Zobacz zdjęcia (16)
Makijaż ślubny, okolicznościowy z dojazdem | Morvena Makeup, Czerwionka-Leszczyny - zdjęcie 1
Makijaż ślubny, okolicznościowy z dojazdem | Morvena Makeup, Czerwionka-Leszczyny - zdjęcie 2 Makijaż ślubny, okolicznościowy z dojazdem | Morvena Makeup, Czerwionka-Leszczyny - zdjęcie 3 Makijaż ślubny, okolicznościowy z dojazdem | Morvena Makeup, Czerwionka-Leszczyny - zdjęcie 4 Makijaż ślubny, okolicznościowy z dojazdem | Morvena Makeup, Czerwionka-Leszczyny - zdjęcie 5
Makijaż ślubny, okolicznościowy z dojazdem | Morvena Makeup, Czerwionka-Leszczyny - zdjęcie 6
1 / 16

Makijaż ślubny, okolicznościowy z dojazdem | Morvena Makeup id:43393

od 190 do 210 zł / wizyta
Czerwionka-Leszczyny, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
508-839...

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Wykonuję makijaże ślubne, okolicznościowe, weselne, sceniczne, fotograficzne z dojazdem. Dojeżdżam z Czerwionki-Leszczyn do każdej lokalizacji na śląsku, m.in. Rybnika, Orzesza, Żor, Knurowa, Gliwic, Katowic, Ornontowic i wielu innych.

Makijażu uczyłam się w Biar Beauty, szkole makijażu Agnieszki Brody w Katowicach i ukończyłam kurs Foundation Pro I i II stopnia. Od tego czasu systematycznie uczestniczę w szkoleniach z dziedziny makijażu, aby podążać za trendami w tej szybko rozwijającej się branży a także by jakość moich usług była zawsze na najwyższym poziomie.

Jestem Certyfikowaną Higieniczną Wizażystką. Ogromną wagę przykładam do higieny wykonywanej przeze mnie pracy a także czystości pędzli i kosmetyków. Podczas usługi wykonywanej przeze mnie Klientka może czuć się bezpiecznie i komfortowo. Jednorazowe aplikatory do tuszu do rzęs, pomadek oraz jednorazowe gąbeczki są u mnie niezmiennym standardem.

Kosmetyki, na których pracuję, są przeze mnie specjalnie dobrane tak, aby makijaż był trwały i spełniał wszystkie oczekiwania estetyczne. Maluję przy użyciu marek selektywnych, profesjonalnych, ale również drogeryjnych “perełek”. Marki, które można znaleźć u mnie w kufrze to m.in. Estee Lauder, Smashbox, Make Up For Ever, Clarins, Kryolan, Hourglass, Inglot, Maybelline, Golden Rose.

Cena makijażu zawiera przyklejenie kępek sztucznych rzęs oraz utrwalenie końcowe specjalistycznym fixerem. Do każdego makijażu dołączam mini-próbkę pomadki do poprawek makijażu ust w ciągu dnia i kilka bibułek matujących.

Jeśli jesteś zainteresowana ofertą - zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej, telefonicznie lub przez wiadomość na Facebooku. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oferta

Makijaż

od 190 do 210zł/ wizyta

Makijaż okolicznościowy: 190 zł + koszt dojazdu koszt dojazdu 2 zł/km liczony tylko w 1 stronę od Czerwionki-Leszczyn (Czuchowa). Dojazd obliczany jest na podstawie najszybszej trasy za pomocą Google Maps.

Makijaż ślubny: 210 zł + koszt dojazdu

Makijaż fotograficzny (na potrzeby sesji zdjęciowej ślubnej, narzeczeńskiej, kobiecej, artystycznej, wizerunkowej): 190 + koszt dojazdu
Do każdego makijażu dołączona zostaje mini-próbka pomadki do poprawek makijażu. Cena zawiera przyklejenie kępek sztucznych rzęs.
W przypadku makijażu ślubnego konieczne jest także wykonanie makijażu próbnego. Cena makijażu próbnego jest taka sama jak makijażu ślubnego.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię: Morvena 
Adres: Czerwionka-Leszczyny, woj. śląskie
508-839...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2462
Zadzwoń
508-839...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie