Zobacz zdjęcia (53)
A może w kolorze - dekoracje weselne i wypożyczalnia dekoracji, Turek - zdjęcie 1
A może w kolorze - dekoracje weselne i wypożyczalnia dekoracji, Turek - zdjęcie 1 A może w kolorze - dekoracje weselne i wypożyczalnia dekoracji, Turek - zdjęcie 2 A może w kolorze - dekoracje weselne i wypożyczalnia dekoracji, Turek - zdjęcie 3 A może w kolorze - dekoracje weselne i wypożyczalnia dekoracji, Turek - zdjęcie 4 A może w kolorze - dekoracje weselne i wypożyczalnia dekoracji, Turek - zdjęcie 5 A może w kolorze - dekoracje weselne i wypożyczalnia dekoracji, Turek - zdjęcie 6 A może w kolorze - dekoracje weselne i wypożyczalnia dekoracji, Turek - zdjęcie 7
A może w kolorze - dekoracje weselne i wypożyczalnia dekoracji, Turek - zdjęcie 8
1 / 53

A może w kolorze - dekoracje weselne i wypożyczalnia dekoracji id:39632

Turek, wielkopolskie
(3)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
782-676...
693-146...

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Cześć! Miło Was tu gościć!

Mam na imię Monika i prowadzę pracownię dekoratorsko-florystyczną "A może w kolorze".

Robimy piękne śluby i wesela! Piękne bo Wasze! Przede wszystkim je ukwiecamy i dekorujemy tworząc wyjątkowe aranżacje dla Waszych uroczystości, tak abyście mogli przeżyć je z radością w pięknym otoczeniu. Choć dla tych z Was, którzy woleliby samodzielnie zaaranżować swoje uroczystości, prowadzimy również wypożyczalnię dekoracji ślubnych. A wszystko po to byście mogli spełnić swoje marzenia o ślubie i tworzyć wyjątkowe wspomnienia.

Jeśli jesteście zainteresowani naszymi dekoracjami to po prostu napiszcie do nas. W odpowiedzi prześlemy Wam naszą ogólną ofertę oraz katalogi ze zdjęciami z naszych realizacji. Jeśli po zapoznaniu się z nimi będziecie zainteresowani tym byśmy to właśnie my upiększyli Wasz Wielki Dzień to z chęcią przygotujemy dla Was indywidualną ofertę z różnymi propozycjami dekoracji na podstawie Waszych ślubnych marzeń i pragnień.

Co robimy:

*Dekorujemy i ukwiecamy śluby kościelne, plenerowe, cywilne i humanistyczne! Kilkukrotnie mieliśmy przyjemność dekorować też śluby kościelne w plenerze.

*Upiększamy wesela! Łączymy ze sobą to co niezmienne na sali i co jest modne i oryginalne z tym czego oczekujecie Wy jako Para Młoda. Zwracamy uwagę na detale i drobiazgi, które tworzą klimat. Niejednokrotnie dodajemy coś od siebie tak byście jeszcze piękniej wspominali dzień Waszego ślubu. Dziękujemy Wam za zaufanie jakim nas obdarzacie i dużo swobody w działaniu, którą nam dajecie :)

*Przygotowujemy całą florystyczną oprawę! Bukiety ślubne, butonierki, kwiatowe bransoletki, wianki i opaski. Po za tym dekorujemy auta, torty oraz wszystko to co siedzi w Waszych głowach!

*Dekorujemy ogrody i przestrzenie wokół sal! Strefa chillout, gry plenerowe, oświetlenie żarówkowe - to również mamy w swojej ofercie.

Nasz zasięg działania:
Na co dzień mieszkamy w niewielkiej miejscowości w okolicach Turku, ale swoim zasięgiem sięgamy znacznie dalej! Uwielbiamy i mamy sentyment do upiększania ślubów i wesel w Łodzi i jej okolicach. Działamy również w Uniejowie, Koninie, Kaliszu, Poznaniu, Wrześni i w rejonach wokół nich. Czasem zdarza nam się pojechać z naszymi dekoracjami również dalej. Bywaliśmy w Warszawie, w Lesznie i w Grudziądzu!

Nasze social media!
Będzie nam bardzo miło gościć Was również na naszych profilach w social mediach. Znajdziecie nas na Facebooku i na Instagramie. Wasza obecność tam pozwoli nam na lepsze wzajemne poznanie się. Po za tym będziecie mogli również śledzić nasz ślubny backstage i dowiedzieć się wielu ciekawych dekoracyjnych trików!
Chodźcie tworzyć razem z nami naszą kolorową społeczność!

Do usłyszenia i do napisania!
Monika

___________
Kwiat y i dekoracje. Miłość i szczęście. Naturalnie i pięknie. Z uśmiechem i wzruszeniem. Dla Was, o Was i po Waszemu.
Odczarowując to co nieodczarowane. Z prądem i pod prąd. Zwykle i niezwykle. W beli, zieleni i w kolorze. Spełniając Wasze marzenia. Realizując Wasze wizje. Minimalistycznie i wystawnie.
Bukiet i butonierka. Ślub i wesele. Sala, namiot i stodoła. Kościół i plener. Z kwiatów, z zieleni, z serca i z miłości. Dla Was, dla Waszych wspomnień, dla Waszych zdjęć.
Jesteśmy. Dekorujemy, upiększamy i ukwiecamy. Wypożyczamy i tworzymy. Robimy śluby i wesela. Po prostu. Tam gdzie chcecie.

A może w kolorze - dekoracje weselne i wypożyczalnia dekoracji - film 1 A może w kolorze - dekoracje weselne i wypożyczalnia dekoracji - film 1

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki jest zakres naszych usług?

Dekorujemy kompleksowo śluby i wesela. Mamy ogrom własnych rekwizytów i elementów dekoracyjnych dzięki czemu nie jesteśmy zależni od wypożyczalni. Po za tym przygotowujemy również cała florystykę ślubną, a więc bukiet ślubny, butonierki, kwiatowe bransoletki i wianki. Mamy w swojej ofercie również dekorację ogrodu i przestrzeni wokół sali. Posiadamy strefę chillout, girlandy żarówkowe i gry plenerowe. Ponadto dekorujemy również auta i domy Pary Młodej. Przygotowujemy ponadto podziękowania dla rodziców, koszyczki ratunkowe i tła do zdjęć. Jesteśmy otwarci i elastyczni, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić wiele ślubnych marzeń.

Od czego uzależniony jest koszt naszych usług i w jaki sposób jest uzgadniany?

Koszt dekoracji uzależniony jest w głównej mierze od ilości dekoracji oraz od jej zakresu. Wpływ na cenę ma głównie liczba gości jaką planujecie zaprosić, styl w jakim chcielibyście ślub i wesele (ten elegancki będzie droższy od rustykalnego), ilość i rodzaj kwiatów jakie chcielibyście by były użyte w dekoracjach (im większe i bogatsze dekoracje kwiatowe tym cena niestety wyższa). Całość uzgadniana jest podczas spotkania i ujęta jest w indywidualnej ofercie.

Czy przygotowujemy dekoracje ze sztucznych kwiatów?

Nie, nie bazujemy na kwiatach sztucznych. Pracujemy w zasadzie wyłącznie na kwiatach żywych i suszonych. Choć mamy w swoi asortymencie dwie dekoracje oparte o kwiaty sztuczne. Ale są to jedyne elementy, które przygotowaliśmy z kwiatów sztucznych.

Jakie ciekawe dodatki ślubne posiadamy w swojej ofercie?

Mamy wiele ciekawych dodatków, które oferujemy naszym Parom Młodych. Mamy ekstra strefę chillout, mamy ledonowy napis, mamy różne skrzynie na koperty i szkatułki na obrączki, które udostępniamy naszym Parom w gratisie. Po za tym mamy drogowskazy weselne, kompozycje i bukiety z suszonych roślin i... karteczki z wróżbami, które są fajną małą dodatkową atrakcją weselną od nas :)

Czy zgadzamy się na wykorzystanie w naszej realizacji dekoracji i dodatków dostarczonych przez państwa młodych?

Tak, zezwalamy. Jeśli Pary mają pojedyncze elementy, które zamówili samodzielnie lub sami je wykonali to jak najbardziej wykorzystujemy je w dekoracji.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Razem z dziewczynami mamy ukończone szkoły florystyczne. Poza tym ja (Monika) mam zrobiony również kurs konsultanta ślubnego. Ponadto bierzemy udział w różnych kursach florystycznych ucząc się coraz to nowych florystycznych kombinacji.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W dekoracjach ślubnych działamy od kwietnia 2017 roku.

Czy dekorujemy przyjęcia w plenerze?

Tak, dekorujemy wszelkie przyjęcia w plenerze. Mamy za sobą organizację kilku ślubów w plenerach, w tym również kościelnych. Po za tym dekorowaliśmy również wesela pod namiotem i w stodołach, które częściowo odbywały się również w plenerze.

Co możemy Wam zaproponować w zależności od pory roku?

Zachęcamy Pary Młode do tego by dekorowały swoje wesela biorąc pod uwagę porę roku. W zależności od niej proponujemy za każdym kwiaty, które kwitną w danym sezonie. Wiosną będą to tulipany, piwonie i jaskry. Latem ogrom kwiatów jednorocznych takich jak chociażby kosmosy, lwie paszcze czy ostróżki. Jesienią stawiamy na dalie, wrzosy i dynie, a zimą na anemony i ciemierniki. Po za tym w zależności od pory roku proponujemy również różne dodatkowe atrakcje takiej jak strefy chillout czy gry plenerowe.

Jaki jest zakres naszych działań w dniu ślubu - przed i po uroczystości?

Nasze zadania na więcej niż miesiąc przed ślubem: rozmowa z Parą Młodą, przygotowanie oferty indywidualnej, potem ustalanie wszelkich zmian w zakresie usługi i ostatecznych szczegółów. Nasze zadania na kilka tygodni przed ślubem: organizowanie dekoracji, których nie posiadamy w swoim magazynie, przygotowywanie detali i papeterii oraz listy kwiatów, szykowanie elementów dekoracyjnych, dogadywanie szczegółów. Nasze zadania na kilka dni przed ślubem: zakup kwiatów i ich przygotowanie i kondycjonowanie, praca z kwiatami i przygotowywanie kompozycji kwiatowych, zapakowanie auta, bycie w stałym kontakcie z Parą Młodą, dopracowywanie szczegółów. Nasze zadania w dniu ślubu: bycie dla Was maksymalnie jak tylko to możliwe (!), właściwa dekoracja miejsca ślubu i wesela. Nasze zadania po uroczystości: demontaż i odbiór wszelkich elementów dekoracyjnych, ich mycie i uprzątnięcie, oczekiwanie na feedback od Pary Młodej.

Co dzieję się z dekoracjami po zakończeniu wesela?

Te dekoracje, które są wielokrotnego użytku, takie jak ścianki, stojaki czy świeczniki demontujemy i odbieramy z sali. O to nie musicie się martwić. Sami dogadujemy się z obsługą miejsca wesela odnośnie terminu kiedy mamy się po nie zjawić. Natomiast wszelkie elementy jednorazowe, takie jak kwiaty, świece czy balony są Wasze i możecie je zabrać ze sobą lub rozdać swoim gościom.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Zarówno my z Parą Młodą jak i Para Młoda z nami, kontaktujemy się tak często jak to jest konieczne. Jeśli tylko ktokolwiek z nas ma jakieś pytania to wzajemnie piszemy do siebie lub dzwonimy i dogadujemy. Natomiast od około dwóch tygodni przed ślubem jesteśmy z Parą Młodą w stałym kontakcie.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, jak najbardziej mamy mozliwość personalizacji usługi. Co więcej, każda nasza dekoracja jest personalizowana i wykonywana pod ustalone preferencje Pary Młodej.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Wszelkie zmiany są u nas możliwe do wprowadzenia do około 3 tygodni przed weselem. Wtedy też ustalamy ostateczny i szczegółowy plan i zakres dekoracji. Do tego czasu Para ma możliwość wprowadzenia dowolnych zmian w wyglądzie i stylu dekoracji.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Po weselu z niecierpliwością czekamy na feedback od Pary Młodej. Wtedy też, na kilka dni po uroczystości kiedy Para Młoda już ochłonie i wypocznie, umawiamy się na rozliczenie za wykonane dekoracje.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Póki co najbardziej nietypowym miejscem była kościelna altana. To było piękne miejsce, które wspominamy bardzo miło.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Zdecydowanie ten naturalny, romantyczny i ogrodowy. Uwielbiamy również wesela w tylu boho, leśnym, łąkowym i oczywiście kolorowym. Feria kolorów to coś co bardzo lubimy.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Najważniejsza jest zdecydowanie umiejętność pracy pod presją czasu oraz szybkość działania. W dniu wesela często nie ma czasu na długie zastanawianie się jak coś wykonać. Wtedy trzeba pracować efektywnie, szybko i dobrze. Nie ma czasu na błędy!

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Dla nas ekologia również ma duże znaczenie. Ja (Monika) jestem po studniach z odnawialnych źródeł energii i naprawdę lubimy stawiać na wszystko to co ma mniejszy negatywny wpływ na nasze środowisko. Przede wszystkim dla ekologicznych Par Młodych proponujemy kwiaty z naszej własnej uprawy lub kwiaty doniczkowe. Ponadto przy takiej realizacji rezygnujemy całkowicie z gąbki florystycznej.

Nasze pasje.

