Zdjęcia
od 3000 do 5200 zł / całość

Artur Kawiorski- Profesjonalny Fotograf Ślubny id:33236

od 3000 do 5200 zł / całość
Kielce, świętokrzyskie
(10)
Dodaj opinię
509-186...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf

Jeżeli poszukujecie nowoczesnego reportażu ślubnego to dobrze trafiliście.

Reportaż fotograficzny, który oferuję, jest nastawiony na jakość, chcę aby każdy z nich opowiadał jakąś historię do której można wracać latami. Zadbam o to, aby fotografie przypominały Wam, jaki wyjątkowy dzień wydarzył się w Waszym życiu.

Jesteście zainteresowani współpracą ze mną? Spotkajmy się!

Na spotkaniu opowiem Wam jak wygląda moja praca podczas Waszego szczególnego dnia, odpowiem na Wasze pytania i zaprezentuje swoje portfolio.

Współpracuje także z ekipą filmową- Love Way Studio

Oferta

Oferta
od 3000 do 5200 / całość
Cena uzależniona od wybranego przez Was pakietu.
Chcesz otrzymać szczegółowy cennik i zapytać o konkretny termin.
Napisz do mnie wiadomość.

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.
Certyfikat 2018

Opinie (10)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Artur Kawiorski- Profesjonalny Fotograf Ślubny id:33236
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 10 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Maja i Piotr
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 09-02-2019
Zaborowice
Data dodania: 23-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Polecamy gorąco Artura. Pełen profesjonalizm, super atmosfera podczas sesji jak i w dzień ślubu. Jakość zdjęć nas zaskoczyła wyglądają przepięknie i klimatycznie. Wszyscy zachwyceni galerią internetową, podczas imprezy goście nie czuli się skrępowani Artur jest praktycznie niezauważalny a jednak zdjęcia wyszły ekstra! Album prezentuje się bardzo pięknie jest bardzo dobrej jakości, pendrive zapakowany w piękne drewniane pudełko nawiązujące do naszego wystroju i stylu. Artur to bardzo sympatyczna osoba dzięki temu na zdjęciach nie widać stresu :) W pięknym stylu z klasą zostały uchwycone cudowne momenty w naszym życiu. Dziękujemy raz jeszcze i polecamy z czystym sumieniem.
P
Paulina i Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2018
Mimoza, Porąbki
Data dodania: 17-09-2018
polecamy, polecamy i jeszcze raz polecamy!! <3 Z całego serca chcemy podziękować Arturowi za przepiękną pamiątkę z najcudowniejszego dnia w naszym życiu. Dwa lata temu kiedy przeglądałam portfolia różnych fotografów wiedziałam, że muszę mieć kogoś wyjątkowego, aby uchwycił emocje, radość oraz wyjątkowe chwile jakie w tym dniu towarzyszą każdej parze. Artur to mega pozytywna osoba, która tworzy świetna i mega luźną atmosferę nie tylko w dniu ślubu ale również na sesji - którą na pewno zapamiętamy na bardzo długo:) - ( a do tego potrafi wiązać krawaty :D ) Bardzo profesjonalne podejście do klienta. wszystkie zdjęcia które od niego dostaliśmy mówią same za siebie. Są niepowtarzalne, błyskotliwe i super odtwarzają atmosferę chwili. Goście są nimi zachwyceni. :)
K
Kasia i Maks
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Kielce
Data dodania: 11-08-2018
Z czystym sumieniem możemy polecić Artura, za profesjonalne podejście, świetną atmosferę i super kontakt! Współpraca z taką osobą to czysta przyjemność, szczególnie w tak ważnym dniu. A zdjęcia... klimatyczne, niebanalne, jednym słowem piękne. Jesteśmy zachwyceni.
Dziękujemy jeszcze raz !
G
Gosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-04-2018
Jaworznia
Data dodania: 24-07-2018
Polecam współpracę z Arturem . Zdjęcia są piękne - i to każdy może zobaczyć przeglądając galerie fotografa. Warto natomiast wspomnieć, ze podejście Artura do pracy jest profesjonalne w 200% . Jest to osoba sympatyczna i potrafi rozładować atmosferę stresu panująca u każdej pary młodej . Fotograf jest kreatywny i bardzo skupiony na pracy . Każde ujęcie jest idealnym zatrzymaniem chwili na fotografii .
