Bohema Trio

Kraków, małopolskie
(32)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
798-070...
690-890...

Instrumenty:

  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • śpiew damski

O nas

Bohema Trio to zespół, który tworzą studenci i absolwenci Akademii Muzycznej w Krakowie, Universität für Musik und darstellende Kunst w Wiedniu oraz doktoranci z zakresu sztuk muzycznych przy UMCS w Lublinie.

Jesteśmy laureatami licznych konkursów, m.in. w Nowym Jorku, Wiedniu, Rzymie, Moskwie, Walencji, Sarajewie i Berlinie. W styczniu 2023 roku zadebiutowaliśmy jako soliści z Orkiestrą Filharmonii Lubelskiej, zaś w 2017 roku na deskach nowojorskiej Carnegie Hall oraz wiedeńskim Musikverein.

Naszą pasją jest wspólne koncertowanie i poszerzanie swoich horyzontów wykonawczych. Uwielbiamy tworzyć aranże muzyki filmowej oraz rozrywkowej przez co nasz repertuar ciągle staje się bogatszy o utwory z różnych gatunków muzycznych. Regularnie występujemy podczas festiwali, konferencji i różnych wydarzeń biznesowych.

W 2022 zostaliśmy wyróżnieni Nagrodą Marszałka Województwa Podkarpackiego "Znak Kultury" za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury, zaś w 2019 roku otrzymaliśmy stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Kultura w sieci", czego efektem są teledyski dostępne np. na serwisie YouTube , a ich emisja miała miejsce m.in. w TVP3 Rzeszów.

Nasze wieloletnie doświadczenie, a także koncertowanie w stałym składzie, jest gwarantem najwyższej jakości usług. Odnajdujemy się w każdym gatunku muzycznym, a idealnie dobrana muzyka podniesie rangę Państwa wydarzenia. Oprócz tria smyczkowego oferujemy również wokal damski. Jesteśmy elastyczni czego przejawem jest możliwość przygotowania utworu na Państwa zamówienie.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych współpracą :).

REPERTUAR

Pobierz ofertę

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Muzyka podczas ślubu czy wesela - wbrew pozorom - nie jest jedynie tłem, a wyjątkowym elementem, który potrafi nadać, bądź też zepsuć, klimat tego wyjątkowego dnia. Każdy z nas jest profesjonalnym instrumentalistą, każdego dnia budujemy swój warsztat wykonawczy aby zapewnić wysokim poziom gry. Poza tym występujemy w stałym składzie, posiadamy autorskie aranżacje i interpretacje utworów, a dzięki częstym wspólnym próbom uzyskujemy unikatowe brzmienie.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Mają pewność, że zadbamy o każdy szczegół, aby muzyka podczas uroczystości wypadła znakomicie. Kwestia wizerunkowa też nie pozostaje nam obojętna przez co staramy się pięknie wkomponować w całość ceremonii. Poza tym nasze wieloletnie doświadczenie nie pozostaje bez echa - doradzamy w doborze repertuaru, w przypadku ślubu kościelnego zapewniamy wszelkie ustalenia z organistą, świetnie odnajdujemy się w nagłych i niespodziewanych sytuacjach. Ponadto wszyscy doceniają nas za nasze brzmienie, spójną grę, interpretację - a więc za jakość, co nas bardzo cieszy, że takie elementy zostają doceniane nie tylko przez muzyków, melomanów, ale także osoby zupełnie nie związane z muzyką.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Lubimy sprawiać naszą muzyką radość, a wykonywana przez nas oprawa muzyczna daje nam taką możliwość.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jesteśmy studentami i absolwentami wyższych uczelni muzycznych: Akademii Muzycznej w Krakowie, Universität für Musik und darstellende Kunst w Wiedniu oraz Szkoły Doktorskiej przy UMCS w Lublinie. Na naszym koncie mamy sporo przebytych kursów mistrzowskich, a teraz już sami dzielimy się naszymi umiejętnościami :).

