Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 12

Fotograf Kamerzysta - Foto + Wideo - Terminy 2018! jakmarzenie id:31354

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Fotograf Kamerzysta - Foto + Wideo - Terminy 2018! jakmarzenie

Bartosz Ostatnio widziany dzisiaj
794-053...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (12)
Działoszyn, łódzkieZobacz na mapie
Data dodania: 08-10-2017
Liczba odwiedzin: 1589

Oferta

Jakmarzenie to przede wszystkim pełna gama usług foto/video! Spraw, aby ten wyjątkowy dzień był uwieczniony w jak najlepszy sposób z zachowaniem rozsądnej ceny! Oferta od sesji narzeczeńskiej, przez przygotowania ślubne, ceremonię aż do wesela!

Przygotowany z najwyższą starannością materiał otrzymają Państwo na ozdobnych nadrukowanych płytach(lub na pendrive'ach) i w przepięknych albumach/fotoksiążkach!

- Doświadczenie
- Doskonała, autorska obróbka
- Retusz
- Zaplanowany i przygotowany plener!
- kreatywność

Możliwość obsługi wesela na 2 operatorów.

W ramach oferty ślubnej oferujemy Państwu realizację podczas najważniejszych momentów:
- Przygotowania u Pana Młodego
- Przygotowania u Pani Młodej
- Błogosławieństwo
- Ceremonia (kościół)
- Wesele
- Poprawiny (dla wymagających)
- Plener ślubny!

Każdy z nas posiada certyfikat wydany przez Kurię Metropolitalną w Częstochowie uprawniający do fotografowania/kamerowania celebracji liturgicznych w Kościołach i obiektach sakralnych

Posiadamy także niezbędną wiedzę oraz umiejętności, aby Wasza pamiątka była wyjątkowa! Na Wasz dzień ślubu zabieramy ze sobą dużo uśmiechu i energii :) cieszymy się Waszym dniem tak samo jak Wy, a może i jeszcze bardziej ... :)

Zapraszamy także na spotkanie przy kawie, gdzie będziemy mogli sobie porozmawiać "twarzą w twarz" i poznać się przed weselem :) (ostrzegamy: Bartosz jest gaduła :) )

Specjalizacja:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Cennik

Oferta jak marzenie
od 1500 do 3000 / całość
Pełna oferta ustalana indywidualnie z parą młodą!

W oferowanych przez nas pakietach znajdziecie Państwo między innymi:
- Zdjęcia/kamerowanie podczas Przygotowań u Pana Młodego
- Zdjęcia/kamerowanie podczas Przygotowań u Pani Młodej
- Zdjęcia/kamerowanie podczas Błogosławieństwa
- Zdjęcia/kamerowanie podczas Ceremoni zaślubin (kościół bądź urząd stanu cywilnego)
- Zdjęcia/kamerowanie podczas Przyjęcia weselnego (do oczepin + blok muzyczny po oczepinach)
- Zdjęcia/kamerowanie podczas Poprawinn (opcjonalnie)
- Plener ślubny (foto+wideo)

- materiały oddane na PERSONALIZOWANYCH nośnikach pendrive lub dvd
- PERSONALIZOWANE Albumy / fotoksiążki / odbitki / obrazy .... (do ustalenia)

w ofercie także sesje narzeczeńskie, podziękowania dla rodziców, grafiki ślubne (zaproszenia, podziękowania, winietki na stoły, zawieszki na butelki itp)

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Fotograf Kamerzysta - Foto + Wideo - Terminy 2018! jakmarzenie id:31354
Ilość głosów: 12
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Kasia i Tomek
Kasia i Tomek
(5)
Dodano: 15-05-2018
Data imprezy: 14-10-2017
Miejscowość: Pajęczno
Pani Fotograf i Kamerzysta- zespół z którym trudno się nie zaprzyjaźnić! Mili, uśmiechnięci i profesjonalni! Bardzo się cieszymy, że wybór padł właśnie na tą ekipę! Nie zamienilibyśmy ich z mężem za żadne skarby świata :) Mamy piękną pamiątkę, w prześlicznym albumie <3 Wszystkie zdjęcia i film w pięknie opakowanych płytach i pendrive. Skorzystaliśmy także z sesji narzeczeńskiej, z której Bartosz zrobił nam prezenty dla rodziców (aaaaa, mina mamy otrzymującej nasz obraz niezapomniana :)). Anita i Bartosz pomogli nam w zwalczeniu stresu w tym najważniejszym momencie. Na weselu- praktycznie niewidoczni... :) Chciałoby się jeszcze raz ... :) Polecamy z czystym sumieniem, jeżeli nie jesteście jeszcze zdecydowani- dzwońcie, pytajcie... bo ktoś Wam ich zwinie "spod nosa" :)
Paulina
Paulina
(5)
Dodano: 10-05-2018
Data imprezy: 16-09-2017
Miejscowość: Praszka
Kiedy szukaliśmy z mężem fotografa i kamerzysty byliśmy zagubieni... tylu wykonawców na rynku i trudna decyzja- chcieliśmy wybrać jak najlepiej. W tej chwili jesteśmy już "po" i cieszymy się, że wybór padł właśnie na firmę jakmarzenie! Cudny kontakt, stos porad i niesamowita pamiątka na całe życie. Pełni optymizmu, uśmiechnięci i elegancko ubrani. Towarzyszyli nam od samych przygotowań do późnych godzin weselnych :) Podczas wesela niewidoczni, na plenerze grad pomysłów... Polecamy w 100% <3 Z pewnością wrócimy do tych Państwa na chrzciny i komunie :) szkoda, że ślub przeżywa się tylko raz... gdyby nie to skorzystalibyśmy z tej samej firmy :) ps. Albumy bajeczne, wideo i teledysk obejrzane już chyba milion razy i nadal się nie nudzą :) ahhh <3 godni polecania dalej :)
Radosław Zawada
Radosław Zawada
(5)
Dodano: 09-05-2018
Data imprezy: 07-04-2018
Miejscowość: Działoszyn
Gdyby Nie Państwo Niteccy nasze weselę nie byłoby tak udane. Wybór tej ekipy to nie tylko świetnej jakości materiał Foto + Video, ale też fachowa porada i wsparcie w trakcie organizacji tego ważnego dla nas święta. Materiał do odebrania był gotowy w bardzo krótkim czasie, a jakość zdjęć przekracza nasze oczekiwania. Z całego serca polecam tą ekipę!
Magda i Kuba
Magda i Kuba
(5)
Dodano: 08-05-2018
Data imprezy: 07-04-2018
Miejscowość: Praszka
Doskonała ekipa foto+wideo - niezauważalni, dyskretni i profesjonalni! Zakochaliśmy się w albumach ❤ profesjonalni w każdym calu! i ta niespodzianka na poprawiny w postaci skrótu z pierwszego dnia- doskonała (pobudka z informacją "Kuba zdjęcia już są"- nie do opisania :) )
Polecamy z żoną wszystkim niezdecydowanym!
Przemysław
Przemysław
(5)
Dodano: 07-05-2018
Data imprezy: 30-09-2017
Miejscowość: Wieluń
Bartosz z Anitą fantastyczni ludzie w pełni profesjonalni, uśmiechnięci i pomocni! Dzięki ekipie jakmarzenie nie mieliśmy szans na stres- dziękujemy! Efekt "wow" po otrzymaniu materiałów gwarantowany. Przepiękna pamiątka w doskonałej formie :D Polecamy!
Krzysztof
Krzysztof
(5)
Dodano: 02-11-2017
Data imprezy: 01-07-2017
Miejscowość: Nasielsk
Współpracą z Bartoszem to czysta przyjemność. Praktycznie niewidoczny. Jest zawodowcem, która zna potrzeby Młodej Pary. Jesteśmy zachwyceni efektami końcowymi. Bartek dba o każdy detal, jest perfekcjonistą obdarzony niebanalnym zmysłem artystycznym. Warto podkreślić jego pracowitość i wysoką kulturę osobistą. Polecam 100%
Mateusz
Mateusz
(5)
Dodano: 16-10-2017
Data imprezy: 22-07-2017
Miejscowość: Zgierz
Firma jakmarzenie- nazwa pasuje do tych Państwa w 100% zdjęcia jak z bajki, wszystko doskonale zgrane ze sobą. Zdjęcia, wideo, albumy, pendrive'y ... spójne i w dobrym smaku. Szybko, sprawnie i bez stresowo a na dodatek z uśmiechami na twarzach. Pracują niezauważalnie, gwarantując dobre ujęcia. Nasza pamiątka ze ślubu i wesela- po prostu BOSKA! polecamy, warto.
Karolina i Darek
Karolina i Darek
(5)
Dodano: 12-10-2017
Data imprezy: 15-10-2016
Miejscowość: Częstochowa
Ogromnie polecam! Wraz z mężem jesteśmy ogromnie zachwyceni postawą Pana fotografa! Poza oczywistym profesjonalizmem przy wykonywaniu zdjęć (w domu młodego, młodej, w kościele, w sali weselnej) pomagał nam zwalczyć stres swoim świetnym poczuciem humoru! :-) Fotki i płytę dostaliśmy zgodnie z umową, bez żadnych przeciągnięć, do tego dzień po weselu dostaliśmy próbkę zdjęć z wczorajszej imprezy! Całość dopięta na ostatni guzik. Gdybym jeszcze raz wychodziła za mąż, to znowu bym go zatrudniła! :D
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:jakmarzenie
Imię:Bartosz
Nazwisko:Bartosz Nitecki
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Działoszyn
Kod:98-355
Adres:Piłsudskiego 19

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.