Zobacz zdjęcia (50)
Weselni - DJ & FOTO & VIDEO - gwarancja doskonałego wesela!, Poznań - zdjęcie 1
Weselni - DJ & FOTO & VIDEO - gwarancja doskonałego wesela!, Poznań - zdjęcie 2 Weselni - DJ & FOTO & VIDEO - gwarancja doskonałego wesela!, Poznań - zdjęcie 3 Weselni - DJ & FOTO & VIDEO - gwarancja doskonałego wesela!, Poznań - zdjęcie 4 Weselni - DJ & FOTO & VIDEO - gwarancja doskonałego wesela!, Poznań - zdjęcie 5
Weselni - DJ & FOTO & VIDEO - gwarancja doskonałego wesela!, Poznań - zdjęcie 6
1 / 50

Weselni - DJ & FOTO & VIDEO - gwarancja doskonałego wesela! id:53405

Poznań, wielkopolskie
(19)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
693-644...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon

Wasz wielki dzień przed Wami, szukacie więc DJa, ekipy filmowej oraz fotografa który w naturalny i dynamiczny sposób uwieczni Wasz wyjątkowy dzień? Trafiliście doskonale!
Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom powstali Weselni, czyli perfekcyjnie zgrana ekipa, która zapewni Wam kompleksową obsługę Waszego ślubu i wesela z zakresu DJ, foto
& video. Powstaliśmy z połączenia znanych marek Ślub Się Kręci, Fotografia Ślubna Budych oraz DJ Maciej Jung.

Wypełniony po brzegi parkiet to najlepsza wizytówka dobrego wesela. Bawiący się goście najlepiej potwierdzają pożądany rodzaj muzyki, dlatego tą zawsze dopasowujemy do uczestników wesela. Każde wesele jest inne, a bogaty repertuar muzyczny spełni oczekiwania każdej grupy gości. Podczas zabawy z głośników najczęściej usłyszycie największe przeboje lat '80 i '90 w połączeniu ze współczesną muzyką dance zarówno polską jak i zagraniczną.

Jednocześnie wszystko to dla Was uwiecznimy! Wykonamy piękną pamiątkę z Waszego Wielkiego Dnia w postaci dynamicznych filmów oraz naturalnych zdjęć do których będziecie chcieli wracać!

W kilku minutach filmu uchwycimy atmosferę tego dnia i wyjątkowość wydarzenia, a także wspaniałą zabawę na parkiecie. Fotografie, które od nas otrzymacie będą naturalne i piękne. Nie będziemy Was przestawiać w prawo i w lewo, zaklniemy piękno tego dnia bez tego. A co najlepsze obiecujemy, że będziecie czuli się z nami jak z dobrymi znajomymi! Bez stresu i na luzie! :)

Filmowanie, fotografia i prowadzenie imprez to nasza pasja! Do każdej Pary Młodej podchodzimy indywidualnie. Współpracując z nami otrzymujecie gwarancję, że Wasze wesele będzie będzie perfekcyjne i na długo przez wszystkich zapamiętane!

Jesteśmy z Poznania, ale dojeżdżamy w każdy zakątek Polski (i nie tylko!)

Zapraszamy, zapytajcie o Wasz termin!

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Weselni - DJ & FOTO & VIDEO - gwarancja doskonałego wesela! - film 1 Weselni - DJ & FOTO & VIDEO - gwarancja doskonałego wesela! - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy perfekcyjnie zgraną ekipą, która zapewni Wam kompleksową obsługę Waszego ślubu i wesela z zakresu DJ, foto & video. Powstaliśmy z połączenia znanych marek Ślub Się Kręci, Fotografia Ślubna Budych oraz DJ Maciej Jung.

Weselni to GWARANCJA, że Wasze wesele będzie będzie perfekcyjne i na długo przez wszystkich zapamiętane!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Współpraca usługodawców z różnych branży. Decydując się na nas otrzymujecie usługi najwyższej jakości i minimum formalności.
Profesjonalne podejście, ubiór odpowiedni do sytuacji (elegancki), dynamiczne filmy, świetne ujęcia z drona, naturalna fotografia i najlepsza impreza do białego rana!

