Zobacz zdjęcia (15)
Idealny Dj na Twoją imprezę... !!! Dj Kaczi d(o_o)b, Dobrzyń nad Wisłą - zdjęcie 1
Idealny Dj na Twoją imprezę... !!! Dj Kaczi d(o_o)b, Dobrzyń nad Wisłą - zdjęcie 2 Idealny Dj na Twoją imprezę... !!! Dj Kaczi d(o_o)b, Dobrzyń nad Wisłą - zdjęcie 3 Idealny Dj na Twoją imprezę... !!! Dj Kaczi d(o_o)b, Dobrzyń nad Wisłą - zdjęcie 4 Idealny Dj na Twoją imprezę... !!! Dj Kaczi d(o_o)b, Dobrzyń nad Wisłą - zdjęcie 5
Idealny Dj na Twoją imprezę... !!! Dj Kaczi d(o_o)b, Dobrzyń nad Wisłą - zdjęcie 6
1 / 15

Idealny Dj na Twoją imprezę... !!! Dj Kaczi d(o_o)b id:36707

od 1000 do 5000 zł / występ
Dobrzyń nad Wisłą, kujawsko-pomorskie
(31)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
661-442...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Jeśli szukasz legalnie grającego oraz doświadczonego Dj'a na swoją imprezę okolicznościową to dobrze trafiłeś...

Operując wysokiej klasy sprzętem, bogatym doświadczeniem oraz umiejętnościami zdobytymi przez wiele lat, jestem w stanie sprostać najtrudniejszym wymaganiom. Oferuję wysoka jakość usług, ale możesz też liczyć na konkurencyjne ceny.

Pamiętaj wybierając dj'a na swoją imprezę, że jego doświadczenie przekłada się na profesjonalizm, umiejętność właściwego doboru repertuaru do upodobań bawiących się gości oraz dbałość o utrzymywanie wysokiego poziomu imprezy i stałego kontaktu z jej uczestnikami. Wiedząc o tym, staram się, aby na prowadzonym weselu, poprawinach, bankiecie, balu, firmowej imprezie lub innym evencie sprawić, aby goście nie chcieli schodzić z parkietu i jeszcze długo, długo wspominali wspólną zabawę.

Pamiętaj o tym, że robię to co kocham, bawiąc gości zza konsolety, staram się, aby na mojej imprezie nie było mowy o monotonii, czy też nudzie.

Idealny Dj na Twoją imprezę... !!! Dj Kaczi d(o_o)b - film 1 Idealny Dj na Twoją imprezę... !!! Dj Kaczi d(o_o)b - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta EVENT SERVICE - Marcin Kaczkowski << Dj>> d(o_0)b

Imprezy Okolicznościowe

od 1000 do 5000zł/ występ

Wszystko to co niezbędne do w pełni wartościowego poprowadzenia imprezy okolicznościowej, czyli: odpowiednie nagłośnienie, oświetlenie oraz od 8-10h prowadzenia imprezy liczone od momentu rozpoczęcia grania (w tym uprzednio uzgodnione z klientem zabawy i konkursy przeznaczone specjalnie dla gości). W cenę usługi wliczony jest również dojazd maksymalnie do 100 km od mojego miejsca zamieszkania.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nurtuje Was pytanie dlaczego to właśnie My mamy poprowadzić Waszą imprezę ? Myślę, że będziemy w stanie Wam to zaraz szybko, łatwo i rzetelnie wyjaśnić, tak abyście nie mieli żadnych wątpliwości.

- Swoje doświadczenie zbieramy już od kilkunastu lat na wszelkiego typu imprezach okolicznościowych począwszy od dyskotek po wesela oraz plenery.

- Wszystkie imprezy prowadzimy również jako konferansjerzy i wodzireje, zapewniając wszystkie przywitania, konkursy, oczepiny, zabawy, toasty itp.

- Zapewniamy własny transport, nagłośnienie, oświetlenie, ciężki dym, pirotechnikę wewnętrzną i zewnętrzną, konfetti, dekorację sal światłem itp.

