Zobacz zdjęcia (53)
Fotograf kamerzysta ślubny terminy 2022/23 zdjęcia i film jakmarzenie, Pajęczno - zdjęcie 1
Fotograf kamerzysta ślubny terminy 2022/23 zdjęcia i film jakmarzenie, Pajęczno - zdjęcie 1 Fotograf kamerzysta ślubny terminy 2022/23 zdjęcia i film jakmarzenie, Pajęczno - zdjęcie 2 Fotograf kamerzysta ślubny terminy 2022/23 zdjęcia i film jakmarzenie, Pajęczno - zdjęcie 3 Fotograf kamerzysta ślubny terminy 2022/23 zdjęcia i film jakmarzenie, Pajęczno - zdjęcie 4 Fotograf kamerzysta ślubny terminy 2022/23 zdjęcia i film jakmarzenie, Pajęczno - zdjęcie 5 Fotograf kamerzysta ślubny terminy 2022/23 zdjęcia i film jakmarzenie, Pajęczno - zdjęcie 6 Fotograf kamerzysta ślubny terminy 2022/23 zdjęcia i film jakmarzenie, Pajęczno - zdjęcie 7
Fotograf kamerzysta ślubny terminy 2022/23 zdjęcia i film jakmarzenie, Pajęczno - zdjęcie 8
1 / 53

Fotograf kamerzysta ślubny terminy 2022/23 zdjęcia i film jakmarzenie id:31354

od 3000 do 12000 zł / całość
Pajęczno, łódzkie
(38)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
794-053...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów
 • 4 fotografów

Jakmarzenie to przede wszystkim pełna gama usług foto/video! Spraw, aby ten wyjątkowy dzień był uwieczniony w jak najlepszy, niecodzienny sposób. Jeżeli szukasz realizacji na najwyższym poziomie- jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zarejestrujemy dla Ciebie fantastyczne wspomnienia i otulimy je w godną oprawę. Jeżeli szukasz doskonałej jakości materiałów, to jesteś w odpowiednim miejscu. Indywidualne podejście do każdego klienta, kompleksowa obsługa przed oraz po realizacji całego materiału.

W naszej ofercie pełny reportaż ślubny na terenie całego kraju. Będziemy z Wami od sesji narzeczeńskiej, w dniu ślubu od przygotowań w Waszych domach, po sesję plenerową (jeżeli będziecie chcieli, to także za granicą!). Zadbamy, aby Wasze wspomnienia były z Wami na długie lata.

Każdy z naszych klientów otrzymuje od nas profesjonalne wsparcie, służymy radą i chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem. Poprowadzimy Was przez cały proces naszej współpracy, aby wycisnąć z tego wyjątkowego dnia jak najwięcej dobrego :) Do Waszej dyspozycji zdjęcia i film, albumy, fotoksiążki, płyty, pendrive'y, galeria internetowa, dostęp do strefy klienta oraz masa innych rzeczy.

Możliwość obsługi wesela na kilku operatorów.

W ramach oferty ślubnej oferujemy Państwu realizację podczas najważniejszych momentów:
- Przygotowania u Pana Młodego
- Przygotowania u Pani Młodej
- Błogosławieństwo
- Ceremonia (kościół)
- Wesele
- Poprawiny (dla wymagających)
- Plener ślubny!

Zapraszamy także na sesje narzeczeńskie, podczas których będziemy mogli poznać się nawzajem :)

Każdy z nas posiada certyfikat wydany przez Kurię Metropolitalną w Częstochowie uprawniający do fotografowania/kamerowania celebracji liturgicznych w Kościołach i obiektach sakralnych

Posiadamy także niezbędną wiedzę oraz umiejętności, aby Wasza pamiątka była wyjątkowa! Na Wasz dzień ślubu zabieramy ze sobą dużo uśmiechu i energii :) cieszymy się Waszym dniem tak samo jak Wy, a może i jeszcze bardziej ... :)

Zapraszamy także na spotkanie do naszego biura, gdzie przy kawie będziemy mogli sobie porozmawiać i poznać się przed weselem :) (ostrzegamy: Bartosz jest gaduła :) )

Pracujemy na terenie całego kraju, dojazd nad morze czy w góry nie stanowi dla nas żadnego problemu.
Stwórzmy razem wyjątkową pamiątkę!