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Czas naszej obecności to 12h.
W przypadku foto i video, w Waszym dniu towarzyszymy Wam od przygotowań po oczepiny (rzut welonem i muchą - max. 00:30).

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W naszej podstawowej ofercie otrzymujecie od nas 30-50 min. nowoczesny i dynamiczny film ślubny oraz krótki teledysk (w cenę wliczone są ujęcia z drona), około 400 autorsko obrobionych zdjęć z przygotowań, ceremonii ślubu oraz wesela. Jeśli pogoda pozwoli także kilka ujęć z krótkiej sesji plenerowej wykonywanej w dniu ślubu oraz oczywiście 12h prowadzenia wesela zgodnie z przyjętymi wspólnie ustaleniami, prowadzenie zabaw, konkursów i animacji - nasze zabawy zawsze są pełne humoru i dobrego stylu, gadżety, rekwizyty i przebrania do zaskakujących animacji tanecznych, których nie zobaczycie nigdzie indziej.

Jaki repertuar proponujemy?

Wypełniony po brzegi parkiet najlepiej potwierdza pożądany rodzaj muzyki, dlatego tą zawsze dopasowujemy do uczestników wesela. Każde wesele jest inne, a bogaty
repertuar muzyczny spełni oczekiwania każdej grupy gości. Podczas zabawy najczęściej usłyszycie największe przeboje lat '80 i '90 w połączeniu ze współczesną muzyką Dance zarówno polską jak i zagraniczną.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

polskim, angielskim, niemieckim, holenderskim lub włoskim

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Mieliśmy już wielokrotnie okazję prowadzić międzynarodowe wesele.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Saksofonista, ciężki dym, ledowy napis love, a także sesja plenerowa, podziękowania dla rodziców, montaż w trakcie wesela, materiał w rozdzielczości 4K.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Zapewniamy oświetlenie sali tanecznej, dodatkowa dekoracja światłem ustalana jest indywidualnie.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Bardzo ciężkie pytanie! Lubimy poznawać nowych ludzi, lubimy robić filmy, zdjęcia i prowadzić imprezy, lubimy zakochane po uszy pary młode, lubimy zachody słońca, lubimy piękne miejsca, lubimy majestatyczne kościoły, lubimy zabawnych księży, lubimy delikatnie zestresowanych świadków, lubimy robiące wrażenie piękne przyozdobione auta ślubne, lubimy parkiet pełen gości i ich szerokie uśmiechy... możemy tak w nieskończoność! A co lubimy najbardziej? Nie potrafimy odpowiedzieć na to pytanie, serio :-)

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Bez odpowiedniej wiedzy, sprzętu i warsztatu łatwo pominąć cenne momenty, które często trwają zaledwie sekundy albo zepsuć imprezę, która musi być przecież najlepsza!

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (19)

Weselni - DJ & FOTO & VIDEO - gwarancja doskonałego wesela! id:53405
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 19 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
J
Justyna i Szymon
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2023
Konin
Data dodania: 29-08-2023

