Zobacz zdjęcia (50)
Na zawsze piękne, naturalne fotografie ślubne - Arton Studio, Łódź - zdjęcie 1
Na zawsze piękne, naturalne fotografie ślubne - Arton Studio, Łódź - zdjęcie 2 Na zawsze piękne, naturalne fotografie ślubne - Arton Studio, Łódź - zdjęcie 3 Na zawsze piękne, naturalne fotografie ślubne - Arton Studio, Łódź - zdjęcie 4 Na zawsze piękne, naturalne fotografie ślubne - Arton Studio, Łódź - zdjęcie 5
Na zawsze piękne, naturalne fotografie ślubne - Arton Studio, Łódź - zdjęcie 6
1 / 50

Na zawsze piękne, naturalne fotografie ślubne - Arton Studio id:37813

2500 zł / całość
Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
609-027...

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Witajcie,
chcę zaoferować Wam swoją fotograficzną wrażliwość i wyczucie. Chcę pokazać Was z jak najlepszej, strony zachowując w tym umiar i dużą dozę naturalności. W reportażu jestem uważnym i wrażliwym obserwatorem, starającym się zachować to co ulotne, ale potrafię też zaaranżować piękne sesje ślubne w ciekawych miejscach. Jestem otwarty na różne fotograficzne pomysły, czy miejsca w których chcielibyście się sfotografować. Styl i kolorystykę zdjęć jestem w stanie dopasować do Waszych oczekiwań.
Jeśli chcecie zobaczyć się w dobrym świetle i mieć piękną pamiątkę z dnia swojego ślubu, to zapraszam do skorzystania z moich usług.

MÓJ STYL PRACY
Określibym jako nieinwazyjny, ale pomocny. Zawsze przed ślubem dzielę się w Wami swoim doświadczeniem i udzielam wskazówek, aby zarówno zdjęcia jak i Wasza impreza wypadły jak najlepiej. Podczas zdjęć staram się jak najmniej rzucać w oczy, co nie znaczy, że widzę mniej. Jest właśnie odwrotnie :) Na sesjach ślubnych próbuję wyzwolić Waszą spontaniczność i naturalność, tak abyście czuli się swobodnie i mieli przyjemność ze spędzenia razem tego czasu.
Pracuję zawsze z dwoma aparatami, więc możecie czuć się bezpieczni, że nic nie umknie z tego co się dzieje. Jeśli macie konkretne oczekiwania odnośnie stylu obróbki to zawsze staram się je uwzględniać w swojej pracy tak żebyście dostali właśnie to czego oczekujecie.

CO ZAWIERA OFERTA
Oferta jest zawsze dostosowana do zakresu usługi jakiego oczekujecie. Płacicie tylko za to co Was interesuje.
Pełny pakiet (przygotowania, ślub, wesele, plener) to najczęściej około 500 zdjęć wybranych z większej ilości, korygowanych kolorystycznie i jeśli trzeba, również z retuszem. Pracuję najczęściej do godz. 1.00-1.30 w zależności od rozwoju sytuacji. Zdjęcia przekazuję na płycie DVD lub pendrive. W cenę wliczona jest również fotoksiążka na usztywnionym papierze.
Mniejsze pakiety będą miały odpowiednio mniejszą ilość zdjęć.
Zapraszam do zapoznania się z cennikami aby wybrać optymalną ofertę dla siebie.

Oferta Arton Studio

Pakiet Max

2500 zł / całość

Pakiet ten zawiera zdjęcia z przygotowań, ślubu, wesela i sesji plenerowej w innym dniu. Minimalna liczba zdjęć to 500szt nagranych na płycie DVD lub pendrive. W cenie również wysokiej jakości fotoksiążka z usztywnionymi kartami.

Pakiet Ślub kościelny

700 zł / dzień

Pakiet zawiera zdjęcia ze ślubu, zdjęcia z życzeń oraz mini sesję w miejscu ślubu (kilka wybranych ujęć). Minimum 100 zdjęć nagranych na płytę DVD.

Pakiet Ślub + Sesja plen.

1350 zł / dzień

Pakiet zawiera zdjęcia ze ślubu i sesji plenerowej w innym dniu. Minimum 150 wybranych i obrobionych zdjęć nagranych na płytę DVD.

pakiet Ślub + Wesele

1700 zł / dzień

Pakiet zawiera zdjęcia ze ślubu i wesela. Minimum 400 wybranych i obrobionych zdjęć. Zdjęcia na płycie DVD.

Pakiet Przyg Ślub Wesele

1850 zł / dzień

Pakiet obejmuje zdjęcia z przygotowań, ślubu i wesela. Minimum 450 wybranych i obrobionych zdjęć nagranych na płytę DVD lub pendrive.

Opinie Arton Studio (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Arton Studio

Nazwa firmy: Arton Studio
Imię i nazwisko: Rafał Ciupa
Adres: Łódź, ul. Przybyszewskiego, 93-120, woj. łódzkie
609-027...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 537
Telefon
609-027...
Wiadomość