Przed weselem podpisaliśmy umowę , warunki jasno określiliśmy , a zdjęcia dostaliśmy miesiąc przed umówionym terminem . Na sesji w plenerze Artur potrafił podpowiedziec, ale nie narzucał nam jak mamy się zachować - dzięki czemu zdjęcia wyszły naturalnie .
K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-01-2018
Kielce
Data dodania: 21-03-2018
Na ostatnią chwilę szukaliśmy fotografa i całe szczęście, że to właśnie Artura wybraliśmy :D bezproblemowy kontakt, szybka realizacja, praktycznie nieodczuwalna obecność podczas ślubu i wesela, dzięki czemu nie czuliśmy żadnego skrępowania czy stresu ;)
A przede wszystkim zdjęcia dokładnie takie jakie nam się marzyły :) Reportaż klasa sama w sobie. :) Polecamy gorąco! Artur raz jeszcze wielkie dzięki! :D
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2017
Kielce
Data dodania: 22-01-2018
Współpraca z Arturem to czysta przyjemność :) zdjęcia są cudowne! Pokazują wszystko to, czego my jako para młoda nie jesteśmy w stanie dostrzec. Ma świetne pomysły, talent i umiejętności . Z Arturem miałam przyjemność współpracować w kilku sesjach i zawsze było idealnie :) dzięki niemu mamy cudowne pamiątki na całe życie. Dziękujemy i polecamy z czystym sumieniem :)
B
Beata & Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-01-2017
Konary
Data dodania: 22-01-2018
Artura zarezerwowaliśmy 2 lata przed naszym ślubem. Wiedzieliśmy, że w tym ważnym dla nas dniu musimy polegać na osobie której jesteśmy w 100% w stanie zaufać.
To była bardzo dobra decyzja. Artur jest osobą pełną empatii, wrażliwą na piękno, wyczuloną na doskonałe kadry i do tego niesamowicie dyskretną.
W trakcie ślubu był z nami od wczesnych przygotowań aż do 1 w nocy i przez cały ten czas był niezauważalny, zawsze z boku obserwował i zatrzymywał chwilę.
Zdjęcia które otrzymaliśmy są przepiękne, jego styl fotografii i pracy z ludźmi jest tym czego oczekiwaliśmy od PROFESJONALNEGO fotografa. Sesja plenerowa nie należała do najłatwiejszych z racji dużego zimna, dużej odległości od miejsca zamieszkania i marznącego deszczu a mimo wszystko wyszła powalająco a zdjęcia do dziś zdobią nasz salon w mieszkaniu.
Wszystko dostaliśmy opakowane w najlepszej klasy albumu z skóry naturalnej z ręcznie wklejonymi zdjęciami i pendrivem.
Polecamy Artura Kawiorskiego jako PROFESJONALNEGO fotografa!
M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2017
Wola Morawicka
Data dodania: 21-01-2018
Artur jest nie tylko przesympatycznym człowiekiem, ale przede wszystkim profesjonalistą, który w swoją pracę wkłada wiele serca i energii :) Po mistrzowsku potrafi uchwycić najpiękniejsze chwile :D Widać, że fotografia nie jest tylko jego pracą - to prawdziwa pasja! A efekty tej pracy przerosły nasze najśmielsze oczekiwania :) Nasi goście również nie kryją zachwytu - mówią że Artur działał jakby z ukrycia (nikt nie czuł się skrępowany, czy obserwowany), a tu nagle zaskoczenie, bo wyszły takie fajne zdjęcia :D Jesteśmy z mężem bardzo, ale to bardzo zadowoleni z jego usług i na pewno skorzystamy z nich ponownie przy okazji kolejnych ważnych wydarzeń :) Z czystym sumieniem polecam wszystkim! Świetna jakość usług, pełen profesjonalizm i do tego przystępne ceny :D Lepiej trafić się nie da <3
Pokaż więcej opinii
Artur

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Artur Kawiorski Fotografia Ślubna
Imię i nazwisko:Artrur Kawiorski
Adres:Kielce
25-300woj. świętokrzyskie
509-186...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 15-01-2018, liczba odwiedzin: 2307
Telefon
509-186...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Wszystkie firmy w mieście Kielce

Zobacz wszystkie kategorie