzyści młodzi i z dużym doświadczeniem. Realizujemy zlecenia tradycyjne i nowoczesne. W obu przypadkach najważniejsze jest uwiecznienie tej wyjątkowej chwili........

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Przede wszystkim zero napinki , luz i dobra komunikacja z zespołem , który gra muzykę dla gości a dla siebie.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Realizowaliśmy filmowanie i fotografowanie dla Młodych Par w języku angielskim, ukraińskim, rosyjskim, łotewskim, litwińskim.........niemcy chyba nas nie lubią :-(((

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Nie potrafię wymienić jednej osoby z nazwiska. Produkcja filmowa składa się z wielu elementów i dopiero połączenie pracy ludzi odpowiedzialnych za scenografię, kostiumy, reżyserię, dźwięk, obraz, montaż, światło składa się na efekt końcowy w postaci FILMU.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Zawsze staramy się dobrać zakres usługi do indywidualnych potrzeb Pary Młodej. To Para Młoda określa czego wymaga i jaki budżet chce przeznaczyć na realizację ich marzeń.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Mamy doświadczenie i nie boimy się wyzwań nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Mamy osłony, które chronią kamery przed deszczem. Jeśli chodzi o niskie temperatury też damy radę choć przyznam nie jest to łatwe.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Dysponujemy sprzętem, który nie wymaga dużo światła. Nie używamy oświetlenia dodatkowego, jedynie lampka na kamerze rozmywająca cienie .

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Trendy moim zdaniem są takie , jakie życzy sobie Klient. Na przykład jeśli ktoś chodzi w podartych spodniach, czy ja muszę przyjąć to jako ,,trend'', coś co zobowiązuje mnie, wolnego człowieka do ubierania się w ten sposób?????
W fotografii jest podobnie, nie ma wyznaczników, każda sesja jest odrębną wartością,podlegającą ocenie osób, które zamawiają usługę.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Trendy moim zdaniem są takie , jakie życzy sobie Klient. Na przykład jeśli ktoś chodzi w podartych spodniach, czy ja muszę przyjąć to jako ,,trend'', coś co zobowiązuje mnie, wolnego człowieka do ubierania się w ten sposób?????
W fotografii jest podobnie, nie ma wyznaczników, każda sesja jest odrębną wartością,podlegającą ocenie osób, które zamawiają usługę.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

WooooooooDę, Kiełbasę, Chleb, Żonę, dzieci, latarkę, zapałki ,nóż ,kałacha z pełnym magazynkiem, tratwę zbuduję sam ..........

Nasze pasje.

Lubię patrzeć i dokumentować szczęście i inne emocje, które towarzyszą Parze Młodej w tym bardzo wyjątkowym dla nich dniu. Fotografia ślubna i film z wesela pozwalają przypomnieć sobie po latach sytuacje o których może już zapominamy ........

Ciekawostki na nasz temat.

Nie powiem gdzie , nie powiem kiedy ale zdarzyło się że starsza na weselu swojej koleżanki baaaardzo chciała abym nawiązał z nią bliższą znajomość.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Książka/Photoshop/Film/Boże Ciało/ Seriali nie oglądam

Opinie Video-Foto Studio FOCUS (11)

Film ślubny i fotografia - nowocześnie lub klasycznie id:5485
Średnia ocen: 4,93 / 5 z 11 opinii
4,93
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
R
Renata i Damian
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2022
Lublin
Data dodania: 28-01-2023

Polecamy Video-Foto Studio FOCUS. Pięknie wykonany film oraz zdjęcia z uroczystości i rewelacyjna sesja plenerowa. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Kazik
29-01-2023

Bardzo dziękuję za podzielenie się Państwa opinią na temat naszej pracy. Życzymy spełnienia marzeń i samych sukcesów na nowej drodze życia.

W
Weronika Góźdź
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Lubartów
Data dodania: 26-10-2022

Serdecznie polecamy Video - Foto Studio Fokus. Z należytą staranością Pan Kazimierz wykonał swoją pracę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów filmów oraz zdjęć. Super jakość oraz bardzo dobrze zmontowany film. Pozdrawiamy gorąco Weronika i Przemysław.