Jesteśmy bardzo różnorodni. Ja (Monika) lubię tureckie seriale i jestem fanką Dumy i uprzedzenia. Mateusz uwielbia nowinki technologiczne. Andżelika z kolei kocha pieczenie i gotowanie. Asia poluje na outletach, a Martyna jest duszą towarzystwa. Madzia z kolei ma własne gospodarstwo rolne.

Opinie A może w kolorze (3)

A może w kolorze - dekoracje weselne i wypożyczalnia dekoracji id:39632
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
J
Jagoda
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2023
Rydzyna
Data dodania: 19-07-2023

Już od pierwszej rozmowy z Moniką poczułam, że to właśnie ona powinna zadbać o wystrój naszego wesela i intuicja mnie nie zawiodła. W naszej współpracy zagrało wszystko - od kontaktu mailowego po ostateczną realizację. Monika jest absolutną profesjonalistką z niesamowitym poczuciem estetyki. To dzięki niej nasza zamkowa sala weselna wyglądała jak wyjęta z jakiejś baśni o księżniczce i królewiczu, którzy w tych właśnie okolicznościach rozpoczynają swoje "i żyli długo i szczęśliwie". Przepiękne kwiaty, dbałość o każdy detal w postaci najdrobniejszych wazoników i wstążek, niesamowite kompozycje kolorystyczne - wszystko to wyglądało po prostu oszałamiająco. Monika zadbała również o wystrój naszych stołów dodatkowych, przygotowała cudną tablicę z rozmieszczeniem stołów i zaprojektowała strefę chilloutu. A wszystko to zrobione sprawnie, bezproblemowo i precyzyjnie! W zachwyt naszych gości weselnych wprawiła też (równie bajkowa) dekoracja kościoła. Co więcej mogę dodać - polecam Monikę każdej Parze Młodej. Na pewno będziecie zachwyceni!!

L
Laura
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-05-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Zduńska Wola
Data dodania: 19-05-2022

Monika świetnie rozpoznała moje potrzeby i przygotowała dekoracje, o które później wszyscy goście pytali. Wianek był przecudny, kwiatki w ogóle nie zwiędły (jak to możliwe?), trzymał się na głowie przez całą noc, a myślałam, że będzie spadał albo będzie niewygodny. Goście pytali, czy to na pewno żywe kwiaty, bo cały czas wyglądały świeżo i perfekcyjnie. Kwiatów i dodatków na sali było bardzo dużo, siedząc za stołem, czułam się jak w bajce :) Przez cały gorący czas przed ślubem byłam w stałym kontakcie z Moniką, która zadbała o najmniejsze detale. Czułam się dobrze zaopiekowana :) Cieszę się, że wybrałam tę firmę, drugi raz zrobiłabym to samo. Gorąco polecam wszystkim, którzy szukają sprawdzonej i uczciwej dekoratorki. Bardzo serdecznie dziękuję całej ekipie "A może w kolorze", jesteście cudowni, a Wasze wyczucie stylu sprawiło, że zapamiętam ten dzień jako kolorowy i pachnący :) Dziękuję :*

Monika
23-05-2022

Lauro, dziękuję Ci za tak miłe słowa. Kochamy kolor więc cudownie było ukwiecać Wasze wiosenne kolorowe wesele :)

G
Gosia i Mariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2019
Trzebosz
Data dodania: 16-06-2019

A może w kolorze z Moniką na czele to najlepszy zespół dekoratorow jaki mogliśmy sobie wymarzyc na nasze wesele. Podzieliliśmy się naszymi preferencjami, kilkoma inspiracjami a to co stworzyła Monika przeszło nasze oczekiwania! Nasza sala weselna stała się miejscem magicznym gdzie czuliśmy się jeszcze bardziej wyjątkowo. Bukiet i butonierka dla Młodych to jak dzieła sztuki. Każdy pytał skąd je mamy i skąd dekoracje. Bukiety na stołach w sali były tak cudne że każdy bym mogła wziąć w dlon i pójść z nim jako bukietem ślubnym do ołtarza 🙂
Nieoceniona pomoc w przygotowaniach, masa pomysłów, piękne dekoracje.
Jeśli się zastanawiacie nad wyborem, to szczerze.. Już piszcie do A może w kolorze czy mają wolny termin 🙂
Polecamy i jeszcze raz dziękujemy za wszystko! Gosia i Mariusz

Kontakt A może w kolorze

Nazwa firmy: A może w kolorze
Imię i nazwisko: Monika Przysło
Adres: Turek, woj. wielkopolskie
782-676...
693-146...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 7967
Zadzwoń
782-676...
693-146...
Napisz

Popularne miasta w okolicy