Zobacz zdjęcia (49)
Fotograf kamerzysta ślubny terminy 2023/24 zdjęcia i film jakmarzenie, Pajęczno - zdjęcie 1
Fotograf kamerzysta ślubny terminy 2023/24 zdjęcia i film jakmarzenie, Pajęczno - zdjęcie 1 Fotograf kamerzysta ślubny terminy 2023/24 zdjęcia i film jakmarzenie, Pajęczno - zdjęcie 2 Fotograf kamerzysta ślubny terminy 2023/24 zdjęcia i film jakmarzenie, Pajęczno - zdjęcie 3 Fotograf kamerzysta ślubny terminy 2023/24 zdjęcia i film jakmarzenie, Pajęczno - zdjęcie 4 Fotograf kamerzysta ślubny terminy 2023/24 zdjęcia i film jakmarzenie, Pajęczno - zdjęcie 5 Fotograf kamerzysta ślubny terminy 2023/24 zdjęcia i film jakmarzenie, Pajęczno - zdjęcie 6 Fotograf kamerzysta ślubny terminy 2023/24 zdjęcia i film jakmarzenie, Pajęczno - zdjęcie 7
Fotograf kamerzysta ślubny terminy 2023/24 zdjęcia i film jakmarzenie, Pajęczno - zdjęcie 8
1 / 49

Fotograf kamerzysta ślubny terminy 2023/24 zdjęcia i film jakmarzenie id:31354

Pajęczno, łódzkie
(42)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
794-053...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów
 • 4 fotografów

Siema! Szykujecie ślub i wesele? Mamy dla Was mega ofertę! Zdajemy sobie sprawę, że ślub i wesele to mega ważne wydarzenie w Waszym życiu! Zrobimy dla Was piękne zdjęcia i czaderski film ślubny. Łapiemy dla naszych par fantastyczne chwile, emocje i tworzymy cudowną pamiątkę. W branży ślubnej każdy jest pro! Serio! My podobno też :) Oprócz tego jesteśmy jeszcze wyluzowani i zaangażowani na maxa w to, co z Wami robimy. Uwielbiamy pary młode, które czują ten sam vibe co my :) Głowa pełna pomysłów (i to nie tylko tych grzecznych) :)

Szukacie fotografa i kamerzysty? Mamy dla Was ful pakiet :) Wpadajcie do nas na kawę, obgadamy wszelkie szczegóły. Mamy oczywiście przygotowaną ofertę, ale lepiej wypić wspólnie małą-czarną i pogadać o Waszej wizji tego wyjątkowego dnia!

Mamy drona, ale latamy także z nowożeńcami :) Chętnie wsiadamy w samolot i realizujemy materiały ślubne poza granicami naszego kraju. Zainteresowani? Pogadajmy o tym!

Pracujemy nie tylko w naszej miejscowości! Chętnie odwiedzamy nowe miejsca.

- Spotkania face-to-face zawsze wporzo, ale jeżeli kilometry robią dla Was różnicę, to zapraszamy na spotkanie on-line, tam też można wyczaić czy nadajemy na tych samych falach :)

Do zobaczenia na Waszych ślubach!

Fotograf kamerzysta ślubny terminy 2023/24 zdjęcia i film jakmarzenie - film 1 Fotograf kamerzysta ślubny terminy 2023/24 zdjęcia i film jakmarzenie - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta jakmarzenie

Oferta jak marzenie

Pełna oferta ustalana indywidualnie z parą młodą!
W oferowanych przez nas pakietach znajdziecie Państwo między innymi:

- Zdjęcia/filmowanie podczas Przygotowań u Pana Młodego
- Zdjęcia/kamerowanie podczas Przygotowań u Pani Młodej
- Zdjęcia/filmowanie podczas Błogosławieństwa
- Zdjęcia/filmowanie podczas Ceremonii zaślubin (kościół bądź urząd stanu cywilnego)
- Zdjęcia/filmowanie podczas Przyjęcia weselnego (do oczepin + blok muzyczny po oczepinach)
- Zdjęcia/filmowanie podczas Poprawin (opcjonalnie)
- Plener ślubny (foto+wideo)
- Ujęcia z drona na potrzeby filmu
- Fotografie z drona

- materiały oddane na PERSONALIZOWANYCH nośnikach pendrive lub dvd
- PERSONALIZOWANE Albumy / fotoksiążki / odbitki / obrazy .... (do ustalenia)

w ofercie także:
- sesje narzeczeńskie,
- podziękowania dla rodziców,
- grafiki ślubne (zaproszenia, podziękowania, winietki na stoły, zawieszki na butelki itp)

Pomożemy, doradzimy, zrobimy piękną pamiątkę z Waszego ślubu!
Każdą ofertę "szyjemy na miarę" - nie trzymamy się sztywnych ram :)

Dojedziemy wszędzie, gdzie będzie taka potrzeba :)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

W tym miejscu zapewne każdy wpisuje to samo: pracujemy z pasją, mamy doświadczenie, jesteśmy najlepsi... Kochani! my nie będziemy reklamować się w ten sposób, na przekór napiszemy Wam tylko- zobaczcie portfolio, sprawdźcie opinie. Zadbamy o to, aby Wasza pamiątka pozostała w pamięci i na kartach albumu w odpowiedniej, godnej oprawie. Jesteśmy kontaktowi, wyluzowani i potrafimy rozluźnić atmosferę. Jaramy się tym, co robimy. Przekładamy naszą zajawkę na Wasze wspomnienia. Zawsze z uśmiechem :) Czy trzeba czegoś więcej? :)

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Nasze prace zyskują uznanie nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami. Niejednokrotnie otrzymywaliśmy w portalach ślubnych tytuły zdjęć tygodnia/miesiąca/roku - trzeba by to prześledzić :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W zależności od wybranych pakietów foto/wideo nasza oferta zaczyna się już od przygotowań aż do oczepin. Sesje plenerowe wykonujemy w innym terminie i nie koniecznie w naszym kraju - dopytajcie o szczegóły :)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Zdjęcia, film i cudne wspomnienia pomieszane z fajną zabawą. Robimy odjechane rzeczy z fajnymi parami!

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Nie ukrywamy, że na początku były zdjęcia. Pracowaliśmy już od kilku "sezonów" jako fotografowie ślubni, kiedy spotkaliśmy operatora, który wyciągnął do nas rękę. Pod okiem zgranej ekipy filmowej zaczęliśmy nabierać doświadczenia i umiejętności w filmowaniu. Tak to się zaczęło... :)

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Fotografia towarzyszy nam praktycznie od zawsze. Pierwsze zdjęcia zaczęły powstawać, kiedy jeszcze nie posiadaliśmy profesjonalnego sprzętu a jedyny aparat jaki był w zasięgu naszych rąk to aparat rodziców... Od tamtego czasu minęło sporo lat, sporo doświadczeń i sporo różnego rodzaju fotografii... Czy wiecie Państwo, że na początku swojej fotografii byliśmy zafascynowani nie ślubami, a makro-fotografią ? :)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pojawiliśmy się kilka dobrych lat temu, hm,... nie chcielibyśmy kłamać swoich czytelników, ale był to chyba rok 2011/12 ? :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W pracy fotografa/kamerzysty ślubnego najlepsze jest to, że pracujemy z uśmiechniętymi ludźmi. Jesteśmy poniekąd świadkami najważniejszych momentów każdej pary młodej, która nam zaufała. Uwielbiamy być wszędzie tam, gdzie jest radość i emocje. Kochamy to co robimy i nie zamienilibyśmy tej pracy na żadną inną :)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na profesjonalnych lustrzankach i bezlusterkowcach firmy canon z jasnymi obiektywami pozwalającymi na bezstresową pracę nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Ponadto masa stabilizatorów, rejestratory dźwięku... wszystko to, co niezbędne do zrealizowania pamiątki nowożeńców na odpowiednim poziomie.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Przede wszystkim dlatego, że praca jaką wykonujemy jest bardzo odpowiedzialna. Bez odpowiedniego zaplecza technicznego nie jesteśmy w stanie zrealizować odpowiednio pamiątki ślubnej, która zostaje nowożeńcom na całe życie. To wspomnienia, które zostają w pamięci i na kartach albumów dzięki odpowiedniemu przygotowaniu.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W zależności od wybranego pakietu fotograficznego realizujemy usługę w pojedynkę, bądź w kilku operatorów. Jesteśmy elastyczni i potrafimy zadbać o odpowiednią obsługę. To klient wybiera ilu operatorów ma pojawić się w dniu jego ślubu.