Panowie, to co zrobiliście 25.08 nie jest do opisania słowami ❤️ Razem z Justyną czujemy jakbyśmy znali się z Wami całe życie i zyskali nowych przyjaciół 🔥Zazwyczaj znajomi opowiadali o swoich weselach całkowicie inaczej niż my teraz. "Będziecie padnięci, kupa stresu, chodzenia od stolika do stolika, pilnowanie czy wszystko wypali, to nie impreza dla was tylko dla gości, nie wybawicie się". Obraz naszego wesela to NAJLEPSZA IMPREZA W ŻYCIU. Było naprawdę super, przerosła nasze wyobrażenie, a emocje nie opadły do teraz.
To jaką atmosferą, troską i pomocą nas otoczyliście nie mieści się w głowie. Kontakt przez całe wesele, "głupie" przyniesienie marynarki, ogarnięcie Justyny torebki, pomoc przy sesji, wspólne "potajemne" wyjścia na fajkę i żarty 😅 czy sesja z motorami - MISTRZOSTWO 😅😅 Maciejowi 2 razy się NIE powtarza. No i przede wszystkim ZAJEBISTY PROFESJONALIZM na scenie 🔥 siejecie pogrom. Bez Was to wesele nie było by takie samo. Można było się odstresować i wrzucić przy Was na luz i poprostu się bawić 😁👊 Zapamiętamy to na zawsze.
WNIOSEK:
LUDZIE !! KAŻDA MŁODA PARA 👰🤵 W TYM KRAJU POWINNA WYBRAĆ TĄ EKIPĘ ... DZIĘKI NIM WASZE WESELE BĘDZIE NAJLEPSZĄ IMPREZĄ ŻYCIA ⚡🔥🎉 DZWOŃCIE NAJPIERW DO NICH I ZAKLEPUJCIE TERMIN, A DOPIERO POTEM SZUKAJCIE SALI 😅

Weselni
06-09-2023

🔥 Wasze wesele to był czysty ogień! Dziękujemy! :D

E
Ewelina i Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-06-2023
Przyborowo
Data dodania: 25-08-2023

Powiedzieć polecam, było świetnie…. to za mało, takich trzech nie spotkacie nigdzie indziej, są jedyni w swoim rodzaju! Niezwykle profesjonalni i zaangażowani przyczyniając się do stworzenia niezapomnianej atmosfery i doskonałych wspomnień z tego wyjątkowego dnia ekipa: Marek, Maciej, Krzysiek -> po ślubie już chyba nie powinnam ale ❤️ ❤️ ❤️

Weseli zapewnili płynną komunikację i profesjonalną organizację, co było niezwykle ważne w okresie przygotowań do wesela. Byli elastyczni i otwarci na nasze sugestie, jednocześnie oferując swoje cenne doświadczenie i pomysły.

Co najważniejsze, cały zespół Weseli był świetnie zgrany i harmonijnie współpracował ze sobą. Ich profesjonalizm, zaangażowanie i entuzjazm były zaraźliwe, sprawiając, że wszyscy goście bawili się doskonale. Od chwili, gdy goście wkraczali na parkiet, aż do samego końca, nastrój był gorący, a zabawa nieustająca. Zespół Weseli umiejętnie angażował gości, dbając o to, żeby wszyscy czuli się częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Wszystko to sprawiło, że nie mogę się nie zachwycać Weselnymi. Ich skład to doskonałe połączenie talentów, które zapewniło nam niezapomnianą oprawę weselną.

Jeśli szukasz zespołu, który dostarczy Ci wyjątkowej rozrywki i wspaniałych wspomnień, gorąco polecam firmę Weseli. Rada dla przyszłych Młodych: warto zdać się na doświadczenie i profesjonalizm chłopaków i dać im ‘wolną rękę’, a nie raz pozytywnie zaskoczą Cię na weselu.

Weselni
25-08-2023

Jest nam niezwykle miło czytać takie wiadomości! Dziękujemy!

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-06-2023
Poznań
Data dodania: 01-08-2023

Polecamy z mężem weselni fan !
Kiedy zaczęliśmy planować wesele wiedzieliśmy jedno kto będzie naszym DJ
Na początku naszej znajomosci byliśmy na 18 która prowadził Maciej była to najlepsza impreza
Nasze wesele oczywiście ja przebiło jest to najlepsze wesele 2023 !
Każdy z gości żegnając się z nami dziękowała nam i mówiło ze to najlepsze wesele w ich życiu !
Profesjonalne podejście opieka imprezy dzięki której nie musiałam niczego kontrolować
Nie banalne zabawy
Niespodzianki które zaskoczyły nawet nas
Uszanowanie tez naszych pomysłów i świetne ich wykonanie
Kiedy wybiła 4 nie mogłam uwierzyć ze to już koniec byliśmy szczęśliwi a zarazem smutni ze już po wszystkim
Dzięki chłopakom mamy piękne wspomnienia na całe życie

Weselni
08-08-2023

Jak miło nam to czytać! Dziękujemy!

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-07-2023
Prusim
Data dodania: 28-07-2023

Chłopaki wykonali kawał dobrej roboty 🙂 zabawali gości od najmniejszych do największych. Wszyscy goście zachwyceni prowadzeniem całej uroczystości. Spowodowaliście że Nasze przyjęcie weselne wyszło bardzo mocno poza kanony weselne jakie są przyjęte od wieków 🙂 jesteśmy szczęsliwi że spotkaliśmy Was na naszej drodze 😊 polecamy bardzo mocno. Do zobaczenia na nie jednej imprezie do białego rana 🤗🤗

Weselni
08-08-2023

Bardzo dziękujemy!

I
Iwona
5.00
 / 5
Data imprezy: 12-05-2023
Pyzdry
Data dodania: 05-07-2023

Pełen profesjonalizm to jest coś co wyróżnia Weselnych! Jesteśmy zachwyceni prowadzeniem naszej imprezy (już nie jednej) i zawsze z niecierpliwością czekamy na kolejną możliwość spotkania się z tym duetem na parkiecie. Polecamy każdemu, komu nie straszne jest kończenie imprezy rano po wielu godzinach prawdziwego szaleństwa prowadzonego przez NAJLEPSZEGO DJ, o którego następnego dnia wszyscy będą pytać i będą chcieli do niego kontakt ❤️

Weselni
10-07-2023

Dziękujemy!

O
Oliwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Poznań
Data dodania: 03-07-2023

Polecam! Lepiej trafić nie można ! Pełen profesjonalizm, świetna atmosfera. Nie wyobrażam sobie lepszej ekipy❤️ Kompleksowa obsługa, która zachwyciła każdego gościa na weselu. Z tymi Panami, nie ma możliwości żeby coś poszło nie tak.
Dziękujemy 🕊❤️

Weselni
03-07-2023

Wielkie dzięki!

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Witkowo
Data dodania: 28-06-2023

Moje emocje po weselu z najlepszą ekipą muzyczną nadal nie opadły!❤️ Jako Panna Młoda jestem zafascynowana profesjonalizmem i podejściem chłopaków do swojej pracy i jednocześnie zdecydowanie PASJI. Chłopaki, wiecie że szczęśliwy los złączył nasze drogi i jestem mu za to ogromnie wdzięczna. Nie mogłam wyobrazić sobie lepszego wesela, to spełnienie moich marzeń, do którego się przyczyniliście. Wasza energia, zaangażowanie, dbałość o każdy szczegół, moc pomysłów i atrakcji spowodowały, że zarówno my jak i goście Was pokochaliśmy! Ciągle dostajemy wiadomości, że to najlepsza impreza na jakiej byli. To jak potraficie zabawić i wyjść do ludzi jest niesamowite. Jeśli szukasz ekipy na swoje wesele z całego serca polecam Macieja i Marka z Weselnych❤️ Naprawdę nie można trafić lepiej, jeśli zastanawiacie się kto ma być na Waszej imprezie to macie już odpowiedź!! Mi pozostaje czekać na mam nadzieję jak najszybsze ponowne spotkanie! Uściski chłopaki, jeszcze raz bardzo Wam dziękuję i do zobaczenia❤️ JESTEŚCIE FENOMENALNI❤️

Weselni
03-07-2023

Dziękujemy!!!

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-05-2023
Gniezno
Data dodania: 15-06-2023

Ekipa, na medal. Rozkręcili imprezę na maksa!!!
Wszystkie ustalenia wykonane na 100%
Indywidualne podejście do każdego. Nikt tak nie poprowadzi imprezy jak WESELNI ♥️♥️

Weselni
19-06-2023

Rozkręcać taką imprezę, z taką ekipą to sama radość! 😍

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
693-644...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1738
Zadzwoń
693-644...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Poznań

Popularne miasta w okolicy