Fotograf kamerzysta ślubny terminy 2022/23 zdjęcia i film jakmarzenie - film 1 Fotograf kamerzysta ślubny terminy 2022/23 zdjęcia i film jakmarzenie - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta jakmarzenie

Oferta jak marzenie

od 3000 do 12000zł/ całość

Pełna oferta ustalana indywidualnie z parą młodą!
W oferowanych przez nas pakietach znajdziecie Państwo między innymi:

- Zdjęcia/filmowanie podczas Przygotowań u Pana Młodego
- Zdjęcia/kamerowanie podczas Przygotowań u Pani Młodej
- Zdjęcia/filmowanie podczas Błogosławieństwa
- Zdjęcia/filmowanie podczas Ceremonii zaślubin (kościół bądź urząd stanu cywilnego)
- Zdjęcia/filmowanie podczas Przyjęcia weselnego (do oczepin + blok muzyczny po oczepinach)
- Zdjęcia/filmowanie podczas Poprawin (opcjonalnie)
- Plener ślubny (foto+wideo)
- Ujęcia z drona na potrzeby filmu
- Fotografie z drona

- materiały oddane na PERSONALIZOWANYCH nośnikach pendrive lub dvd
- PERSONALIZOWANE Albumy / fotoksiążki / odbitki / obrazy .... (do ustalenia)

w ofercie także:
- sesje narzeczeńskie,
- podziękowania dla rodziców,
- grafiki ślubne (zaproszenia, podziękowania, winietki na stoły, zawieszki na butelki itp)

Pomożemy, doradzimy, zrobimy piękną pamiątkę z Waszego ślubu!
Każdą ofertę "szyjemy na miarę" - nie trzymamy się sztywnych ram :)

Dojedziemy wszędzie, gdzie będzie taka potrzeba :)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

W tym miejscu zapewne każdy wpisuje to samo: pracujemy z pasją, mamy doświadczenie, jesteśmy najlepsi... Drodzy Państwo my nie będziemy reklamować się w ten sposób, na przekór napiszemy Wam tylko- zobaczcie portfolio, sprawdźcie opinie. Zadbamy o to, aby Wasza pamiątka pozostała w pamięci i na kartach albumu w odpowiedniej, godnej oprawie. Jesteśmy kontaktowi i potrafimy dostosować się do wymagań klienta. Zawsze z uśmiechem :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W zależności od wybranych pakietów foto/wideo nasza oferta zaczyna się już od przygotowań aż do oczepin. Sesje plenerowe wykonujemy w innym terminie (w tygodniu), nie pozostawiając tym samym gości na sali.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Nie ukrywamy, że na początku były zdjęcia. Pracowaliśmy już od kilku "sezonów" jako fotografowie ślubni, kiedy spotkaliśmy operatora, który wyciągnął do nas rękę. Pod okiem zgranej ekipy filmowej zaczęliśmy nabierać doświadczenia i umiejętności w filmowaniu. Tak to się zaczęło... :)

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Fotografia towarzyszy nam praktycznie od zawsze. Pierwsze zdjęcia zaczęły powstawać, kiedy jeszcze nie posiadaliśmy profesjonalnego sprzętu a jedyny aparat jaki był w zasięgu naszych rąk to aparat rodziców... Od tamtego czasu minęło sporo lat, sporo doświadczeń i sporo różnego rodzaju fotografii... Czy wiecie Państwo, że na początku swojej fotografii byliśmy zafascynowani nie ślubami, a makro-fotografią ? :)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pojawiliśmy się kilka dobrych lat temu, hm,... nie chcielibyśmy kłamać swoich czytelników, ale był to chyba rok 2011/12 ? :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W pracy fotografa/kamerzysty ślubnego najlepsze jest to, że pracujemy z uśmiechniętymi ludźmi. Jesteśmy poniekąd świadkami najważniejszych momentów każdej pary młodej, która nam zaufała. Uwielbiamy być wszędzie tam, gdzie jest radość i emocje. Kochamy to co robimy i nie zamienilibyśmy tej pracy na żadną inną :)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na profesjonalnych lustrzankach firmy canon z jasnymi obiektywami pozwalającymi na bezstresową pracę nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Ponadto masa stabilizatorów, rejestratory dźwięku... wszystko to, co niezbędne do zrealizowania pamiątki nowożeńców na odpowiednim poziomie.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Przede wszystkim dlatego, że praca jaką wykonujemy jest bardzo odpowiedzialna. Bez odpowiedniego zaplecza technicznego nie jesteśmy w stanie zrealizować odpowiednio pamiątki ślubnej, która zostaje nowożeńcom na całe życie. To wspomnienia, które zostają w pamięci i na kartach albumów dzięki odpowiedniemu przygotowaniu.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W zależności od wybranego pakietu fotograficznego realizujemy usługę w pojedynkę, bądź w kilku operatorów. Jesteśmy elastyczni i potrafimy zadbać o odpowiednią obsługę. To klient wybiera ilu operatorów ma pojawić się w dniu jego ślubu.

Jak ubieramy się na wesele?

Dla nas ubiór podczas ślubu/wesela pełni niesamowicie ważną rolę. Nie wyobrażamy sobie przyjść do pracy jako operator w trampkach czy też w t-shircie.... Pojawiamy się w strojach oficjalnych, tak jak każdy z gości weselnych.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

W zależności od wybranych pakietów przez parę młodą są to na pewno nośniki pamięci (pendrive), płyty dvd, własna strefa klienta

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe fotografie trafiają do klienta na pendrive, płytach oraz w strefie klienta (w której mogą także utworzyć galerię internetową dla swoich gości). Ponadto wydruki oraz albumy w odpowiednio przygotowanej oprawie.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście, posiadamy odpowiedni dokument potwierdzający uprawnienia do fotografii oraz filmu w obiektach sakralnych wydany przez Kurię Częstochowską.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie to takie, na którym oprócz pięknego kadru są emocje. Jeżeli uda nam się pokazać uczucia, jakie towarzyszyły parze młodej - to jest idealne zdjęcie!

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy etap ma coś w sobie i jest tak samo ważny, nie mniej jednak chyba przysięga małżeńska jest takim najważniejszym momentem... Poza tym zdecydowanie plener- kiedy już mamy czas, na spokojnie popracować z parą młodą :)

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście, byle by tylko zdążyć przed kolejnym weselem i nie zawieźć oczekiwań innej pary młodej :) Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie propozycje. Pytajcie Państwo, na pewno dojdziemy do porozumienia :)

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Ojjjj tutaj nie ma prostej odpowiedzi. Są pary, które cenią sobię naturę... lubią lasy, łąki i wszystko to co nas otacza. Są też pary, które lubią zdjęcia z wykorzystaniem pięknej architektury.... miejsce plenerowe dopieramy do charakteru pary młodej i szukamy wspólnie idealnego rozwiązania. Aby pamiątka była 10/10 :)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Zdecydowanie para młoda na parkiecie. Goście, którzy przyjadą na wesele na pewno nie zostawią nowożeńców samych podczas tańca :)

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jak najbardziej, jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie elementy według życzenia klienta. Przedstawiamy gotowe pakiety, nie mniej jednak nie trzymamy się sztywno ramek. Jeżeli trzeba zrobić coś nietypowo- jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe oświetlenie nie jest dla nas przeszkodą :) Posiadamy odpowiedni sprzęt, który pozwala nam na komfortową pracę w trudnych warunkach oświetleniowych....

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie jakmarzenie (38)

Dodaj opinię
Fotograf kamerzysta ślubny terminy 2022/23 zdjęcia i film jakmarzenie id:31354
Średnia ocen: 4,98 / 5 z 38 opinii
4,98
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Sosnowiec
Data dodania: 14-06-2022

To była dla nas fantastyczna przygoda. Mieliśmy okazje współpracować z Bartkiem i Anitą podczas najważniejszego Dnia w naszym życiu. Dzięki Nim ten dzień stał się jeszcze piękniejszy, nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszej atmosfery i piękniejszych zdjęć a to dopiero początek. Ogromne poczucie humoru i luzu (który pomógł nam się odstresować) ale przy tym pełen profesjonalizm. Widać, ze wkładają w to całe serducho. Polecamy z całego serca, nie możemy sie doczekać kolejnych spotkań oraz sesji. Jednym słowem wszystko wyszło Jakmarzenie ❤️❤️❤️

A
Aurelia
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-06-2021
Borki Małe
Data dodania: 05-06-2022

Nie wierzyłam nigdy w to że mój mąż może tak polubić pozowanie do zdjęć on zawsze ucieka od robienia zdjęć. Bartek dokonał cudu gdyż mój mąż sam zapisuje nas na kolejne sesje zdjęciowe oczywiście robione przez firmę Jakmarzenie. Mamy przepiękną pamiątkę w formie zdjęć już zaczynając od sesji narzeczeńskiej która była na Śnieżce przy -20 stopniach po sesje poślubną na Sycylii przy 35 stopniach. Niezapomniane zdjęcia i film zostaną w naszej pamięci i naszych zachwyconych gościach którzy pytali "skąd wzięłaś takiego super fotografa i kamerzystę". Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY Anito i Bartku za fachową pracę jak i świetną współpracę.

Bartosz
08-06-2022

Niewyobrażalny vibe, cudowni młodzi, fantastyczne sesje i cudowne wesele- Aurelo, Mateuszu- raz jeszcze dziękujemy, widzimy się niebawem na kolejnej sesji <3 :)

K
Katarzyna Rabeda
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Wieluń
Data dodania: 21-04-2022

Profesjonalna praca sprawiła, że czulismy się komfortowo, Bartek byl wszędzie w każdej chwili hmm...działo się i co najważniejsze wszytko ujęte, dzięki temu mamy piękną pamiatke. Film oglądaliśmy kilka razy i jesteśmy zachwyceni, podoba nam się że nie jest zrobiony jak każde video ślubne, lecz ma swój styl dobrany pod nas wszystko współgra i za każdym razem odkrywamy coś nowego .
Polecamy pracę z Bartkiem i Anita

D
Dominik
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Drobnice
Data dodania: 20-03-2022

Dziękujemy za profesjonalną oprawę foto-wideo naszego ślubu oraz wesela. Super robota!

Bartosz
21-03-2022

Pięknie dziękujemy za miłe słowo kochani! Mamy nadzieję, że jeszcze będziemy kiedyś razem mogli popracować :) Wszystkiego dobrego! :)

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2021
Radomsko
Data dodania: 13-02-2022

Co to była za fantastyczna przygoda !
Polecamy każdemu z Was i doradzamy z czystym sumieniem usługi Bartka i Anity. Jeśli tylko chcecie aby ten dzień przeżyć bezstresowo, w pełnym komforcie iż kazda ważna dla Was chwila zostanie uwieczniona na zawsze wybierzcie JAKMARZENIE. Nie wspomnę już o jakości oraz przepięknej estetyce oddawanych materiałów.
Naprawdę warto było, gdy tylko z mężem mogliśmy usiąść i obejrzeć film, teledysk, zdjęcia w bajecznej scenerii, łezka się w oku kręci.
Możecie również liczyć na masę nietuzinkowych pomysłów, które będą nie tylko pięknym dodatkiem ale również urozmaiceniem tradycyjnego welesa czy zaślubin. ♥️

Bartosz
13-02-2022

Para Młoda, z którą współpraca to czysta przyjemność! Kochani bardzo dziękujemy za zaufanie, miłe słowo i mam nadzieję- do zobaczenia niebawem! :)

K
Karina i Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-09-2020
Krzętów
Data dodania: 27-05-2021

Szczerze polecamy usługi Bartka i Anity. Przesympatyczni, młodzi ludzie, którzy robią to co kochają a efekty zapierają dech. Podczas wesela byli praktycznie niewidoczni, dzięki czemu zdjęcia wyszły bardzo naturalne i pełne emocji. Sesja plenerowa, dzięki przemiłej osobowości Bartka - była czystą przyjemnością. Jeśli chodzi o film z wesela po prostu wow. Nie moglibyśmy wybrać lepiej. Polecamy z całego serca :) Ekipa jakmarzenie spełni Wasze marzenia o wyjątkowej pamiątce z najważniejszego dnia w Waszym życiu :)

Bartosz
28-05-2021

Kochani bardzo dziękujemy z całego serducha! praca dla Was to była czysta przyjemność! Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy <3 :)

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-06-2020
Tomaszów Mazowiecki
Data dodania: 13-04-2021

W 100% polecamy usługi firmy 'jak marzenie'. Wiedzieliśmy, że będziemy zadowoleni z usług już po sesji narzeczeńskiej, przed którą mega się stresowałam, bo przecież "my nie umiemy pozować!" :) Okazało się, że nie musimy umieć, a fotki wyszły super. Materiały ze ślubu i wesela oglądamy z uśmiechem na twarzy, na filmie wyłapaliśmy kilka rzeczy, których nie pamiętaliśmy z wesela :)
Kontakt bez zastrzeżeń, odpowiedzi na wszystkie pytania na czas. Gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz, nie zastanawialibyśmy się ani minuty.

Bartosz
13-04-2021

Kochani bardzo dziękujemy za miłe słowo! Mam nadzieję, że nasze drogi jeszcze się skrzyżują i będziemy mogli razem popracować :) Dziękujemy za super weselicho i fantastyczną współpracę :) Do zobaczenia <3

Angelika i Kamil
Angelika i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2020
Bełchatów
Data dodania: 07-03-2021

Polecamy na milion procent !! Współpraca z Batkiem i jego żoną była na prawdę na najwyższym poziomie, od razu znaleźliśmy że sobą wspaniały kontakt, podchodzą bardzo rzeczowo i idwywidualnie. Wariaci którzy są w stanie spełnić każde życzenie klienta jeśli chodzi o realizację materiału ślubnego jaki I pleneru, bardzo jesteśmy zadowoleni i nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszej ekipy jeśli chodzi o pakiet filmu i zdjęć. Teledysk ślubny oglądamy codziennie 😁😁 Pozdrawiamy serdecznie i mamy nadzieję że jeszcze kiedyś się spotkamy 😘😘

Bartosz
07-03-2021

Kochani bardzo dziękujemy Wam za niesamowitą współpracę, nasza ulubiona para 😍❤️ cudowni w każdym calu! To co, robimy poprawiny? :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt jakmarzenie

Nazwa firmy: jakmarzenie
NIP: 5080066008
Imię i nazwisko: Bartosz Bartosz
Adres: Pajęczno, ul. 1 Maja 24, 98-330, woj. łódzkie
794-053...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 12356
Zadzwoń
794-053...
Napisz

Popularne miasta w okolicy