Jak ubieramy się na wesele?

Dla nas ubiór podczas ślubu/wesela pełni niesamowicie ważną rolę. Nie wyobrażamy sobie przyjść do pracy jako operator w trampkach czy też w koszulce.... Pojawiamy się w strojach oficjalnych, tak jak każdy z gości weselnych.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

W zależności od wybranych pakietów przez parę młodą są to na pewno nośniki pamięci (pendrive), płyty dvd, własna strefa klienta

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe fotografie trafiają do klienta na pendrive, płytach oraz w strefie klienta (w której mogą także utworzyć galerię internetową dla swoich gości). Ponadto wydruki oraz albumy w odpowiednio przygotowanej oprawie.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście, posiadamy odpowiedni dokument potwierdzający uprawnienia do fotografii oraz filmu w obiektach sakralnych wydany przez Kurię Częstochowską.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Posiadamy :) Latamy w pełni legalnie, zarówno w zasięgu wzroku (VLOS) jak i BVLOS :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie to takie, na którym oprócz pięknego kadru są emocje. Takie, które bierzesz do ręgi i kręci się łezka w oku. To właśnie to :)

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy etap ma coś w sobie i jest tak samo ważny, nie mniej jednak chyba przysięga małżeńska jest takim najważniejszym momentem... Poza tym zdecydowanie plener- kiedy już mamy czas, na spokojnie popracować z parą młodą :)

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Jasne! Tworzymy odjechane plenery z naszymi parami. Macie chrapkę na Teneryfę? być może Cypr lub Islandia w Waszych głowach? - fajnie! Uwielbiamy wyczesane pomysły- piszcie, na bank coś ogarniemy! :)

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Ojjjj tutaj nie ma prostej odpowiedzi. Są pary, które cenią sobię naturę... lubią lasy, łąki i wszystko to co nas otacza. Są też pary, które lubią zdjęcia z wykorzystaniem pięknej architektury.... miejsce plenerowe dopieramy do charakteru pary młodej i szukamy wspólnie idealnego rozwiązania. Aby pamiątka była 10/10 :) uwielbiamy podróże, często wyjeżdżamy z naszymi parami w poszukiwaniu przygody :)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Zdecydowanie para młoda na parkiecie. Goście, którzy przyjadą na wesele na pewno nie zostawią nowożeńców samych podczas tańca :)

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jak najbardziej, jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie elementy według życzenia klienta. Przedstawiamy gotowe pakiety, nie mniej jednak nie trzymamy się sztywno ramek. Jeżeli trzeba zrobić coś nietypowo- jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe oświetlenie nie jest dla nas przeszkodą :) Posiadamy odpowiedni sprzęt, który pozwala nam na komfortową pracę w trudnych warunkach oświetleniowych....

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie jakmarzenie (42)

Fotograf kamerzysta ślubny terminy 2023/24 zdjęcia i film jakmarzenie id:31354
Średnia ocen: 4,98 / 5 z 42 opinii
4,98
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
N
Natalia
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 11-08-2022
Ruda
Data dodania: 04-06-2023

Profesjonalnie wykonane zdjęcia w przemiłej atmosferze i totalnie na luzie 😊 efekty współpracy z fotografem były przecudowne 🥰 polecam w 100% ♥️

Bartosz
05-06-2023

Natalio, Bartłomieju po prostu DZIĘKI! Wielkie love w Waszą stronę <3 mam ogromną nadzieję, że widzimy się na sesji z brzuszkiem 🥰 <3 :)

A
Angelika
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Radomsko
Data dodania: 18-02-2023

Och... Od czego by tu zacząć komentarz... Było extra! A wszystko dzięki Nim! Anita i Bartek to prawdziwi profesjonaliści w swoim fachu! Kozackie zdjęcia które zatrzymują chwilę.. ale za to film oraz skrót przeszedł nasze oczekiwania nie obyło się bez łez wzruszenia i zaskoczenia, że można zrobić to na takim poziomie 💪. Jak to komentowali goście film zrobiony "jak kino akcji Vegi"... Są to osoby którym można zaufać i powierzyć dokumentowanie tak pięknych chwil 🥰 widać że wszystko co robią wypływa prosto z serducha dlatego efekty finalne są nie do przebicia!!!
Dzięki luźniej atmosferze i fajnej integracji ich obecność nie była dla nas dodatkowo stresująca ☺️Uważamy że nie mogliśmy trafić lepiej ! Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy 🥰

Bartosz
05-06-2023

KOCHANI DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE <3 mamy nadzieję, że nasze drogi jeszcze się spotkają :) do zobaczenia!

P
Paulina Gęsiorowska
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Ujazd
Data dodania: 04-10-2022

Szkoda, że można dać tylko 5 gwiazdek, bo to naprawdę mało, jak na ocenę współpracy z Bartkiem! Wspaniały człowiek ze świetnym podejściem, dzięki niemu nie musiałam się martwić o stres przygotowań, pełen profesjonalizm i pasja do pracy! Każdy etap zarówno przed ślubem, jak i w trakcie był dogadany do ostatniego szczegółu i żadne wyzwanie nie było Bartkowi straszne! Zaraz po weselu otrzymaliśmy kilka fotek, było nam bardzo miło i już nie możemy doczekać się całej reszty, bo są wręcz JAKMARZENIE! Dziękujemy z całego serca, lepiej nie mogliśmy wybrać! Paulina&Konrad

Bartosz
04-10-2022

LOVE-LOVE-LOVE <3 wspaniali, wyjątkowi i cudowni- dziękuję raz jeszcze za fantastyczne chwile, którym mogłem towarzyszyć! Do zobaczenia niebawem :) <3

J
Justyna i Mariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Wieluń
Data dodania: 12-07-2022

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu, natomiast dzięki Anicie i Bartoszowi - nasz ślub i wesele były "jak marzenie"! Już podczas wybierania fotografa, zdjęcia "jakmarzenie" ujęły nas pomysłem ich wykonania, estetyką i swoim pięknem. Naszym zdaniem na pierwszy rzut oka widać, że są robione z pasji, a nie przykrego obowiązku. Nie mogliśmy wybrać lepiej, ponieważ zarówno współpraca jak i jej efekty przeszły nasze wyobrażenia. Niezawodny kontakt (o każdej porze ;)), słuchanie naszych potrzeb i oczekiwań, poczucie, że fotograf i kamerzysta jest na weselu, ale nikomu nie przeszkadza i nie narzuca na siłę swoich racji, ale także luz, który pojawia się wraz z Anitą i Bartoszem - te wszystkie elementy sprawiły, że stres zniknął, a my czuliśmy się zaopiekowani na najwyższym poziomie. Cieszę się również, że Bartosz namówił nas na sesję narzeczeńską, co do której nie byliśmy do końca przekonani. Sprawiła ona, że mogliśmy się spotkać, porozmawiać, spędzić miło czas i oswoić z aparatem i z tym, że ktoś nas fotografuje, dzięki czemu już w dniu ślubu i wesela, nie zwracaliśmy uwagi na to czy ktoś nam robi zdjęcia i nie czuliśmy się tym spięci. Przed nami jeszcze sesja poślubna, której już nie możemy się doczekać, ale na pewno nie będzie to nasze ostatnie spotkanie, ponieważ przede wszystkim będziemy korzystać z usług "jakmarzenie" w przyszłości, ale też polecać znajomym!
Anita, Bartosz - DZIĘKUJEMY! <3

Bartosz
13-07-2022

Cudowni, fantastyczni, uśmiechnięci, piękni ...ojjj.. sami NAJ :) Kochani- raz jeszcze dziękujemy Wam za cudownie spędzone wspólnie chwile, za zaufanie jakim nas obdarowaliście i widzimy się jeszcze na pewno na nie jednej sesji :) <3 do zobaczenia :*

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Sosnowiec
Data dodania: 14-06-2022

To była dla nas fantastyczna przygoda. Mieliśmy okazje współpracować z Bartkiem i Anitą podczas najważniejszego Dnia w naszym życiu. Dzięki Nim ten dzień stał się jeszcze piękniejszy, nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszej atmosfery i piękniejszych zdjęć a to dopiero początek. Ogromne poczucie humoru i luzu (który pomógł nam się odstresować) ale przy tym pełen profesjonalizm. Widać, ze wkładają w to całe serducho. Polecamy z całego serca, nie możemy sie doczekać kolejnych spotkań oraz sesji. Jednym słowem wszystko wyszło Jakmarzenie ❤️❤️❤️

Bartosz
13-07-2022

Dziękujemy z całego serducha! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A
Aurelia
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-06-2021
Borki Małe
Data dodania: 05-06-2022

Nie wierzyłam nigdy w to że mój mąż może tak polubić pozowanie do zdjęć on zawsze ucieka od robienia zdjęć. Bartek dokonał cudu gdyż mój mąż sam zapisuje nas na kolejne sesje zdjęciowe oczywiście robione przez firmę Jakmarzenie. Mamy przepiękną pamiątkę w formie zdjęć już zaczynając od sesji narzeczeńskiej która była na Śnieżce przy -20 stopniach po sesje poślubną na Sycylii przy 35 stopniach. Niezapomniane zdjęcia i film zostaną w naszej pamięci i naszych zachwyconych gościach którzy pytali "skąd wzięłaś takiego super fotografa i kamerzystę". Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY Anito i Bartku za fachową pracę jak i świetną współpracę.

Bartosz
08-06-2022

Niewyobrażalny vibe, cudowni młodzi, fantastyczne sesje i cudowne wesele- Aurelo, Mateuszu- raz jeszcze dziękujemy, widzimy się niebawem na kolejnej sesji <3 :)

K
Katarzyna Rabeda
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Wieluń
Data dodania: 21-04-2022

Profesjonalna praca sprawiła, że czulismy się komfortowo, Bartek byl wszędzie w każdej chwili hmm...działo się i co najważniejsze wszytko ujęte, dzięki temu mamy piękną pamiatke. Film oglądaliśmy kilka razy i jesteśmy zachwyceni, podoba nam się że nie jest zrobiony jak każde video ślubne, lecz ma swój styl dobrany pod nas wszystko współgra i za każdym razem odkrywamy coś nowego .
Polecamy pracę z Bartkiem i Anita

D
Dominik
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Drobnice
Data dodania: 20-03-2022

Dziękujemy za profesjonalną oprawę foto-wideo naszego ślubu oraz wesela. Super robota!

Bartosz
21-03-2022

Pięknie dziękujemy za miłe słowo kochani! Mamy nadzieję, że jeszcze będziemy kiedyś razem mogli popracować :) Wszystkiego dobrego! :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt jakmarzenie

Nazwa firmy: jakmarzenie
NIP: 5080066008
Imię i nazwisko: Bartosz Bartosz
Adres: Pajęczno, ul. Kilińskiego 14, 98-330, woj. łódzkie
794-053...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 14183
Zadzwoń
794-053...
Napisz

Popularne miasta w okolicy