Kazik
27-10-2022

Bardzo dziękuję za tak wysoką ocenę naszej pracy i cieszę się Waszym szczęściem życząc spełnienia wszystkich, nawet tych skrytych marzeń.

M
Maria i Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-06-2021
Lublin
Data dodania: 27-09-2021

Polecamy Video-Foto Studio FOCUS. Jesteśmy zadowoleni i bardzo dziękujemy za pięknie wykonane zdjęcia z uroczystości, za bardzo profesjonalną sesje plenerową. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie wskazówki i pomoc.

Kazik
28-09-2021

Ja również dziękuję za miłą atmosferę podczas realizacji zlecenia oraz za podzielenie się opinią na temat mojej pracy. Życzę Wam samych radosnych, szczęśliwych lat ....... dziesięcioleci......

M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2020
Rzeszów
Data dodania: 12-01-2021

POLECAM Video-Foto Studio FOCUS każdemu, kto chce mieć pamiątkę z ważnego w życiu wydarzenia. Ja nie zawiodłam się na jakości otrzymanego filmu, który jest bardzo dobrze zmontowany i w 100% oddaje klimat wesela. W trakcie oglądania na nowo uczestniczy się w uroczystości przeżywając wzruszenie spowodowane wydarzeniem tak ważnym w życiu młodej pary. Kamerzysta uchwycił najważniejsze momenty z uroczystości: przed ślubem, w trakcie jak również z wesela i przedstawił je w taki sposób, że oglądanie filmu sprawia prawdziwą przyjemność. Ponadto, ogromne znaczenie ma osobowość kamerzysty, w tym przypadku pełny profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista. Dziękujemy za wszystko.

Kazik
15-01-2021

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi refleksjami na temat mojej pracy. Dziękuję również za bardzo miłą współpracę przy realizacji filmu i po weselu.

W
Wioleta
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Młynki
Data dodania: 01-12-2020

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi miło było jeszcze raz powspominać te piękne chwile w naszym życiu Pan Kazimierz był dla nas bardzo pomocny jak się ustawić i wogule żeby było dobrze polecamy na 100 % super film jeszcze raz dziękujemy

Kazik
02-12-2020

Ja również dziękuję za miłą atmosferę i cieszę się Waszym szczęściem, życząc Wam spełnienia marzeń.

A
Asia & Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-09-2019
Łęczna
Data dodania: 12-01-2020

Świetny profesjonalista, a przy tym bardzo sympatyczny i wesoły człowiek. Praca wykonywana z pasją i zaangażowaniem. Super film, świetne zdjęcia, cała rodzina zachwycona. Polecam serdecznie! Dziękujemy Panie Kaziu!

Kazik
12-01-2020

Bardzo dziękuję za pozytywną ocenę naszej pracy i życzę spełnienia marzeń.

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-10-2019
Puławy
Data dodania: 04-01-2020

Cieszę się, że spośród tylu ofert na rynku zdecydowałem się na usługi Studia Focus. Jestem pod wrażeniem każdego etapu współpracy w szczególnie finału. Nie ma co więcej się rozpisywać pozytyw 100% polecam każdemu.

Kazik
10-01-2020

Dziękuję za podzielenie się Waszą opinią na temat naszej pracy i życzę samych sukcesów.

M
Mariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2019
Lublin
Data dodania: 17-09-2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Studio Focus. Polecamy

Kazik
18-09-2019

Również jestem zadowolony, że swoją pracą mogłem sprawić Wam radość.

Pokaż więcej opinii

Kontakt Video-Foto Studio FOCUS

Nazwa firmy: Video-Foto Studio FOCUS
Imię i nazwisko: Kazimierz Towarnicki
Adres: Lublin, ul. Pozytywistów 20, 20-639, woj. lubelskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 20:00 Wt: 09:00 - 20:00 Śr: 09:00 - 20:00 Cz: 09:00 - 20:00 Pt: 09:00 - 20:00 Sb: 09:00 - 20:00 Nd: 09:00 - 20:00
506-971...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 9208
Zadzwoń
506-971...
Napisz

Popularne miasta w okolicy