- Ubieramy się stosownie do sytuacji przeważnie w garnitur i białą koszulę z muchą lub krawatem.

- Podczas prowadzenia imprezy nie pijemy alkoholu.

- Do grania używamy tylko profesjonalnego sprzętu takich producentów jak: QSC, LDM, ELESTRA oraz najwyższej jakości konsol dla Dj'i marki PIONEER.

- Muzykę gramy tylko i wyłącznie z oryginalnych, wcześniej zakupionych nośników danych takich jak: płyty CD lub obecnie łatwo dostępne pliki cyfrowe.

- Jesteśmy członkami Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki P.S.P.M - Dj Union oraz największego klubu płytowego Dee Jay Mix Club'u.

- Gramy wszystkie gatunki muzyczne świata oraz puszczamy utwory tylko te najwyższej jakości w oryginalnie wydanych wersjach studyjnych.

- Jeśli mają Państwo życzenie poprowadzimy też karaoke lub całą imprezę w języku angielskim.

- Pomagamy wybrać i zapewnić dodatkowe usługi na Wasze imprezy zaczynając od saksofonistów, wokalistów, barmanów po animatorów dla dzieci.

- W swojej bazie posiadamy ponad 20 tysięcy najbardziej znanych, lubianych i cenionych utworów począwszy od lat 50's po muzykę współczesną oraz przeboje klubowe.

- Działamy na terenie całej Polski, na spotkania umawiamy się w porozumieniu z Naszymi klientami.

- Wystawiamy faktury i rachunki.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Swoje doświadczenie zbieramy już od kilkunastu lat na wszelkiego typu imprezach okolicznościowych począwszy od dyskotek po wesela oraz plenery. Natomiast z samą branżą ślubną związani jesteśmy już tak na poważnie od roku 2015.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Imprezy okolicznościowe / poprawiny ---> 8h prowadzenia imprezy
Wesela ---> 10h liczone od momentu przyjazdu pary młodej oraz oficjalnego rozpoczęcia

Jaki repertuar proponujemy?

Gramy wszystkie gatunki muzyczne świata oraz puszczamy utwory tylko te najwyższej jakości w oryginalnie wydanych wersjach studyjnych. W swojej bazie posiadamy ponad 20 tysięcy najbardziej znanych, lubianych i cenionych utworów począwszy od lat 50's po muzykę współczesną oraz przeboje klubowe.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

TAK. Wszystkie imprezy prowadzimy również jako konferansjerzy i wodzireje, zapewniając wszystkie przywitania gości, konkursy, oczepiny, zabawy, toasty itp.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Do grania używamy tylko profesjonalnego sprzętu takich producentów jak: QSC, LDM, ELESTRA oraz najwyższej jakości konsol dla Dj'i marki PIONEER.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Specjalnie dla Państwa oczywiście jeśli istnieje taka potrzeba możemy poprowadzić Wasze wesele w międzynarodowym, wszędzie i powszechnie używanym języku Angielskim.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Pomagamy wybrać i zapewnić dodatkowe usługi na Wasze imprezy zaczynając od saksofonistów, wokalistów, barmanów po animatorów dla dzieci.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

TAK. Oczywiście, że możecie zaproponować Nam swoją własną listę utworów muzycznych musi być ona tylko dostarczona odpowiednio wcześniej abyśmy mieli czas na jej rzetelne przygotowanie.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

TAK. Oczywiście, zależy to tylko od tego czy nie zabrania Nam tego nasz zleceniodawca.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

TAK. Jest to jeden z punktów / paragrafów uwzględnionych na podpisywanej przed imprezą z Nami umowie. Brzmi on mniej więcej tak: "Wykonawca zlecenia oświadcza, że posiada odpowiednią wiedzę, umiejętności oraz ma na swoim koncie zdobyte już wcześniej doświadczenie i kwalifikacje do wykonania wyżej wymienionej pracy potwierdzone różnego rodzaju dyplomami i certyfikatami. Posiada również licencję nr.: 1036 (tu się co roku zmienia numer na nowy / inny) wydaną na podstawie umowy nr.: 0025/2017 na zwielokrotnianie utworów, artystycznych wykonań i fonogramów oraz wideogramów muzycznych na nośniki cyfrowe w celu ich odtwarzania zawartej w dniu 21 lutego 2017r. z trzema organizacjami zbiorowego zarządzania prawami autorskimi lub prawami pokrewnymi (OZZ) takimi jak: ZAiKS, STOART i ZPAV."

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie EVENT SERVICE - Marcin Kaczkowski << Dj>> d(o_0)b (31)

Idealny Dj na Twoją imprezę... !!! Dj Kaczi d(o_o)b id:36707
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 31 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Marzena
5.00
 / 5
Data imprezy: 04-02-2023
Płomiany
Data dodania: 05-02-2023

Współpraca bardzo udana 🙂 super impreza👌Serdecznie polecam 😊👍

W
Weronika
5.00
 / 5
Data imprezy: 21-01-2023
Dobrzyń nad Wisłą
Data dodania: 22-01-2023

Super, wszystko tak jak miało być jak i młodsze to i starsze towarzystwo zadowolone.Polecam :D

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data imprezy: 31-12-2022
Grochowalsk
Data dodania: 07-01-2023

Serdecznie polecamy! Super impreza z super muzyką.

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data imprezy: 17-09-2022
Cyprianka
Data dodania: 06-10-2022

Chciał bym polecić dj Kaczi-ego.Gral na mojej 18-stce grał piosenki i dla starszych i dla moich znajomych. Współpraca była bardzo przyjemna, DJ był otwarty na wszelkie propozycje.

Marcin
07-10-2022

Dzięki :)

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Radziejów
Data dodania: 25-09-2022

Razem z mężem z całego serca polecamy Dj Kacziego. Pełen profesjonalizm podczas prowadzenia wesela. Wszystko zgodnie z ustaleniami.

Marcin
07-10-2022

QUIZ wiedzy o Parze Młodej był niesamowity :)

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Nowe Proboszczewice
Data dodania: 05-09-2022

Razem z mężem możemy polecić DJ-a Kacziego z całego serca. Zarówno nastolatkom jak i starszym gościom oprawa muzyczna jak i zabawy bardzo się podobały, nam również. Jeżeli szukacie kogoś profesjonalnego, kto poprowadzi Waszą imprezę na najwyższym poziomie - nie zastanawiajcie się, trafiliście na idealnego DJ-a ^^

Marcin
07-10-2022

Dziękuję. Budujemy dom było najlepsze :)

Martyna
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Skępe
Data dodania: 26-08-2022

Wszystko super! Było tak jak chcieliśmy :) Dziekujemy!

Marcin
07-10-2022

Klimat sali i gości po prostu nie do opisania :)

M
Marta i Arek
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2022
Lubień Kujawski
Data dodania: 20-08-2022

Bardzo polecamy DJa Kacziego. Świetnie poprowadzone wesele, skoczna muzyka i mnóstwo atrakcji 🤩 Marcin jest bardzo kontaktowy, zabawny i słucha życzeń swoich klientów. Jeśli jeszcze ktoś się zastanawia, czy zlecić imprezę Marcinowi, to zdecydowanie polecamy! 💪

Marcin
07-10-2022

Wasze wesele było niesamowite począwszy od pierwszego tańca w chmurach do ostatnich gości na parkiecie :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt EVENT SERVICE - Marcin Kaczkowski << Dj>> d(o_0)b

Nazwa firmy: EVENT SERVICE - Marcin Kaczkowski << Dj>> d(o_0)b
NIP: 4660386580
Imię i nazwisko: Marcin Kaczkowski
Adres: Dobrzyń nad Wisłą, ul. ul. Robotnicza 3 m.14, 87-610, woj. kujawsko-pomorskie
661-442...
liczba odwiedzin: 4689
Zadzwoń
661-442...
Napisz

Popularne miasta w okolicy