Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (29)
Zobacz zdjęcia (29)
Six Band - najlepszy zespół muzyczny na Wasze wesele!! 100% na żywo!, Bydgoszcz - zdjęcie 1
Six Band - najlepszy zespół muzyczny na Wasze wesele!! 100% na żywo!, Bydgoszcz - zdjęcie 1 Six Band - najlepszy zespół muzyczny na Wasze wesele!! 100% na żywo!, Bydgoszcz - zdjęcie 2 Six Band - najlepszy zespół muzyczny na Wasze wesele!! 100% na żywo!, Bydgoszcz - zdjęcie 3 Six Band - najlepszy zespół muzyczny na Wasze wesele!! 100% na żywo!, Bydgoszcz - zdjęcie 4 Six Band - najlepszy zespół muzyczny na Wasze wesele!! 100% na żywo!, Bydgoszcz - zdjęcie 5 Six Band - najlepszy zespół muzyczny na Wasze wesele!! 100% na żywo!, Bydgoszcz - zdjęcie 6 Six Band - najlepszy zespół muzyczny na Wasze wesele!! 100% na żywo!, Bydgoszcz - zdjęcie 7
Six Band - najlepszy zespół muzyczny na Wasze wesele!! 100% na żywo!, Bydgoszcz - zdjęcie 8
1 / 29

Six Band - najlepszy zespół muzyczny na Wasze wesele!! 100% na żywo! id:9303

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(21)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
606-798...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • klarnet
 • perkusja
 • saksofon
 • skrzypce

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 6

Planując najważniejszy dzień swojego życia, czyli ślub, a po nim wesele nie można zapominać o odpowiedniej oprawie muzycznej uroczystości. Wybór właściwego zespołu odgrywa bardzo wielką rolę. Nie wyobrażamy sobie przecież udanej imprezy do białego rana bez rewelacyjnej muzyki. Jeśli zastanawiacie się Państwo nad wyborem zespołu z regionu kujawsko-pomorskiego, pomorskiego czy wielkopolski to koniecznie wybierzcie oprawę muzyczną imprez w Bydgoszczy - SIX Band.

Ostatnie wolne terminy na rok 2023!
Przyjmujemy rezerwacje terminów na sezon 2024 oraz 2025!

Six Band to profesjonalny zespół na wesele Bydgoszcz z wieloletnim doświadczeniem, za którego sprawą Wasze wesele będzie na najwyższym poziomie.
Ten kujawsko-pomorski zespół na wesele tworzy 6 utalentowanych muzyków:

Łukasz - instrumenty klawiszowe, właściciel i manager
Sebastian -instrumenty klawiszowe, wokal
Martyna, Paulina, Marcelina, Ania - wokalistka, instrumenty perkusyjne, prowadzenie
Wojtek- perkusja akustyczna i elektroniczna + wokal, prowadzenie
Mateusz- gitara basowa, gitara akustyczna, instrumenty klawiszowe
Andrzej – saksofon alt, klarnet, akordeon, konferansjerka w języku angielskim
Karol - gitara elektryczna, akustyczna, wokal, prowadzenie

W razie potrzeb nasz zespół muzyczny na wesele Bydgoszcz współpracuje także z dodatkowymi muzykami, oraz Dj-em dzięki czemu istnieją nowe możliwości rozbudowania składu i instrumentarium.

Warto wspomnieć, iż SIX Band to nie tylko zespół na wesele Bydgoszcz, ale także może on zadbać o wyjątkową oprawę muzyczną imprez takich jak: impreza firmowa, event, studniówka, sylwester czy zabawa karnawałowa.

Członkowie zespołu od lat działają w branży muzycznej, swoje umiejętności kształcili i doskonalili w szkołach muzycznych, ponadto mogą się pochwalić licznymi wyróżnieniami i zwycięstwami w istotnych przeglądach czy też konkursach muzyki tanecznej, weselnej czy klezmerskiej.

Six Band gwarantuje wyjątkową oprawę muzyczną dowolnej uroczystości. Muzycy mają szeroki i zróżnicowany repertuar, począwszy od standardów weselnych, na najnowszych hitach skończywszy, zatem zarówno starszy, jak i młodszy gość weselny z przyjemnością będzie się bawił na parkiecie i co ważne – jeszcze długo po weselu będzie wspominał wspaniałą zabawę, a przecież na tym Wam najbardziej zależy!

Co istotne, ten zespół na wesele Bydgoszcz pracuje tylko na zawodowym sprzęcie muzycznym.
Oprawa muzyczna wesel Bydgoszcz to nie wszystko, gdyż aby sprostać wysokim wymaganiom klientów Six Band standardowo oferuje także efektowne oświetlenie sceny i parkietu (np. wyświetlanie imion Pary Młodej na parkiecie), na życzenie foto video możemy świecić w kolorach neutralnych. Wykorzystujemy także wytwornicę mgły.
W standardzie profesjonalny i rozbudowany system oświetleniowy montowany na rampie: reflektory PAR, ruchome głowy, belki led sterowane poprzez system DMX.

Dodatkowe usługi: podświetlany napis LOVE, projektor weselnego logo.
Na życzenie obsługi foto - video świecimy także białym kolorem ;)


Ciekawe, żywiołowe, oryginalne aranżacje piosenek oraz liczne zabawy - właśnie tego możecie się spodziewać po balu z zespołem SIX Band.
W trakcie wesela oprócz tradycyjnych oczepin nie może zabraknąć innych zabaw integrujących gości Zorba, Kankan, Pociąg, weselna Macarena, Jerusalema itd

Six Band z powodzeniem prowadził także wesela międzynarodowe: polsko – angielskie, polsko – niemieckie, polsko – szkockie, polsko – holenderskie, polsko - norweskie, polsko - białoruskie, polsko - belgijskie.

Kujawsko-pomorski zespół Six Band każde zlecenie traktuje indywidualnie, starając się spełnić wszystkie oczekiwania klientów.
Jeżeli zależy Wam na niezapomnianej imprezie, to koniecznie zdecydujecie się na kujawsko-pomorski zespół na wesele SIX Band.

Six Band - najlepszy zespół muzyczny na Wasze wesele!! 100% na żywo! - film 1 Six Band - najlepszy zespół muzyczny na Wasze wesele!! 100% na żywo! - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza oferta jest dostosowana do wymagań klientów. Gwarantujemy, iż oprawa muzyczna ślubu czy wesela przygotowana przez SIX Band zyska Waszą akceptację, a co więcej naprawdę będziecie zadowoleni. Nasi klienci zgodnie przyznają, iż tworzymy grono o zaszczytnym mianie najlepsze zespoły weselne. Możecie być zatem pewni profesjonalnej oprawy muzyczno - świetlnej najważniejszego dnia w swoim życiu. Każdą realizację traktujemy indywidualnie, staramy się spełnić wszystkie muzyczne zachcianki (w ramach naszych możliwości) Pary Młodej. Oprawa muzyczna wesela w naszym wydaniu to maksimum włożonego serca, pełne zaangażowanie i pewność dobrej zabawy przez całą noc. Zawsze przed uroczystością rozmawiamy z naszymi Klientami, jesteśmy otwarci na ich sugestie czy specjalne życzenia, dzięki temu możemy się odpowiednio przygotować i właściwie poprowadzić tę niezapomnianą uroczystość.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Warto wspomnieć, iż dla naszego zespołu od samego początku najważniejsze było granie na żywo na wszelkich imprezach rozrywkowych. Zgrany skład muzyków. Zawodowy sprzęt muzyczny: nagłośnienie, instrumenty, oświetlenie oraz usługi dodatkowe: ciężki dym, napis love, dekoracje światłem składają się na najlepszą ofertę w kujawsko - pomorskim. Zapewne każdy z Was był w swoim życiu chociaż na jednym weselu i wie, jaka istotna rola przypada zespołowi. W naszym przypadku na pierwszym miejscu stawiamy na jakość i profesjonalizm. Naszą wizytówką są setki zagranych i udanych imprez, rozbudowane instrumentarium, gdzie instrumenty grają, a nie są dekoracją.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Moja przygoda z branżą ślubną zaczęła się 1997 roku. Wtedy zostałem klawiszowcem znanego w regionie zespołu SAVOY. W tamtym okresie wesela wyglądały zupełnie inaczej... wspomnień by starczyło na dobrą książkę;) Pozostali członkowie zespołu także mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zazwyczaj nasza usługa trwa 12 godzin od momentu rozpoczęcia ślubu w kościele + min dwie godziny na przygotowanie zespołu na sali, nie licząc czasu naszego dojazdu na salę weselną.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Six Band zapewnia w standardzie efektowne oświetlenie sceny i parkietu oraz dysponuje wytwornicą dymu i baniek mydlanych (na życzenie).
Oprawa muzyczna wesela przygotowana przez kujawsko-pomorski zespół SIX Band to także kompleksowe animowanie i prowadzenie zabaw weselnych. W trakcie wesela oprócz tradycyjnych oczepin pojawią się także inne atrakcje weselne. Goście z wielką chęcią będą brać udział w ciekawych zabawach: zatańczymy w rytmie Zorby, Kankana czy Kaczuszek.

Skład, w którym występujemy.

Nasza zespołowa rodzinka...

Łukasz -instrumenty klawiszowe, manager
Sebastian - instrumenty klawiszowe, wokal
Martyna, Paulina, Marcelina, Ania - wokalistka, instrumenty perkusyjne, prowadzenie
Wojtek- perkusja akustyczna i elektroniczna + wokal, prowadzenie
Mateusz- gitara basowa, gitara akustyczna, instrumenty klawiszowe
Andrzej-saksofon alt, tenor, sopran, akordeon
Karol - gitara elektryczna, akustyczna, wokal, prowadzenie

Perkusista Wojtek (przez wiele lat był perkusistą cenionego zespołu Meteor z Koronowa) oraz gitarzysta, wokalista Karol (wcześniej związany z grupami Pinkroom, Ananke oraz Meteor).

Nasi saksofoniści to zawodowi muzycy z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, występujący min. jako muzycy sesyjni, biorący udział w wielu komercyjnych projektach, u boku znanych gwiazd polskiej estrady, panowie ponadto grają w bydgoskim zespole El Jazz, czy zespole Ziemia Bydgoska.

Od sezonu 2021 współpracujemy z 4 wokalistkami (wszystkie wokalistki na bardzo wysokim poziomie artystycznym), a to wszystko po to by nie stresować się w przypadku np nagłej choroby czy innego zdarzenia losowego. Na parę miesięcy przed weselem ustalamy z klientami, która z wokalistek jest dostępna i wystąpi na weselu.

Paulina: współpraca od prawie 10 lat, jeszcze w poprzednim zespole SAVOY, obecnie Paulina śpiewa w wybranych terminach (wychowuje dwójkę małych chłopców), druga wokalistka to

Marcelina – wieloletnie doświadczenie w branży weselnej, z różnymi formacjami, absolwentka kierunku „Jazz i muzyka estradowa” na: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie, nauczycielka wokalu.

Martyna, studentka wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Gdańsku. Martyna to wokalistka o dużym doświadczeniu scenicznym, jej wokal w połączeniu z muzyką naszego bandu sprawi, że Państwa wesele na długo pozostanie w pamięci.
Anna, laureatka wielu konkursów wokalnych, w czerwcu obroniła dyplom na Akademii Muzycznej w Gdańsku, kierunek: musical. 
W grudniu 2021 Ania występowała w odcinku Szansy na sukces z Alicją Majewską, odcinek ten wygrała.

Dzięki temu powstała nowa jakość brzmienia, obecnie Six Band może pochwalić się jeszcze bardziej profesjonalnym wykonaniem granych przez siebie utworów muzycznych.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Six Band cechuje duża stabilność składu, niemniej na wypadek zdarzeń losowych, choroby i innych czynników współpracujemy ze sprawdzonymi muzykami, oraz wokalistami, którzy z powodzeniem uzupełnią nasz skład w razie potrzeby. Nie wpływa to na poziom artystyczny zespołu, ani na zadowolenie naszych klientów.

Jaki repertuar proponujemy?

Kujawsko-pomorski zespół SIX Band tak dobiera repertuar, aby każdy gość znalazł coś dla siebie. Ciepły, dynamiczny damski wokal i 2 męskie głosy to nasze niezaprzeczalne atuty. Zapewniamy długie bloki muzyczne (35-45 minut) i krótkie przerwy (10 - 15 minut), zatem nie ma mowy, aby goście narzekali na częste pauzy. Ponadto cały czas obserwujemy przebieg uroczystości i do niego dostosowujemy grane utwory.
Miłośnicy disco polo także znajdą coś dla siebie, w repertuarze mamy największe przeboje tego nurtu muzycznego.
W bloku muzycznym gramy max 2 utwory DP (oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by repertuar Disco Polo ominąć zupełnie...).
W przerwach oczywiście odtwarzamy jako tło nastrojową muzykę.
Zespół na wesele Six Band tak dostosowuje i wybiera repertuar, aby każdy doskonale się bawił. Gramy zarówno utwory polskie, jak i zagraniczne. Stawiamy na sprawdzone przeboje, m.in. dyskotekowe lata 80 – 90: Modern Talking, Bad Boys Blue, Boney M, Eruption i wiele innych, oraz aktualne przeboje znane z radia i tv. Wybierając zespół Six Band możecie być pewni, iż usłyszycie na żywo doskonale znane przeboje, które gramy w żywiołowych, niepowtarzalnych, własnych aranżacjach.
Podczas cotygodniowych prób (poza sezonem
weselnym) opracowujemy nowe utwory i tworzymy nowe aranżacje kolejnych przebojów. Jeśli
macie jakieś własne piosenki, które chcielibyście usłyszeć na Waszej uroczystości to prosimy przesłać ich listę (max 3 utworów) a my postaramy się je przygotować na Wasze wesele!

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

W naszym zespole w rolę konferansjera wciela się wokalistka, perkusista oraz gitarzysta.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Tak jak można przeczytać kilka linijek wyżej, współpracujemy z czterema zawodowymi wokalistkami, ponadto w zespole śpiewa także: perkusista Wojtek, oraz gitarzysta Karol.

Na jakich instrumentach gramy?

Łukasz -instrumenty klawiszowe, manager
Sebastian: instrumenty klawiszowe, wokal
Wojtek- perkusja akustyczna i elektroniczna + wokal, prowadzenie
Mateusz- gitara basowa, gitara akustyczna, instrumenty klawiszowe
Szymon/Andrzej-saksofon alt, tenor, sopran, akordeon
Karol - gitara elektryczna, akustyczna, wokal, prowadzenie

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Six Band zapewnia także w standardzie efektowne oświetlenie sceny i parkietu oraz dysponuje wytwornicą dymu i baniek mydlanych (na życzenie). Jako dobra kapela na wesele pracujemy tylko na zawodowym sprzęcie muzycznym, mamy w zespole realizatora dźwięku, który czuwa by słuchana muzyka była przyjemna dla ucha.

Posiadane nagłośnienie firmy NAW gwarantuje doskonałą jakość i czytelność dźwięku. Nagłośnienie: NAW VM System VMS1815 DSP mixery: A&H Wizard 4 16/2, Behringer X32, mikrofony: SHURE SM 57, 58, EV, AUDIO TECHNICA AE6100 , SENNHEISER, AKG

Karol gitarzysta gra na:
Gitary: Music Man Silhouette ,Parker PM24V, Fender Stratocaster, Fender CD-140
Efekty: Line 6 PODHD500X
Wzmacniacz: Line 6 DT25
Mikrofony Shute Beta 57A Sennheiser E906 + systemy bezprzewodowe do gitary i odsłuchu dousznego: Proel
Statywy: Herkules

Mateusz basista gra na:
gitary: Fender Jazz Bass MM, Fender Jazz Bass Deluxe 5 MIM

kolumny: EBS Classic 112, Noisy Box 410

wzmacniacze: EBS FAFNER, David Eden WTX-264
Perkusista Wojtek:
Zestaw akustyczny Mapex M-birch Studio
Zestaw elektroniczny Roland TD 30 K

Oświetlenie efektowne oświetlenie sceny i parkietu: 4xINVOLIGHT LEDSPOT95, 8xAMERICAN DJ MEGA TRI PAR PROFILE PLUS, 20x FRACTAL PAR LED 18x1W, 4x ruchoma głowa INVOLIGHT LED MH127S, 2 głowice efektowe Involight VENTUS R33, 4 belki ledowe light4me, 2 szt AMERICAN DJ IKON IR - projektor gobo,

ANTARI Z-350 WYTWORNICA MGŁY oraz wiele innych efektów których ilość uzależniona jest od wielkości imprezy i jej charakteru. Całość oświetlenia montujemy na profesjonalnej 5,5m rampie w systemie DuraTruss

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Na imprezach śpiewamy w wielu językach: języku polskim, angielskim, rosyjskim, holenderskim.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Mamy duże doświadczenie w obsłudze wesel wielonarodowych, uświetniliśmy już wesela: polsko – angielskie, polsko – niemieckie, polsko – szkockie, polsko – holenderskie, polsko – białoruskie, polsko - norweskie. Prowadzimy w standardzie profesjonalną konferansjerkę w języku angielskim.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Kilka razy w roku mamy przyjemność grac na weselach międzynarodowych. W minionym sezonie były to wesela: polsko - niemieckie, polsko - holenderskie, polsko - szwajcarskie, polsko - białoruskie, oraz polsko - norweskie.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Dla naszych klientów proponujemy dodatkowe atrakcje:
podświetlany efektowny napis LOVE
dekoracje światłem
projektor weselnego logo
ciężki dym na pierwszy taniec

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Six Band zapewnia także w standardzie efektowne oświetlenie sceny i parkietu oraz dysponuje wytwornicą dymu i baniek mydlanych (na życzenie). W uzgodnieniu z obsługą foto - video możemy "świecić" białym światłem.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów i konsultujemy przebieg uroczystości oraz preferowany repertuar.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście, jeśli mamy dany utwór w repertuarze to chętnie go zagramy na życzenie, w przeciwnym wypadku postaramy się zaproponować inny, odpowiedni utwór.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Nie posiadamy licencji ZAIKS. To organizator zobowiązany jest zgłosić uroczystość w Stowarzyszeniu Autorów ZAiKS oraz uiścić odpowiednią opłatę za utwory grane przez Wykonawcę w trakcie uroczystości.
Więcej na ten temat na stronie ZAIKS -> oblicz/kup licencję lub w artykule w poradniku Wesela z klasą-> Licencja ZAIKS przed weselem.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Nasze utalentowane i przebojowe wokalistki brały udział w wielu festiwalach, konkursach wokalnych, czy produkcjach telewizyjnych.
Członkowie zespołu odnieśli sukcesy na wielu przeglądach i konkursach:

• I miejsce III krajowy Przegląd Piosenki Klezmerskiej Brusy 2006
• I miejsce VIII Przegląd Piosenki Weselnej Chełmża 2007
• III miejsce XIII Przegląd Kapel Dancingowych Pomorza Środkowego Miastko 2008
• GRAND PRIX XIV Przeglądu Kapel Dancingowych Pomorza Środkowego Miastko 2009
• Nagroda Publiczności XIV Przeglądu Kapel Dancingowych Pomorza Środkowego Miastko2009
• GRAND PRIX oraz Nagroda Publiczności Otwartego Przeglądu Kapel Weselnych Łasin 2009
• I miejsce w I Konkursie Piosenki Tanecznej Wąbrzeźno 2009
• I miejsce w II Konkursie Piosenki tanecznej Wąbrzeźno 2010
• GRAND PRIX X Przeglądu piosenki Biesiadnej i Weselnej Chełmża 2009
• GRAND PRIX XI Przeglądu piosenki Biesiadnej i Weselnej Chełmża 2010
• I miejsce w Przeglądzie Kapel Weselnych Świekatowo 2010
• Złoty Mikrofon Burmistrza Chełmna na XIII Przeglądzie Zespołów Grających Muzykę do Tańca
• Złoty Mikrofon Burmistrza Chełmna na XVII Przeglądzie Zespołów Grających Muzykę do Tańca Chełmno 2013
• Nagroda publiczności na XVII Przeglądzie Zespołów Grających Muzykę do Tańca Chełmno 2013
• Nagroda dla najlepszego instrumentalisty na XVII Przeglądzie Zespołów Grających Muzykę do Tańca Chełmno 2013

• Złoty Mikrofon Burmistrza Chełmna na XX Przeglądzie Zespołów Grających Muzykę do Tańca Chełmno 2016
• Nagroda publiczności na XX Przeglądzie Zespołów Grających Muzykę do Tańca Chełmno 2016
Wystąpiliśmy jako support przed:

Trubadurami
Boys
Voyager
Soleo
Tercetem Egzotycznym
Bayer Full
Jambo Africa
AbbA Show,
SoS AbbA
Max Dance
Fanatic
Alibi

Weekend
Ich Troje,
Marylą Rodowicz,
Krzysztofem Krawczykiem
Czerwonymi gitarami
Lombardem
Ivanem Komarenko,
Ireną Jarocką,
Wandą i Bandą
Life of Queen itd..
Żuki

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Six Band tworzą doświadczeni i profesjonalni muzycy, którzy ukończyli szkoły muzyczne, a zdobyte umiejętności szlifowali podczas licznych występów na polskich i zagranicznych scenach. Nasi saksofoniści to zawodowi muzycy z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, występujący min. jako muzycy sesyjni, biorący udział w wielu komercyjnych projektach, u boku znanych gwiazd polskiej estrady, panowie ponadto grają w bydgoskim zespole El Jazz, czy zespole Ziemia Bydgoska.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Tak jak większość osób grających w zespołach coverowych... każdy z nas zaczynał od ognisk muzycznych w szkołach, czy domach kultury, później doskonaląc swoje umiejętności na kursach oraz w szkołach muzycznych.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Muzyka to nasza pasja od najmłodszych lat. Każdy z członków zespołu ma za sobą wieloletnią współpracę z różnymi zespołami, oraz udział w różnych często skrajnie gatunkowo projektach muzycznych w kraju i za granicą. Zespół Six Band to zebranie tych doświadczeń + wczucie się w potrzeby naszych klientów by o nic nie musieli się na weselu martwic, a parkiet płonął... Naszą idą od zawsze jest granie 100% na żywo i to w połączeniu z żywiołową reakcją bawiących się na parkiecie gości daje nam największą frajdę...

Czyja twórczość nas inspiruje?

W naszym zespole jest 6 osób, więc gusta muzyczne są różne, są u nas miłośnicy Toto, M. Jacksona, czy innych wykonawców. Kopalnią inspiracji jest muzyka lat 80.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Zawodowy sprzęt muzyczny: instrumenty, nagłośnienie, oświetlenie czy peryferia dają gwarancję bezstresowej pracy, oraz dostosowania się do warunków panujących na różnych salach weselnych.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

W trakcie wesela oprócz tradycyjnych oczepin pojawią się także inne atrakcje weselne. Goście z wielką chęcią będą brać udział w ciekawych zabawach: zatańczymy w rytmie Zorby, Kankana czy Kaczuszek. Na życzenie klientów poprowadzimy także biesiadę przy stołach.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Każde wesele jest jedyne w swoim rodzaju i niesie różne zabawne sytuacje podczas oczepin.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Utwory z gatunku metal niezbyt by się przyjęły na weselu.

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Nieśmiertelne lata 80 i 90, Shallow, Weź nie pytaj, Havanna, Mama ostrzegała, Ale Jazz...

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Oczy zielone
Mama ostrzegała
Bałkanica
Za tobą pójdę jak na bal
Moje jedyne marzenie
Simply the best
Konik na biegunach
Słodkiego miłego życia
I will survive
Hot stuff
Miłość w Zakopanem

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Miłośnicy disco polo także znajdą coś dla siebie, w repertuarze mamy największe przeboje tego nurtu muzycznego. W "żywym" składzie można fajnie zaaranżować tego typu utwory.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Różnego rodzaje zabawy integracyjne, pociąg, zorba itp

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Staramy się bardzo różnicować nasz repertuar, więc gramy Pop, dance, rock, soul.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Przy takiej ilości wesel które gramy, bardzo często mamy przyjemność grac w ciekawych miejscach, np stodoła, gotycki zamek, czy stara mleczarnia adaptowana na salę weselną.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

W zeszłym sezonie było takie wesele, przed którym w piątek zginął w wypadku kuzyn pana młodego :( Mimo wielkiego smutku i żałoby, para młoda jak i goście sprawili ze był to piękny dzień. Na umartwianie się i organizację ostatniego pożegnania były następne dni.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Idealne dla nas miejsce to akustycznie przyjazna sala, w ciekawej scenerii, z dużą sceną, zapleczem dla zespołu, dogodnym dojazdem do sceny, brakiem schodów oraz managerem dla którego spory zespół to nie zło konieczne..:) Oczywiście bardzo ważni są wspaniali goście którzy wraz z parą młodą sprawiają ze parkiet płonie.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Co za pytanie? :) Wybrać nasz zespół, do tego zadbać o dobrą kuchnie i różne trunki, o roztańczonych i chętnych do zabawy gościach nie musimy wspominać.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Na pewno całą naszą szaloną six ekipę wraz z zonami i partnerkami/partnerami. Każdy z nas zabrał by dodatkowo swój ulubiony instrument i dobrą ksiązkę.

Nasze pasje.

Na pewno muzyka, podróze, kulinaria, majsterkowanie.

Ciekawostki na nasz temat.

Jedna z naszych wokalistek - Julia Olędzka może być już dobrze znana fanom programów typu talent shows. Pochodząca ze Świecia artystka brała udział w Szansie na Sukces, X Factorze, gdzie wspólnie z Dorianem Buderackim tworzyła duet JD oraz w Mam Talent, gdzie dotarła nawet do finału! Tym razem, Julii udało się zachwycić 3/4 składu panelu jurorskiego. W jej stronę odwrócili się Margaret, Michał Szpak oraz Kamil Bednarek. Dziewczyna wybrała tego ostatniego jako swojego mentora. Po Bitwach i Nokautach przyszedł czas na występy na żywo.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Oj nazbierało by się tego... ile osób tyle ulubionych pozycji, na pewno książki o rozwoju osobistym, biografie znanych muzyków itp.

Opinie LIGHT-MUSIC-SOUND Łukasz Eckert (21)

Six Band - najlepszy zespół muzyczny na Wasze wesele!! 100% na żywo! id:9303
Średnia ocen: 4,83 / 5 z 21 opinii
4,83
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 01-09-2023
Chmielno
Data dodania: 20-09-2023

SIX BAND to najlepszy zespół na wesele – trafnie analizują sytuację na sali i upodobania gości dzięki temu dobierają odpowiednią muzykę, zachęcają gości do zabawy z wyczuciem i nienachlanie. Usłyszeliśmy wiele pochwał skierowanych w stronę zespołu od gości weselnych - tych tańczących i tych nietańczących. Ci drudzy stwierdzili, że czuli się jak na najwspanialszym kameralnym koncercie! Trafić w tyle różnych gustów to nie lada sztuka – SIXBAND GRATULACJE! Cieszymy się, że spędziliście z nami ten dzień!!!!

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Bydgoszcz
Data dodania: 30-08-2023

Tutaj nie potrzeba zbyt wielu słów... repertuar, brzmienie, prezencja, zaangażowanie - wszystko na najwyższym poziomie :) świetna muzyka, zespół potrafi porwać do tańca każdego! Jeszcze raz dziekujemy za pięknie poprowadzone wesele ♥️ będziemy polecać każdemu 🤩

Łukasz
30-08-2023

Uwielbiamy czytać takie rekomendacje, to nas napędza do dalszej pracy i podnoszenia poprzeczki jeszcze wyżej. Dziękujemy za zaufanie i pozdrawiamy!

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-05-2023
Mszanowo
Data dodania: 06-06-2023

Jeśli ktoś tu trafił to nie zastanawiajcie się tylko szybka decyzja bo warto!! Jakość i ilość sprzętu na wysokim poziomie plus oczywiscie fantastyczny wokal. Bezproblemowy kontakt i super ludzie. Baaaardzo polecam 😊

Łukasz
11-09-2023

Dziękujemy za wybranie naszego zespołu! To było mega roztańczone wesele! Pozdrawiamy i do zobaczenia na kolejnych imprezach.

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-04-2023
Koszalin
Data dodania: 05-05-2023

NAJLEPSZY ZESPOL NA ŚWIECIE, naprawde - jesteście warci każdych pieniędzy! Nasza impreza weselna nie byłaby taka sama, gdyby nie SIx Band❤️
świetny repertuar, disco polo zagrane z klasą (razem z narzeczonym średnio za tym przepadamy a wyszło świetnie!). zespol spełnił każde nasze życzenie i bardzo pomógł nam w organizacji pięknych podziękowań dla rodziców. Pełne zaufanie z naszej strony - wielkie brawa! Zebraliśmy mnóstwo pochwał od gosci. nawet jak ktoś nie tańczył, to siedział i słuchał pięknego koncertu...

Łukasz
07-05-2023

Kasiu i Przemku, nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego rozpoczęcia sezonu weselnego! Dziękujemy za zaufanie!

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Bydgoszcz
Data dodania: 29-09-2022

Zespół jest wspaniały! Tworzą go profesjonalni muzycy. Podczas grania utworów zespół bawi się muzyką (solówki na gitarze i saksofonie, wstawki na gitarze basowej i perkusji). Przepiękny wokal Pani Martyny. Na opisanie wszystkich naszych wrażeń brakuje mi słów. Zespół liczy się ze zdaniem i sugestiami pary młodej co nie jest takie powszechne wśród zespołów weselnych. Na naszym weselu wszyscy się bawili na 110%. Zespół zgodnie z umowa grał do 4 i nie było problemu żeby przedłużyć zabawę do 5. Bloki muzyczne po 35-45min co wystarczyło żeby koszule były mokre i przerwy 15-20min na kielicha i zakąskę. Po weselu dostaliśmy od praktycznie wszystkich gości informacje, że zespół był zaje**** co z resztą z czystym sumieniem potwierdzam. Jeżeli chcecie mieć zespół, który ruszy na parkiet całą salę do białego rana tylko i wyłącznie SIX BAND!!!!

Pozdrawiamy Michał & Ewelina

Łukasz
07-05-2023

Pięknie dziękujemy za dobre słowa!

M
Monika i Arek
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-10-2021
Szpiegowo
Data dodania: 13-11-2021

Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem zespołu Six Band to nie musicie się już zastanawiać, bo trafiliście w dziesiątkę - z całego serca POLECAMY !!! Profesjonalizm na najwyższym poziomie i niezapomniane wrażenia! 😍
Byliśmy zachwyceni i nasi goście również!
Fantastycznie poprowadzili nasze wesele - goście nie schodzili z parkietu! 🔥🔥🔥
Bogaty repertuar, niesamowity talent wszystkich członków zespołu i świetny humor to ich recepta na udaną imprezę. Super kontakt z zespołem i cudowna współpraca.
Zdecydowanie polecamy!! ❤️❤️❤️

Łukasz
15-11-2021

Moniko i Arku, to my dziękujemy za zaufanie i wybranie naszego zespołu z wielu dostępnych zespołów na wesele. Wasza opinia potwierdza że to co robimy znajduje uznanie i pozostawia miłe wspomnienia. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego!

E
Emilia i Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2021
Jarocin
Data dodania: 24-09-2021

Wybór odpowiedniego zespołu był dla nas kluczowy przy organizacji wesela. Profesjonalizm to mało powiedziane:) Zespół po prostu rewelacyjny!!! Przy wyborze kierowaliśmy się wyłącznie opiniami oraz filmikami z prób i występów, które zrobiły na nas ogromne wrażenie. Nie zawiedliśmy się - na żywo wyglądało to jeszcze lepiej:) Ilość i jakość dostępnego instrumentarium - bez porównania z innymi znanymi nam zespołami, repertuar - oprócz klasyki weselnej również sporo nowości, których próżno szukać u innych zespołów weselnych. Wokale - zarówno Pani Julia, jak i pozostali muzycy z zespołu wokalnie nie odbiegają od wielu "artystów", którzy obecni są w przestrzeni publicznej. Wcześniejszy kontakt z zespołem, jak i współpraca podczas wesela na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecamy:)

Łukasz
15-11-2021

Dziękujemy bardzo za serdeczną opinię. Zawsze dajemy z siebie wszystko by ten dzień był wyjątkowy. Pozdrawiamy i życzymy samych pięknych dni 🎶🔥❤️

M
Małgosia i Damian
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Bydgoszcz
Data dodania: 23-09-2021

Zdecydowanie polecamy. Profesjonalnie i w miłej atmosferze. Goście zachwyceni i młodzi i Ci starsi każdy znalazł repertuar dla siebie. Niestety wokalistka rano zachorowała ale zastępstwo spełniło nasze oczekiwania, co świadczy o przygotowaniu zespołu na każda sytuacje. Dziękujemy

Pokaż więcej opinii

Kontakt LIGHT-MUSIC-SOUND Łukasz Eckert

Nazwa firmy: LIGHT-MUSIC-SOUND Łukasz Eckert
NIP: 5591843140
Imię i nazwisko: Łukasz Eckert
Adres: Bydgoszcz, ul. Sazanowa, 85-436, woj. kujawsko-pomorskie
606-798...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 14123
Zadzwoń
606-798...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Bydgoszcz

Popularne miasta w okolicy