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Oto część naszych wspólnie odniesionych sukcesów:

2023, I miejsce III Brussels International Music Competition (Belgia)

2022, I miejsce Las Conchillas International Music Competition (Chile)

2022, „Znak Kultury” nagroda Marszałka Województwa Podkarpackiego

2022, I miejsce IX Rome International Music Competition (Włochy)

2022, II miejsce 7th International Music Competition Vienna (Austria)

2022, I miejsce IMKA Music Competition Sarajevo (Bośnia i Hercegowina)

2021, I miejsce Valencia Awards 21 (Hiszpania)

2021, III miejsce 4th International Moscow Music Competition (Rosja)

2021, I miejsce oraz nagroda specjalna 2nd International Music Competition Vienna (Austria)

2021, II miejsce International Music Awards Vienna (Austria)

2021, II miejsce ISCART International Competition Lugano (Szwajcaria)

2017, I miejsce Golden Classical Music Awards New York (USA)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Wspólnie gramy już 8 lat, a indywidualnie nasza rekordzistka - w stosunku do wieku - gra już 16 lat (!). Nic już nas nie zaskoczy :).

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Mamy szeroki repertuar i ogromne doświadczenie, stąd posiadamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, które możemy zaproponować.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Dla nas to żaden problem :) ważne, by ostatecznie zatwierdzić końcową wizję - a może być to nawet dzień przed ślubem.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Wpadka, ale Wedding Planerki. Dosłownie 4 godziny przed uroczystością odebraliśmy telefon, że nie została nam przekazana informacja na temat utworu na wejście (którego nie mieliśmy w repertuarze) i błaga nas o jego "wyczarowanie", bo Panna Młoda nie wyobraża sobie muzyki z playbacku (co nas nie zdziwiło). Było to niemałe wyzwanie - rozpisać i wyćwiczyć utwór, a przy tym "zebrać się" i dojechać punktualnie na czas. Ale... udało się!

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Nie jest potrzebny, ale lubimy dostawać feedback po wydarzeniu :).

Bohema Trio
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 32 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Moli
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-05-2024
Pstrągowa
Data dodania: 20-05-2024

Zdecydowaliśmy się na ślub humanistyczny i Bohema Trio zapewniali nam oprawę muzyczną. Było przepięknie! Idealnie wpasowali się w klimat wydarzenia, goście byli zachwyceni.
Polecam szczerze, bo wszystko odbyło się tak, jak zaplanowane! Wspaniały kontakt, pomoc z doborem repertuaru, ale jednocześnie otwartość na propozycje. I dopiero teraz wisienka na torcie - Bohema Trio grają przepięknie. Bez nich by się nie udało.
Na pewno wybrałabym ich po raz kolejny.

Jagoda
10-06-2024

Pięknie dziękujemy, to była wspaniała uroczystość! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze 🤍

A
Agata
5.00
 / 5
Data imprezy: 21-04-2024
Koźmice Wielkie
Data dodania: 25-04-2024

Serdeczne Wam dziękuję za przepiękną oprawę muzyczną uroczystości 60-lecia ślubu moich rodziców.To był wyjątkowy dzień,to była niezwykła,wspaniała,wzruszająca muzyka.😘
Profesjonalizm i zaangażowanie,jakość na najwyższym poziomie.
Polecam wszystkim,którzy zastanawiają się jak uświetnić uroczystość.Artyści z zespołu Bohema Trio zabiorą Was w niezwykłą,przepełnioną emocjami podroż muzyczną.
Bardzo się cieszę,że udało mi się znaleźć świetny zespół,który współtworzą mili,sympatyczni ludzie😘
Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję!!!

Jagoda
10-06-2024

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, przemiłe przyjęcie i piękną opinię. Jest nam bardzo miło. Wszystkiego najlepszego!

L
Ludmiła
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-03-2024
Sandomierz
Data dodania: 01-04-2024

Kochani ! Sprawiliście, że ten dzień był wyjątkowy. Wasza muzyka zarówno podczas ceremonii jak i wesela była niezwykła, pełna emocji... Nie mogliśmy wymarzyć sobie tego lepiej. Zespół z prawdziwą klasa! Bardzo dziękujemy!

Jagoda
02-04-2024

Serdecznie dziękujemy! Pozdrawiamy serdecznie 😊

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-12-2023
Warszawa
Data dodania: 01-04-2024

Serdecznie dziękujemy za przepiękną oprawę muzyczną naszego ślubu ❤️ goście zachwyceni, my również, jeśli ktoś się zastanawia to polecamy każdemu, pełen profesjonalizm i zaangażowanie, dziękujemy
Pozdrawiamy
Kinga i Bartek

Jagoda
02-04-2024

Serdecznie dziękujemy ❤️ życzymy Państwu wszystkiego, co najpiękniejsze, pozdrawiamy!

L
Lilianna
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-01-2024
Kraków
Data dodania: 02-02-2024

Jesteśmy bardzo zachwyceni wykonaniem repertuaru. Ślub stał się eleganckim wydarzeniem, wszyscy byli zachwyceni oprawą muzyczną .
Bardzo dziękujemy Bohema Trio❤️dzięki Wam nasz ślub był takim jakim go sobie wymarzyliśmy ❤️
Polecamy serdecznie
Lilianna i Emil

Jagoda
05-02-2024

Bardzo się cieszymy i dziękujemy za opinię 😊 Pozdrawiamy serdecznie!

K
Kamila i Wiktor
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-12-2023
Brzesko
Data dodania: 14-01-2024

Serdecznie dziękujemy Państwu za przepiękną, wzruszającą oprawę muzyczną naszego ślubu. Dzięki Wam nasz ślub stał się taki, jaki sobie wymarzyliśmy. Z całego serca dziękujemy i wszystkim polecamy!

Jagoda
14-01-2024

Bardzo dziękujemy, pozdrawiamy serdecznie! 😊

M
Marlena
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2023
Kraków
Data dodania: 09-01-2024

Wybraliśmy zespół Bohema Trio do wykonania oprawy muzycznej naszego ślubu i to był strzał w 10. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ich pełnego profesjonalizmu i zaangażowania. Z całego serca polecamy!
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Wam za wszystko: za sprawny kontakt przed uroczystością, akceptację wszystkich naszych pomysłów i dobre rady wynikające z Waszego doświadczenia, za cudownie zagrane, wzruszające do łez melodie i za przepiękny śpiew uświetniający Liturgię, a także za umożliwienie naszej przyjaciółce zaśpiewania dla nas piosenki-niespodzianki przy Waszym akompaniamencie. Dzięki Wam ta uroczystość była taka, jak sobie wymarzyliśmy. ❤️

Jagoda
10-01-2024

Bardzo dziękujemy! Wszystkiego najlepszego dla Państwa! 🤍

W
Wiktor
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2023
Wieliczka
Data dodania: 09-01-2024

Od wielu lat pracuję w branży ślubnej, słyszałam już dziesiątki zespołów, ale gdy po raz pierwszy usłyszałam Bohema Trio wiedziałam, że to właśnie oni będą grać na naszej ceremonii ślubnej. Kochani, jesteście cudowni, graliście i wyglądaliście bajkowo! Wszyscy byli Wami zachwyceni, nadaliście naszej uroczystości niezwykłego charakteru i sprawiliście, że ten dzień był wyjątkowy. Dziękujemy i z całego serca polecamy!

Jagoda
10-01-2024

Serdecznie dziękujemy Państwu za opinię, jest nam bardzo miło 😊 pozdrawiamy serdecznie!

Pokaż więcej opinii
Imię i nazwisko: Anna Prucnal
Adres: Kraków, woj. małopolskie
798-070...
690-890...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5473
Zadzwoń
798-070...
690-890...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie